Reklama
Strona 1007 z 1245 PierwszaPierwsza ... 750790795799710051006100710081009101710571107 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 15,091 do 15,105 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #15091
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,306
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wstrzymaj sie z kupnem auta do wiosny to ci swoje santa fe w chuj doinwestowane (w chuj dopierdalane rowniez) opierdole w dobrej cenie
    Chłopie, ja do Białegostoku mam 500 kilometrów, ale chuj, chyba warto

  2. #15092
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    bede jechał w górki to ci gdzies przywioze po drodze wyjebac

  3. Reklama
  4. #15093
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa ja tym bardziej nie rozumiem kupować 2.0 i potem pakować z grubo ponad 5k w blacharkę, a na koniec niszczyć oryginalność fury swapem. Zero sensu, auto koniec końców będzie musiało być trzymane do końca życia, bo jego wartość nigdy nie wzrośnie.

    Ja do takich inwestycji szukałbym tylko 2.8 w mpakiecie z VINu, wtedy to ma w chuj sensu, bo one będą drożeć niedługo bardzo szybko, tak samo jak E30.
    e30 to już jest w cenie, nie to co kiedyś kapeć do driftu i upalania kapecia



    a tego huja co zostawił tego nissana to powinien chociaż postawić na cegłach, zlać oleje, przykryć plandeką od lublina skoro nie spieszno mu ze sprzedażą

  5. #15094
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No to napisałem, że E30 już podrożało, a E36 podzieli jego los niedługo.

    E30 ogólnie nie jest jakieś niesamowite, E36 jest duuużo lepsze pod każdym względem, no ale ludzie są zjebani i gloryfikują te dwudrzwiowe sedany jakby to było coupe (i najgorsze, że oni je tak nazywają).

  6. #15095
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja do takich inwestycji
    jedni kupują stare sztrucle żeby sprzedać je za kilkanaście lat z zyskiem dla takich osób 2.8 pełen mpak z vinu jak najbardziej
    ja to kupiłem żeby trzymało się kupy i mieć to na lata i żeby wyjechać takim czymś sobie za 10-15 lat jako perełka a takim autem będzie własnie moje e36 :)
    a co do 5k za blacharkę to nie oszukujmy się ale to raczej nic jakby ktoś miał stare pordzewiałe auto to trzeba liczyć więcej niż 5 tysięcy żeby to doprowadzić do ładu i składu.

  7. #15096
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale ja mówię o ładnym 2.8 w mpaku, które się kupi za około 15k i za te 5k też doprowadzi do super stanu i do tego ono zaraz po inwestycji będzie te 20k warte lub te okolice. Takie 2.0 po swapie jest warte tyle ile w dniu zakupu, a dokładasz do niego z 10k jak nie lepiej. Niestety, takie realia. Jest jeszcze dużo dobrych E36 na rynku i warto szukać dojebanych wersji w oryginale.

    Jest nawet za 35k M3, ale nie wiem co to warte będzie. Niemniej jednak wygląda na kompletne, dołożyć 15k i pewnie będzie tiper toper, a te auta to już klasyki pełnym ryjem i do tego jeździ to niesamowicie, chciałbym się tym przejechać, kurwa, jedno z lepszych aut sportowych ever.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 27-08-2019, 23:41

  8. #15097
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A tak to rozumiesz.
    No niestety lecz mi dane było kupić 2.0 w dobrym stanie w sumie moja miała tylko jeden element lakierowany i jedna szyba nie oryginalna (drzwi pasażera i tak samo szyba)
    Założeniem było coupe, r6, manual, szyberdach, czarny kolor, zdrowa buda (i to wszystko dostałem w tym aucie :d)
    Owszem miała 3 rdzawki z czego jedna na drzwiach, jedna na tylnym nadkolu i jedna to co pokazałem kilka postów wcześniej.
    Dodatkowo każdy reflektor ma ten sam numer, zderzaki mają wybitą date taką samą jaka produkcji auta.
    Ja tam nie narzekam że to 2.0 i mi silnik jak najbardziej odpowiada. :) Ale kiedyś wiadomo wleci coś mocniejszego i na pewno auto nie zostanie zachowane w oryginale za to będzie zadbane z pięknie błyszczącym się nawoskowanym lakierem :)

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ja mówię o ładnym 2.8 w mpaku, które się kupi za około 15k
    gdyby dało rade dostać 2.8 w mpaku za 15k wtedy gdy kupowałem ja auto to wiadomo, że brałbym bez zastanowienia ale to były głównie ulepy zardzewiałe dlatego szybko zrezygnowałem z 2.5/2.8 na rzecz tylko r6 :)
    Ostatnio zmieniony przez Bubuch : 28-08-2019, 00:04

  9. #15098
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kurdebele, a to e36 328 w oryginalnym mpaku już nie stoją ponad 20? Mam na myśli kupety, bo że zgruzowane 325 da radę kupić sporo poniżej dychy to jedno, ale drugie dostać własnie 328 za 15k, IMHO bardzo dobry deal

  10. #15099
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kasę ma, bo między innymi wynajmuje lokale. On tym normalnie jeździł i w pewnym momencie kupił sobie BMW E39 w kombi i ten Nissan stoi od tego czasu, wnętrze rozgrzebane, wygląda, jakby coś tam próbował robić. Tak, czy inaczej zrobił duży błąd.
    > Ma kase
    > Jezdzi e39 kombi

    xD Ale to ma m5 jakies wykrecone jak chuj czy mowimy o sztruclu za 12 tysiecy?
    Bo zrobienie dobrej blachary w tym Nissanie to bedzie koszt tego BMW xD

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ja mówię o ładnym 2.8 w mpaku, które się kupi za około 15k i za te 5k też doprowadzi do super stanu
    xD exkspert w formie widze chlopak sie zatrzymal w 2008 roku zostawcie go

    Za dobre e36 z ori mpakiem i 2.8 pod maska takie zeby nie bylo totalna rozjebunda juz trzeba dac ok 30.000, a najlepiej blizej 40.000.
    (i imo to juz trzeba byc pojebem zwyrolem zeby tyle dac za takie auto mogac sobie kupic chocby e90 w niezlym stanie za to xD )
    Ostatnio zmieniony przez Master : 28-08-2019, 09:14
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #15100
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,306
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD Ale to ma m5 jakies wykrecone jak chuj czy mowimy o sztruclu za 12 tysiecy?
    Bo zrobienie dobrej blachary w tym Nissanie to bedzie koszt tego BMW xD
    A chuj wie, szczerze powiedziawszy. Nie znam go za dobrze, ale no kurwa mógł to chociaż do garażu wjebać, a nie na koniec działki, żeby trawą zarosło XD Jakoś dwa lata temu widziałem, jak przestawił ten samochód obok jednego z budynków, które wynajmuje to w środku była jakaś rzeźnia, nawet foteli nie było.

    A pamiętam, jak wracaliśmy z gimbazy z ziomkami i jego dom był po drodze i czasami parkował przed domem. Nawet laskami się tak nie podniecaliśmy, jak tą furą.

  12. #15101
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No coz sa i tacy. Moze to ten w stylu nie sprzedam bede robil. Stosunkowo czesto mozna spotkac takich ludzi, ktorzy ani nie szanuja, ani nie sprzedadza. W UK kiedys pamietam bylismy u takiego goscia mial Golfa jedynek caly ori, ale go trzymal pod chmura jako magazyn na smieci (doslownie) i kumpel tez mu chyba z 3k funtow za to oferowal to gosc mowi, ze chuj nie sprzeda za zadne pieniadze "bo on bedzie robil". I podejrzewam, ze teraz 3 lata pozniej ten Golf nadal gnije w tym samym miejscu. xD

    No, ale najczesciej wynika to z braku kasy. Ciezko mi uwierzyc, ze ktos ma sporo siana i nie robi sx, a w dodatku jezdzi e39 w kombi. xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #15102
    Boruciarz

    Domyślny

    no i chuj, wyjebane w jakies cudze graty, kurwa w portfele tez innym nie zagladacie? nie sprzeda i chuj wam do tego czy se zrobi z tego jebanego golfa kapliczke, paralotnie czy smietnik. zreszta jebac jakies stare trupy naruchane w ilosci miliona egzemplarzy. tylko w tym kraju jest takie jaranie sie jakims starym scierwem ale jak przyjdzie co do czego to nikt tego polonezika czy malucha wymarzonego nie chce bo to jebany szrot i nostaligczne pierdolenie sie na zakup nie przeklada ostatecznie
    jestem jedynym prawdziwym ekspertem i jakby co mozecie zadawac pytania wołając mnie.

  14. #15103
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i chuj, wyjebane w jakies cudze graty, kurwa w portfele tez innym nie zagladacie? nie sprzeda i chuj wam do tego czy se zrobi z tego jebanego golfa kapliczke, paralotnie czy smietnik. zreszta jebac jakies stare trupy naruchane w ilosci miliona egzemplarzy. tylko w tym kraju jest takie jaranie sie jakims starym scierwem ale jak przyjdzie co do czego to nikt tego polonezika czy malucha wymarzonego nie chce bo to jebany szrot i nostaligczne pierdolenie sie na zakup nie przeklada ostatecznie
    jestem jedynym prawdziwym ekspertem i jakby co mozecie zadawac pytania wołając mnie.
    Levante, Urus, Macan czy Stelvio bo tata chce dla mamy kupic tylko nie wie, ktore najlepsze wiec chcialbym cos doradzic?

    Ja bym postawil na Urus bo jednak pozostale troche bieda smierdza i odstaja od Lambo. Tylko, ze no cena tez troche inna i nie wiem czy tata bedzie chcial tyle wydac.

    Aha, i ktorego koszta serwisu sa najmniejsze bo to tez istotny czynnik dla nas?
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #15104
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i chuj, wyjebane w jakies cudze graty, kurwa w portfele tez innym nie zagladacie? nie sprzeda i chuj wam do tego czy se zrobi z tego jebanego golfa kapliczke, paralotnie czy smietnik. zreszta jebac jakies stare trupy naruchane w ilosci miliona egzemplarzy. tylko w tym kraju jest takie jaranie sie jakims starym scierwem ale jak przyjdzie co do czego to nikt tego polonezika czy malucha wymarzonego nie chce bo to jebany szrot i nostaligczne pierdolenie sie na zakup nie przeklada ostatecznie
    jestem jedynym prawdziwym ekspertem i jakby co mozecie zadawac pytania wołając mnie.
    >200SX S13
    >Naruchane w ilości miliona egzemplarzy.

    AHA.

  16. #15105
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    jednak co ekspert to ekspert

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •