Reklama
Strona 248 z 1245 PierwszaPierwsza ... 148198238246247248249250258298348748 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,706 do 3,720 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #3706
    Mexeminor

    Domyślny

    Dobre fury ma ta Auto Bawaria, a ceny wcale nie takie wysokie. To 535i za niecałe 19 tysięcy to całkiem ciekawa opcja, kurwa, może nawet pojadę do lubelskiego po takie auto, pewnie się opłaca raz a dobrze pojechać, a nie się denerwować oglądając szroty.

    Martwią mnie jednak koszty, spalanie okej, bo gaz, ale reszta. Niby teraz bez wkładu, ale co za rok?

  2. #3707
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Noo, ale dlatego mówie, że ja jak sprzedam tą, to rozglądam się ale bez Vanosów, mniejsze dużo koszta.

  3. Reklama
  4. #3708
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    v6-tki to duzy skok w cenie jesli chodzi o utrzymanie? W sensie lepiej juz brac 1.8T niz 2.4 v6 w audicy na przyklad? (pomijajac, ze 1.8T akurat ma dobra opinie, ale nie patrzac na to tylko, ze jeden silnik mniejszy z turbina a drugi dupny v6 bez turbiny, ale moc ta sama prawie i spalanie podobne)

  5. #3709
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No więcej cylindrów, więcej świec takie głupie przykłady. Na turbinie samochód jest wyżyłowany, a vka sobie lekko bulgocze, założyć jakiegoś eissmanna i jest bajka.

  6. #3710
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Noo, ale dlatego mówie, że ja jak sprzedam tą, to rozglądam się ale bez Vanosów, mniejsze dużo koszta.
    no akurat ta jest bez, a więc widać idealna. W sumie bardzo bym ją chciał, ale ciągle mam wątpliwości czy mnie nie zjedzą koszty. Boję się trochę o skrzynię, a najbardziej o osprzęt silnika, bo to jednak lubi się w E39 popsuć.

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    v6-tki to duzy skok w cenie jesli chodzi o utrzymanie? W sensie lepiej juz brac 1.8T niz 2.4 v6 w audicy na przyklad? (pomijajac, ze 1.8T akurat ma dobra opinie, ale nie patrzac na to tylko, ze jeden silnik mniejszy z turbina a drugi dupny v6 bez turbiny, ale moc ta sama prawie i spalanie podobne)
    Jeden i drugi silnik jest ok. Ja bym brał V6, to solidne jednostki.

    A koszty - jak twardy wspomniał więcej świec, więcej zaworów, dwie głowice zamiast jednej. Trzeba sobie tutaj jednak odpowiedzieć co ile będziesz robił naprawy na głowicach czy zaworach. Jak kupisz zadbany egzemplarz, to prawdopodobnie ani razu, a więc masz to z głowy.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 24-11-2015, 16:11

  7. #3711
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jak się nie trafią żadne poważniejsze naprawy, to same świece, przewody i inne takie nie robią właściwie żadnej różnicy. Parędziesiąt złotych więcej, a jak często się to wymienia?

  8. #3712
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak się nie trafią żadne poważniejsze naprawy, to same świece, przewody i inne takie nie robią właściwie żadnej różnicy. Parędziesiąt złotych więcej, a jak często się to wymienia?
    To oczywiste, nawet nie biorę pod uwagę takich rzeczy, bo to groszowe sprawy raz na 2-3 lata. Tak samo olej, będzie to ze 100 zł więcej kosztować, ale raz na rok to jest nic.

    No cóż, o skrzyniach dowiedziałem się tyle, że pancerne, 700 tysięcy podobno robią automaty spokojnie i to na jednym oleju. Silnik podobnie, szczególnie jak nie ma vanosów.

    Coś więcej? :D Podobno układ chłodzenia to dziwka i ciągle coś wyskakuje - a to chłodnica, a to termostaty? Ile w tym prawdy?

  9. #3713
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hmm, z tego co pamiętam, to wymieniali termostaty bodajże na 105C, ale nie jestem na bieżąco w V-kach i niby wszystko ok wtedy jest.

  10. #3714

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    http://olx.pl/oferta/mazda-6-lpg-pry...tml#c336ce2f77

    Realne? Cena troche za niska mi się wydaje jak na tyle bajerków.

  11. #3715
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mysle ze cena jest spoko, na wielki plus ze oferta prywatna, drugi właściciel, pierwszy w kraju

    Co dziwne, auto bez rdzy, warto wybrac sie z miernikiem lakieru.


    Co do "bajerkow" to chyba chodzi o multifunkcyjna kierownice? Czy cos przegapilem? XD

    Największy mankament moim zdaniem to gaz, z tego co gdzies zasłyszałem mazdy 6 nie bardzo lubią gaz, potwierdza to fakt ze mazd 6 z gazem jest naprawde malo
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 25-11-2015, 23:46

  12. #3716
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,828
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj hotszot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://olx.pl/oferta/mazda-6-lpg-pry...tml#c336ce2f77

    Realne? Cena troche za niska mi się wydaje jak na tyle bajerków.
    Tylko nie mów, że nadal auta nie kupiłeś ?XD

  13. #3717

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Nie kupiłem, mam dwa auta w rodzinie, nie mam potrzeby śpieszyć się ze swoim. :)

  14. #3718

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj hotszot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie kupiłem, mam dwa auta w rodzinie, nie mam potrzeby śpieszyć się ze swoim. :)
    to jedz po mazde bo ci ktos ja podjebie spod nosa, a fajna.

  15. #3719

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    537
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mysle ze cena jest spoko, na wielki plus ze oferta prywatna, drugi właściciel, pierwszy w kraju

    Co dziwne, auto bez rdzy, warto wybrac sie z miernikiem lakieru.


    Co do "bajerkow" to chyba chodzi o multifunkcyjna kierownice? Czy cos przegapilem? XD

    Największy mankament moim zdaniem to gaz, z tego co gdzies zasłyszałem mazdy 6 nie bardzo lubią gaz, potwierdza to fakt ze mazd 6 z gazem jest naprawde malo
    Nie, nie, nie o multifunkcyjną. Chodzi mi ogólnie o sam fakt posiadania tylu rzeczy, bo jak przeglądam mazdy to nawet te ze starszych roczników czesto i gęsto mają np. manualną klime, a są w podobnych przedziałach cenowych. Multifunkcyjne tez nie w każdej webasto no i ten gaz. Dodatkowo 144kkm podobno prawdziwe. :)

    Btw. Seat Leon, 2002 rocznik, 140 przebiegu, 1.6 100/105km nie pamiętam, z gazem założonym w 2002 roku, ale uboga wersja, nawet bez elektrycznych szyb, pierwszy właściciel od początku za 9500 to trochę dużo, czy nie?

  16. #3720
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mazdy ogolnie sa tanie, prawie wszystkie sa dobrze wyposazone, ale:

    -rdzewieje bardzo
    -2.0 silnik jedyny sensowny w zasadzie
    -diesle totalne dno
    -zadna benzyna nie lubi gazu z tego co mi wiadomo

    ta na zdjeciach w opisie wyglada fajnie, ale:

    Bedzie miala w chuj przebieg jesli ma juz gaz + widac, ze siedzenia beda wyjebane, ze pokrowce zarzucil ktore i tak są wymientolone. Hatchback wyglada gorzej niz sedan + srebrny kolor najgorzej sie prezentuje w mazdach (widzialem wszystkie kolory na zywo, tez mazde chcialem kupic)
    Ostatnio zmieniony przez Maniek900 : 26-11-2015, 10:46

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •