Reklama
Strona 321 z 1245 PierwszaPierwsza ... 221271311319320321322323331371421821 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,801 do 4,815 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #4801

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam, po 7 latach użytkowania Punto II planuję zakup nowego auta. Mój budżet to 35 tys. Interesuje mnie głównie sedan lub liftback. Rozglądałem sie na otomoto i olx głównie za BMW e90, Insignią i audi a3, a4. Macie jakieś sugestie, które wybrać bądź też za jakimi się jeszcze rozglądać? A i jakie wersje silnikowe były by najmniej awaryjne?

  2. #4802

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Potrzebujesz Diesla czy Benzynę/gaz? W E90 320i daje radę, A3/A4 szukaj 1.8T, ewentualnie 1.6 na MPI
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 31-05-2016, 16:29
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  3. Reklama
  4. #4803
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj PrezesKD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, po 7 latach użytkowania Punto II planuję zakup nowego auta. Mój budżet to 35 tys. Interesuje mnie głównie sedan lub liftback. Rozglądałem sie na otomoto i olx głównie za BMW e90, Insignią i audi a3, a4. Macie jakieś sugestie, które wybrać bądź też za jakimi się jeszcze rozglądać? A i jakie wersje silnikowe były by najmniej awaryjne?
    wszystko będzie 10x bardziej awaryjne od twojego punto na to się musisz przygotować i na droższe naprawy, wymiany. xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  5. #4804
    Mexeminor

    Domyślny

    Najlepsze A4B7 z 1.8T i gazem. Najmniej do zjebania, solidny silnik, który idealne pracuje z gazem, buda nie rdzewieje. Stosunkowo solidne, ładne i ciągle świeże auto, a w 35k jeszcze będzie pokaźny budżet na nieprzewidziane wydatki.

  6. #4805

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ja wczoraj widzialem na olx za 27k a4b7 1.8T full wyposazenie te podgrzewane lusterka,siedzenia,skora gdzies w mojej okolicy, czarne kombi 2006r, jakbym mial tyle siana to bym sie nie zastanawial

    insignia strasznie sie prowadzi podobno i to opel a a3 wg mnie tylko te nowsze sa piekne :D

  7. #4806
    Mexeminor

    Domyślny

    To, że takie było za tyle na olx nie oznacza, że to był dobry egzemplarz. Wiadomo jak to na naszym rynku jest, szansa trafienia szrota 90%.

  8. #4807

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Nie ma różnicy dla mnie czy diesel czy benzyna. Rozglądałem się też za fordem mondeo i A6 co wy na to? Podpowiadacie żeby insigni i A3 nie brac pod uwagę?
    Znajomy podpowiada żebym szukał A6 z silnikiem 2.7 i nad innymi się nie zastanawiał.
    Ostatnio zmieniony przez PrezesKD : 31-05-2016, 17:57

  9. #4808
    Mexeminor

    Domyślny

    Insignia to straszny parch, rdzewieje i jebie się w tym elektronika, unikać jak ognia tej tykającej bomby. Fajne auto na leasing, 3 lata i elo, niech się następny frajer martwi.

    A6 z 2.7TDI to weź sobie odpuść. Te V6tki są niby fajne, ale tylko do czasu, aż będziesz musiał zmienić pojebany rozrząd albo inne cudo prosto z diesla. Poza tym 35k na dobre C6 z 2.7 to trochę mało, a pamiętaj, że w takim aucie musisz mieć 10k na nieprzewidziane wydatki ZAWSZE POD RĘKĄ.
    No chyba, że mówi o 2.7 biturbo, wtedy to co innego. Poczytaj sobie o tym silniku, całkiem spoko skurwiel. Robisz mu jednym ruchem 300 koni, pakujesz gaz i jeździsz potworem z quattro za jakieś 25zł/100 km. No ale to C5, nie C6.

    A Mondeo to Ford, jak chcesz z Audi na Fordy skakać, to w sumie nie mamy o czym gadać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 31-05-2016, 19:04

  10. #4809

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ok dzięki za podpowiedzi. W taki razie będę szukał tej polecanej A4 i ew. BMW 3.

  11. #4810
    Mexeminor

    Domyślny

    BMW sobie odpuść, za 35k nie zdziałasz wiele, a nawet jeśli, to Audi jest po prostu lepsze - silniki, blacharka, mniejsza awaryjność, niższe koszty serwisu, a na dodatek ładniejsze, bo takie gołe E90 to wygląda bardzo słabo.

  12. #4811

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    9
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jeszcze jedno pytanko odnośnie tego audi. Obawiać się przebiegów ponad 200-250k?

  13. #4812
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj PrezesKD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeszcze jedno pytanko odnośnie tego audi. Obawiać się przebiegów ponad 200-250k?
    Nie, to norma. Jeśli masz takie Audi z rocznika 2005-2008 (chociaż pewnie 2008 już trochę za drogie), to masz 8 lub 11 letnie auto, które często jest prosto z Niemiec. Tam takie auto nie służy do jeżdżenia do kościoła, takie auto jeździ. To oczywiście nie diesel, że robi 50k+ rocznie, ale takie koło 25-30k spokojnie może kręcić. To nam daje 200k przy roczniku 2008. A więc przebieg 250k jest jak najbardziej realny i raczej nie kręcony, chociaż równie dobrze auto może mieć ponad 300k i mieć małą korektę licznika. Oczywiście trafisz także na realne 150k czy jakieś niecałe 200, to się zdarza. Jednak taka fura musi mieć dobre potwierdzenie przebiegu, z resztą na pewno będzie droższa, a wtedy sprzedający powinien o to zadbać, bo przecież skądś taka cena się bierze. Jak będziesz kupował to musowo jedź do ASO, tam Ci sprawdzą auto dokładnie, w tym lakier no i wiadomo - historia serwisowa.

    Sam silnik (1.8T) jest długowieczny, 500k zrobi bez remontu. Na LPG lekko połowę jak nie więcej tego przebiegu.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 31-05-2016, 22:02

  14. #4813
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ile trzeba przygotować za w miarę ładny/zadbany egzemplarz 190/w124
    I jakie silniki benzynowe polecane, z naciskiem na gaz

  15. #4814
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ja tam chce sobie kiedyś arb8 ładne sprawić ale to daleka przyszłość xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #4815

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    zalozmy ze chce kupic sobie auto z rocznika ok 2005-2007 i zalezy mi na gazie. Kupowac auto z zalozonym juz gazem czy auto gdzie auto nigdy nie bylo gazowane i np do niego zalozyc gaz? pytam czysto teoretycznie a pytanie mogloby sie tyczyc 1.8T w a4b7? jak to jest naprawde z trwaloscia takich silnikow jesli silnik jest zagazowany, duzo dostaje po dupie?
    i ile w tym silniku wytrzymuje turbo uzywajac tego auta po miescie?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •