Reklama
Strona 905 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4058058558959039049059069079159551005 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,561 do 13,575 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13561
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ale weź też pod uwagę, że miałeś fart, bo 600 zł na naprawy przez 5 lat i zrobione w chuj kilometrów (pisałeś, że sporo jeździłeś) to naprawdę genialny wynik i sporo szczęścia. Równie dobrze mogłeś w to wsadzić ze 3k i dalej byłoby to bardzo spoko jak na takie auto. Ciesz się, drugiego takiego auta pewnie nie dostaniesz.

  2. #13562

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    wracajac i pomijajac temat 80tki poki co (na nai tez patrze ale chce poznac tez inne auta) cos taniej np do tych 7000-8000 co byloby dobrym rozwiazaniem? mam na uwadze bardzo a4 b5 jeszcze poza ta b6 i 80tka,jest tu jakis posiadacz i sie wypowie jakkolwiek na to auto?

  3. Reklama
  4. #13563
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wracajac i pomijajac temat 80tki poki co (na nai tez patrze ale chce poznac tez inne auta) cos taniej np do tych 7000-8000 co byloby dobrym rozwiazaniem? mam na uwadze bardzo a4 b5 jeszcze poza ta b6 i 80tka,jest tu jakis posiadacz i sie wypowie jakkolwiek na to auto?
    Co tu mówić, nie rdzewieją (poza typowymi miejscami, np dół brzwi pod listwami), raczej nie mają żadnych bolączek. Za 7k z groszem kupiłem rok temu z 1.9 TDI afn 110km po regeneracji turbo, zrobionym zawieszeniu (komplet) jak i hamulcami, książeczka napraw (te główne rzeczy sprawdzałem i rzeczywiście były robione więc wygląda na legit), zrobione od tego czasu ponad 20kkm i raczej bez niespodzianek, nic się nie zjebało, jedynie chyba poduszka pod silnikiem spadła z rowerka. No i ten motor to jednak trochę mało, a takie 1.6 w benzynie to się ledwo odpycha pewno

    O tym aucie nie ma co powiedzieć, bo jest do bólu nudne jak i inne golfy czy octavie
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 04-03-2019, 23:36
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  5. #13564

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    to rozumiem ze lepiej zbierac i isc w to b6? ciekawi mnie jeszcze opinia posiadaczy tych fordow mk3 bo tez wyglada spoko

  6. #13565
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    B6 to nadal tak samo do bolu nudne auto jak cale to niemieckie scierwo wiec nie mysl, ze to sie bedzie czyms roznic w porownaniu do b5. Jedynie wyglad troche nowszy, ale jak na dzisiejsze czasy to i tak archaiczny wiec w sumie jeden chuj.

    Za 9k bym oporowo bral Toledo 2 z 1.9tdi 150km arl. Spoko auto, tanie w utrzymaniu, mocny motor, który ujebie 2 000 000 km nawet na oleju z trzeciego tloczenia, a jak pomodzisz to jeszcze wypluje ze 200kucy izi. Niepozorny sedan i jest szansa, ze nie bd ujezdzony jak bura kurwa tzn takie b5 czy b6 przez sebastiana z gnojowic srednich no bo jak to tak jakims Seatem jezdzic zalpl aufi lepszy lepszy panie bo audi to je premium.
    Za 9k spoko izi cos powinno byc. Tyle, ze to nie gaz.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 05-03-2019, 00:17
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #13566

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    w sumie z ciekawosci - co w aucie moze byc az tak nudne xD? ja rozumiem ze niektorzy potrzebuja silniki 3.0 i 300 koni zeby nie bylo nudne ale nie do konca nadal rozumiem,to czemu taka 80 nie jest ,,nudna,,?
    @edit
    ofc dodajac fakt ze nie mam zamiaru upierdalac 1.6 na parkingu pod tesco i potrzebuje na dojazdy do pracy,szkoly i sporadyczne jakies wycieczki
    Ostatnio zmieniony przez Valghor : 05-03-2019, 00:19

  8. #13567
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    pierdolenie ludzi jest nudne
    kup se kurwa byle co, po co się ujebałeś tej audi, jeden powie że audi zajebiste, a drugi że fordem mondeo jeździ 11 lat i jest zajebiste, trzeci że laguna II od nowości w jednych rękach i złego słowa powiedzieć nie może, co człowiek to opinia
    a przy takiej kasie jak twoim jedynym wymogiem jest 1.6 benzyna to se szukaj prawie wszystkiego, i tak jedyne co zaważy na twoim przyszłym użytkowaniu auta to szczęście, szczęście do sprzedawcy i do auta, bo ten porysowany fiat stilo może będzie jeździł 4 lata bez otwierania maski a te wypolerowane audi wyjebie ci się za miesiąc z rozrządu i zawieszenia


    Ciekawostka @Mexeminor ; @Astinus ;
    iveco i hujdaj jest odpowiednio moim 11 i 12 samochodem w mej krótkiej karierze jeżeli fajnie ten rok z robotą się potoczy i poza kupnem przyczepy za dwa miesiące, uda mi się oprócz odłożenia pewnej kasy na następną zimę odłożyć parę groszy więcej, to chciałbym jeszcze dokupić sobie jakąś mx-5 na lato jako trzecie
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 05-03-2019, 00:39

  9. #13568

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    po prostu szukam opinii ludzi ktorzy maja jakies autko do 10000,nie wiem o co chodzi,ja tu przyszedlem sie dowiedziec czegokolwiek od ludzi ktorzy tu siedza a tylko uslyszalem ze chuj 80tka 25 letnia bo czolg i ze taka super ale b5 juz nie bo niby ma mniejsze przyspieszenie albo ze jebac to tamto,zero jakichkolwiek podpowiedzi albo nasuniecia na jakies autko zebym sobie obczailxD

  10. #13569
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po prostu szukam opinii ludzi ktorzy maja jakies autko do 10000,nie wiem o co chodzi,ja tu przyszedlem sie dowiedziec czegokolwiek od ludzi ktorzy tu siedza a tylko uslyszalem ze chuj 80tka 25 letnia bo czolg i ze taka super ale b5 juz nie bo niby ma mniejsze przyspieszenie albo ze jebac to tamto,zero jakichkolwiek podpowiedzi albo nasuniecia na jakies autko zebym sobie obczailxD


    Ziomek ja ci mogę pełno fur w tej kasie polecać, ale pytałeś o Audi to dostałeś o Audi, proste. Ogólnie nie ma sensu daleko szukać, masz dobry pomysł z Audicami i się tego możesz trzymać, na pierwsze auto dobrze jest być zdecydowanym, w ogóle dobrze jest być zdecydowanym, bo jak masz za dużo opcji, to potem się miotasz i gówno z tego wychodzi.

    Mondeo Mk3 to nie jest jakieś złe auto, 1.8 z gazem się nawet rozumie, jeździ to znośnie, jest tanie w zakupie, ale np. rdzewieje dość mocno, a to jest duży minus. Poza tym środek to jest przepaść miedzy Fordem i Audi, nie chodzi o design, a o jakość. Już nie piszę o tym, że dla mnie ten samochód się paskudnie zestarzał i wygląda po prostu źle, gdzie nawet A4B5 jeszcze się trzyma fajnie jeśli jest w dobrym stanie.

    Możesz se szukać nawet BMW, E46 z jakimś R4 pod maską w tej kasie wyrwiesz izi. A może Mercedes? Okular za 9k to nawet będzie bez rdzy, a prawda jest taka, że utrzymanie blachy w zadbanym W210 nie jest wcale takie trudne i kosztowne jak się może wydawać. Takiego komfortu nie da ci nic w tej kasie, jest tam kilka bdb silników, które można brać.
    A może coś japońśkiego? Accord VI to świetne auto pod każdym względem, 7k wystarczy na naprawdę solidny egzemplarz. Civic tak samo, zależy co wolisz. Corolla E12 poza niezbyt dobrą pozycją za kierownicą dla ludzi powyżej 175 cm wzrostu jest genialna, pewne auto na lata, bardzo łatwo o polski salon i nawet pierwszego właściciela.

    Długo tak jeszcze można, ale po co? Zdecyduj się.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 05-03-2019, 00:56

  11. #13570

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    czego nie zrozumiales?

  12. #13571
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Czytaj lepiej post @Valghor ;

  13. #13572

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    dziekuje potrzebowalem wlasniej takiej odpowiedzi:)
    no coz bede patrzal sobie caly czas na otomoto i sledzil co tam nowego,uczepilem sie tych audic bo lubie niemiecka motoryzacje,i designowo wyglada super w wiekszosci przypadkow i technicznie rowniez. niemieckie auta to tanie w utrzymaniu auta zazwyczaj jesli chodzi o jakies czesci czy cos,a na tym rowniez mi zalezy.

  14. #13573
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dziekuje potrzebowalem wlasniej takiej odpowiedzi:)
    no coz bede patrzal sobie caly czas na otomoto i sledzil co tam nowego,uczepilem sie tych audic bo lubie niemiecka motoryzacje,i designowo wyglada super w wiekszosci przypadkow i technicznie rowniez. niemieckie auta to tanie w utrzymaniu auta zazwyczaj jesli chodzi o jakies czesci czy cos,a na tym rowniez mi zalezy.
    Gościu, jak Ty nie masz pojęcia, co Ty piszesz xD

    @Wawik ;
    golem w mx5, o kurwa xD

  15. #13574
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Juz mój wujaszek ostatnio kupił córce B5 1.6 benzynę, 97 rok jeszcze z kiera od 80 za kurwa 8k. No ja pierdolę, w tej cenie mi astra 3 z 2006 roku się sprzedała, jeżdżąca i nie dojebana. Ostatnio kumpel corollke sprzedał za 7.5 z 2005 roku, 170 na blacie, od paru lat użytkowana przez jego ojca.
    Już nawet zdecydowanie łatwiej byłoby znaleźć Octavię I sensowną, w lepszym roczniku, silniki takie same

  16. #13575
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ale audi, niemiecka motoryzacja, niemiecka jakość c'nie xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •