Reklama
Strona 118 z 1245 PierwszaPierwsza ... 18681081161171181191201281682186181118 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,756 do 1,770 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #1756
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jedynym minusem (z wyglądu) jest tył, przynajmniej według mnie. Za to z przodu wyglądają kozacko, dlatego jestem w stanie się "poświęcić".

    Z tego co rozmawiałem to do zrobienia jest złącze elastyczne wydechu oraz przeczyszczenie (?) mechanizmu zmiany biegów, bo gałka ciężko chodzi na boki.
    Ostatnio zmieniony przez KrystianeK : 20-01-2015, 10:53
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  2. #1757
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj KrystianeK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jedynym minusem (z wyglądu) jest tył, przynajmniej według mnie. Za to z przodu wyglądają kozacko, dlatego jestem w stanie się "poświęcić".

    Z tego co rozmawiałem to do zrobienia jest złącze elastyczne wydechu oraz przeczyszczenie (?) mechanizmu zmiany biegów, bo gałka ciężko chodzi na boki.
    No złącze elastyczne czasem się przeciera i trzeba wymienić, co do ciężko chodzącej dźwigni zmiany biegów może być ze się zasyfiło, tam jest takie jabłko w smarze i może syf się zrobił. Może jakieś ciegno ociera, wszystko do wybadania jest po rozebraniu ;-)
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #1758

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Posty
    516
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Może już to było ale cóż zapytam !
    Zdałem prawo jazdy jakiś czas temu. I od września będę się rozglądać za autami. Obecnie mam Matiza no ale troszkę małe auto jak dla mnie jest (190 wzrostu). I tam najbardziej ubogie wyposażenie, nawet wspomagania nie ma.

    I mój budżet to około 8-10 tyś jak do tego czasu. Najbardziej chodzi mi by autko było mało awaryjne, przestrzenne i dużo nie paliło bo dziennie robię te 20-40 km. Może coś w gazie ? Co sądzicie ?

  5. #1759
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja przy wzroście 2m jeździłem pół roku tiktakiem i z pół roku cieniasem. Dobrze było.

    Co do stilo, mają beznadziejnie wykończone wnętrze, wszystko trzeszczy a plastiki są zrobione z takiego samego materiału co pudełka od zabawek w kinder niespodziance. Nie polecam


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  6. #1760
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do stilo, mają beznadziejnie wykończone wnętrze, wszystko trzeszczy a plastiki są zrobione z takiego samego materiału co pudełka od zabawek w kinder niespodziance.
    Wiesz to bo słyszałeś, czy widziałeś / jeździłeś?

    Przeczytałem już trochę opinii i artykułów o tym aucie i zdania są dziwnie (?) podzielone. Większość artykułów, opisuje to auto własnie jako mega wadliwe, wykonane ze słabych materiałów, natomiast w przypadku użytkowników, większość opinii jest pozytywnych, nierzadko wywyższając to auto nad konkurencją typu gofr. No nic, najpierw trzeba się przejechać, sprawdzić :)

    Chociażby jedna z wielu opinii:
    Mam F. Stilo 1.6 16v. 3d. Samochod używam docelów firmowych i przejechałem nim ok 150tyś km - ma 3 lata. Jak do tej pory wymnieniałem w nim tylko sondę lambda - na gwarancji (podobno efekt paliwa zatankowanego ) poza tym to przy 40tyś klocki przód, 60 tyś klocki tył oraz przy 118tyś tarcze i klocki przód (przy tej wymianie kocki z przodu miały jakieś 0,6mm okładziny - zaczeła palić się kontrolka). Poza tym to oczywiście świece oraz jedną cekwę " na świecę" (przepraszam za niefachowe nazwy ale nie znam się na tym) - koszt ok 250zł. Ponadto wszystko chodzi jak w zegarku. Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Jestem bardzo zadowolony i najbardziej denerwują mnie opinie w gazetach pro niemieckich na temat fiata oraz opisy ludzi którzy dalej powtarzają zasłyszane opinie o fiatach (to chyba pozostałość postkomunistyczna gdzie wszystko stało się lepsze co nie fiat). Uważam, że moja opinia jest sprawiedliwa, bo mam w firmie audi A3 (stare02r i nowe 06r - 1,6), BMW 316r (żony) oraz miałem golfa IV - obecnie jeździ pracownik) Wszystkie te "zachwalane" auta kryją się przy stilo, choć musze przyznać, że mają lepsze wyposarzenie (głównie audi i BMW) ale koszty napraw (każde zepsuło się minimum 2 razy tak że musiałem holować - oprócz fiata) są o wiele wyższe. Przyjmność z jazdy hmm. stilo ma lepsze. Mając wspomniane samochody staram się objektywnie je ocenić i na pewno przy kolejnych zakupach będę opierał się na fiacie do firmy. Pozdrawiam wszystkich.
    Ostatnio zmieniony przez KrystianeK : 20-01-2015, 13:47
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  7. #1761
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jeździłem wieloma samochodami w tym Stilo 1.9 JTD - masakra, drgania kopciucha tak przechodzą na kokpit że nie da się swobodnie jechać. Śmigałem też Stilo 2.4 i tutaj wrażenia z jazdy o wiele lepsze. Wszystko zrobione w skórach, ogólnie na plus. Tylko zapewne nie w takie auto celujekupującysz.
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 20-01-2015, 14:00


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  8. #1762
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    najlepiej się przejechać i samemu ocenić, insygnia za 50 tys też skrzypi w jednej a w innej już nie. Zależy z ilu aut się składa jedno.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #1763
    Avatar kay
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ma ktoś jakieś godne polecenia portale do szukania autek oprócz allegro, otomoto, tablica, oraz mobile.eu (dla importowanych z niemiec - tez mnie interesują) ?
    znów się widzimy

  10. #1764
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    olx.pl

  11. #1765
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj kay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ma ktoś jakieś godne polecenia portale do szukania autek oprócz allegro, otomoto, tablica, oraz mobile.eu (dla importowanych z niemiec - tez mnie interesują) ?


    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    olx.pl
    Nie no nie mogę wytrzymać tak mi się chce śmiać xdd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #1766
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no nie mogę wytrzymać tak mi się chce śmiać xdd
    Faktycznie :D Nie zauwazylem, a ze nazwa sie zmienila to na szybko przelecialem tylko w poszukiwaniu "olx" :P

  13. #1767

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Płock
    Wiek
    30
    Posty
    415
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jakies auto godne polecenia do 10k?
    mysle nad a3/e46/stilo 2.4 abarth/passat/ octavia/galant

  14. #1768
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mam Galanta 2,5 V6 i auto mogę polecić. Za 9-10 tysięcy znajdziesz już coś w całkiem niezłym stanie, a auto wygląda i jeździ super. Bolączką jest blacha, najpierw lecą nadkola tylne i kielichy amortyzatorów pod maską. Jeśli tam będzie czysto, to generalnie cała buda powinna być ładna. Jak na razie nie miałem problemu z częściami, parę razu musiałem się trochę naszukać, no ale to w końcu nie jest punto. Porządny, wygodny, całkiem zrywny samochód, o ile nie kupisz dwulitrowego diesla ;p

  15. #1769
    Avatar Szymciak
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Katowice
    Wiek
    31
    Posty
    753
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj kay napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ma ktoś jakieś godne polecenia portale do szukania autek oprócz allegro, otomoto, tablica, oraz mobile.eu (dla importowanych z niemiec - tez mnie interesują) ?
    http://www.autoscout24.pl/
    Memories ...

  16. #1770

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    45
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Jakie propozycje czegos do 4 tys funtow (20 tys zl), hatchback okolo 8 letni lub mlodszy, najlepiej diesel. Silnik 1.4- 1.2, ubezpieczenie mnie zezre za wiekszy silnik.
    Znalazles takie cus, co o tym sadzicie? Warte swojej ceny?
    http://www.autotrader.co.uk/classifi...13sl?logcode=p

    Chetnie wyslucham innych propozycji. Mysle ze sklanial bym sie do czegos w desen peugeota 207

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 10 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 10 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •