Reklama
Strona 1028 z 1245 PierwszaPierwsza ... 28528928978101810261027102810291030103810781128 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 15,406 do 15,420 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #15406
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no kurwa ja chyba w koncu zaplace to pcc bo sobie ostatnio przypomniałem, że troche polecialem z tym w chuja
    tak z rok

  2. #15407
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    XDDDD No to czynny żal panowie i elo, działa za każdym razem.

    Ale spróbujcie złożyć wniosek i nie zapłacić, zaraz mi chuje wysłały pismo z groźbą wpisania na listę dłużników, tydzień się spóźniłem XD

  3. Reklama
  4. #15408
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pierwsze zaplacic czy pierwsze zlozyc czynny zal??

  5. #15409
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No ja musze zrobic czynny zal na dwa na siebie tylko cykam sie troche, ze tym razem nie przejdzie no bo kurwa bez kitu jedno auto to z 3 lata Ibiza i drugie Alfa juz rok.

  6. #15410
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A po 5 latach się przedawnia chyba, nie?
    Jeśli tak, to Galanta i Audi A6 ojca, która brana była na mnie, mam już z głowy :D
    Jeszcze pontiac, tbird i nie wiem czy Taurusa opłacałem ;d

  7. #15411
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tak, skarbówka na pewno się przedawni jestem tego pewien

    zwłaszcza u typów którzy otworzyli firmy i nie daj borze niech coś im nie podpasuje z jakąś fakturą albo tak se przyjdą kontrol jebnąć z dupy, buty mocno sznurujcie bo jak wam odsetki dopierdolą to będzie śmiesznie
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 17-12-2019, 20:55

  8. #15412
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pcc się nie przedawnia

  9. #15413
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W przypadku wykroczenia, kara grzywny może wynosić od 1/10 do dwudziestokrotnej wysokości minimalnego wynagrodzenia. W 2016 r. sprawca wykroczenia skarbowego może dostać grzywnę w wysokości od 185 zł do 37.000 zł. Co ważne karę grzywny zapłacimy za każdą niezłożoną w terminie deklaracje.



    Należy jednak pamiętać, że „czynny żal” dopuszczalny jest jedynie gdy podatnik zapłaci w całości uszczuploną należność publicznoprawną wraz z odsetkami za zwłokę.

    Zawiadomienie powinno być złożone na piśmie albo przekazane ustnie do protokołu.

    Nie unikniecie niestety odsetek. Są one naliczane od pierwszego dnia po upływie terminu płatności zobowiązania, aż do dnia zapłaty.

    kurwa szukanie oszczędności na niepłaceniu pcc to przecież największa głupota jaka może być

  10. #15414
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    To fajnie panowie, już wam do drzwi puka skarbówka, szykujcie dupy, szczególnie ty Janek ;]

    A tak serio to ja się sam zacząłem zastanawiać czy w każdym aucie zapłaciłem to gówno XD Raczej tak, ale mam pewne wątpliwości.

  11. #15415
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja zawsze płaciłem w czasie, wystarczyło że Wujaszek za 4 dni opóźnienia zapłacił 500 kary
    bo czynnego żalu mogą nie uznać

  12. #15416
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To fajnie panowie, już wam do drzwi puka skarbówka, szykujcie dupy, szczególnie ty Janek ;]

    A tak serio to ja się sam zacząłem zastanawiać czy w każdym aucie zapłaciłem to gówno XD Raczej tak, ale mam pewne wątpliwości.
    Ale gosciu teraz to juz chuj jak kiedys nie zaplaciles to nie dojda do tego za skurwysyn to chodzi o to, ze teraz jest obowiazek przerejestrowania auta, a zeby to zrobic musisz zaplacic podatek.

    Jakby ktos sie kurwa nie potrafil domyslic to wlasnie po to dopierdolili kary za nieprzerejestrowany samochod. Jaki byl z tym problem? No w zasadzie zaden, ale po pierwsze teraz moga ukrasc pieniadze z kar za nie zrobienie tego, a po drugie odzyskaja hajs od takich ludzi jak ja czy pewnie 50% innych, ktorzy nie oplacili pcc bo dotychczas wylapanie ich bylo niemozliwe.
    Przeciez ta zmiana to tylko kolejny skok na hajs obywateli bo budzet pusty, a ktos 500+ musi wyplacac.

  13. #15417
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Galant i Pontiac były zarejestrowane na mnie, późniejszych aut nie rejestrowałem, nigdzie nie zgłaszałem, więc jak oni mogliby w ogóle dojść, że coś miałem? ;d
    Chuj z tym, dalej gram twardo, nie będę teraz po pięciu latach leciał do US wyrażać żal i skruchę xD

  14. #15418
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Galant i Pontiac były zarejestrowane na mnie, późniejszych aut nie rejestrowałem, nigdzie nie zgłaszałem, więc jak oni mogliby w ogóle dojść, że coś miałem? ;d
    Chuj z tym, dalej gram twardo, nie będę teraz po pięciu latach leciał do US wyrażać żal i skruchę xD
    Kurwa no oczywscie, ze nie bo jak juz nawet nie masz tych aut to jebac to bo juz do tego nie dojda. Ale jak masz tera auto nieprzerejestrowane i jebnie cie policja i powiesz "no hehe nieprzerejestrowalem elo kurwy" to ci dopierdola kare + dopierdola kare za pcc temu placz bo trzeba za obecne fury pcc zaplacic (no i jeszcze przerejestrowac do tego). Wczesniej mozna bylo miec wyjebane na przerejestrowanie (a tym samym na pcc bo nikt i tak tego nie byl w stanie dojsc, ze auto zmienilo wlasciciela) mitoman jest chyba jedyna osoba od ktorej slyszalem zeby ktokolwiek za cos takiego kare dostal przy czym ja sam mialem 6 aut i moi starzy X kolejnych.

  15. #15419
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja Suzuki wziąłem z komisu, dostałem fakturkę,więc jebać PCC, tylko zarejestrować ten złom muszę ;d

  16. #15420
    Cinson

    Domyślny

    co to kurwa jest ten czynny zal? ja mlody jestem i nie wiem, wiec bez hejtingu prosze. dzienki

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •