Reklama
Strona 888 z 1245 PierwszaPierwsza ... 388788838878886887888889890898938988 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,306 do 13,320 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13306
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chuja prawda. Wszystkie sa tak samo ok jak i wszystkie sa tak samo nie ok. A co za roznica kiedy sie cos spierdoli
    XD Nie no, BMW za 3,5k jest tak samo ok i nie ok jak trzyletni Golf za 37k. Maciek, pliska. Ja wiem o co ci chodzi, ale to się tyczy aut w tej samej kategorii cenowej, przebiegowej itd. Wtedy można mówić, że jeden chuj w sumie co kupisz i to się pewnie sprawdzi, ale nie zawsze. Wiadomo, że szczęście odgrywa w chuj dużą rolę, ja go np. w ogóle nie mam do kupowania aut i dlatego ja magluję samochód ile wlezie żeby na jak najmniejszą minę się wpierdolić. Z drugiej strony ojciec ma spore szczęście, bo B5FL był kupowany od buta u handlera w jakimś Chrzanowie czy innym zadupiu i wyszło ideolo, B7 już sprawdzany w ASO, ale też wyszło super i we w chuj dobrej cenie. No ale to tak jest, szczęście musi być, bo jak nie to chuj w dupę jest aplikowany.

    No ale nic, auto kupione, stoi se w garażu, jutro jadę na serwis olejowy i zmienić oponki, może się gdzieś przejadę, bo ładna pogoda ma być.

  2. #13307
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dawaj foty

  3. Reklama
  4. #13308
    Avatar Helluxzi
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Głogów
    Wiek
    31
    Posty
    2,402
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    pany chcial bym zakupic skodzinke superb I
    na co zwrócić szczególna uwage i z jakim kosztem musze sie liczyc gdzies + - ?

  5. #13309
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja z tydzień temu dodałem 3 zdjęcia na grupie na fejsie z praktycznie zerowym opisem, typek napisał przedwczoraj. Opisałem mu historię (serio kurwa szczerze jak na spowiedzi) typek wziął numer telefonu, jebs wczoraj zadzwonił że akurat jest w białymstoku i chce obejrzeć, zajechał pod budowę popatrzył, pooglądał, mówi że z z rudą przejebane, bo to są malutkie centki, ale sporo ich wyłazi po całym aucie, ale chuj żebym ogarnął te wypadanie zapłonu i zadzwonił on chętnie obejrzy jeszcze raz

  6. #13310
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Helluxzi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pany chcial bym zakupic skodzinke superb I
    na co zwrócić szczególna uwage i z jakim kosztem musze sie liczyc gdzies + - ?

    Rok temu kolega sprzedawał swoją 1.8t lpg w kolorze niebieskim za 12k i nie mógł sprzedać z pół roku, 0 telefonów ale auto naprawdę fajne.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #13311

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Helluxzi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pany chcial bym zakupic skodzinke superb I
    na co zwrócić szczególna uwage i z jakim kosztem musze sie liczyc gdzies + - ?
    Który silnik masz na oku?
    Generalnie sprawdź to co przy każdym aucie tej klasy, czyli elektronikę, spasowanie elementow nadwozia (tylna klapa lubi w tym modelu rdzewieć, nie jest to regułą, ale przy oględzinach może coś wyjść) oprócz tego stan zawieszenie, szczególnie przedniego wielowahacza. Jeżeli celujesz w Diesla to skup się na 1,9. Przy benzynie 1.8T lub 2.8 imo. Superb I to taki troszkę Passat B5 FL, na korzyść Skody przemawia duży dostęp do zamienników i właściwie większa część mechaników zna ten samochód na wylot.
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 03-02-2019, 11:16
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  8. #13312
    Boruciarz

    Domyślny

    Ja pierdole jakie komunały.
    -zapytaj o dowolne auto
    -wklej litanie up
    -napierdol glupot pod koniec
    =profit

  9. #13313

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ohoho :P
    Posty
    209
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Panowie, przeglądałem ogłoszenia, poradniki, internety, ale chce poznać wasze zdanie.
    Szukam auta jako szóste w rodzinie
    - budżet nie wiem 1-5k, może 7?
    - raczej coś małego (3 drzwi, ale niekoniecznie)
    - przebieg roczny tyle co na stacje i na myjnie (nie wiem może 5k rocznie?)
    - pewnie benzyna (bez gazu)
    - ma to być auto awaryjne, albo jak ktoś wpadnie na odwiedziny żeby miał czym pojeździć
    - bezawaryjne oczywiście, żeby za chwile cena OC i napraw nie przekroczyła ceny auta
    - niech to się jakoś odpycha, ale znowu nie potrzebuje osiągów rajdowych, żeby spalanie jakoś wypadało w granicach rozsądku

  10. #13314
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to w końcu awaryjne czy bezawaryjne???

    audi 80
    opel astra g
    punto
    almera

  11. #13315
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Z ciekawości - macie 5 aut, po co te szóste? Gdzie mieszkacie, że jak ktoś wpada na odwiedziny, to dajecie mu auto do pojeżdżenia? @Safios ;


    A przechodząc do meritum - Micra K11 to pewnie najlepszy wybór. Tania w zakupie, totalnie bezawaryjna, mała, całkiem zrywna, pali tyle co nic. Konkurencja jest duża, może to też być Saxo, 106, Lupo, Corsa, Swift. Micra jednak najlepiej spełnia kryteria, szczególnie to o bezawaryjności i niskich kosztach utrzymania, bo np. rozrząd jest na łańcuchu.

  12. #13316
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kup pancerną felicje 1,3 (bez wspom), czołg którego nic nie rusza nawet czas xDD
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  13. #13317
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Felicję rdza wpierdala szybciej niż Micrę XD No i te 1.3 to były takie se silniki, jak ktoś o to nie dbał w ogóle (a raczej tylko takie Felcie zostały), to nie znasz dnia ani godziny jednej z dziesiątek możliwych awarii.

  14. #13318
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Felicję rdza wpierdala szybciej niż Micrę XD No i te 1.3 to były takie se silniki, jak ktoś o to nie dbał w ogóle (a raczej tylko takie Felcie zostały), to nie znasz dnia ani godziny jednej z dziesiątek możliwych awarii.
    z polskiego salonu to i owszem że rdza jadła (nie tak bardzo mimo to), czeską trafić i autko murowane, 1,3 68km, w gazie to to bo większość ma i bym wolał bardziej niż jakiś koreański wynalazek. Nie wiem o jaką awarię ci chodzi jak tam nie ma co się spierdolić bo jest na łańcuchu, jakieś kolejne domysły eksperta, zawołam mateusha z krakowa niech on osądzi...
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #13319

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ohoho :P
    Posty
    209
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @jaxi
    audi 80 za duża
    astra h juz była, do g nie ma co wracać
    almera brzydka
    punto jako tako, propozycja do przemyślenia

    @Mexeminor
    Mieszkam we Wrocławiu, rodzinka na wiosce 100km od Wrocławia, ogólnie każdy śmiga sobie swoim autem, jedno jest jest takie do zabawy po górach czy przewożenia gratów, a te szóste ma być jako awaryjne. Tylko nie że ma się psuć tylko, ma być w razie awarii jednego z używanych czy po prostu, żeby podjechać do sklepu dla odmiany czymś innym, czy jak już wcześniej wspomniane, jak ktoś przyjedzie na kilka dni, to żeby też miał czym się poruszać, a nie obarczać nikogo swoją osobą (takie przyjazdy zdarzają się raz do roku, może raz na dwa lata), dlatego auto zdecydowanie dłużej będzie stało jak jeździło więc rdza jest chyba kluczowym wyznacznikiem.

    Felicja zdecydowanie przeżytek wizualny, miałem O1, bardzo dobrze wspominam, ale jednak wygląd mi nie leży.

  16. #13320
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    skoro tak rzadko ma być używane to wgl jest sens cokolwiek kupować?, niech postoi pare tygodni jak będzie mokro i hamulce będą stać jak autko pod chmurką, może dla odmiany jakiś skuter xD.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •