Reklama
Strona 959 z 1245 PierwszaPierwsza ... 45985990994995795895996096196910091059 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,371 do 14,385 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14371
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Skoro mu w Bravo głośno, to ja bym Jajka nie polecał.

  2. #14372

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Przeciez tam nic nie trzeszczy, bo to japonska jakosc spasowania. Mi warna wjebales za takie pierdolenie, a jak sam takie glupoty pierdoliles i ludzie sie z ciebie smiali to sobie jakos #70 nie wjebales.
    @Crus ; jak ja dostalem warna za ten post, to jemu za te sie chyba tez nalezy
    https://torg.pl/showthread.php?44463...1#post10248354
    https://torg.pl/showthread.php?44463...1#post10248567
    https://torg.pl/showthread.php?44463...1#post10248611
    https://torg.pl/showthread.php?44463...1#post10248648

    no chyba, ze jest tu jakies specjalne traktowanie dla ludzi z potwierdzonym dodatkowym chromosomem, jak tak to przepraszam, nie wiedzialem, ale doniose odpowiednie papiery jeszcze w tym tygodniu



    Ej ale ja nie mogę innych moduw warnować, do administracji proszę
    Mamy jeszcze takowa na forumku? @Decretis ;
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 29-05-2019, 13:13

  3. Reklama
  4. #14373
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Jest różnica pomiędzy wyrażaniem swoich poglądów (do tego popartych sensownymi argumentami), a byciem nieśmiesznym śmieszkiem, który wałkuje jeden temat od miesiąca i shitpostuje. Sorry, nie dawałem ci warna bardzo długo, teraz dałem, bo pomimo usunięcia przeze mnie twojego śmieciowego posta, wkleiłeś go ponownie. Przyjmij to na klatę i przestań próbować być taki "hehe pośmiejemy się z tego, że ktoś ma inne zdanie, które nam nie pasuje, pomimo, że ma argumenty i konkretnie przedstawia swoje racje, ale nam to się nie podoba i już!". Postowałeś bardzo rzeczowo zawsze, dlaczego stwierdziłeś, że zmienisz się w bezbeka i trolla? @Yogurt ;

    PS Szanuję za wyszukanie moich postów, szkoda, że zamiast tego nie próbowałeś sam pisać wartościowo.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 29-05-2019, 13:22

  5. #14374

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja osobiscie moge polecic stara Honde Civic, ktos tu wrzucal za 20k chyba.
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa, to jajko jest piękne. B16A2 i klima, w sumie to jest takie auto, że całe życie możesz tym jeździć i nie musisz zmieniać. Porządna japońska robota, bezawaryjne, zadbać tylko o blacharkę i 20 lat kolejne śmigasz z uśmiechem na ryju. Szybki, piękny, funkcjonalny.

    Jezdzi, niedlugo youngtimer, a no i manetki chodza perfekcyjnie, a nie to co w niemieckich zlomach. Generalnie Mex pisal, ze cud motoryzacji, to ja bym sie nie zastanawial nawet i bral w ciemno.
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poza tym to auto za kilka lat będzie pełnoprawnym yountimerem, który będzie robił wrażenie na zlotach i będzie powolutku zyskiwał na wartości.
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na koniec zachęcam wszystkich żeby zapoznali się z segmentem japońskich kompaktów lat 90. (a najlepiej wszystkimi autami japońskimi z tamtych czasów, ale bez przesady - kto ma na to czas). Pomacali se wnętrza Civiców, Almer, Corolli czy innych. To jest jedyne w swoim rodzaju, nie da się pomylić tego uczucia z niemieckim czy włoskim autem. Samo to jak działają manetki po tylu latach (i w ogóle jak działają, zupełnie inaczej od europejskiej konkurencji) jest dla mnie tak niesamowite, że do dzisiaj jest to mój ulubiony przykład. To jest coś czego nie zauważa nikt, a używają wszyscy setki razy dziennie. Tym właśnie charakteryzuje się ta japońskość tamtych czasów. Tego się po prostu używa do bólu przyjemnie do dzisiaj, wszystko jest takie jak powinno być, nic nie rozprasza, nic nie wkurwia. Święty spokój.



    Sam jezdze jakims smiesznym E90 z konca produkcji i wlaczanie kierunkow to jakies nieporozumienie, zaluje ze kupilem to auto.
    A to juz tylko i wylacznie moja opinia na temat E90, ktorego zakupu szczerze zaluje.
    Na samochodach sie nie znam, wiec slucham tych co sie znaja. Moj post byl krotki, ale rzeczowy, oparty na opinii prawdziwego eksperta.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 29-05-2019, 13:50

  6. #14375
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Solidnie pracujesz na bana, ale przepraszam, niestety nie dzisiaj.

    To smutne, że dobrze wiesz co robisz i dalej w to brniesz. Naprawdę przykro się na to patrzy.

    Patrząc na pozytywy - ogólnie fajnie, że przypomniałeś wszystkim, że Jajko to dobre auto z zadatkami na yountimera, szczególnie tamten wyjątkowy i rzadki egzemplarz. Xeanix jednak na pewno nie będzie nim zainteresowany, chociażby ze względu na brak dobrego wyciszenia i raczej średnie lubienie się z gazem tych wyżyłowanych silników Hondy.

    @Xeanix ; a może Civic VIII, a więc tzw. Ufo? 1.8 fajnie się odpycha, do gazu dobry, trudno w tym aucie jakieś problemy znaleźć, bardzo porządny wóz pod każdym względem.
    Tak samo Mazda 3, ten ostatni lift jest solidny, dalej rdzewieją, ale nie powinny być jeszcze w złym stanie, wszystko do ogarnięcia. Dwulitrówki to 150 koni, jeszcze lepiej jak hondowskie 140.

  7. #14376
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    a czo pan ekspert powie na temat volvo s60, 2,0t czy 2,4 a może jakiś inny silniczek i ofkors koszta utrzymania czekam z napiętym śmierdzielem w prawej łapie, bo mnie na rejonie dawno nie było i się przymierzam do zmiany auta.

    chodzi mnie o mniej więcej 2004-2007 rocznik

  8. #14377
    Boruciarz

    Domyślny

    z 2,4 zrobiły potem 2.0 ale to jedyn chuj
    pszny dizelek

  9. #14378
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    S60 ma mój ziomek, ale to coś mi się kojarzy, że 2.5t było, on to ma w AWD. Generalnie spoko, niewiele przy nim robi, nawet się to odpycha (chociaż spodziewałem się więcej) i robi pozytywne wrażenie, ale wodotrysków nie ma zdecydowanie.

  10. #14379
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a czo pan ekspert powie na temat volvo s60, 2,0t czy 2,4 a może jakiś inny silniczek i ofkors koszta utrzymania czekam z napiętym śmierdzielem w prawej łapie, bo mnie na rejonie dawno nie było i się przymierzam do zmiany auta.

    chodzi mnie o mniej więcej 2004-2007 rocznik
    Dobre auto, drogie części, ale powinien się rzadko psuć, wytrzymałe bydlaki. Największe problemy to maglownica, typowa bolączka i niestety regeneracja nie zawsze przynosi skutek, nie ma ich za dużo w używkach (w ogóle nie ma zbyt dużego wyboru używanych części do Volvo, a już szczególnie tych chodliwych), a nówka to 1/4 wartości niezłego egzemplarza z końcówki produkcji. Poza tym koło zmiennych faz rozrządu, zalecałbym zmienić przy wymianie rozrządu jeśli będziesz to robił po zakupie, bo lubi się wysypać, a przy jednej robocie oszczędzisz trochę grosza (samo koło chyba 700-800 zł, nie pamiętam już, może tysiak+) i do tego serwo hamulcowe lubi się zjebać, @Berry ; miał problem, w ogóle on może coś opowiedzieć, bo parę lat już ma i sam mnie wypytywał jak szukał co i jak.

    2.0 czy 2.4 to nie ma znaczenia, kwestia mocy właściwie. Najlepiej chyba 2.5, ew. 2.3 T5, ale to już drożej, bo mało ich. Wszystkie pięciogarowce są zajebiste, włącznie z dieslem 2.4.

    Miej na uwadze, że tam z tyłu nie ma miejsca na nogi jeśli kierowca ma tak 1,8m w górę. Bagażnik całkiem ok.

    Blacharsko kozak, jak nie był jebany, to nie powinno nic być nigdzie.

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    S60 ma mój ziomek, ale to coś mi się kojarzy, że 2.5t było, on to ma w AWD. Generalnie spoko, niewiele przy nim robi, nawet się to odpycha (chociaż spodziewałem się więcej) i robi pozytywne wrażenie, ale wodotrysków nie ma zdecydowanie.
    AWD jest chujowe w tych Volvo, często się sypie, już nawet nie mówię o zjebanych automatach Aisin-Warner. Ta skrzynia i AWD to recepta na bół głowy, no chyba, że ktoś już wyłożył hajs i to naprawił, ale zazwyczaj tacy ludzi nie sprzedają aut.

    Powinien być szybszy od twojego Taurusa, jak byś to porównał? @Astinus ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 29-05-2019, 18:04

  11. #14380
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    AWD w tych wszystkich Volvo to gówno jebane.

    Moje S60 poza problemem z serwem właściwie odkąd je mam to nie stwarza problemów. Samochód w sumie niezniszczalny, tak mnie się zdaje, ani z zewnątrz, w sensie karoseria, ani mechanicznie, czołg jak te stare Mercedesy. No z tyłu to mogą sobie zakupy z Biedronki jeździć, bo w bagażniku się nie zmieszczą, bo jest tak chujowo mały, że kurwa projektant chyba był pijany. Promień skrętu ma to gówno jak pancernik (nie, nie chodzi o zwierzę), no i widoczność przy cofaniu to jest jebane 2/10 przez te słupki i po chuju ściętą szybę, reszta jest cudowna w tym samochodzie i złego słowa o nim nie powiem.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  12. #14381
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No i tak to właśnie wygląda, jak będę monotematyczny i dodam, że fotele w S60 to jebane mistrzostwo i nic w tej klasie nie może się z nimi równać.

  13. #14382
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    No, fotele są w cipcie. Dodam też, że jest zajebiście wyciszony ten samochód, jak brata Mazda 6 czy Passat, czy kumpla Vectra, BMW na ekspresówce szumią jak pojebane i nie da się rozmawiać, tak tu jest supcio.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  14. #14383
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Które BMW szumi? Bo tutaj akurat nie powinno to mieć miejsca, w E39 czy nawet E46 jest przyjemnie cicho.

  15. #14384
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Zupełnie inne odczucie prędkości jest w sho niż w tym Volvo, więc ciężko mi powiedzieć. Nie mierzyliśmy czasu w S60, ale mnie wydał się zamulony, to powinno być dużo szybsze imo z taką mocą.

    Fotele z przodu są zajebiste, ale kanapa z tyłu to jest jebane 0/10 i można by torturować terrorystów wożąc ich tam po trasach. Z miejscem na nogi to jeszcze nie ma tragedii, gorzej się jeździło, ale ta kanapa jest tak jakby w łuk wyprofilowana, nie wiem. Chodzi o to, że siedząc od drzwi non-stop zjeżdżasz do środka, jakbyś się zsuwał i opierasz się na pasażerze ze środka.
    No trasa lodz-gdynia-lodz we trójkę tam z tyłu to była mordęga, chyba najgorsze moje doświadczenie motoryzacyjne xD

  16. #14385
    Avatar Kolczasty
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Góra
    Posty
    841
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    a c4 vts z silnikiem 2.0 140/177km? dobrze w gazowke?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •