Reklama
Strona 84 z 1245 PierwszaPierwsza ... 34748283848586941341845841084 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,246 do 1,260 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1246
    Avatar kuba452
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    521
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj lolekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po co gazować stare auto jak by nie patrzeć + płacić za instalację praktycznie połowę WARTOŚci SAMOCHODU? bezsens, chyba, że auto będzie naprawdę w dobrym stanie, a Ty będziesz chciał robić po 50tys rocznie

    zastanawiał bym sie nad civicem, primerą, ewentualnie spojrzał na almere
    wiesz nie zarabiam fortuy tylko 1400~~ miesiecznie.. tez pytam i auto bedzie stalo pod chmurka ciagle raczej
    a Takie punto 1.2 80 kucy? albo abarth 180 kucy? badz co poradzicie takiego do 6 gora 7k
    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw.
    umiecie zrobić sobie samemu loda? kiedyś miałem taką możliwość, ale nie spróbowałem, ciekawe czy byłoby to fajne :d (tak, wiem że mam zrytą banie)
    Cytuj Kucyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gosciu spoznia sie z twoim zarciem, a ty mu dajesz napiwek

    co kurwa

  2. #1247

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    154
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Szukam jakiejś fury do 8 tysięcy złotych. Ma mi słuzyć do jazdy po mieście na krótkich odcinkach. Głownie do dojazdów do pracy. Raczej benzyna, no chyba, że kupie coś w sensownym stanie w tdi. Bardzo mi się e36 podobają, ale większość to już niestety trupy i ciężko coś znaleźć sensownego za normalne pieniądze. Więc chyba moje marzenie się nie spełni już nigdy :v Chciałbym auto, które nie pali ogromnych ilości paliwa i nie jest drogie w eksploatacji. Tak wiem, że to troche paradoksalne gdy zestawimy to z poprzednim zdaniem... :P Z drugiej strony chce by było wygodne, nie szukam niczego wielkości punto. Chce nim przejeździć tylko kilka miesięcy, a w międzyczasie dozbierać do e46. Co polecacie? :D

    Jak narazie chyba najsensowniejsza oferta, która znalazłem : http://olx.pl/oferta/mazda-323f-1-6-...tml#b53ce23845
    Ostatnio zmieniony przez Marvil : 20-08-2014, 22:05

  3. Reklama
  4. #1248

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    O-ca
    Posty
    229
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Marvil napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szukam jakiejś fury do 8 tysięcy złotych. Ma mi słuzyć do jazdy po mieście na krótkich odcinkach. Głownie do dojazdów do pracy. Raczej benzyna, no chyba, że kupie coś w sensownym stanie w tdi. Bardzo mi się e36 podobają, ale większość to już niestety trupy i ciężko coś znaleźć sensownego za normalne pieniądze. Więc chyba moje marzenie się nie spełni już nigdy :v Chciałbym auto, które nie pali ogromnych ilości paliwa i nie jest drogie w eksploatacji. Tak wiem, że to troche paradoksalne gdy zestawimy to z poprzednim zdaniem... :P Z drugiej strony chce by było wygodne, nie szukam niczego wielkości punto. Chce nim przejeździć tylko kilka miesięcy, a w międzyczasie dozbierać do e46. Co polecacie? :D

    Jak narazie chyba najsensowniejsza oferta, która znalazłem : http://olx.pl/oferta/mazda-323f-1-6-...tml#b53ce23845
    Tego modelu bym nie brał ,gnije na potęgę,drogie części,jeżeli ma być auto tylko do pracy,to nawet możesz sobie kupić do 3-4 k,a pieniądze masz w portfelu,jak szukasz w TDI ,to patrz za A3 ,Golf 4,

  5. #1249

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    154
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wszystkie mazdy (w sumie wszystkie japonczyki) gniją, co? Ten jakoś szczególnie? Właśnie nie jestem do końca pewien czy kupie w dobrym stanie a3, albo mk4 za te pieniądze. Golfa prędzej, ale nie chce kupić zajeżdżonego kilkunastoletniego tdi, a później ładować pieniądze w naprawy, które w silnikach na ropę są drogie. To nie tak, że auto ma być tylko do pracy. Przecież nie będe do pracy jeździł autem, a gdzie indziej komunikacją miejską :). Nie widzę ten sensu kupowania auta za 3 tysiące, gdy mam odłożonych trochę więcej pieniędzy. :) Tym bardziej, że istnieje większa prawdopodobność, że takie auto stworzy wiecej klopotow i pochlonie więcej pieniedzy, nie oszukujmy się.
    Ostatnio zmieniony przez Marvil : 20-08-2014, 23:44

  6. #1250
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj kuba452 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiesz nie zarabiam fortuy tylko 1400~~ miesiecznie.. tez pytam i auto bedzie stalo pod chmurka ciagle raczej
    a Takie punto 1.2 80 kucy? albo abarth 180 kucy? badz co poradzicie takiego do 6 gora 7k
    Abartha chcesz za 7 tysięcy kupować? Wyłóż 35 to pogadamy.

    Punto II w 1.2 bardzo okej, ale dużo lepsze jest Bravo, bo to jednak auto z wyższej półki, a silnik to samo. Opylę Ci swoje, cena dobra bo jest parę rzeczy do zrobienia, ale ogólnie auto nie jest w najgorszym stanie @kuba452 ;

    (jestem śmiertelnie poważny jakby co).

    A Nissany oczywiście są świetne, ale tutaj musisz się przygotować na dużo rdzy i regularne łatanie (szczególnie Almera). Fiat nie ma z tym problemu i to jest jego duży plus, bo za te ~600 zł rocznie na blacharkę zrobisz go na tip-top. Na dodatek takie 1.4 75-87KM w Almerze ma podobne osiągi do 1.2 16v fiatowskiego, a spala ~litr więcej. Nie można porównać bezawaryjności tych silników, bo Japończyk to Japończyk, ale 1.2 jest bardzo udaną konstrukcją i ogólnie z silnikiem jako takim problemów nie ma.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-08-2014, 01:10

  7. #1251
    Avatar Suek
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak myślicie do 5tyś kupie ibize 2 fl ? Może macie swoje propozycje za czym sie rozejrzeć za 5 tys benzyna coś w stylu ibizy.

  8. #1252
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj kuba452 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiesz nie zarabiam fortuy tylko 1400~~ miesiecznie.. tez pytam i auto bedzie stalo pod chmurka ciagle raczej
    a Takie punto 1.2 80 kucy? albo abarth 180 kucy? badz co poradzicie takiego do 6 gora 7k
    kumpel kupil kiedys abartha na aukcji komorniczej za 12k, 170km. byla to taka padaka, ze szkoda gadac-bral olej, padla skrzynia biegow, padl silnik i przez caly czas jaki go mial wlozyl drugie 12-15k.

  9. #1253
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Suek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak myślicie do 5tyś kupie ibize 2 fl ? Może macie swoje propozycje za czym sie rozejrzeć za 5 tys benzyna coś w stylu ibizy.
    rover 200 / 25 lepsze to od ibizy choćby pod względem mocy i wyposażenia

  10. #1254
    Avatar Suek
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    oka sprawdze ale kupie w stanie do użytkowania przez conajmniej 2 lata tak żeby w nią nie wpakować drugie tyle ,jakies inne propozycje?

  11. #1255
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj trix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    -bral olej,
    a co miał dawać? :>


    Cytuj kuba452 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiesz nie zarabiam fortuy tylko 1400~~ miesiecznie.. tez pytam i auto bedzie stalo pod chmurka ciagle raczej
    a Takie punto 1.2 80 kucy? albo abarth 180 kucy? badz co poradzicie takiego do 6 gora 7k
    Zostawał bym przy opcji 1.2 80 kucy. Później będzie płacz że za wypłatę nie utrzymasz tego 180kucy
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 22-08-2014, 13:24

  12. #1256

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Siemanko witam w mojej kuchni,
    a tak na poważnie zastanawiam się nad kupnem samochodu Hyundai Coupe 1.6/2.0 z rocznika 2005-2007.
    Ktoś jeździł, mama tata wujek brat ma i jest zadowolony/ nienawidzi?
    Wszelkie opinie i potwierdzone info mile widziane.

  13. #1257
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj ketrab1992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko witam w mojej kuchni,
    a tak na poważnie zastanawiam się nad kupnem samochodu Hyundai Coupe 1.6/2.0 z rocznika 2005-2007.
    Ktoś jeździł, mama tata wujek brat ma i jest zadowolony/ nienawidzi?
    Wszelkie opinie i potwierdzone info mile widziane.
    1.6 nawet nie patrz, bo to nie jedzie, a pali prawie tyle co 2.0

    Ogólnie auto ładne z zewnątrz, ale w środku to padaka jest - brzydko, plastikowo, skrzypiąco. Za tą cenę jednak nie ma co wybrzydzać, bo auto w miarę bezawaryjne, a części i naprawy też tanie.

  14. #1258
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    http://allegro.pl/bmw-3-e90-2005r-ac...=1#tabsContent jesli to serio od pasjonata i zrobione to co tam napisał to chyba sie opłaca?

  15. #1259
    Avatar Krist00
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    65
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Mnie już sam pakiet ac schnitzer odrzuca, ale to kwestia gustu. Dziwi mnie tylko, że skoro taki pasjonat , a wymieniał turbinkę w salonie volkswagena.

  16. #1260

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    http://olx.pl/oferta/seat-ibiza-iii-...tml#0ef7817024

    oplaca sie jecahc zobaczyc?ktos mial stycznosc z tymi silnikami?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •