Reklama
Strona 909 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4098098598999079089099109119199591009 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,621 do 13,635 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13621
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dawno takiego złota nie było w temacie, widzę próbujemy dogonić temacik Prophecy.

    A więc tak, @Valghor ; masz totalnie nierealne wyobrażenie o używanych autach, ale to jest niestety norma wśród początkujących. 80tka 2.6 albo 2.8 to świetna opcja, do 6-7k dostaniesz dobry egzemplarz z gazem i klimą, ale się trochę naszukasz. Warto, ja bym się tego trzymał.

    Aha, jak auto ma jakieś małe wgniotki czy ciutkę rdzy na rancie drzwi, to ono dalej jest dobre, wiesz? To taki protip, bo nie znajdziesz 24+ letniego auta do 9k w idealnym stanie.

  2. #13622

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha, jak auto ma jakieś małe wgniotki czy ciutkę rdzy na rancie drzwi, to ono dalej jest dobre, wiesz? To taki protip, bo nie znajdziesz 24+ letniego auta do 9k w idealnym stanie.
    moze i tak,ale wlansie obczajam od jakiegos czasu pewna oferte i kminie gdzie jest haczyk
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-8...id_at=82892365
    autko w super stanie,gaz, wyglada serio spoko

  3. Reklama
  4. #13623
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ten środek, matko co to jest. No i ktoś mądry wsadził zegary w miejsce nawiewów, ale to akurat nie jest jakiś wielki problem, bo zawsze masz boczne kratki.

    Haczyk może być, ale też nie musi. 3k to nie jest mało na 80tkę, tak jak pisałem, takie do jazdy już się spoko od 1,5k zaczynają.

  5. #13624

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a to nie bylo tak ze nie lubicie nudy? wlasnie ten srodek fajny,taki inny niz wszystkie,a co do tego 1.5k to stary zobacz jak te za 1.5k wygladaja, bo dla mnie to sie na zlom nadaje nie na kupno:D
    Ostatnio zmieniony przez Valghor : 05-03-2019, 18:21

  6. #13625
    Boruciarz

    Domyślny

    Laguna 1,piżok 407, 166 przed fl, volvo s60

  7. #13626
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale my Ci właśnie mówimy, że zielonego pojęcia o autach nie masz, dlatego Twoje "wydaje mi się" to jest... wiesz, no, xD
    To audi wygląda ok, tylko z tym środkiem to nie jest tak, że nie jest nudny, tylko po prostu jest paskudny, niestety.
    Ale najważniejsza rzecz przy kupnie auta - ma pasować Tobie, a nie ludziom wokół.

  8. #13627

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Laguna 1,piżok 407, 166 przed fl, volvo s60
    zaciekawil mnie ten peugot 407 strasznie,jestes w stanie cos o nim powiedziec? bo widze ze za 8000 mozna fajny rocznik juz wyrwac z niskim przebiegiem,ladnie to wyglada imo
    a cos z np od mazdy? widze ze tez troche u mnie w miescie jest na sprzedaz tego,jakie modele oplaca sie sprawdzic?
    Ostatnio zmieniony przez Valghor : 05-03-2019, 19:38

  9. #13628
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Valghor ; Mazda 3 albo 6, ale nie spodziewaj się dobrej blacharki, one strasznie gniły. Oczywiście mowa o pierwszych rocznikach, ale tylko na takie cię stać.

    407 nie należy do bezawaryjnych, poza tym to straszna landara, przód ma dwa kilometry i parkowanie to dramat. Niska cena za świeże auta mówi sama za siebie.

  10. #13629
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zaciekawil mnie ten peugot 407 strasznie,jestes w stanie cos o nim powiedziec? bo widze ze za 8000 mozna fajny rocznik juz wyrwac z niskim przebiegiem,ladnie to wyglada imo
    a cos z np od mazdy? widze ze tez troche u mnie w miescie jest na sprzedaz tego,jakie modele oplaca sie sprawdzic?
    Właśnie takich Klientów jak Ty chciałbym mieć

  11. #13630

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    no coz - poki co zostaje przy tej 80tce,pewnie albo ona albo a4 b5 zostanie moim pierwszym autkiem..

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie takich Klientów jak Ty chciałbym mieć
    tyle ze taki klient jak ja zapyta 100 razy kogos madrzejszego od siebie a nie bedzie zgrywal madrego,i jakbym mial kupic to tez 150 razy bym jeszcze popytal wsrod rodziny i znajomych. tacy klienci sie nie zdarzaja

  12. #13631
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tyle ze taki klient jak ja zapyta 100 razy kogos madrzejszego od siebie a nie bedzie zgrywal madrego,i jakbym mial kupic to tez 150 razy bym jeszcze popytal wsrod rodziny i znajomych. tacy klienci sie nie zdarzaja
    Ale problem polega na tym, że ty kurwa patrzysz na przebieg XDDD Jesteś idealnym celem do wyruchania przez handlarza.

    Obejrzyj ten materiał to może przestaniesz w końcu pierdolić o tych przebiegach.
    https://www.youtube.com/watch?v=8pIBh5pLSMY
    Ostatnio zmieniony przez Alex Hope : 05-03-2019, 20:19

  13. #13632
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ogólnie Michu wyjaśnił, ale zawsze jest szansa na dostanie auta z małym przebiegiem, który da się potwierdzić. Oczywiście takie auta są odpowiednio droższe, ale zdarzają się. Pytanie czy warto? To zależy, jeśli fura z dużym nalotem była należycie serwisowana i są na to jakieś dowody, to wcale nie będzie gorsza. Dlatego zawsze spoko jest kupowanie od pierwszego właściciela, nawet jeśli samochód ma ogromny przebieg (a to się często zdarza, dużo ludzi trzyma długo auta i lata nimi po 30kkm rocznie albo więcej), bo powie ci co i jak. Jak latał na longlife i miał wyjebane, to po prostu się zwijasz i życzysz miłego dnia. Jak widzisz, że ogar, olej max co 15kkm, do tego teczka z rachunkami itd., to wtedy brać i nie pierdolić. To się też tyczy sprowadzonych aut, które mają obszerniejszą dokumentację niż na kolanie wypisana książka serwisowa z allegro. Nierzadko zdarzają się wydruki z przeglądów czy jakieś rachunki w ojro za różne naprawy czy choćby zmiany oleju. Każdy skrawek papierologii jest ważny.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 05-03-2019, 21:25

  14. #13633
    Boruciarz

    Domyślny

    No no, jedziesz do janka z lodzi albo kamila z bialegostoku i powiedza ze dbali jak o wlasne ruchanie, a w rzeczywistosci wiadomo jak bylo. Tez bym kurwa powiedzial ze olej wymieniany co 10 kilometrow, a nie kurwa co... A, no w sumie to nigdy

  15. #13634
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ale u mnie audi akurat serio było w chuj dopieszczone mechanicznie, natomiast sprzedając skodę i astrę nie ściemniałem i mówiłem że to co wiedziałem to porobiłem, nie użytkowałem tego auta, nie znam jego historii, i ale na tyle ile je używałem to nie zauważyłem nic niepokojącego, sprawdzajcie sobie miernikami


    btw, czemu ten typ jeszcze bez bana jest? przecież to jest ewidentny trolling bo nie można być tak spierdolonym w rzeczywistości

  16. #13635

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    btw, czemu ten typ jeszcze bez bana jest? przecież to jest ewidentny trolling bo nie można być tak spierdolonym w rzeczywistości
    ty jestes spierdolony, dobrze ze jak zdales prawo jazdy to miales pojecie od a do z o kazdym aucie i nie pytales nikogo i sie nie radziles,ale co ja cie bede obrazal,wystarcza ze z bialegostoku jestes

    @edit
    ale w sumie zapomnialem ze twoja rzeczywistosc to jest internetowe forum i oceniasz kogos z torga zamkniety syfiasty grubasie z dupka na awatarze,panie alfons
    a no i oczywisce pewnie zaimponowales swoim ziomeczkom z forum tym tekstem,brawa dla Ciebie
    Ostatnio zmieniony przez Valghor : 05-03-2019, 22:05

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •