Reklama
Strona 136 z 1245 PierwszaPierwsza ... 36861261341351361371381461862366361136 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,026 do 2,040 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #2026

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    66
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co się orientuje to same opłaty za tłumacza+tablice i inne opłaty wychodzą coś koło 3000 tysi. jeśli coś pokićkałem to mnie poprawcie.
    btw 1100 euro za 15 letniego scharowanego samochoda xd
    to się kolego chyba źle orientujesz bo tłumacz kosztuje nie więcej niż 300 zł a łącznie wszystko daje ok 1100 zł wiec gowno się znasz :) druga sprawa, 15 lat a według ciebie za taką cenę to co miałem kupić? renie scenica? cytrynke? audi to audi, pewnie jakbym kupił bmw to każdy chciałby mi tutaj gałkę walnąć a ty jako pierwszy bo jak mówisz ze opłaty kosztują 3000 to widać jaka masz wiedzę o autach, ciaooooo

  2. #2027
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    za rejestracje sprowadzonego mesia tez nie wyszlo mi wiecej niz 1500ziko, wiec 3000 z palca wyssane :/

  3. Reklama
  4. #2028
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    wszystko zalezy od pojemnosci.. sama oplata recyklingowa to 500zl, akcyza powyzej 2000cm^3 wynosi 18.6% chyba, wiec ja juz wasze magiczne 1100zl przekroczylem, bo akcyza wyniosla mnie ponad 800zl, koniec koncow, rejestracja wyniosla ponad 2000zl

  5. #2029
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Rejestracja e46 kosztowala mnie tez okolo 1200zl. Oplata recyklingowa, tlumaczenie brief, przeglad techniczny, rejestracja w wydziale.

  6. #2030
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    szukam auta max do 5000-6000 tys co polecacie? muszę swoja almere wymienić bo to co się dowiedizalem od znajomego mechanika co w niej ejst to strach tym jezdzic
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  7. #2031

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tym bardziej niemal czterdziestoletnie. Spodziewał się, że zastanie niemalowane? Gdyby stało cały ten czas w garażu w Californii, to może i by takie dostał, no ale dobrych parę latek spędziło na naszym wypizdowie, więc imo miernik lakieru do takiego auta to nonsens i głupota.
    Malowanie to malowanie,ale można tym miernikiem przecież też szukać szpachli

  8. #2032
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj jimmykiss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to się kolego chyba źle orientujesz bo tłumacz kosztuje nie więcej niż 300 zł a łącznie wszystko daje ok 1100 zł wiec gowno się znasz :) druga sprawa, 15 lat a według ciebie za taką cenę to co miałem kupić? renie scenica? cytrynke? audi to audi, pewnie jakbym kupił bmw to każdy chciałby mi tutaj gałkę walnąć a ty jako pierwszy bo jak mówisz ze opłaty kosztują 3000 to widać jaka masz wiedzę o autach, ciaooooo
    Ale co Ty się tak rzucasz człowieku. Dałeś realnie z 6,5-7 tysięcy za ten samochód, nawet nie handluj, a one tyle w Polsce kosztują, ew. 8-9 w lepszym stanie maksimum (a przecież sprowadzający też coś musi zarobić, no nie?). Asisz się jakbyś dorwał 1.9TDI na pompie i do tego jeszcze quattro za te 1100 euro, a tymczasem to tylko benzynka, na którą nie ma u nas prawie w ogóle popytu.
    Polecam trochę pokory i spokoju.
    Cytuj SzalonyMes napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    szukam auta max do 5000-6000 tys co polecacie? muszę swoja almere wymienić bo to co się dowiedizalem od znajomego mechanika co w niej ejst to strach tym jezdzic
    Znajdź se Primerkę P10/11, ale błagam, tym razem spójrz na blacharkę co?

  9. #2033
    Avatar Lorq
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    34
    Posty
    302
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    14k do wydania, powiedzmy ze 11-12 na auto i reszta na jakies ewentualne naprawy. Benzyna + gaz albo diesel (jak najprostszy moze byc bez turbo - osiagi mnie nie obchodza [1.9sdi ideal ^^]).
    Moje typy:
    Astra, Zafira, C5, primera p11. Chetnie combi bo chce wozic sporego psa. Jakies lepsze pomysly niz ja?

  10. #2034
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Lorq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    14k do wydania, powiedzmy ze 11-12 na auto i reszta na jakies ewentualne naprawy. Benzyna + gaz albo diesel (jak najprostszy moze byc bez turbo - osiagi mnie nie obchodza [1.9sdi ideal ^^]).
    Moje typy:
    Astra, Zafira, C5, primera p11. Chetnie combi bo chce wozic sporego psa. Jakies lepsze pomysly niz ja?
    Primerę P11 poliftową sobie odpuść, a przedlift to jednak mając 12 tysięcy trochę stare i mało atrakcyjne auto. C5 to samo, nawet ne podchodź, bo tam trzeba mieć 2 tysiące na kwartał na naprawy. Astra i Zafira to też niezbyt dobry wybór mając tyle pieniędzy.

    Spójrz sobie na klasykę - Passat B5 1.9TDI (najlepiej na pompie, 90 i 110 koni), Audi A4 B5 z tymi samymi silnikami, Audi A6 C4 1.9 albo 2.5TDI, Mercedes W124 (tutaj każdy diesel + benzyna, kombi są ogromne), Mercedes W210 (2.5D, benzyny), BMW E34, E36, E46 (przedliftowe) - każda Beta w benzynie raczej.

    No i tak - z takimi silnikami jak SDI nie ruszysz większego auta. Turbo w takim dieslu to podstawa, bez tego jest mułowato poza wyobrażeniem. Napisałem Ci o Mercach bez turbo, tam są pojemności po 2,5, 3 litry, nie ma tragedii, ale jak porównasz nawet do 90 konnego TDI, to różnica będzie spora.

    A, i jeszcze jedno - też 3 lata temu sądziłem, że mnie nie interesują osiągi. Teraz już wiem jak bardzo się myliłem ;) Dojdziesz do tego samego wniosku, zobaczysz.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 28-02-2015, 14:42

  11. #2035
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znajdź se Primerkę P10/11, ale błagam, tym razem spójrz na blacharkę co?
    ale jak bralem to widzialem ze bierze rdza, czego sie spodziewac po japonczyku 18 letnim znalezc almere/primere bez korozji to jak trafic minimum 5 w lotka ;d

    Patrzylem na audice a3,a4 i passata b5 ale niby fajne egzemplarze sa w tej cenie ale to realne? wydaje mi sie ze cena za mała ;d te 5000-6000 za nie
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  12. #2036
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A, i jeszcze jedno - też 3 lata temu sądziłem, że mnie nie interesują osiągi. Teraz już wiem jak bardzo się myliłem ;) Dojdziesz do tego samego wniosku, zobaczysz.
    Mnie od początku nie interesowały osiągi i tak jest dalej więc nie można uogulniać

  13. #2037
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jednak mocniejsze auta są bezpieczniejsze :) Przy wyprzedzaniu, łatwiej uciec przy tym jak ktoś Ci wymusi/ty wymusisz.


    #Passata B5 1.9TDI znajomy kupil za niecale 9k. Full opcja, przedlift na dobrej feldze. :)

  14. #2038

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    66
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    audi nie ma popytu w Polsce na "benzynke" hehe dobry typ :D napisz coś jeszcze o e36 a dopelnisz swoją wypowiedź :D

  15. #2039
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    najladniejsza bawarka Waszym zdaniem?

    nie rozumiem fenomentu e36, wg mnie jest brzydkie, te lampy odrzucają ;o

  16. #2040
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj igla1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najladniejsza bawarka Waszym zdaniem?

    nie rozumiem fenomentu e36, wg mnie jest brzydkie, te lampy odrzucają ;o
    E36 ma swój urok po prostu ;)

    Z tych starszych to e24 a z nowo produkowanych to e92/e46



    Ryje mi banie to e46
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 28-02-2015, 20:06

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •