Reklama
Strona 106 z 1245 PierwszaPierwsza ... 656961041051061071081161562066061106 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,576 do 1,590 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1576
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale każde zajeżdżone auto się będzie psuło, nie ważne czy to Mercedes czy nie. Co to w ogóle za argument?

    Prawda jest taka, że mniej więcej od czasu liftingu Okularnika (albo jak kto woli - wprowadzenia silników CDI) Mercedes zmienił politykę. Produkujemy auta luksusowe, to zostaje, ale od teraz zarabiamy kokosy na serwisie, bo zyski za małe. To Ci powie każdy mechanik co się zna na Mercach (czyli w sumie każdy z >15 letnim stażem), to Ci powiedzą właściciele (np. byłem u takiego jednego, co miał W204 C270 CDI, a teraz sprzedaje W210 2.5D, a przed nim miał jeszcze W124 2.0D; Wszystko dlatego, bo C270 psuł mu się regularnie i kosztowało go to trochę zbyt dużo, a auto 3 letnie, z pełną dokumentacją, zadbany itd. Resztę znasz).

    Wiadomo, że każda marka poszła wtedy bądź trochę później w serwis, ale żadna tak drastycznie jak MB. Jak dodasz do tego to, że marce tej klasy to w ogóle nie wypada, to obrazek staje się już niemal tragiczny.
    Ja mam porównanie do w211 po lift. Wiadomo serwis kosztuje w końcu to mercedes. Części nie będą tanie jak fiata czy innych marek "budżetowych"

    Co do silników to przyjrzyjmy się silnikowi 2.0 od bmw w modelach e90 np rozrząd już przed 200 tyś trzeba robić i wiele innych mniej ciekawych rzeczy. Moim zdaniem większość marek poszło bardziej w moc i wygląd niż wytrzymałość i to jest zły trend. Bo już taki silnik 3.0 od bmw jest dużo lepiej zrobiony i nie ma rozrządu jak łańcuch od roweru. Nie wiem jak w silnikach 2.0 mercedesa tej nowej c klasy ale np w w211 ten 2.2 jest silnikiem jednym z lepszych (moc nie jest wyżyłowana i spełnia swoje zadanie)
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 23-11-2014, 17:24

  2. #1577
    Avatar Astiliapl
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Polska B
    Wiek
    29
    Posty
    950
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Dzięki za rady. A co do tych przebiegów po 200 tyś to tutaj to nie realne :P 5 tyś na rok jak zrobi to będzie cud :P dla tego pisałem że tutaj nie ma opcji musi być benzyna.

  3. Reklama
  4. #1578
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Astiliapl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i wszystko nowe z salonu ? :) czy z drugiej ręki ?
    nowe
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #1579
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Range Rover Evoque volvo XC60 chociaż nie wiem czy Range Rovera dostaniesz nowego za 140 tyś w sumie zaraz sprawdze ;d
    #Edit
    ups totalny golas z salonu za 186 tys XDD
    Ostatnio zmieniony przez Bubuch : 23-11-2014, 22:16

  6. #1580
    Avatar Mebleusz
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    276
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Gilcoran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Misiaczki :)
    Witam was ponownie, do końca grudnia chcę kupić auto, przejrzałem milion ofert i mam mózg rozje...chany.

    Ciągnie mnie do "sportowych" aut, wiecie stylóweczka taka. Przeglądałem peugeota 406 coupe, astre II bertone, hyundai coupe, mam kilka na oku i na pewno w wolnej chwili pojadę je zobaczyć, ale może ktoś mnie jeszcze zaskoczy jakimś samochodem tego typu.

    Budżet mam: Im mniej tym lepiej do 13 tysięcy (nawet do 15k gdyby auto naprawdę zrobiło na mnie wrażenie).

    Jeśli moje marzenia o ww autach się nie spełni, to poluje na jakiegoś zacnego hatchbacka: ibiza, golfik, A3
    Jakieś pomysły?

    Rocznik raczej 2000+
    w tej kasie polecam a4 b5 z silnikiem 1,8t lpg albo niezawodne 1.9tdi. sam ostatnio kupiłem w takiej kasie i jestem mega mega MEGA zadowolony. Za te 13tys można mieć egzemplarz w naprawdę dobrym stanie z super wyposażeniem

  7. #1581
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Astiliapl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzięki za rady. A co do tych przebiegów po 200 tyś to tutaj to nie realne :P 5 tyś na rok jak zrobi to będzie cud :P dla tego pisałem że tutaj nie ma opcji musi być benzyna.
    W sumie zadam inne pytanie: po co jej tak drogie, nowe auto? Nie lepiej dać powiedzmy z 40 tysięcy za w miarę świeże, niewielkie auto z automatem (np. jakiś Civic, coś w tym segmencie)? Po co tracić 100 tysięcy na coś, co w sumie nie będzie służyło lepiej, bo się tego nie wykorzysta przy tak małych przebiegach.

    To jest kobieta, taka kasa może pójść np. na podróże, które zapewne lubi będąc osobą zamożną.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-11-2014, 22:45

  8. #1582
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @up

    Chce takie za 140 to czemu nie? Stać go to niech kupuje to co chce.. Jak chce wydać 140k na auto to znaczy, że ma na ten cel 140k a na resztę też ma ma podróże małe i duże.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #1583
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up

    Chce takie za 140 to czemu nie? Stać go to niech kupuje to co chce.. Jak chce wydać 140k na auto to znaczy, że ma na ten cel 140k a na resztę też ma ma podróże małe i duże.
    Ej, ale może daj się wypowiedzieć zainteresowanemu, co? Często ludzie mając wolną kasę wydają ją pochopnie, nie zawsze ktoś musi mieć wszystko idealnie odliczone. Może lepiej poruszyć ten temat, bo kto wie czy nie pozwoli zaoszczędzić kupy kasy.

  10. #1584
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Troche prawdy ale osoby zamożne zazwyczaj są oszczędne i może oszczedza kupując tylko autko za 140 tyś a mógła by kupić za 500 tyś hmm? Wiem że 140 tyś zł to kwota od cholery duża ale dla niektórych to są normalne pieniądze.
    Z resztą nie wiem po co w ogole poruszać taki temat ;D
    Ostatnio zmieniony przez Bubuch : 23-11-2014, 23:52

  11. #1585
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,408
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    5k rocznie.... to już lepiej niech sobie jakiegoś elektrycznego priusa kupi i będzie +100 pkt w ekologiczności na fejsie.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  12. #1586
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ty no ale jak chce za 140k kupić jego stary auto to czemu nie? Może jest bogaty i chce? xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  13. #1587
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    5k rocznie.... to już lepiej niech sobie jakiegoś elektrycznego priusa kupi i będzie +100 pkt w ekologiczności na fejsie.
    To w sumie nie jest zły pomysł, Priusa jednak zastąpiłbym Lexusem CT. Imo bardzo ładne auto.

  14. #1588
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    tak na pewno w brzozowie jest punkt tankowania xd
    Chyba że 14 będzie w domu, nie opłaca się jeszcze
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  15. #1589
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja polecam BMW M6, gosciu ma i jest zadowolony, lasce pewnie tez spasuje. Moc, wygoda, cena, wszystko jest. Eksploatacja troche droga bo pewnie z 5 tysiecy miesiecznie, ale rozumiesz - nie ma samochodow idealnych.
    Zreszta kupujesz auto za 10 tysiecy to liczysz sie z kosztami eksploatacji 400 pln miesiecznie, kupujesz za 140 tysiecy to 10 tysiecy nie robi na tobie wrazenia.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 24-11-2014, 00:45
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #1590
    Mexeminor

    Domyślny

    10 tysięcy miesięcznie to będzie Lambo czy coś tego pokroju kosztowało, a i to wątpie, że aż tyle.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 12 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 12 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •