Reklama
Strona 121 z 1245 PierwszaPierwsza ... 21711111191201211221231311712216211121 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,801 do 1,815 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1801
    Avatar Ortodoksyjny Żyd
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    38
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dokładnie do jeżdzenia..

  2. #1802
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Auto miejskie, w trasy, z przyczepka, bez, ma posluzyc lata, kupujesz na krotko itd. itd.

    Idz do sklepu z rowerami chcac kupic rower gorski, powiedz ze chcesz rower do jezdzenia, badz zdziwiony ze gosc proponuje rower szosowy.

    Juz nawet nie bede komentowal kupowania audi/bmw za 40 tys xD

  3. Reklama
  4. #1803
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Ortodoksyjny Żyd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie do jeżdzenia..
    A to spoko:
    Polecam:

    http://otomoto.pl/suzuki-sx4-wrc-edition-C30957123.html

    ale bardziej to:

    http://allegro.pl/renault-clio-sport...031936678.html

    Jeszcze ci zostanie na remonty
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #1804
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Ortodoksyjny Żyd napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie do jeżdzenia..
    http://www.gieldaklasykow.pl/polski-...-pln-pieszyce/

    W standardzie kierownica, drzwi i podsufitka.

  6. #1805
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    zapomniałem: coś z nowszych 2012

    dość dobry bo 3x wydłużany i 2x podwyższany.

    http://allegro.pl/peugeot-boxer-2-2-...046927981.html
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #1806
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co polecacie na drugi samochód? Aktualnie dysponuję kwotą 10 tyś, ale sukcesywnie się ona zwiększa, więc powiedzmy w okolicach 12-14 tyś.
    Aktualnie mam peugeota 206 1.4 75 koni, no i co by nie mówić chciałbym go zmienić.
    Jeździ dobrze, wiec nie śpieszy mi się w z wymianą ale powoli zaczynam się rozglądać za czymś z lepszym wyposażeniem i w szczególności silnikiem. W peugeocie mam niską moc i wcale nie niskie spalanie (8- 8,5l).

    Nie robię dużych przebiegów, ogólnie na uczelnie mam 5 km od domu, do pracy 11 km.
    Chciałbym coś z sportowym zacięciem, ale nie koniecznie, liczba drzwi jest mi obojętna, jeżdżę zazwyczaj sam.

    W moje gusta najbardziej trafia chyba seat ibiza 1.9 tdi i zależnie od funduszy albo wersja 130 koni albo cupra 160.
    Podobnie myślałem o golfie 1.9tdi 130 lub 150 koni.
    Z miłości do tej marki rozglądałem się za e46 z tym, że - diesle podobno awaryjne a benzyna będzie sporooo paliła dlatego myślę nad pojemnością nie większą niż 1.8 co sprowadza się do tego, że będzie słabszy od poprzedników a droższy w utrzymaniu, jedyny plus to napęd na tył.

    Może ktoś podsunie mi jeszcze jakąś zupełnie inną propozycję ?

  8. #1807
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Egi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Juz nawet nie bede komentowal kupowania audi/bmw za 40 tys xD
    W sumie to jestem ciekaw co masz do powiedzenia wiec chętnie wysłucham

  9. #1808

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie to jestem ciekaw co masz do powiedzenia wiec chętnie wysłucham
    rowniez

  10. #1809
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co polecacie na drugi samochód? Aktualnie dysponuję kwotą 10 tyś, ale sukcesywnie się ona zwiększa, więc powiedzmy w okolicach 12-14 tyś.
    Aktualnie mam peugeota 206 1.4 75 koni, no i co by nie mówić chciałbym go zmienić.
    Jeździ dobrze, wiec nie śpieszy mi się w z wymianą ale powoli zaczynam się rozglądać za czymś z lepszym wyposażeniem i w szczególności silnikiem. W peugeocie mam niską moc i wcale nie niskie spalanie (8- 8,5l).

    Nie robię dużych przebiegów, ogólnie na uczelnie mam 5 km od domu, do pracy 11 km.
    Chciałbym coś z sportowym zacięciem, ale nie koniecznie, liczba drzwi jest mi obojętna, jeżdżę zazwyczaj sam.

    W moje gusta najbardziej trafia chyba seat ibiza 1.9 tdi i zależnie od funduszy albo wersja 130 koni albo cupra 160.
    Podobnie myślałem o golfie 1.9tdi 130 lub 150 koni.
    Z miłości do tej marki rozglądałem się za e46 z tym, że - diesle podobno awaryjne a benzyna będzie sporooo paliła dlatego myślę nad pojemnością nie większą niż 1.8 co sprowadza się do tego, że będzie słabszy od poprzedników a droższy w utrzymaniu, jedyny plus to napęd na tył.

    Może ktoś podsunie mi jeszcze jakąś zupełnie inną propozycję ?
    Clio 2 RS - ja już szukam na miasto i do roboty jak znalazł xd
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 01-02-2015, 14:21
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  11. #1810
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z miłości do tej marki rozglądałem się za e46 z tym, że - diesle podobno awaryjne a benzyna będzie sporooo paliła dlatego myślę nad pojemnością nie większą niż 1.8 co sprowadza się do tego, że będzie słabszy od poprzedników a droższy w utrzymaniu, jedyny plus to napęd na tył.
    1. Diesle nie awaryjne, jeżeli jest po lifcie - wtedy spokój większy niż przed liftem
    2. napęd na tył to jednak nie plus, a minus i to w każdym aucie imo ze względu na bezpieczeństwo, no i dla racerów napęd na przód daje +10 do startu na światłach.

  12. #1811
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Wyso52 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z miłości do tej marki rozglądałem się za e46 z tym, że - diesle podobno awaryjne a benzyna będzie sporooo paliła dlatego myślę nad pojemnością nie większą niż 1.8 co sprowadza się do tego, że będzie słabszy od poprzedników a droższy w utrzymaniu, jedyny plus to napęd na tył.
    Kup sobie 1.8 będzie jechało jak golf 1.4 a paliło jak m3 no super... (może przesadziłem ale tak to się rozgrywa) Bo, żeby to 1.8 jechało musisz kręcić dobrze co podnosi spalanie. Kup sobie 2.2 benzynę lub 2.5 i to już będzie fajne posunięcie no albo 2.0 diesel po lifcie 150 koni :)

  13. #1812
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Diesle nie awaryjne, jeżeli jest po lifcie - wtedy spokój większy niż przed liftem
    2. napęd na tył to jednak nie plus, a minus i to w każdym aucie imo ze względu na bezpieczeństwo, no i dla racerów napęd na przód daje +10 do startu na światłach.
    Co jest niebezpiecznego w tylnym napedzie? Jezdzilem przez 5 lat przednim napedem, teraz od kilku miechow mam tyl i wydaje mi sie, ze auto jezdzi duzo lepiej, w zakretach itd. Chociaz moze to zludne i jestem nieobiektywny... dlatego pytam. Mi sie naprawde fajnie jezdzi z tylnym napedem, juz nie mowiac o tym, ze mozna sobie bokami polatac na lekko sliskiej nawierzchni i jest fajnie. Wg. mnie jest nietyle niebezpieczny co wymaga wiekszych umiejetnosci, ale jak juz sie czlowiek nauczy i przyzwyczai to jezdzi sie lepiej anizeli z przednim.
    @haxigi ;
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #1813
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co jest niebezpiecznego w tylnym napedzie? Jezdzilem przez 5 lat przednim napedem, teraz od kilku miechow mam tyl i wydaje mi sie, ze auto jezdzi duzo lepiej, w zakretach itd. Chociaz moze to zludne i jestem nieobiektywny... dlatego pytam. Mi sie naprawde fajnie jezdzi z tylnym napedem, juz nie mowiac o tym, ze mozna sobie bokami polatac na lekko sliskiej nawierzchni i jest fajnie. Wg. mnie jest nietyle niebezpieczny co wymaga wiekszych umiejetnosci, ale jak juz sie czlowiek nauczy i przyzwyczai to jezdzi sie lepiej anizeli z przednim.
    Jak ktoś używa samochodu do przejazdu z punktu A do punktu B. To lepszy będzie dla niego napęd na przód, po prostu gdy kogoś nie bawi pojechanie bokiem tylko spokojne dojechanie do celu to napęd na przód jest bardziej bezpieczny. Tył napęd trzeba polubić a jak się go już polubi to nigdy się go nie zmieni, mój tata całe życie jeździł przód teraz przesiadł się do auta z tył napędem i mówi, że na pewno do przedniego nie wróci. Co do zimy tak polecisz sobie bokiem ale z własnego doświadczenia wiem, że pod jakieś górki przód napęd jest dużo lepszy niż tył (do kolegi mamy dość dobrą górę i astrą w kombi bez problemu wyjechaliśmy a e46 i e90 poległo) :)
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 02-02-2015, 11:15

  15. #1814
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja zasadniczo w normalnej jeździe nie widzę różnicy pomiędzy napędem na przód i na tył. Ostatnio popadało znów trochę śniegu i choćbym nie wiem jak chciał go zerwać to i tak cała kontrola trakcji reaguje w mgnieniu oka. Jedyny problem miałem dwa lata temu w samochodzie brata, nie mogłem wyjechać z nieodśnieżonego parkingu.

  16. #1815
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ten diesel 2.0 po lifcie to chyba najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o bmw.
    Na benzynę 2.5 nie wyrobię, przecież to będzie paliło z 12 litrów przy spokojnej jeździe, tyle forsy nie mam :(

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •