Reklama
Strona 904 z 1245 PierwszaPierwsza ... 4048048548949029039049059069149541004 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,546 do 13,560 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13546
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale nie za 16k xD

  2. #13547
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    no ale za 61 już tak

  3. Reklama
  4. #13548
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ee kurwa jak mowa o małyszówkach to ile s4 b6 kosztuje oczywiście najlepiej 180kkm przebiegu ze szwajcarii??
    (szukam rodzinnego kombi na przyszłą zime)
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 03-03-2019, 19:58

  5. #13549
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ziomek mechanik kupił leona 1 cupre vr6 z lpg za 16k
    No kurwa po przejażdżce powiem tyle na huj komuś taka malyszowka jak można takiego zapierdalacza

    Wow leon rozpierdalala obsrance typu a4 czy inny chuj wi pasat czy golf no niemozliwe xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #13550
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale uprasza się o nietrolowanie. Dziękuję.

  7. #13551

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    witam, autko do 7000zl na 1 furę? patrzę najbardziej na 80tke albo a4, jakies propozycje? tylko sedan, co się najbardziej opłaca? mój znajomy miał a4 1.6 i chodziło dopóki nie sprzedał. i ile w ogóle pała średnio te audice? chociaz pewnie i tak pójdę w gaz

  8. #13552
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Tylko zwaz na to, ze to 1.6 w takim audi ma kurwa 52 sekundy do setke i nawet jak na pierwsze auto to jest super zajebiscie wolno.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #13553

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a jakbym doznieral 9000 do a4 b6 albo ford mondeo mk3 chociaz? jak to wyglada?

  10. #13554
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jakbym doznieral 9000 do a4 b6 albo ford mondeo mk3 chociaz? jak to wyglada?
    Pytałem tutaj kiedyś o Mondeo i wszyscy odradzali. Ja ogólnie fanboy 80tki, ale serio na pierwszą furę nie ma niczego lepszego. Bierzesz 2.0 z podtlenkiem biedy i się o nic nie martwisz, konstrukcja tak prosta, że sam będziesz mógł przy niej podłubać, jest nawet forum poświęcone w całości 80tce. Ja mam 80tke 93 rok 1.9TDI, za miesiąc idzie na złom, bo zmęczona życiem z zewnątrz, ale mechanicznie wszystko gra, przez prawie pięć lat łącznie włożyłem w ten samochód jakieś 600zł tylko na części eksploatacyjne, nic się w niej nie zjebało i nigdy mnie nie zawiodła.

  11. #13555
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jakbym doznieral 9000 do a4 b6 albo ford mondeo mk3 chociaz? jak to wyglada?
    9k za B6 to trochę mało, najwyżej jakieś zśrednie 1.6 dostaniesz, nie warto. 7k to sporo kasy na B5, które ogólnie jest bdb i takie 1.8 z gazem nieźle jedzie i pali te 10 gazu, a więc ~20 zł za 100km. Jak przednie zawieszenie było zrobione i jest ok, to właściwie nie ma żadnych typowych usterek w tym aucie, blacha też bdb, korozja to w większości pierdoły, które są czysto kosmetyczne. Oczywiście możesz wydać dużo poniżej 7k i wziąć 80tkę. Nawet z klimą znajdziesz B4 do 4k i to w spoko stanie. Dużo tańsze części niż do B5, ceny są śmieszne, jak do Cinquecento. Wymiana prosta, dużo można zrobić samemu, silnik jest świetnie dostępny i dysponując kanałem można prawie wszystko ogarnąć, cała wiedza jest w necie.

    Ja bym szedł w B4, to zajebiste auto na pierwszy wóz, trudno je rozjebać, trudno je zepsuć, wszystko jest tanie i proste.

  12. #13556
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    9k za B6 to trochę mało
    no ta, lepiej kupic taka sama rozjebunde za 2x tyle, albo i lepi kurwa!

  13. #13557

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    290
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a to huj w mondeo, a czemu twierdzisz ze 9000 to malo za b6? przeciez na otomoto sa tansze w super stanie i za 9000 to w wiekszosci stan kozak, ja tez fanboy 80 ale chyba chce nowsze auto bo ciezko w dobrym stanie znalezc wlasnie 80 a a3 to juz w ogole ja pierdole wszystkie na 3 kołach
    a to a4 z jakims spoko silnikiem?
    Ostatnio zmieniony przez Valghor : 04-03-2019, 19:38

  14. #13558
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ehhh, kolego, nawet 1% z tych aut, o których mówisz, nie jest w super stanie.

  15. #13559
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ta, lepiej kupic taka sama rozjebunde za 2x tyle, albo i lepi kurwa!
    Macieju, 18k za 1.6 to zdecydowanie za dużo, proszę o nietrolowanie.

    Tak, 9k za B6 to nie jest kasa, która pozwoli bezproblemowo kupić dobry egzemplarz. Jasne, jest wybór, ale tak samo jest wybór w E60 za 20k. Czy warto? Nie do końca. Oczywiście mina w postaci taniego E60 jest dużo bardziej zabójcza niż w wypadku B6, ale nie wiem czy jest sens kupować takie se B6 jedynie dlatego, że to B6, skoro można za 7k mieć naprawdę super B5.
    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to huj w mondeo, a czemu twierdzisz ze 9000 to malo za b6? przeciez na otomoto sa tansze w super stanie i za 9000 to w wiekszosci stan kozak, ja tez fanboy 80 ale chyba chce nowsze auto bo ciezko w dobrym stanie znalezc wlasnie 80 a a3 to juz w ogole ja pierdole wszystkie na 3 kołach
    a to a4 z jakims spoko silnikiem?
    Ale że co? Że niby ciężko znaleźć dobre 80? Jak większość tych aut jest dobra, bo one po prostu są niezniszczalne, nawet te za 1,5k nadają się do jazdy.

    Nikt ci nie broni szukać B6 do 9k, zobacz se kilka takich i oceń. Kto wie, może trafi się dobra, zawsze jest szansa, bardzo dużo zależy od widzimisię sprzedającego, czasem dobre auto będzie wystawione tanio, a słabe dość drogo, do tego dochodzi kwestia regionu Polski, bo to też w pewnym stopniu wpływa na ceny (szczególnie podaż danego modelu ma tutaj znaczenie). Przy popularnych, starszych autach używanych rozpiętość cenowa potrafi być ogromna i niekoniecznie te tańsze są dużo gorsze.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 04-03-2019, 21:02

  16. #13560
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja tez fanboy 80 ale chyba chce nowsze auto bo ciezko w dobrym stanie znalezc
    Aha, to niezły fanboy, niepotrzebnie się produkowałem. Ja swoją kupiłem za 2k i nic się nie rozjebało przez prawie pięć lat.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •