Reklama
Strona 950 z 1245 PierwszaPierwsza ... 45085090094094894995095195296010001050 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 14,236 do 14,250 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #14236
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A co ty bardziej sensownego potrafilbys robić w takiej Anglii od takiego hydraulika?

  2. #14237
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Po pierwsze masz totalnie bledne wyobrazenie o zyciu w UK xD Tam cie kurwa nie wezma do lepszej roboty. Juz ktos z doswiadczeniem ma ciezej, a co dopiero typ, ktory nic nigdy w zyciu nie robil i ma w ich oczach jakies tam useless studia. W Polsce to moze one cos znacza, ale tam to kazdy bedzie mial w pizdzie. Hydraulikiem nie jestes, budowlancem tez nie, kafelek tez nie ukladasz wiec nie wiem po co dajesz przyklady zawodow, ktore sa totalnie poza Twoim zasiegiem. Moglbys co najwyzej jebac w jakims magazynie czy w czyms takim bo do zadnej normalnej pracy nie chca brac polacks albo robia to mniej chetnie. I w takiej robocie se zarobisz z 1600 funtow co najwyzej i sajonara, a taniej niz w takiej Polsce zyc nie bedziesz no i bedziesz zyl jak robal tak jak mowilem przyjdzie kurwa oplacic sluzbe zdrowia konkretna, jakis zabieg, dentyste, mechanika i nagle sie okazuje, ze nie jest kolorowo, nie jest kolorowo i pozniej taki roback przyjezdza sie wielce na nfz do dentysty w polszy leczyc. xDDDDDDDDDDDD A ceny samochodow sa prawie takie jak w PL czy DE moze nieco nizsze bo sa uposledzone, ale stosunkowo nie sa wiele tansze, a ubezpieczenia na takie stare szroty sa wysokie. Za 3k funtow to se mozesz jakas rozjebunde kupic, w polszy tez za 15k kupisz jakas rozjebunde zapewne.

    W usa w sumie nie bylem, ale wyjebalbym tam w ciemno do jakiegos finiks czy na inne pustynne zadupie zeby miec swiety spokoj od ludzi jezdzilbym kurwa na koniu i szukal skarbow i elo.
    Ale pomijajac geograficzne upodobania itd. to po prostu masz ziomus mylne wyobrazenie u zyciu w uk. xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 21-05-2019, 16:37
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #14238
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W JPY taki Skyline to 20-25k$ w komisie, a na aukcji to jeszcze z 15-20% mniej. Chociaż nie wiem czy nie wolałbym RX7 za połowę tego
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  5. #14239
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dyskutowanie z mexem w 2019
    Co na tym forum się odjaniepawla
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  6. #14240
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po pierwsze masz totalnie bledne wyobrazenie o zyciu w UK xD Tam cie kurwa nie wezma do lepszej roboty. Juz ktos z doswiadczeniem ma ciezej, a co dopiero typ, ktory nic nigdy w zyciu nie robil i ma w ich oczach jakies tam useless studia. W Polsce to moze one cos znacza, ale tam to kazdy bedzie mial w pizdzie. Hydraulikiem nie jestes, budowlancem tez nie, kafelek tez nie ukladasz wiec nie wiem po co dajesz przyklady zawodow, ktore sa totalnie poza Twoim zasiegiem. Moglbys co najwyzej jebac w jakims magazynie czy w czyms takim bo do zadnej normalnej pracy nie chca brac polacks albo robia to mniej chetnie. I w takiej robocie se zarobisz z 1600 funtow co najwyzej i sajonara, a taniej niz w takiej Polsce zyc nie bedziesz no i bedziesz zyl jak robal tak jak mowilem przyjdzie kurwa oplacic sluzbe zdrowia konkretna, jakis zabieg, dentyste, mechanika i nagle sie okazuje, ze nie jest kolorowo, nie jest kolorowo i pozniej taki roback przyjezdza sie wielce na nfz do dentysty w polszy leczyc. xDDDDDDDDDDDD A ceny samochodow sa prawie takie jak w PL czy DE moze nieco nizsze bo sa uposledzone, ale stosunkowo nie sa wiele tansze, a ubezpieczenia na takie stare szroty sa wysokie. Za 3k funtow to se mozesz jakas rozjebunde kupic, w polszy tez za 15k kupisz jakas rozjebunde zapewne.

    W usa w sumie nie bylem, ale wyjebalbym tam w ciemno do jakiegos finiks czy na inne pustynne zadupie zeby miec swiety spokoj od ludzi jezdzilbym kurwa na koniu i szukal skarbow i elo.
    Ale pomijajac geograficzne upodobania itd. to po prostu masz ziomus mylne wyobrazenie u zyciu w uk. xD
    Ale Artur, kurwa, ja nie pisałem już w ogóle o sobie, a ogólnie XDDD Czytaj ty te posty.

    I ja sobie zdaję sprawę, że tam jest życie drogie, tak samo jak jest drogie w Niemczech i np. w USA. W Polsce jest piękny parasol, jak pracujesz, to w sumie się nie martwisz, tam nie jest tak kolorowo.

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W JPY taki Skyline to 20-25k$ w komisie, a na aukcji to jeszcze z 15-20% mniej. Chociaż nie wiem czy nie wolałbym RX7 za połowę tego
    RX-7 są połowę tańsze? FD?

    Przecież to żyła złota w takim razie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-05-2019, 18:32

  7. #14241
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W tym komisie, z którym współpracuję masz w tej chwili:
    Za 15k$ w porcie w Niemczech, wszystko do opłaty 1992r 121kkm E-FD3S


    Za 16.5k$ jw. 1999r. 70kkm GF-FD3S


    za 26k$ jw. 1992r 19kkm E-FD3S
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  8. #14242
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to jest w czym wybierać. Jak wygląda ta współpraca twoja, co ty w ogóle robisz?

  9. #14243
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wracajac do zycia w uk to zaradny czlowiek z wyplata 1500 funtow jest tam w stanie jezdzic samochodem do 20k funtow, w ciagu kilku lat uzbierac na mieszkanie i pojechac na wakacje z 2 razy w roku bez zycia jak jakis roback. Oczywiscie pomijam jakis obsrany londyn do ktorego wszyscy pelzna jak robale, tylko male zadbane miasteczka. No i zgodze sie Mex ze troche nie trafiles z tym zyciem w uk ale racje masz co do przyrody i zieleni. Najlepiej przejechac sie po polskiej i angielskiej wsi zeby zobaczyc roznice w zadbanej zieleni. Polska przyroda jest niestety zniszczona w chuj.

    Aha no i nie wiem skad wyobrazenie ze tutaj mozna sobie przyjechac i zarabiac 2-3k na miesiac na start. Tyle to zarabiaja ludzie w mid managemencie no chyba ze jebiesz po 100 godzin w tygodniu jak niewolnik. A taki zawod jak hydraulik etc to tylko oplaca sie na samo zatrudnieniu inaczej jebia cie na duza kase. Na magazynach to dalej zarabia sie minimalna plus moze funt na godzine wiecej na nocki xd
    Ostatnio zmieniony przez Royalsiwy : 21-05-2019, 20:41

  10. #14244

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Derby
    Wiek
    28
    Posty
    777
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale Ty to kurwa rozpatrujesz w kwestii mieszkania w pierdolonym pokoju 1.5x2 metry i wpierdalaniu jednej bagiety na 3 dni co najwyzej xDDD Chuja nie oszczedzisz 25k w funtach i jeszcze na ubezpieczenie zyjac tam normalnie jak czlowiek bo cie wszystkie pozostale koszty wpierdola jak bedziesz musial isc do jebanego dentysty to cie skasuje 3k funtow i co najwyzej bedziesz do starego dzwonil zeby ci zlotuwki przelal co na taksowce zarobil i tyle z tego r34 kupionego w ciagu paru lat XD

    Jak mnie wkurwia to popierdolone wyobrazenie o UK jak o jakiejs jebanej mlekiem i miodem krainie plynacej i, ze tam to normalnie kazdy byle magazynier se moze jezdzic japonskom wysciguwkom bo ludzie dobrze zarabiaja. xD Ale to, ze trzeba dac 1500 funtow za mieszkanie dla ludzi w londynie to juz chuj xD (mowimy o warunkach dla LUDZI nie dla zwierzat bo fakt faktem bude dla psa czy klatke dla szympansa 3 na 3 metry za 800 pewnie znajdziesz XD)
    Jak ktos jedzie do najdrozszego miasta w uk i zapierdala za minimalna to nic dzinwego ze go na nic nie stac.
    Wzrost cen w londynie nie jest wprost proporcjonalny do wzrostu zarobkow bo zarobki chuja nie sa wyzsze na stanowskach typu magazyny/ kawiarnie/ bary itp a jak sa to marginalnie.
    Wiadomo ze Anglia nie jest darmowa i tez trzeba zapierdalac ale outcome tej pracy jest duzo wyzszy i na pewno latwiej zamotac sobie fajna furke niz w pl chociaz ze wzgledu na to ze auta z fajera po prawej stronie maja mniejszy rynek zbytu.
    Te auta po przeliczeniu na zlotowki i tak wychodza taniej niz adekwatny model w polsce mimo ze zarobki dwu?krotnie wyzsze
    Do tego w Uk za minimalna zatankujesz 6-7 litrow paliwa a w polsce ile, 3? co od razu powoduje ze samo poruszanie sie autem nie jest tak kosztowne szczegolnie czyms wiekszym niz 1.2.

  11. #14245
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    W UK siła nabywcza pieniądza jest chyba podobna jak w Niemczech, a auta sporo tańsze. Już zarabiając jakieś normalne pieniądze w Rajchu można się szybko dochrapać fajnej fury, a co dopiero w UK. Taki mój jeden znajomy, typ ciemny w chuj, ale w miarę cwany, porobił trochę na serwisie Audi jako myjkowy i taki tam pomagier, spełniał wszystkie swoje zachcianki (telewizory, konsole itd.) i po dwóch latach kupił se prawie nową Astrę, a mógł coś dużo droższego, ale odkładał kasę na przyszłość, bo rodzina itd.

    U nas by kurwa dalej nic nie miał, taka prawda. Prawie każdy za granicą ma dużo lepiej, nie oszukujmy się, to się tyczy również samochodu, na jaki może sobie pozwolić.

  12. #14246
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to jest w czym wybierać. Jak wygląda ta współpraca twoja, co ty w ogóle robisz?
    Jak ściągam coś z ich okolicy to mi przetrzymują furę na swoim parkingu do momentu wrzucenia na statek bez opłat, bo już wziąłem kilka aut od nich.
    Prowadzę firmę ogólnobudowlaną, z wykształcenia jestem programistą i działam też w tym kierunku, a fury to temat hobby
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  13. #14247
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Astinus ;

    Które amerykańskie V8 jest Twoim zdaniem najlepsze (osiągi, dźwięk, niezawodność) jeśli chodzi o 2017+? Raczej porzucam temat Maserki, bo w V8 to jednak ceny są cholernie wysokie. Chciałbym koniecznie V8 z czego widzę, że zostaje Stang 5.0, Challenger 6.2/6.4 i Charger 6.4. W dobrej cenie z tego, co widzę są Corvette, ale nie wiem nic o tych autach, choć patrząc na to, jaką można dostać ze stanów za jaką cenę, to robi się co raz bardziej atrakcyjnie :). W ostateczności przeglądam Mercedesy C63, ale brakuje im jednak wyglądu.

  14. #14248
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Spytam jutro na grupie, o nowych konstrukcjach niewiele wiem.
    Jeśli chodzi o same auta, to dla mnie tylko challenger i charger, świetnie wyglądają i brzmią, fajnie jeżdżą. Stangow w chuj, Camaro mi się nie podoba.
    Tak samo z resztą Corvette, to już nie moja bajka.

  15. #14249
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mam takiego ziomka, co jeździł dotychczas hondą hrv chyba, od ojca, teraz ma zgnitą corse b i zachciało mu się w końcu jakiejś dojebanej fury. No wiecie, takiej, która da frajdę i przyjemność z jej posiadania. Będzie się odpychać, brzmieć i ogólnie zajebioza. Wymyślił sobie galanta. No spoko, one są ekstra, ale już podrożały.dobre egzemplarze, części coraz trudniej i one już 5 lat temu wszystkie były pognite, szuka się tego fatalnie, no ogólnie ciężki temat.
    - ty, to weź coś doradź fajnego, może coś amerykańskiego?
    - 300m z 3.5 V6 mógłby ci podpasować. Trochę mocy jest, wygodny, zajebiście brzmi, jak zadbany i felga dobra, to wygląda zajebiście.
    Poprzeglądał olx, znalazł Speciala spod Szczecina i o kurwa, dawaj, jedziemy tam, ale to zajebiste, ale bym tym jeździł, pytaj tam na grupie o to, bukujemy bilety, o chuj, nie mam kasy ale biorę kredyt!!!!
    Z kredytem był problem, nie dostał od razu, ale dzisiaj, po kilku dniach, ma hajs na koncie.
    - ty, nie będziesz ze mnie dumny, odpuszczam chryslera
    - czemu, coś innego wymyśliłeś?
    - odpaliło mi się stare marzenie
    - czyli co?
    - audi a3

    No kurwa trzymajcie mnie xDDD chłopak 21 lat wziął kredyt na furę i jedzie jutro oglądać jakąś a3 z 1.8, jeszcze bez quattro, turbo i czegokolwiek, co ratuje ten złom, a na dodatek jest w pięciu furtkach xD

  16. #14250
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jakie to kurr polskie
    panie audi kupiłem pacz pan jestem kimś a nie jakiś krysler co połowa polaków nie umie wymówić nazwy, a druga w ogóle nie zna

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •