Reklama
Strona 875 z 1245 PierwszaPierwsza ... 375775825865873874875876877885925975 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 13,111 do 13,125 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #13111
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pytanie o ceramikę,
    Dzik jebnął moją f10 w grudniu (ogółem przez to ten odstrzał robią) i będę ją miał w ciągu tygodnia zrobioną (aso), zastanawiam się czy nie zainwestować w ceramikę, wycenili mi takie niby porządne ziomki usługę na 2000 zł, co ich tam wypytać? Jaki środek mają, i co więcej?
    Ty jesteś z Rzeszowa z tego co kojarzę? Jak tak to detailking, w chuja nie przywalą. Nie wiem o co chcesz pytać, możesz się dowiedzieć jakiej firmy ceramikę ci nałożą dla własnej wiadomości.

  2. #13112
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Musze przyznac ze za kazdym razem jak wsiadam do kumplowego e46 330xd turasa to mam banana na ryju jak go na dwojce przeciagne, fajnie sie zbiera i taka moc w dieslu juz jest zadowalajaca do zwyklej jazdy. Ale jednak brakuje mi dzwieku przelotu z v6, i pewnie jak audi sprzedam to bedzie pierwsze auto ktorego nie raz nie dwa pozaluje ze sie pozbylem

  3. Reklama
  4. #13113
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Żałujesz już C124, a więc to będzie drugie.

    M57D30 spoczko, ale co dobre 2.8, to dobre 2.8.

  5. #13114
    Avatar billy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    964
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kumpel szuka samochodu i spodobało mu się ufo, 1.8 benz, jak z awaryjnością tego samochodu?
    coś takiego na necie znalazłem na zdj niby spoko wygląda, ale na co trzeba zwrócić uwagę?

    https://www.otomoto.pl/oferta/honda-...ID6BCVTs.html?

  6. #13115
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie psuje się w zasadzie nic, rdzewieją podłoga i dach nad szybą czołową, warto dokładnie sprawdzić wszystkie zakamarki tam, bo to norma. Poza tym może zgnić prawie w każdym miejscu, jak to Honda, ale raczej nie zdarza się to często, a jak się zdarza, to auto raczej na pewno było tam grubiej naprawiane.

  7. #13116
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    o gustach się co prawda nie gada ale takiego brzydkiego skurwysyna bym nigdy nie kupił, wolałbym se już takiego akortka
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #13117

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Strasznie byłem ostatnio napalony na taką Civiczkę, ale po miesiącu obdzwaniania wszystkiego w okolicy zrezygnowałem. Może tylko ja miałem takiego pecha. 70% rozmów kończyła się już na etapie - "czy mogę zabrać auto do aso Hondy na sprawdzenie". Skończyłem na fiacie bravo i w sumie jestem zadowolony, ale trochę ciągle żal ufo.

  9. #13118
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale co, nie chcieli udostępnić czy co? Przyznawali się, że strucel i szkoda twojego czasu?

  10. #13119

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co, nie chcieli udostępnić czy co? Przyznawali się, że strucel i szkoda twojego czasu?
    Zazwyczaj były wymijające typu - nie no Panie, ja nie mam czasu na takie rzeczy, uwierz Pan, samochód złoto, nic mu nie jest.

    Najlepszy był Janusz co nie chciał do ASO w jego mieście - "nie no Panie, tam do tych partaczy to ja mojego cudeńka nie oddam bo mi zepsują, możemy przecież na jakąś zwykłą stacje diagnostyczną pojechać". Potem jak dzwoniłem do tego ASO odwołać wizytę wstępną, to mówili, że był ostatnio taki czerwony z takim silnikiem sprawdzany i że trup. Polecam zaczynać tak każdą rozmowę ze sprzedającym - ASO, albo w ogóle nie przyjeżdżam oglądać.

  11. #13120
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ładnie, to tylko potwierdza to co pisałem, że od prywatnych tak samo trudno kupić dobre auto jak od handlarzy. Najgorsze, że te wałki się i tak sprzedadzą i w dużej mierze czynnik prywatnego sprzedawcy będzie tutaj miał znaczenie, bo "uczciwy".

  12. #13121
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jest szansa na kupienie w miarę dobrej Alfy Romeo 147/156 za 6k-7k w dieslu, czy to same gówna są? W necie sporo ofert z tego przedziału.

  13. #13122

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ładnie, to tylko potwierdza to co pisałem, że od prywatnych tak samo trudno kupić dobre auto jak od handlarzy. Najgorsze, że te wałki się i tak sprzedadzą i w dużej mierze czynnik prywatnego sprzedawcy będzie tutaj miał znaczenie, bo "uczciwy".
    Dokładnie. Do tego ja w końcu kupiłem u handlarza - ale w ASO Fiata, więc czułem się trochę bezpieczniej, ale wciąż miałem z tyłu głowy, że pewnie właśnie pakuje się na minę bo u handlarzy się nie kupuje aut. Koniec końców po paru dniach wyszły mi dwie rzeczy w aucie - ciekł olej i po deszczu podlało mi tylną kanapę. Pojechałem, oddałem na rękojmie, po tygodniu za darmo zrobili - wymienili jakąś rurę, przez który cieknął olej i przeczyścili kanały, które miały odprowadzać wodę z dachu, bo się zatkały i stąd był przeciek. Wszystko za darmo, z uśmiechem i bez wymówek. Jestem w stanie uwierzyć, że nie wiedzieli o tych usterkach. Od tej pory żadnych problemów z autem i wszystko śmiga jak powinno. (Oprócz tego, że czasami biegi mi nie wchodzą dobrze, zwłaszcza jedynka, ale to podobno taka chujowa skrzynia biegów i wiele osób ma taki sam problem, także z tym już nic nie zrobię.)

  14. #13123
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest szansa na kupienie w miarę dobrej Alfy Romeo 147/156 za 6k-7k w dieslu, czy to same gówna są? W necie sporo ofert z tego przedziału.
    Jest, ale szukanie będzie bolesne. 147 najlepiej polifta szukać, koniec produkcji, a to już nie jest 6-7k, podobnie ze 156.
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokładnie. Do tego ja w końcu kupiłem u handlarza - ale w ASO Fiata, więc czułem się trochę bezpieczniej, ale wciąż miałem z tyłu głowy, że pewnie właśnie pakuje się na minę bo u handlarzy się nie kupuje aut. Koniec końców po paru dniach wyszły mi dwie rzeczy w aucie - ciekł olej i po deszczu podlało mi tylną kanapę. Pojechałem, oddałem na rękojmie, po tygodniu za darmo zrobili - wymienili jakąś rurę, przez który cieknął olej i przeczyścili kanały, które miały odprowadzać wodę z dachu, bo się zatkały i stąd był przeciek. Wszystko za darmo, z uśmiechem i bez wymówek. Jestem w stanie uwierzyć, że nie wiedzieli o tych usterkach. Od tej pory żadnych problemów z autem i wszystko śmiga jak powinno. (Oprócz tego, że czasami biegi mi nie wchodzą dobrze, zwłaszcza jedynka, ale to podobno taka chujowa skrzynia biegów i wiele osób ma taki sam problem, także z tym już nic nie zrobię.)
    Od salonów warto kupować właśnie ze względu na rękojmię, która działa aż do roku czasu. Sprawdzić i tak musisz, ale już na wstępie jest lepiej, bo oni też sprawdzają te auta przed przyjęciem, bo nie mogą sobie pozwolić na wzięcie szajsu, oni za to auto odpowiadają właśnie tą rekojmią. Niektórzy nawet dają gwarancję.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-01-2019, 22:03

  15. #13124
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest szansa na kupienie w miarę dobrej Alfy Romeo 147/156 za 6k-7k w dieslu, czy to same gówna są? W necie sporo ofert z tego przedziału.
    Raczej srednio, solidne egzemplarze to okolice 10k.
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  16. #13125
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,304
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A te przed lifty mają jakieś bolączki? Z tego co słyszałem diesle nie wpisują się w laweciarski stereotyp.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •