Reklama
Strona 159 z 1245 PierwszaPierwsza ... 591091491571581591601611692092596591159 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,371 do 2,385 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #2371
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No w 3D to za dużo rzeczy nie przewieziesz, ale dla mnie to jedyny wybór w przypadku Stilo, bo inne wersje mi się zwyczajnie nie podobają. Jeszcze dodam, że lubi się w nim "popsuć" elektronika - zaśniedziałe styki itp. Problem z poduszką powietrzną to standard, ale z tego co czytałem ludzie radzili sobie z tym problemem w różny sposób :)
    nie różny sposób, a po prostu naprawiali matę pod siedzeniem pasażera/wrzucali emulator maty, który zwierał na stałe poduszkę i wsio, zrobione. Sam to przerabiałem w Bravo, naprawa kosztowała mnie 20 zł.

  2. #2372
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A co jeśli problem występuje po stronie kierowcy, a nie pasażera? :)
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  3. Reklama
  4. #2373
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co jeśli problem występuje po stronie kierowcy, a nie pasażera? :)
    to nie mam pojęcia, bo nie jest to standard w tych samochodach. Mata pasażera - a i owszem.

  5. #2374
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dlatego pisałem o różnych sposobach. W takim wypadku pomagało czyszczenie styków kostek (pod fotelem kierowcy, ew. tych w bagażniku - jeśli są - tu w przypadku błędu kurtyn), np. za pomocą Kontakt S.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  6. #2375
    Mexeminor

    Domyślny

    A Fiacie powiem tyle - bardzo fajnie się tym autem jeździło, ale ogrom małych, wkurwiających rzeczy był taki, że całe pozytywne wrażenie było przyćmione. Po prostu nie byłem pewny tego auta przez 3 lata, zawsze miałem wrażenie, że coś się znowu odjebie i będę wkurzony na cały dzień. Jedynie w przypadku bardzo zadbanego egzemplarza (a o takie Bravo, Stilo czy Punto II bardzo trudno; nie mówię o nowszych autach, bo one nie dość, że sporo lepsze, to jeszcze zazwyczaj zadbane z racji wieku poniżej 10ciu lat) można by być zadowolonym, ale o to niezwykle trudno.

    PS Stilo ma gorsze opinie niż BBMy, a więc no, ja bym się nie pakował. Może Abarth by wynagrodził męki, ale wolałbym nie ryzykować i wziąć jakiegoś Golfa 1.8T czy BMW E36 powyżej 2 litrów, bo pomimo ich wieku i prawdopodobnego zużycia ciągle będą pewniejsze niż Fiat.

    PS2 Chętnie bym sobie kupił Nuovo Bravo z 150 konnym JTDkiem, bo to bdb auto jest, czy np. Grandziaka 130 konnego, który jeszcze zajebiście wygląda, ale z drugiej strony za te pieniądze można mieć auta dużo lepsze (choć droższe w utrzymaniu, ale wolę dołożyć do eksploatacji i mieć święty spokój).
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 28-05-2015, 14:06

  7. #2376
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To odpadam, nie mam cierpliwosci do naprawiania takich pierdół i nie byłbym zadowolony z samochodu.
    W takim razie co z segmentu C i D mozecie polecic do tych powiedzmy 8k? Diesel, spalanie w granicach tych 5-6 l trasa. Moze być cos pokroju golfa 4, laguny itp. Wyglad nie jest najwazniejszy, ale szpetny tez nie moze byc. W miare dobrze wyciszony, najlepiej 6-cio biegowa skrzynia, ale z 5-cio tez dam rade. W miare tanie czesci i jak najmniej awaryjny.

  8. #2377
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Myślę, że źle do tego podchodzisz, bo pierdoły i awarie mogą Ci się zdarzać w każdym aucie, bez względu na to czy to Stilo, Golf, czy Passat. Trzeba znaleźć po prostu w miarę ogarnięty i zadbany samochód. Niestety szansa na to spada w raz z środkami, które chcesz na auto przeznaczyć.
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  9. #2378
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj cysio528 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To odpadam, nie mam cierpliwosci do naprawiania takich pierdół i nie byłbym zadowolony z samochodu.
    W takim razie co z segmentu C i D mozecie polecic do tych powiedzmy 8k? Diesel, spalanie w granicach tych 5-6 l trasa. Moze być cos pokroju golfa 4, laguny itp. Wyglad nie jest najwazniejszy, ale szpetny tez nie moze byc. W miare dobrze wyciszony, najlepiej 6-cio biegowa skrzynia, ale z 5-cio tez dam rade. W miare tanie czesci i jak najmniej awaryjny.
    Masz wymagania takie, że musiałbyś minimum 15k mieć na to auto, a nie jakieś śmieszne 8. W tej cenie to musisz absolutnie zrezygnować ze skrzyni 6tki i najlepiej z diesla, bo tutaj będzie trudno jak cholera znaleźć coś w dobrym stanie.

    Tak całkiem serio - poszukaj zadbanej Audi 80tki, ale powtarzam, ZADBANEJ. Oznacza to, że wydasz na nią 7-8k, ale 1.9TDI 1Z to jest taki skurwiel, że nie ma szans na zajechanie. Jak Ci się pofarci, to nawet klimę będzie miała. Do tego tanie części, totalna bezawaryjność itd.

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Myślę, że źle do tego podchodzisz, bo pierdoły i awarie mogą Ci się zdarzać w każdym aucie, bez względu na to czy to Stilo, Golf, czy Passat. Trzeba znaleźć po prostu w miarę ogarnięty i zadbany samochód. Niestety szansa na to spada w raz z środkami, które chcesz na auto przeznaczyć.
    Dobrze podchodzi, tzn. ja dobrze napisałem, bo taka jest niestety prawda. Jakbyś kupił Golfa czy Paska za 8 kafli (porządnie szukając ofc), to zawsze będzie z tym mniej problemów niż z takim Stilo. Może obsługa będzie trochę droższa, ale przynajmniej będzie to pewne auto. Mam sentyment do Fiaciora, ale nigdy już nie kupię nic tej marki, ani żadnego innego Włocha (no może bym się skusił na Lancię Kappę, ale to zupełnie inna liga jest, bardzo udane auto).
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 29-05-2015, 12:19

  10. #2379
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wracając do tematu problemu z poduszka powietrzna w Stilo. U mnie problem był z kostka znajdująca się w bagażniku. Nie bawiłem się w psikanie jej preparatem do styków, tylko zlutowalem przewody na stałe i po problemie ;-)
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  11. #2380
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nuovo Bravo z 150 konnym JTDkiem
    Pierwsze słyszę, to coś jak Abarth/M/AMG?

  12. #2381
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pierwsze słyszę, to coś jak Abarth/M/AMG?
    Nie, to po prostu nowe Bravo, czyt. to po 2007 roku.

    PS Nie Nuovo a Nuova ;)

  13. #2382

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    293
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja posiadam Bravo z 2008 roku (Emotion, 1.9 120km) i jestem mega zadowolony z auta. Dobrze wyposażone, dość rzadkie na drogach pośród passatów i golfów czy A4. Całkiem fajnie się zbiera. Może później dodam jakąś fotkę.

    #edit
    post w Furmankach
    Ostatnio zmieniony przez Rasta Man : 31-05-2015, 15:16

  14. #2383
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Rasta Man napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dość rzadkie na drogach pośród passatów i golfów czy A4h
    ale proszę nie trollować, przecież Bravo widać na drogach bardzo, bardzo dużo. To strasznie popularne auto jest, kupa z nich jest kupiona w polskich salonach, ludzie się na nie rzucili (imo słusznie) i teraz pełno tego.

    W sumie to częściej widuję Nuova Bravo niż mojego poczciwego B5FL, be kitu.

  15. #2384
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Mexeminor ;
    80-tke rozważalem, ale pozostaje jeszcze kwestia czy bedzie duza roznica w komforcie jazdy miedzy ta 80-tka a moim kangoo, bo nie chce wydac kasy tylko po to zeby zmienic samochod, ale tez zeby byl lepszy od tego co mam teraz.

  16. #2385
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Moze ktos cos powiedziec o toyocie celice VII 192km ? (2002+ rok)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •