Reklama
Strona 906 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4068068568969049059069079089169561006 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,576 do 13,590 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13576
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie z ciekawosci - co w aucie moze byc az tak nudne xD? ja rozumiem ze niektorzy potrzebuja silniki 3.0 i 300 koni zeby nie bylo nudne ale nie do konca nadal rozumiem,to czemu taka 80 nie jest ,,nudna,,?
    @edit
    ofc dodajac fakt ze nie mam zamiaru upierdalac 1.6 na parkingu pod tesco i potrzebuje na dojazdy do pracy,szkoly i sporadyczne jakies wycieczki
    80 nie jest nudna bo to stary samochod i bardzo dobry samochod, ktory powoli znika z drog i jest ich co raz mniej. Malo juz spotyka sie takich 80 w niezlym stanie, a to kozackie fury.

    Auta nudne to takie, ktore niczym sie nie wyrozniaja czyli generalnie prawie cale niemieckie scierwo z drobnymi odstepstwami. Tak to wszystkei te auta sa klepane tak samo i jeden chuj czy jezdzisz Octavia 1, a4b5, Golfem 4, a4b6, Toledo 2 czy Passatem. No jeden chuj po prostu, masz te same silniki, podobne przestrzenie w srodku i podobne wykonczenie, a do tego jezdzi tego od zajebania i jeszcze troche na drogach. Do tego dodajesz taki motor 1.6 czyli ok. 52 sekundy do setki tak, ze wyjasnia Cie nawet Tico na swiatlach (i nie mowie, ze trzeba upalac kapora na kazdych swiatlach, ale no kurwa bez przesady, jezdze czasem starego Passatem z 1.6 i jebanie po 4-5k rpm na kazdym biegu zeby Seicento z lewego pasa nie dobilo szybciej do 55 kmh niz ja to jest zenada). Przy czym tez nudny nie znaczy zly, to nie sa zle auta, sa calkiem uzytkowe, jak ktos sie niespecjalnie jara motoryzacja tylko chce jezdzic z a do b w miare tanio to se to moze kupic lepsze to niz jakas rozjebunda ar 166 od boru gdzie za zawieche trzeba 18k zaplacic jak sie zjebie (poza tym alfy to laweciary jak wiadomo ).

    Kup sobie co tam chcesz jak juz Ci sie podoba to audi to se kup to a4b5 czy tam b6 i badz szczesliwy... albo nieszczesliwy i wtedy stwierdzisz, ze chuj nie marka nastepne kupie inne i elo. Jak to pierwsze aut to sam sie musisz przekonac. Ja pierwszym jezdzilem Toledo 1, ale juz dobra rozjebunda z niego byla, a pozniej mialem Clio 1 w takim dosc srednim stanie, ale wspominam to auto lepiej niz ktorekolwiek inne.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 05-03-2019, 09:51
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #13577
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Juz mój wujaszek ostatnio kupił córce B5 1.6 benzynę, 97 rok jeszcze z kiera od 80 za kurwa 8k.
    Oczywiście takie B5 za 8k warto kupić, ale tylko wtedy, gdy naprawdę jest kurwa idealne, blacha, lakier, mechanika, bez rdzy w ogóle, wszystko sprawne itd. Wtedy to ma sens, bo takie auto pojeździ jeszcze kolejne 10 lat bez większych problemów. No ale wątpię, że to był taki egzemplarz.

    W ogóle Janek, ten Gzubi mi mówił wczoraj, że ten typeczek co od niego masz SHO to je wziął tylko dla kutych felg, a potem oddał dla ciebie na tych co je masz. Ogólnie biznes podobno dobry zrobił XD @Astinus ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 05-03-2019, 09:51

  3. Reklama
  4. #13578
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    idealne, blacha, lakier, mechanika, bez rdzy w ogóle, wszystko sprawne itd. Wtedy to ma sens, bo takie auto pojeździ jeszcze kolejne 10 lat bez większych problemów. No ale wątpię, że to był taki egzemplarz.
    no nono
    wtedy jest po prsotu taka samą jebana rozjebundą tylko delikatnie ładniejszą i w 2k19 zwyczajnym żartem motoryzacji ale kurrrrrrrrrrrrrrrrrrr wartooo, mierniczkiem rach pach przeleciec, supeeeeeer kurrrr bezawaryjne ałto igiełka

  5. #13579
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dobra wypierdalaj bezbeku, bo już w tym swoim pierdoleniu zaszedłeś za daleko. Po stokroć wolę A4B5 w świetnym stanie niż np. jakieś dojebane Grande Punto z nalotem 250kkm za te 8k. Co ma taki Punciak lepszego od Audi? Gorsze fotele? Gorszą blachę? Dużo mniejszy komfort? Słabszy silnik? Zamiast Punto możemy tam wsadzić wiele innych aut z roczników tak do 2005, ale czy ma to jakiś sens? Wszystkie te auta to segment bądź dwa niżej od Audi, co to zmienia, że są kilka lat młodsze? Przy dzisiejszych samochodach to i tak starocie, nie mają najbardziej przydatnego wyposażenia jak czujniki parkowania czy złącza usb czy aux, wyglądają staro, są w większości mocno wyruchane. Co lepszego kupisz za te przysłowiowe 8k jeśli do wyboru miałbyś naprawdę idealne B5 z 1997 roku? Odpowiedź brzmi nic i jest to szczera i niepodważalna prawda, nie można się z tym kłócić.

  6. #13580
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    W ogóle Janek, ten Gzubi mi mówił wczoraj, że ten typeczek co od niego masz SHO to je wziął tylko dla kutych felg, a potem oddał dla ciebie na tych co je masz. Ogólnie biznes podobno dobry zrobił XD @Astinus ;
    Przed tym typkiem furę miała jakaś laska, ona niby postawiła auto na kutych felgach i oddała całość za pół ceny?
    Chuj z tym, jak zarobił, to tylko typkowi pogratulować, żadnej miny mi przecież nie sprzedał.

  7. #13581
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przed tym typkiem furę miała jakaś laska, ona niby postawiła auto na kutych felgach i oddała całość za pół ceny?
    Chuj z tym, jak zarobił, to tylko typkowi pogratulować, żadnej miny mi przecież nie sprzedał.
    No to chyba nie o tym aucie mówił, ale potwierdził, że zielone SHO od typka z Tarnowskich Gór. Nie wiem, im się już pewnie dwoi i troi od tych fur w oczach XD

  8. #13582
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To raczej nie było innego. Z resztą to by mogło pasować, bo auto kupiłem latem na oryginalnych felgach z założonymi zimówkami, także...
    Kurde, ciekawe co to za felgi były, napiszę do niego

  9. #13583

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    80 nie jest nudna bo to stary samochod i bardzo dobry samochod, ktory powoli znika z drog i jest ich co raz mniej. Malo juz spotyka sie takich 80 w niezlym stanie, a to kozackie fury.
    moze i tak,ale zalezy mi rowniez na dobrym naglosnieniu, a z tego co wiem 80tka nie nalezy do aut ktore takowe posiadaja, poza tym teraz znalezc cos z przebiegiem <300kkm to graniczy z cudem,btw na jakie silniki nie patrzec a na ktore patrzec w tych 80tkach? jak juz mowilem,nie wykluczam tej furki.

  10. #13584
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No bo B5 ma zajebiste nagłośnienie i na pewno będzie miało <300kkm

  11. #13585

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    tylko ze b5 mozna znalezc z roku 2000 wiec to kilka lat wyzej nad 80, znalazlem takie cos najblizej mnie: https://www.olx.pl/oferta/audi-80-st...tml#1ed3c6574c niby z przebiegiem 200k,jest sens jechac to sprawdzic za ta cene?

  12. #13586
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,326
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Sprawdzić warto wszystko w okolicy
    Nie patrz na przebieg, bo poniżej 300k pewnie kręcony, a wyżej brzydko wygląda, a tu nie o to chodzi, bo możesz kupić w124 z 2kk km które będzie wyglądało lepiej niż niektóre handlarskie auta 180kkm
    Nagłośnienie czy inne pierdoly da się wymienić, nie patrz na to
    Za te pieniądze liczy się tylko stan, który po prostu widać i słychać

  13. #13587
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeśli do wyboru miałbyś naprawdę idealne B5 z 1997 roku?
    zabierzcie mu kurwa tego moderanta w koncu
    [OZDOBA] LUUUUUUUUUUUUUUUDZIE. KURWA. LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE[/OZDOBA]

  14. #13588

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    np duzo trzebaby wpakowac w taka precietna 80tke za 4000zl zeby to bylo na dlugie lata i wygladalo ladnie i jezdzilo ladnie? i jak z tymi silnikami? ktore ble?

  15. #13589
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Co do nagłośnienia, to mnie moje w sho kosztowało tysiaka z montażem i gra tak, że mi zluzowało mocowania tapicerki z przodu. Najlepiej wydany tysiak w życiu i jeśli chciałbyś coś fabrycznego na podobnym poziomie w aucie z lat 90, to musiałbyś celować ze 2 półki wyżej, jakieś A6 z audio Bose albo Chrysler 300m z Infinity, chociaż to i tak nie będzie tak dobre.
    Także jeśli zależy Ci na audio, to i tak będziesz musiał na nie dołożyć.

  16. #13590

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Także jeśli zależy Ci na audio, to i tak będziesz musiał na nie dołożyć.
    zdaje sobie sprawe,dlatego staram sie szukac nawet tej 80tki z jakims fajnytm silnikiem i przebiegiem do 250000 ale to ciezka sprawa w cenie do 4500-5000zl
    Ostatnio zmieniony przez Valghor : 05-03-2019, 13:34

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •