Reklama
Strona 953 z 1245 PierwszaPierwsza ... 45385390394395195295395495596310031053 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,281 do 14,295 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14281
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sety z energi 2000 trawaja po 2 godziny chyba nie sugerujesz, ze rudy slucha czegos innego xD



    Kazde swiatla to szansa na zwyciestwo pamietaj o tym Ja normalnie po miescie zapierdalam po 150+ czesto, zmieniam pasy, wymijam czy latam awaryjnym, powaznie normalnie nagram na torga jutro droge do roboty rano wije sie jak waz miedzy innymi samochodami xD
    140-160 przy takim silniczku i Renault to nie chce oceniac bo nie wiem, ale czuje, ze odczucia musza byc podobne do lotu helikopterem xD
    Ale tak jak mowie ja szanuje i rozumiem taki wybor chociaz moj bylby inny wiec nie bede sie jakos spieral, ze chujowe auto czy cos.



    Nie no to jest alfa romeo jak zes sobie takie chujstwo kupil to teraz cierp powiem wiecej w audi bys mogl nie tylko przewijac piosenki to i wnecze bys mial lepiej wykonczone



    Kurwa jezdzilem z Toba i wcale mnie nie dziwi bo Tobie by 30 koni wystarczylo bo jezdzisz jak stary (bardzo stary) emerytowany taksowkarz xD Tutaj bez obraz bo kazdy ma swoj styl jazdy, ale taka prawda. xD Ja jak sie nie kulne 2 paki do domu jak wracam z roboty obwodnica to jestem smutny zreszta tak samo w miescie przynajmniej takim jak Bielsko lub Tychy, jest sporo drog gdzie mozna latwo leciec 80-100 tylko trzeba troche pokombinowac, powymijac aut itd. ja lubie sobie tak jezdzic, a jezdzenie wolno mnie nieprawdopodobnie WKURWIA i doprowadza do furii, nienawidze jechac za kims w ogole chyba, ze jest to cos naprawde dojebanego. xD Mam totalnie inny styl jazdy niz Ty, jak nie mialem Ibizy to jezdzilem 1.6 mojej mamy to myslalem, ze mnie rozpierdoli jak jechalem 90km/h za TIRem i wiedzialem, ze zebranie sie do 120 km/h i wyprzedzenie go zajmie mi jakies 15 minut jezeli bedzie akurat z gorki. xD Poza tym nie poruszam sie po miescie tylko o 8:00 i 16:00, ale np. teraz chodze se na kregle co srode i wracam o 23 i sugerowanie, ze nie da sie jechac z wyzszymi predkosciami o tej godzinie jest niepoprawne. A majac takiego pizdzika czy to dzien czy noc musialbym jechac stosunkowo powoli. Wole miec niz nie miec. Nawet nie bede mowil ile set razy w ciagu roku jadac chocby do roboty jest sytuacja gdzie np. sa swiatla i stoi sznur aut na lewym pasie (w tym kurwa armia zamulaczy w jakichs yariskach, ktorzy do 50km/h sie zbieraja 10 minut), a prawy jest wolny bo np 50 metrow za skrzyzowaniem prawy pas jest zamkniety (np. teraz tak mam codziennie bo sa roboty na jednej ulicy) i majac cos slabego nie masz opcji ustawiasz sie za zamulaczami i mozesz se stracic nawet pare minut, a tak ustawiasz sie na wolnym, przyspieszasz i odjezdzasz i siemanara. Zreszta w ogole nonsensem jest o tym jakos bardzo mocno sie rozwijac, jak komus zalezy na czasie, jezdzi duzo lub o roznych porach to w chuj wygodniej bedzie jezdzic mocniejszym samochodem.
    ale ty sobie zdajesz sprawę, że ja wcale nie jeżdżę jak żaden dziad? Ja też w mieście robię czasem pod stówkę, bo mamy parę takich arterii w Tychach, nigdy nie jadę wolniej jak okolice 70, bo po prostu można i ma to sens. Na drodze szybkiego ruchu czy innej zawsze lecę minimum +20 do ograniczenia i nie zamulam z przyspieszaniem.

    To, że ty jesteś pojebany i jeździsz w mieście 150, to nie znaczy, że każdy ma nasrane pod deklem. Taka prędkość w mieście nigdy nie jest bezpieczna, zawsze coś się może pojawić, szanse na to są kilkuset krotnie większe niż na jakiejś krajówce, gdzie co najwyżej dzik cię może skasować (co też jest realnym zagrożeniem).

    Ja się już przekonałem, że lawirowanie rzadko kiedy coś daje. Cały czas siedzę na zderzaku innym autom i zmieniam pasy w korku jak pojebany. Czasem da to minutkę przewagi, czasem się tę minutkę straci. Wiem o czym mówisz z tymi pustymi i zakorkowanymi pasami, ale tutaj akurat mocne auto nie pomoże, bo słabym też se śmigniesz tych wszystkich ciuli i elegancko się wepchniesz na końcu.

    A twoje odczucie dziadkowości potęgują pewnie dwie rzeczy. Raz, że jak jeżdżę po okolicach, których nie znam, to zachowuję dużo większą ostrożność, a dwa, że jak jadę z kimś i jestem zajęty rozmową z nim, to wtedy też dodaję do tej ostrożności kolejny levele. To jest dla mnie podwójna dystrakcja i najzwyczajniej w świecie nie chcę odjebać jakiejś lipy czy chociażby nie chcę źle skręcić itd. A jeszcze jest trzecia kwestia, czyli moje uwielbienie dla superpłynnej jazdy. Wkurwia mnie każda przegazówka, każde szarpnięcie itd. Dlatego to nie jest takie szybkie, bo taka jazda wymaga trochę wolniejszego podejścia do wszystkiego.

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i majac normalna moc naciskasz, gaz wyprzedzasz ten sznur 5 tirow i cyyyk 2 minuty zaoszczedzone.
    No i typowo najpierw mowisz o poruszaniu sie po autostradach, a w nastepnym poscie kiedy ktos Ci wytknal blad przytaczasz jakis sci-fi scenariusz gdzie masz 10km autostrady i 150 tirow na lewym pasie zeby tylko udowodnic swoja racje. xD A juz samo to "planowanie" jest bardziej uciazliwe w slabszym samochodzie niz mocniejszym. xD W ogole mi ta rozmowa przypomina kurwa rozmowy w podstawowce biednego dzieciaka z bogatym albo typow, ktorych nie stac na normalny automat i pierdola "hehe ja to wole miec kontrole nad swoim samochodem" xD
    Ale ja mówiłem o krajówkach, a nie o autostradach. Na autobanie nie ma żadnego problemu z TIRami, co ty pierdolisz? Wiadomo, że planuje się według mocy, ale znowu nie przesadzajmy, to jest tylko TIR. I pisałem o zjeżdżaniu za 10 km, a więc nie ma sensu napierdalać sznura TIRów (które na krajówkach są normą, bo po prostu wszyscy je wyprzedzają i często robi się kolejka 3+ TIRy), a ty swoje jakiejś sci-fe scenariusze, co ty kurwa odpierdalasz XD Przypominam również, że na krajówce ograniczenie prędkości to 100km/h, często jest to dużo mniej. TIR jedzie 90. Na dłuższą metę wyprzedzanie ma sens, na odcinku 10 km nawet nie poczujesz zysku.

    Ja podaje logiczne argumenty, popieram je legitnymi spostrzeżeniami, a ty jedyne co potrafisz, to pomylić krajówkę z autobaną XD No Artur, nie wkurwiaj mnie, stać cię na więcej.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 22-05-2019, 14:06

  2. #14282
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    To jest jeden chuj w tym kraju czy mowa o krajowce czy autostradzie, masz droge z dwoma pasami ruchu i tyle kurwa przeciez ten kraj nigdy nie widzial autostrady jeszcze nie robmy zartow bo to zjebane a4 czy co tam jeszcze jest to nawet kurwa obok autostrady nie stalo xD No i tak jak mowilem dajesz jakis sci-fi scenariusz i sytuacje jedna na milion, ale w kazdej innej wygodniej miec mocniejsze auto i wygodnie wyprzedzic ciezarowki chociaz ty post temu stwierdziles, ze po co w sumie przeciez jada i tak az 90km/h a max predkosc to hehe 100km/h to i po co. Jak Ci Janek wytknal jak glupie to jest stwierdzenie to wyjezdzasz z jakas nierealna sytuacja i to jest to Twoje logiczne tlumaczenie i argumentacja? xD No to niezle niezle dawaj tego wiecej. xD Nie bede wspominal nawet o takich rzeczach jak szybkie wlaczanie sie do ruchu kurwa gdziekolwiek, w miescie, na AUTOSTRADZIE, czy na krajowce, jeden chuj bo wszedzie mocne auto standardowo ma przewage. Koncze dyskusje bo tak jak mowie jezdzij manualem bo lepiej miec hehe kontrole nad samochodem. Duza moc? Panie po co mi tam moc przeciez pasatem 1.6 tak samo se moge smigac hehe i tak tego przeciez nie uzyje. xD I co, ze tira nie wyprzedze przeciez moge sobie spokojnie za nim jechac i jeszcze zarobie na tym 7,50 :)
    Ostatnio zmieniony przez Master : 22-05-2019, 14:13
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #14283
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nwm ja mając i audi i hujdaja, i nawet ivekiem pustym bądź z laweta ale też pustą to spod wszystkich świateł jestem pierwszy, a po mieście jak jeżdżę to mam średnia prędkość tak nwm, ze 120, jak lapnę kawałek obwodnicy to hujdaj letki 160 idzie na niej


    Pewnie dlatego u mnie wszystkie samochody palą jak pojebane

    Audi kiedyś jak się spieszyłem to połowę drogi do centrum (tyle że tam cały czas dwa pasy są i mało świateł na odcinku kilku kilometrów) przejebalem mając 220 na blacie

  5. #14284
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nwm ja mając i audi i hujdaja, i nawet ivekiem pustym bądź z laweta ale też pustą to spod wszystkich świateł jestem pierwszy, a po mieście jak jeżdżę to mam średnia prędkość tak nwm, ze 120, jak lapnę kawałek obwodnicy to hujdaj letki 160 idzie na niej


    Pewnie dlatego u mnie wszystkie samochody palą jak pojebane

    Audi kiedyś jak się spieszyłem to połowę drogi do centrum (tyle że tam cały czas dwa pasy są i mało świateł na odcinku kilku kilometrów) przejebalem mając 220 na blacie
    Corsina 1.4 tez zapierdalalem Tyle, ze zapierdalanie i gwalcenie gazu to co innego niz komfortowa szybka jazda.
    Poza tym jestes kretynem bylbys gosc jakbys se kupil jakas meganke 60 koni i przyspawal sie do lewego pasa to jest kierowca, a nie jakis furjat w audi
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #14285
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja jeżdżę codziennie trasę do Poznania i spowrotem. 70-100 km w jedną stronę od pięciu lat. Trasa katowicka, więc większość jednopasmową, ekspresówka ma 20+km. Te pięć lat nauczyło mnie, że nie ma sensu się ścigać, bo na tych 100km można zaoszczędzić 10 minut, a jak widzę pojebów, którzy na siłę wyprzedzają to aż mi się żal ich robi. A ten argument o sprasowaniu przez tiry trochę śmieszny, bo na tej trasie nie da się nie jechać za tirem tyle ich jeździ.
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 22-05-2019, 14:27

  7. #14286
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jeżdżę codziennie trasę do Poznania i spowrotem. 70-100 km w jedną stronę od pięciu lat. Trasa katowicka, więc większość jednopasmową, ekspresówka ma 20+km. Te pięć lat nauczyło mnie, że nie ma sensu się ścigać, bo na tych 100km można zaoszczędzić 10 minut, a jak widzę pojebów, którzy na siłę wyprzedzają to aż mi się żal ich robi. A ten argument o sprasowaniu przez tiry trochę śmieszny, bo na tej trasie nie da się nie jechać za tirem tyle ich jeździ.
    Ehhh gdyby tylko dla mnie te 10 minut nic nie znaczylo to pewnie bylbym teraz nadal szczesliwym 26 letnim studentem bez pracy, a nie milionerem w szybki samochodzie.
    No, ale coz kazdy sobie zyje jak chce wiadomo. :)
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #14287
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ehhh ile ja już życia straciłem na stanie w korku, że względu na wahadło, bo jakiś pojeb się spieszył. No ale każdy żyje o ile przeżyje, jak chce :) ;pp

  9. #14288
    Boruciarz

    Domyślny

    uugłem podsumuje to tak:
    jesli ktos na dwupasmówce nie leci tyle ile tylko pozwala na to ałtko to jest jebaną pizdą.
    eot.

  10. #14289
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    uugłem podsumuje to tak:
    jesli ktos na dwupasmówce nie leci tyle ile tylko pozwala na to ałtko to jest jebaną pizdą.
    eot.
    Kurwa jeden rozsadny chociaz wsrod tej bandy taxiarzy
    Akurat zdanie bora to ja szanuje bo malo ktury tutaj jest w stanie jechac droga krajowa 220 km/h jedna reka trzymac kierownice, a druga telefon robiac relacje na instagramie
    Pizdy
    Ostatnio zmieniony przez Master : 22-05-2019, 15:28
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #14290
    Boruciarz

    Domyślny

    220 pierdolona cioto

  12. #14291
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    220 pierdolona cioto
    Dobra sory poprawilem

    Tacy ludzie zasluguja na szacunek, a nie jakies pizdy przyspawane do lewego w reno megan czy innym audi 80 bo oni hehe nie musza sie spieszyc po co wyprzedzac ehh
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #14292
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Wkurwiles mnie teraz Ci życzę zeby kolo zamachowe urwalo Ci nogi przy czolowce
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #14293
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wkurwiles mnie teraz Ci życzę zeby kolo zamachowe urwalo Ci nogi przy czolowce
    To bylby taki troche zamach he he
    Heeeee rozumiecie?? Kolo zamachowe - zamach xDD

    Na dwupasmowce ciezko sie wypada na czolowke chociaz ostatnio byl taki jeden w Bielsku w dodatku tirem, barierki mu nie przeszkadzaly
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #14294
    Boruciarz

    Domyślny

    nie mówice tylko bykowi ze na świętej pamięci szlifiereczce sie 280 przez kielce leciało bo mnie skurwiel odnajdzie i zabije

  16. #14295

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,056
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    e tam pierodlita
    ja musze panda 40kucy jezdzic slalomem po obwodnicy bo bieda fest xD
    najlepsze ze jak typ zjedzie na lewy i cisnie rowno z tym z prawej 50/60 to tutej kurwica trafia
    i chyba gdyby nie to ze mam jakies 6km do roboty to bym mial wieksze parcie na zmiane tego zlomka hehe

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •