Reklama
Strona 641 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1415415916316396406416426436516917411141 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,601 do 9,615 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #9601
    Avatar szymonz9
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    potrzebuję porady experts - jaka furka byscie polecali do 25k? rocznie ok. 10-15k km, miasto/trasa - 70/30. chciałbym coś relatywnie taniego w eksploatacji, fajnie jakby silnik dobrze gaz znosil, jednocześnie niech ma przynajmniej te 130 km (obecnie przesiadam sie ze 150) i w sumie tyle. co godnego uwagi znajdę w tym budżecie?

  2. #9602
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    to jest ten słynny passat? król szus, jak szczupak jest krul wód? trochę jak zabawkowy wygląda tak szczerze mówiąc, bez urazy
    serio, nie wiem jak możecie twierdzić, że nowe auta są brzydsze
    nie chcę żadnego shitstormu, żeby znowu nie było
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 20-04-2018, 23:29

  3. Reklama
  4. #9603
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Miał ktoś może do czynienia z Dżipem Czirok II, any opinions?

    jak z cenami części, awaryjnością, i tym wszystkim :P
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #9604
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj szymonz9 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    potrzebuję porady experts - jaka furka byscie polecali do 25k? rocznie ok. 10-15k km, miasto/trasa - 70/30. chciałbym coś relatywnie taniego w eksploatacji, fajnie jakby silnik dobrze gaz znosil, jednocześnie niech ma przynajmniej te 130 km (obecnie przesiadam sie ze 150) i w sumie tyle. co godnego uwagi znajdę w tym budżecie?
    Bravo 1.4 T-jet, 120 albo 150 koni, gazik wchodzi jak masełko, świetne auto, niskie koszty utrzymania, bardzo ładne nadwozie itd. W tej kasie chyba najlepszy wybór.

    @
    Ten Passat to jest 1.6 z gazitsu panowie XDD żaden diesel. Ujechałem nim ze 80km i powiem, że fajnie to jeździ, trochę mało mocy, ale 90 konny TDI to też muł, a tylko tego diesla bym brał w B5. Polecam to auto z całego serca, grama rdzy nie ma na aucie, coś co chciałbym powiedzieć o swoich trzech rostach XDDD

  6. #9605
    Avatar szymonz9
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    108
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bravo 1.4 T-jet, 120 albo 150 koni, gazik wchodzi jak masełko, świetne auto, niskie koszty utrzymania, bardzo ładne nadwozie itd. W tej kasie chyba najlepszy wybór.

    @
    Ten Passat to jest 1.6 z gazitsu panowie XDD żaden diesel. Ujechałem nim ze 80km i powiem, że fajnie to jeździ, trochę mało mocy, ale 90 konny TDI to też muł, a tylko tego diesla bym brał w B5. Polecam to auto z całego serca, grama rdzy nie ma na aucie, coś co chciałbym powiedzieć o swoich trzech rostach XDDD
    znam tego fiata, rzeczywiscie jest ekstra, natomiast imo brakuje mu troche płci mimo wszystko :D

    wolałbym coś bardziej charakternego jeśli chodzi o wygląd, idealnie jakby nie jeździło tego multum po drogach

  7. #9606
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj szymonz9 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    znam tego fiata, rzeczywiscie jest ekstra, natomiast imo brakuje mu troche płci mimo wszystko :D

    wolałbym coś bardziej charakternego jeśli chodzi o wygląd, idealnie jakby nie jeździło tego multum po drogach
    No to tak:
    -E46 coupe z dowolną benzyną+ew. gaz (dobrze znosi), ale najlepiej 2.5 albo 3.0 (3.0 w tej kasie będzie trudno ogarnąć; bierz tylko polifta, przedliftów nie bierz pod uwagę, bo urywały się mocowania tylnego wózka i większość tych aut ma już tam rzeźbę robioną),
    -CLK230, 320 ew. 430 W208, może dorwiesz W209, ale 1.8 omijaj, bo nie były zbyt dobre, łańcuchy rozrządu pękały,
    -A4B5/A6C5 2.8 quattro, trudno znaleźć, ale jakbyś miał jakiegoś w okolicy, to sobie zobacz; świetny napęd na torsenie, równie dobry silnik i ogólnie solidne auto, któremu nie straszna jest zima zarówno ze względu na 4x4 jak i na to, że nie zardzewieje (TUTAJ REKLAMA WAWA992 - SPRZEDAJE DOINWESTOWANE A6C5 W TAKIEJ KONFIGURACJI!!! @Waw992 ; )
    -Accord VII 2.0/2.4, zdecydowanie lider niezawodności w Twoim budżecie, ale mogą być lekko pordzewiałe, zalecam kupować garażowane i garażować dalej, to istotne,
    -Hyundai Coupe 2.0/2.7, oba silniki bdb, baaardzo dobry Koreaniec, jedynie wykonanie wnętrza jest słabe, ale to akurat nie jest w nim najważniejsze, bo jest przepiękny i bardzo tani,
    -Peugeot 407 coupe 3.0 V6, ogólnie solidne jak na francuskie, silnik bdb, wyglądem ustępuje 406, ale również bardzo ładny; 406 też se zobacz z tym samym silnikiem, są dużo tańsze, a wcale nie są gorsze,
    -Astra H GTC 2.0T, silnik poezja, zapierdala to w tej Astrze równo, samo auto bardzo udane, jedynie kiepskie wnętrze, ale to przecież tylko Opel.

    To tak na początek. @szymonz9 ;
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-04-2018, 15:22

  8. #9607

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    gosciu chce tani samochod w eksplotacji a typ mu clk320 poleca xD
    polecam zaznajomic sie w kosztach remontu silnika czy zawieszenia w tych autach


    i druga sprawa wiem ,ze jestescie koleszkami z waw ale slabe jest zerowanie na niewiedzy innych uzytkownikow i polecanie im samochod swoich kolegow handlarzy co chuj wie jakie kwiatki mu wcisna, nie powinno miec miejsce czegos takiego na forum szczegolnie gdzie w gre wchodza pieniadze rzedu parunastu wyplat, a kazdy w miare oganiety i sledzacy temat wie ze waw to osoba z srodowiska handlarzy cwaniaczkow co sobie dorobic chca
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 21-04-2018, 16:14

  9. #9608
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu chce tani samochod w eksplotacji a typ mu clk320 poleca xD
    polecam zaznajomic sie w kosztach remontu silnika czy zawieszenia w tych autach


    i druga sprawa wiem ,ze jestescie koleszkami z waw ale slabe jest zerowanie na niewiedzy innych uzytkownikow i polecanie im samochod swoich kolegow handlarzy co chuj wie jakie kwiatki mu wcisna, nie powinno miec miejsce czegos takiego na forum szczegolnie gdzie w gre wchodza pieniadze rzedu parunastu wyplat, a kazdy w miare oganiety i sledzacy temat wie ze waw to osoba z srodowiska handlarzy cwaniaczkow co sobie dorobic chca
    Synek, ale on odpalił, że chce coś charakternego i że mu Bravo nie leży, to co mu miałem proponować, Kię Ceed? XD

    Poza tym jak dobrze kupi CLK, to nie będzie w niego ładował dużo kasy, czasem przyjdzie coś zrobić, no ale szanujmy się. Poza tym napisałem CLK230 i ew. większe silniki, czego nie rozumiesz tym razem? No i skoro mówisz mi, że mam się zapoznać z kosztami, to sam to zrób, bo chyba Ci się tylko wydaje, że Mercedes to taki drogi jest.

    A ten przytyk do Wawa to jest największe XD Typie, on nie jest handlarzem, czytaj ze zrozumieniem, przynajmniej spróbuj. Audiczkę ma dopieszczoną, sam tutaj wielokrotnie o tym pisał, a że chce auto zmienić, to sprzedaje.

    Nie postuj już tutaj, bo kurwa szkoda gadać, naprawdę.

  10. #9609

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Synek, ale on odpalił, że chce coś charakternego i że mu Bravo nie leży, to co mu miałem proponować, Kię Ceed? XD

    Poza tym jak dobrze kupi CLK, to nie będzie w niego ładował dużo kasy, czasem przyjdzie coś zrobić, no ale szanujmy się. Poza tym napisałem CLK230 i ew. większe silniki, czego nie rozumiesz tym razem? No i skoro mówisz mi, że mam się zapoznać z kosztami, to sam to zrób, bo chyba Ci się tylko wydaje, że Mercedes to taki drogi jest.

    A ten przytyk do Wawa to jest największe XD Typie, on nie jest handlarzem, czytaj ze zrozumieniem, przynajmniej spróbuj. Audiczkę ma dopieszczoną, sam tutaj wielokrotnie o tym pisał, a że chce auto zmienić, to sprzedaje.

    Nie postuj już tutaj, bo kurwa szkoda gadać, naprawdę.
    szkoda to juz twoje pierdolenia sluchac to ze sobie utworzyliscie koleczko adoracji to mnie chuj interesuje serio
    sam wspominal o swoich znajomych i wypadac na niemcy i w jakim celu tam jezdzi i potem za ile co sprzedaje takze nie pierdol ludziom glupot i potem nie reklamuj tego syfu i nie poreczaj jakbys tak gadal na jakimkolwiek forum auto bmw czy mercedesa to zaraz bys z permem wylecial i dalej mi mow ze clk 320 w209 jest tani w utrzymaniu i naprawach to pierdolne chyba baranka bo obok tego modelu chyba nie stales nawet jak takie glupoty piszesz

  11. #9610
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    przecież wawik kupił raptem dwa auta na handel xD
    skodę ojebał, a teraz z jakąś astrą się męczy, no to poważny handlarz-cwaniaczek xDD

  12. #9611

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież wawik kupił raptem dwa auta na handel xD
    skodę ojebał, a teraz z jakąś astrą się męczy, no to poważny handlarz-cwaniaczek xDD
    dlatego uwzglednilem to, ze dorabia na tym a nie zyje z tego druga sprawa o tych samochodach sie pochwalil a trzecia napisalem cwaniaczek bo po swoim opisie jak traktuje ten interes z astrom kazdy w temacie widzi z kim ma doczynienia
    poprostu wkurwia mnie te wciskanie kitu i promowanie koleszkow niesprawdzonych w zaden sposob osoba co wam ufaja, bo macie wiedze tylko zaczynacie ja wykorzystywac miedzysoba przydalby sie porzadny regulamin tego tematu, bo jak tak dalej pojdzie to bez mojej interwencji, bo widze ze kazdy to w dupie ma zrobi sie wam za duza samowolka a sporo osob pyta o samochody

  13. #9612
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kurwa, niech ktoś mu zmieni nick z gniewnego na spierdolony, bo co wraca ziomek na forum, to za każdym razem udowadnia, że na to zasługuje.
    Waw nie raz wspominał, że na astrze straci najpewniej - trochę w nią włożył, bo woli sprzedać dobre auto, budować sobie dobre imię i być spokojnym, niż później się z ludźmi szarpać, więc nie wiem o czym ty w ogóle gościu mówisz.
    Przypominasz mi takiego pomylonego typa z fejsbukowej grupy Łódź automltive, co to do każdego się przypierdala, a gówno wie i tylko robi z siebie pośmiewisko.

  14. #9613

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurwa, niech ktoś mu zmieni nick z gniewnego na spierdolony, bo co wraca ziomek na forum, to za każdym razem udowadnia, że na to zasługuje.
    Waw nie raz wspominał, że na astrze straci najpewniej - trochę w nią włożył, bo woli sprzedać dobre auto, budować sobie dobre imię i być spokojnym, niż później się z ludźmi szarpać, więc nie wiem o czym ty w ogóle gościu mówisz.
    Przypominasz mi takiego pomylonego typa z fejsbukowej grupy Łódź automltive, co to do każdego się przypierdala, a gówno wie i tylko robi z siebie pośmiewisko.
    mi tylko chodzi, zeby ludzie znali prawde

  15. #9614
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi tylko chodzi, zeby ludzie znali prawde
    no dobra, a jaka jest prawda? no weź mnie oświeć, bo zupełnie nie mam pojęcia, o co ci chodzi

  16. #9615
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Powazny cwaniak ze astra wyszla mnie 10300 a wystawiona jest 9900. Powazny cwaniak ze jak skode gosc kupowal to powiedzialem mu wszystko co wiedzialem a o reszczcie zostal poinformowany ze nie mam informacji. Powazny cwaniak ze kazdy kto dzwoni w sprawie astry na wejsciu jest informowany o wszystkim co na jej temat wiem. Powazny cwaniak bo audi bedzie sprzedawac tak jak stoi, bez zbednego dopieszczania, za rozsadne pieniadze bo i tak tego samochodu nie licze w zarobki. Powazny cwaniak ktory po kupnie skody i astry od razu po powrocie wjezdzal na sciezke diagnostyczna i naprawial wszystko co wymagalo naprawy. Wez ty sie gniewny jebnij w leb. Ale to jest fakt, jezeli opierdole samochody i nadal bede bawil sie w handelek (slowo klucz, bawil bo mi w sezonie pieniedzy wystarczy zeby twoja matke wykupic, palic 3 raczki szlugow dziennie i co sobote wude walic i jezdzic chuj wie gdzie) to nie liczac okazji, tylko uszkodzone mechanicznie z silnikiem/skrzynia/czyms innym do wymiany albo zza granicy do oplat, bo skoro ja uczciwie podaje przebiegi i ludzi odstrasza 290 tysiecy, to dostanie 400 w formie 180 i bedzie uszami klaskal. Ale podejscie do wymian co wymienic trzeba oraz mojego informowania klienta co wiem o danym aucie a czego nie wiem nie zmieni sie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •