Reklama
Strona 13 z 1245 PierwszaPierwsza ... 3111213141523631135131013 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 181 do 195 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #181
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Znalezienie BMW e46 czy e36 "nieprzegrzanego" graniczy z cudem. Na poniżej 300k przebiegu nawet nie licz, a jeśli chodzi o diesla to poniżej 400k.
    Sprawdzałem około 30 bmw e46 z kumplem ze dwa miesiące temu. Żadna nie miała poniżej 300k przebiegu po dogłębnych sprawdzeniach prawdziwego przebiegu.
    BTW. BMW e46 ładne w kombi? Moim zdaniem, jak i moich wielu znajomych, to jeden z najbrzydszych kombi w tej klasie.

  2. #182
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @twardy @Justakas
    Panowie, niby sobie szukałem vectry, ale coraz bardziej przekonuje się do beemek. Przymierzam się do e46, ale jest ogromne rozbicie cenowe dlatego zwracam się do was. Ile może taka niewyżyłowana bez full opcji kosztować? Celuję w diesla 2.0 i tu ważne, bo widzi mi się taki po lifcie. Swoją drogą taka e46tka to jedyne kombi które nie to, że mi się podoba z pośród ogólnie brzydkoch kombi, ale ten naprawdę jest świetny i mimo młodych lat brałbym w ciemno.

    Pozdrawiam panów
    ja kupiłem e36 i pare dni temu sprzedałem kompletnie zajechane i nie do jazdy za jakieś grosze :D sypało się gówno mimo, ze włożyłem trochę kasy w to. jak e36 to 8-9 tyś egzemplarze. wszystkei te po 2-3-4-5 to szrot

    @up
    Co znaczy sprowadzałeś :D :D tak samo jak dodałeś zdjęćie "swojej" fury ostatnio ?

    mocne
    http://torg.pl/showthread.php?433226...=1#post7567932
    Ostatnio zmieniony przez supermate : 28-02-2014, 02:16
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  3. Reklama
  4. #183
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj supermate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    Co znaczy sprowadzałeś :D :D tak samo jak dodałeś zdjęćie "swojej" fury ostatnio ?
    Następny ziomuś który gunwo widział a najwięcej szczeka? Specjalnie dla ciebie mogę zrobić zdjęcie z "dedykacją" z środkowym palcem na kierownicy czy czym tam sobie chcesz :).

    A sprawdzałem przede wszystkim na diagnostycznej stacji. Poza tym wiele może powiedzieć samo zajrzenie na kanał/pod pokrywę silnika.
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 28-02-2014, 09:47

  5. #184
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    30 E46 sprawdzałeś z kumplem na stacji? Jak tak na poważnie się wzięliście, to trzeba było szukać w przedziale cenowym powyżej 10tysięcy zł. Co z tego, że żadna nie miała poniżej 300tysięcy, ten przebieg to jak 100 tysięcy w innych markach, nie robi na tym samochodzie żadnego wrażenia. Liczy się w jakim jest stanie technicznym, a ty straszysz przebiegami. Te samochody mają nastukane bo służą do jazdy, nie stania w warsztacie.

    Moim zdaniem i moich kumpli honda accord w kombi jest jednak najbrzydszym :D

  6. #185
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moim zdaniem i moich kumpli honda accord w kombi jest jednak najbrzydszym :D
    Racja, accord VII w kombi wygląda jak karawan do tego paskudny :P. Jednak e46 to troche starszy model, wiec to jakby inna klasa.

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    30 E46 sprawdzałeś z kumplem na stacji? Jak tak na poważnie się wzięliście, to trzeba było szukać w przedziale cenowym powyżej 10tysięcy zł. Co z tego, że żadna nie miała poniżej 300tysięcy, ten przebieg to jak 100 tysięcy w innych markach, nie robi na tym samochodzie żadnego wrażenia. Liczy się w jakim jest stanie technicznym, a ty straszysz przebiegami. Te samochody mają nastukane bo służą do jazdy, nie stania w warsztacie.
    Sprawdzaliśmy jedynie e46, bo tylko to było brane pod uwagę.
    Ojciec jednego z kumpli ma stację diagnostyczną, więc wszystko za darmo praktycznie. W końcu kupił za 13 tyś e46 w 2.0B i najmniejszy prawdziwy przebieg miała z pośród wszystkich - nieco ponad 300k. Racja silniki są twarde, zwłaszcza patrząc przez pryzmat tego przez kogo są eksploatowane. Jednak z drugiej strony nie ma tak trwałego silnika, który by wytrzymywał dawanie na zimnym, przez co chociażby w w/w aucie była już uszczelka pod głowicą wymieniana.
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 28-02-2014, 10:56

  7. #186
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Czytam czytam i czytam i za głowę się łapie. Ludzie, co wy szukacie perełek w aucie ponad 10 letnim? Przebieg 300k i w góre, to jest dużo jak na takie auto? Zwykłe eksploatacja 30k rocznie, to dużo? Według mnie, nie. Tasmann, ciekawie skąd wy wzieliście te 30 egzemplarzy, specjalnie jak ktoś chciał auto sprzedać, to przyjeżdzał do was, a nie na odwrót? Weź daj spokój i wyjdź z tymi herezjami najlepiej.

  8. #187
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czytam czytam i czytam i za głowę się łapie. Ludzie, co wy szukacie perełek w aucie ponad 10 letnim? Przebieg 300k i w góre, to jest dużo jak na takie auto? Zwykłe eksploatacja 30k rocznie, to dużo? Według mnie, nie. Tasmann, ciekawie skąd wy wzieliście te 30 egzemplarzy, specjalnie jak ktoś chciał auto sprzedać, to przyjeżdzał do was, a nie na odwrót? Weź daj spokój i wyjdź z tymi herezjami najlepiej.
    a co w tym nieprawdopodobnego, że ziomek 94 wziął 300 k zł i wykupił wszystkie dostępne e46, zgarniając je z przed nosa wytrawnym handlarzom ?


    Ja powaznie zastanawiam sie nad tym p11, jakieś opinie jeszcze panowie apropo tgo samochodu ? najgorsze, że chce auto do 6.5 k kupić i żeby w miare mozliwośći nie było z przed 2000 roku, bo mam uraz do tych poniżej :D
    Ostatnio zmieniony przez supermate : 28-02-2014, 14:47
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  9. #188
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Co do e46 w kombi moim zdaniem nie będą tak "wytyrane" jak sedan czy coupe, już tą po lifcie myślę, że za 15-20tyś dorwiesz zależy jakiego rocznika szukasz i z jakim wyposażeniem. Nie oglądaj tych za 10-12 tyś nawet bo po prostu nie są warte uwagi.

  10. #189

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak sedan
    MORDA CHAMIE!!!!!!!!!!!!!!

    hehe jak Wy mozecie jakiegos Tasmanna brac na powaznie XD pokazal on juz kim jest w linku podanym przez supermate, to powinno zakonczyc dyskusje z tym ziomeczkiem :))

    down: peużoty polecam, sprawdzone info
    Ostatnio zmieniony przez SedaN* : 28-02-2014, 17:13
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  11. #190
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    dawaj sedan propozycje do 6.5-7 tyś na samochód. ty dobrze ogarniasz @SedaN* ;
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  12. #191
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    E46 szukam za +/- 17tysięcy. Może jak zdrowie pozwoli to za 20 się wykosztuję, ale to czas pokaże. Ktoś pytał jak bogatą wersję chcę. Wiadomo, że full opcja najlepiej, ale takie chodzą po 25 koła, a ja tyle mieć nie będę na auto, bo muszę się liczyć z dodatkowymi wydatkami na nowy samochód(dwójkę liczę na bide).
    Cytuj supermate napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dawaj sedan propozycje do 6.5-7 tyś na samochód. ty dobrze ogarniasz @SedaN* ;
    Już pisałem, że jeszcze jeżdżę focusem jedynką 1.6 no i polecam ze względu na brak awaryjności. Dodam, że samochód zagazowany i to też mu problemu nie sprawia.

  13. #192
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E46 szukam za +/- 17tysięcy. Może jak zdrowie pozwoli to za 20 się wykosztuję, ale to czas pokaże. Ktoś pytał jak bogatą wersję chcę. Wiadomo, że full opcja najlepiej, ale takie chodzą po 25 koła, a ja tyle mieć nie będę na auto, bo muszę się liczyć z dodatkowymi wydatkami na nowy samochód(dwójkę liczę na bide).

    Już pisałem, że jeszcze jeżdżę focusem jedynką 1.6 no i polecam ze względu na brak awaryjności. Dodam, że samochód zagazowany i to też mu problemu nie sprawia.
    http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=15&t=138142 forumowe, więc historia mniej więcej znana :)

  14. #193
    Avatar supermate
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    1,931
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E46 szukam za +/- 17tysięcy. Może jak zdrowie pozwoli to za 20 się wykosztuję, ale to czas pokaże. Ktoś pytał jak bogatą wersję chcę. Wiadomo, że full opcja najlepiej, ale takie chodzą po 25 koła, a ja tyle mieć nie będę na auto, bo muszę się liczyć z dodatkowymi wydatkami na nowy samochód(dwójkę liczę na bide).

    Już pisałem, że jeszcze jeżdżę focusem jedynką 1.6 no i polecam ze względu na brak awaryjności. Dodam, że samochód zagazowany i to też mu problemu nie sprawia.
    jaki rok ? też chciał bym kupić samochód, gdzie nie będę musiał wymieniać wszystkich "zużywalnych" części od razu. jakiś klocków itp


    no a panowie takie cos ? widze ze to od handlarza, ale może wprawne oko powie mi co tak tanio

    http://otomoto.pl/ford-focus-klima-l...C32201270.html

    albo taki

    http://otomoto.pl/ford-focus-gaz-zar...C32340373.html

    kolejny spoko

    http://allegro.pl/ford-focus-2-0-16v...994833874.html
    Ostatnio zmieniony przez supermate : 28-02-2014, 16:25
    Cytuj Obożetojestzboże napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakis diabel mi siedzial na nogach i po chwili sie zaczal zblizac i mi jezyk do buzi wsadzac
    Chcialem otworzyc oczy, ale mi sie blokowaly w polowie i walczylem sporo czasu zeby je otworzyc

  15. #194
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To e46, które podałeś ten środek ma po prostu paskudny. Do tego wersja przed liftem no i chce za nią 15 tysięcy. Może i z forum ale wiadomo to tylko "forum". Za tą kasę bym jej nie kupił ;)

  16. #195
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj _Szymon_ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To e46, które podałeś ten środek ma po prostu paskudny. Do tego wersja przed liftem no i chce za nią 15 tysięcy. Może i z forum ale wiadomo to tylko "forum". Za tą kasę bym jej nie kupił ;)
    Dla Ciebie tylko z forum, ale sam fakt, że ktoś swoje auto wystawia do opinii publicznej, pokazuje co robił itd, to nie ma nic do ukrycia?
    Ta konkretna e46 nawet nie źle wyposażona i pisze, że porobił rzeczy nie które, jak ma na to papier, to ok.
    To tak na szybko poszukałem, ale ostatnio widziałem fajną,czarną w combii, ale znaleźć nie mogę.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •