Reklama
Strona 73 z 1245 PierwszaPierwsza ... 23637172737475831231735731073 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,081 do 1,095 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1081
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    miesiąc temu zakupili u mnie w firmie z 2006 albo 7 grande punto z 7.500 To nie wiem czy tak 10-11 tys. ale ok kupcie bravo z 98
    Takie
    http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-...C33538060.html
    czy moze takie
    http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-...C30992733.html
    ew. takie na pelnym wypasie z lpg
    http://otomoto.pl/fiat-grande-punto-...C26205033.html

    Nie mowie, ze bravo to jedyny sluszny wybor (choc jezdzilem tym i nie powiem, spodziewalem sie duzo gorszych wrazen mimo tego, ze akurat to bravo nie bylo w idealnym stanie), ale twoje propozycje alfy czy grande punto sa co najmniej smieszne. Nie wiem jakie masz pojecie o samochodach i kupowaniu ich (bo chyba kreujesz sie na dobrego znawce), ale grande czy alfa za cene 7-7,5k jeszcze w jtd albo lpg to mozesz dostac co najwyzej rozkurwiona z kazdej strony i miliardowym przebiegiem. Sensowne zaczynaja sie dopiero od 11-12 tysi, a i tak trzebaby miec szczescie, mocno zadbane to juz z 15 i wcale tutaj nie przesadzam wiec nie wiem jak mozesz polecac takie auta w przypadku gdy ktos pyta o auto dla baby do 7 tysiecy.

    A co do rocznika, ja tam jestem jedna z tych osob, ktore uwazaja, ze wiek w przypadku zadbanego auta nie ma znaczenia. Moj ma 22 lata i na ta chwile mucha nie siada, mojej mamy BMW ma 19 i tez jest w idealnym stanie. Fakt faktem wolalbym jezdzic "starym" Bravo z 98, a zadbanym anizeli rozpierdolonym w 25 miejscach grande za 8 tysiecy.

    Cytuj kuba452 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko
    Planuje nie dlugo zakup auta nie chce za malego ani za duzego auta takie w sam raz :D , co mi wpadlo w oko to : Golf IV , Focus MK1 , Civic VI , Corolla E11 , preferowalbym benzyzna + lpg ew. beznyna + zagazowa go samemu kolor mniej istotny i wazne by mial 4/5 Ah i silnik max 1.6 góra 1.8
    Druga sprawa jak sprawuja sie silniki benzynowe w tych autkach co wymienilem?
    Hmm no to skoro cena nie gra roli to polecam:
    http://otomoto.pl/toyota-gt86-2-0-pr...C33586218.html
    Silnik troche wiekszy, ale dasz rade w gazie.

    A tak powaznie - jakie masz srodki do dyspozycji na ta fure?
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-07-2014, 16:03
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #1082
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    To ze ty przeplaciles za swoja piekna bete za 9k w ktora wlozysz drugie tyle to nie znaczy ze kazdy musi przeplacac.U mnie tez w miescie jest grande punto wystawione za 6.500 xD( byla elka i pewnie dlatego). Ale wiadomo jak niska cena to musi byc rozkur*iona. No ludzie bez przesady. To jest fiat a nie bmw ze bedzie trzymalo cene.
    Auto chodzi po 10k ale ty i tak bys kupil za 20 bo te za 12 to dojechane i w ogole...
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  3. Reklama
  4. #1083
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nattan niska cena to te 6,5k nawet jak na fiata. Nie chodzi tu o porównanie czy fiat czy royce. Tylko w porównaniu do innych fiacików jest tani a to że tani znaczy do dupy to wiadomo ;) Nikt normalny nie sprzedaje swojej igiełki za pół ceny

  5. #1084
    Avatar kuba452
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    521
    Siła reputacji
    14

    Domyślny


    A tak powaznie - jakie masz srodki do dyspozycji na ta fure?
    6 tys
    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw.
    umiecie zrobić sobie samemu loda? kiedyś miałem taką możliwość, ale nie spróbowałem, ciekawe czy byłoby to fajne :d (tak, wiem że mam zrytą banie)
    Cytuj Kucyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gosciu spoznia sie z twoim zarciem, a ty mu dajesz napiwek

    co kurwa

  6. #1085
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nikt normalny nie sprzedaje swojej igiełki za pół ceny
    Chyba że komuś zależy żeby pozbyć się auta, tak jak ja, to za 1700 puściłem xD

  7. #1086
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ze ty przeplaciles za swoja piekna bete za 9k w ktora wlozysz drugie tyle to nie znaczy ze kazdy musi przeplacac.U mnie tez w miescie jest grande punto wystawione za 6.500 xD( byla elka i pewnie dlatego). Ale wiadomo jak niska cena to musi byc rozkur*iona. No ludzie bez przesady. To jest fiat a nie bmw ze bedzie trzymalo cene.
    Auto chodzi po 10k ale ty i tak bys kupil za 20 bo te za 12 to dojechane i w ogole...
    Prawde mowiac pewnie wloze wiecej niz te kolejne 9k hm, ale niewiele minales sie z prawda. Fakt faktem porownujac z cenami innych BMW z podobnym wyposazeniem to i tak nawet wg. mojego myslenia zaplacilem dosc malo bo jezeli sie rozejrzysz to chodza i po 11, 12 czy 13 tysiecy (albo i wiecej).

    No tak, grande za 6.5k, byla elka, igla. Ty widzisz czlowieku w ogole co piszesz?
    Zreszta zanim podejmiesz dyskusje to sprawdz chociaz jak wyglada rynek i zobacz sobie te grande po 7 tysiecy. Wszystkie rozpierdolone, na otomoto (pierwszy z brzegu serwis nie przecze) nie ma chyba zadnego w polsce ponizej 10k zeby nie bylo rozpierdolone i Tobie sie wydaje, ze nagle ktos za 6.5 wystawi w dobrym stanie bo akurat wygral w lotto i chce sie podzielic z biedakami? Na jakim Ty swiecie zyjesz kolego? Ty myslisz, ze ktos sprzedaje calkiem fajne (i zadbane) grande rocznik 2008 w cenie dobrego bravo czy 30 letniego bmw? Na serio? Naiwnosc ludzi w temacie kupna samochodu to zyla zlota.

    Da sie zdobyc fajne auto w dobrej cenie nie przecze, ale to sa tygodnie lub nawet miesiace jezdzenia, szukania, sprawdzania, ogladania, a to tez kosztuje i kazdy taki wypad w przypadku kupna auta do 10-15 tysiecy obniza nasz budzet, ktory mozemy wydac na auto, a kazde glupie 100 pln i chocby 20 za stacje to i tak spory % z kwoty np. 7 tysiecy. No chyba, ze ktos szuka auta za 7k, a zamierza za nim przejezdzic jeszcze 3 zeby znalezc igle. Nie wspominajac o tym, ze sprawdzajac takie "igielki" bedziemy musieli obejrzec ze 100 takich samochodow zanim trafimy takie godne uwagi.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-07-2014, 21:12
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #1087
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Takie
    nie ma to ja zarzucić linkami aut z 2011 roku xd

    Ale nie nie takie całe nic nie rozjebane, wszystko cacy jak na razie. I to nie 1 zakup auta w dość fajnej cenie bo jeszcze som 4 inne w biedronkach cenach :D

    I auto nie było na allegro. Tylko dopiero co przyjechało na lawecie z włoch po opłatach. Zawsze jak jedzie laweta to jadę sprawdzać co mają ciekawego xd Czasem się nie opłaca a czasem aż żal nie kupić
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 25-07-2014, 21:14
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #1088
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie ma to ja zarzucić linkami aut z 2011 roku xd

    Ale nie nie takie całe nic nie rozjebane, wszystko cacy jak na razie. I to nie 1 zakup auta w dość fajnej cenie bo jeszcze som 4 inne w biedronkach cenach :D

    I auto nie było na allegro. Tylko dopiero co przyjechało na lawecie z włoch po opłatach. Zawsze jak jedzie laweta to jadę sprawdzać co mają ciekawego xd Czasem się nie opłaca a czasem aż żal nie kupić
    Tak jak mowilem - nie mowie, ze sie nie da bo trafiaja sie takie okazje, ale przecietny szarak szuka wlasnie w komisach, na allegro, na otomoto itp. a nie prosto z lawety z wloch i pewnie rzeczona laska, ktora chce auto zakupic nie ma dostepu do takich okazji. Ja zreszta tez bym nie mial.

    Co do linkow - sam sprawdz, podalem pierwsze lepsze, chyba tylko jedno bylo z 2011, jest tam tez bodaj z 2008 oraz 2009 i tez rozjebane, zreszta na allegro czy otomoto jest miliard takich linkow, ale nie chcialo mi sie przeklejac. Klikasz sobie grande roczniki 2008-2011, max 8k i 95% moglem tutaj wkleic.
    Po prostu dla mnie polecenie tego auta szarakowi jako samochod do 7k mija sie z celem bo i tak szybko sie zniecheci przegladaniem rozjebanych auto albo kupi jakis szrot.

    A konczac ten delikatny offtop (zreszta ja juz nie zamierzam udowadniac swoich racji bo jednak argumenty Nattanna mnie rozwalily na lopatki i nie jestem juz w stanie podjac rekawicy) trzeba polecic jakis samochod do 6k koledze kuba452.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-07-2014, 21:24
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #1089
    Avatar Nattann
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Elbląg
    Wiek
    31
    Posty
    1,088
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Master a gdzie napisalem ze te punto to igla? Wiadomo ze trzeba bedzie wlozyc troche kasy ale kupujac za 10k jaka masz pewnosc ze nie wlozysz wiecej niz w tego za 6.5. Rozumiesz o co mi chodzilo? A nie ze biore wszystkie auta z niziny cenowej bo okazja;D. Powinni kary takie dopier*alac za falszowanie i wprowadzanie ludzi w blad przy zakupie auta. A nie dzis na liczniku ma 200tysi a naprawde to mial ten przebieg 6 lat temu.
    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To , że Ty nie masz dość jaj, żeby spróbować Peggingu, nie oznacza, że ja ich nie mam.

  11. #1090
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiadomo ze trzeba bedzie wlozyc troche kasy ale kupujac za 10k jaka masz pewnosc ze nie wlozysz wiecej niz w tego za 6.5.
    nigdy nie masz pewności ;)

  12. #1091
    Avatar kubaplik
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    inąd
    Posty
    893
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Nattann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ze ty przeplaciles za swoja piekna bete za 9k w ktora wlozysz drugie tyle to nie znaczy ze kazdy musi przeplacac.U mnie tez w miescie jest grande punto wystawione za 6.500 xD( byla elka i pewnie dlatego). Ale wiadomo jak niska cena to musi byc rozkur*iona. No ludzie bez przesady. To jest fiat a nie bmw ze bedzie trzymalo cene.
    Auto chodzi po 10k ale ty i tak bys kupil za 20 bo te za 12 to dojechane i w ogole...

    90% elek jest mocno wykurwiona, bo dzownach, rolkach albo innych cudach. To, że kosztuje 6,5 kafla to najpewniej sprzęgło do roboty a prawdopodobnie przy skrzyni będzie trzeba coś zrobić. Do tego dojdzie jakiś wyciek i się zrobi normalna kwota jak przy w miarę ,,zdrowym'' aucie.

    tobby ma rację, wystarczy, że trzeba będzie zrobić synchronizator w skrzyni lub inną historię nie występującą w samochodach z wyższej półki i nasz budżet szybko się skurczy.


    kuba
    Przyjrzyj się hondom civic V tylko przetrzep cały samochód na obecność rudej bo ten egzemplarz lubi gnić. Do tego rozejrzyj się za golfem II. Wyjdź z założenia, że lepiej kupić tańszy samochód i go odpicować a niżeli zainwestować w auto cały sos a potem nie będziesz miał funduszy na podstawowy pakiet startowy.
    5!
    Ostatnio zmieniony przez kubaplik : 27-07-2014, 11:41
    Otóż mam problem z przegrzaniem procesora, winowajcą jest wysuszona pasta termoprzewodząca. Prowizorycznie nałożyłem krem do stóp, ale było jeszcze gorzej.

  13. #1092
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22


  14. #1093
    Avatar kubaplik
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    inąd
    Posty
    893
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Golf alcapone


    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    On chce tym jeździć na co dzień a nie raz w miesiącu na festyn.
    Ostatnio zmieniony przez kubaplik : 27-07-2014, 12:46
    Otóż mam problem z przegrzaniem procesora, winowajcą jest wysuszona pasta termoprzewodząca. Prowizorycznie nałożyłem krem do stóp, ale było jeszcze gorzej.

  15. #1094
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    fuj fuj fuj :D Dobre do stajni jak krowom się nudzi i chcą posłuchać muzyki, ewentualnie jako kurnik
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #1095

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •