Reklama
Strona 685 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1855856356756836846856866876957357851185 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,261 do 10,275 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #10261
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ci wszyscy od wpisywania przebiegu na fakturach to są niezłe kurwa kombinatory, bo oni wpisują STAN LICZNIKA, a nie przebieg XDDD No ale klient nie wie co i jak i zadowolony, że przecież nie ma jak go oszukać no nie ma opcji kurła.

    No i Cybuch wyjaśnił 1.8 TFSI, przecież to trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego żeby to kupować, to tak jakby se samemu urąbać rękę siekierą i jeszcze za to zapłacić.

    A no i nowy TuV to oczywiście super sprawa, bo mamy pewność, że zawieszenie, hamulce i stan blacharki jest ok, ale pytanie czy ten TuV jest prawdziwy.
    Swoją droga tuv nie jest na dwa lata? Po 2 latach to z klocków mogą zostać same blaszki xD no i 1.8tfsi to nie powiedziałbym, że to chujowy zakup - trzeba zweryfikować i wpierdolić 7k na dzień dobry, jeżeli komuś mocno leży dany model i/lub jest tani i nie ma tam przypadkiem innych rzeczy, które nas wpierdolą w koszty, to może być

  2. #10262
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No dwa lata, dlatego sens ma tylko świeży, bo jak już się kończy, to nie wiadomo co tam w furze siedzi.

    A kupowanie TFSI, TSI tylko po to, by w to władować grubą kasę i nie mieć żadnej gwarancji, że za jakiś czas problem powróci (a powróci), to jest mocne XD Tego się po prostu nie kupuje, w takiej Altei można wziąć naprawdę dobre 2.0TDI CR i mieć spokój, to auto to idealny diesel. Nawet w Scirocco lepiej wziąć diesla, bo jest i naprawdę się to nieźle odpycha, a mamy solidny motor i bardzo niskie spalanie (co w TSI nie ma miejsca, bo żre jak japierdole przy dynamicznej jeździe).

    a najlepiej to kurwa odrzucić paskudną Alteę i wziąć Sharana/Alhambrę/Galaxy z 1.9TDI na pompie i kurwa drzeć do miliona kilometrów w lepszym komforcie, niższym spalaniu i sto razy lepszej jakości ogólnej wyrobu.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 20-05-2018, 20:35

  3. Reklama
  4. #10263
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przespałem coś, czy nagle można kupić 528 z gazem do jazdy za 9-10k? Czy to ten słynny chujowy okres w roku na sprzedaż samochodu?

    Bo w sumie to bym opierdolił moją i kupił e38, ale trochę szkoda oddać ją za bezcen.
    @Kozek ;

    Jak kupisz e38 to daj znać, ja z Kolbuszowej to polatamy razem. Ewentualnie jakbyś chciał zobaczyć moja 750 iL i dowiedzieć się na co patrzeć przy zakupie e38 to pisz :D

  5. #10264

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wiem że chuj to kogo obchodzi jak mój post o Peugeot ale oglądałem alfę 147 1.9jtd i zawieszenie hamulce dwunasa i turbo było regenerowane/wymieniane w ciągu ostatnich dwóch lat, na co zwrócić szczególną uwagę i jak wykryć jakieś nieprzyjemne mankamenty tego silnika. 2004rok 115km. Auto przejechało prawie 250tysi, sprzedawca twierdzi że klima niedziała bo ujebany jest czujnik temp klimatyzacji

  6. #10265
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Załóż, że rozjebany kompresor w tej klimie albo cała do zrobienia. Lepiej tak niż się później rozczarować, o silnikach nic nie wiem, ale z tyłu głowy dzwoni, że jtd to dobre jednostki, ale sprawdzić trzeba, bo jeżeli ktoś przyoszczędził na regeneracji turbo lub ktoś nie wykonał tego dobrze to może już być problem

  7. #10266
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na co patrzeć przy zakupie e38 to pisz :D
    Rdza, czy bak nie jest dziurawy i czy nie ma tzw. shimmy, bo to bardzo częste w E38, a sporo właścicieli położyło lachę, bo czasami trzeba w auto wsadzić 20k i dalej jest, a zrobienie jakiegoś gówna pomaga. Temat rzeka, jeśli auto to ma - nie kupować, bo doprowadzi do szaleństwa.

    Poza tym jebać i się nie bać, silniki to wiadomo co i jak, nic specjalnego poza V12 w E38 nie ma, a zapewne Kozek tego szukać nie będzie. M60 trzeba sprawdzić pod kątem pompy oleju, ale to jest tak znany temat, że właścicieli się tym chwalą, że "panie, pąpa zrobiona na zicherek nic nie odkręca się panie, zaklejone na amen kropelką hehehe".

    W sumie jedynie M62 bez VANOSów w E38 bym brał no i najlepiej manual, ale co kto lubi, dla mnie E38 z wajchą to jest taki kurwa kosmos, że musiałbym tam mieć manuala, no ni ma opcji. V8 w BMW niestety źle zniosły próbę czasu i to prawie zawsze skarbonki, niestety, nie są to auta na klepanie dużych przebiegów, bo to po prostu zrujnuje budżet. Jak ktoś się połasi na M62TU, no to życzę powodzenia jak nie ma info o robieniu rozrządu. A to przecież dopiero początek potencjalnych wymian...

    PS W cenie zadbanej 4.4 po lifce dostaniemy spokojnie LSa UCF10/20 w fajnym stanie. Auto dużo lepiej wykonane, lepsze blachy, lepsze materiały, najlepsze w historii motoryzacji V8, w chuj większy prestiż i unikatowość (to chyba oczywiste). Dlatego tak jak napisałem - E38 tylko w mieszadle, bo to ma sens, tego nie ma nigdzie indziej, tego se nie weźmiesz w W221, ani w Lexusie, ani kurwa nigdzie indziej w tej klasie.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 21-05-2018, 07:43

  8. #10267
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Kozek ;

    Jak kupisz e38 to daj znać, ja z Kolbuszowej to polatamy razem. Ewentualnie jakbyś chciał zobaczyć moja 750 iL i dowiedzieć się na co patrzeć przy zakupie e38 to pisz :D
    Gdyby nie to, ze prawie cały czas siedzę w trasie to wpadłbym teraz polatać piątką, bo kojarzę Twoją bawarkę :) a rady zawsze mile widziane

    Co do motoru to raczej tak jak napisałem łyknąłbym m52b28tu, nie szukam (już) fury do zapierdalania. Do tego automat i będę happy :d

  9. #10268
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Elo. Sedan do 80k dla kobiety (ma być ładny xD)? Marka premium. Maksymalnie 4 letnie. Silnik nie ma znaczenia. Pomożecie?

  10. #10269
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Talisman

  11. #10270

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj RedheadPapa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Elo. Sedan do 80k dla kobiety (ma być ładny xD)? Marka premium. Maksymalnie 4 letnie. Silnik nie ma znaczenia. Pomożecie?
    Ładny dla kobiet to pojęcie względne. Doprecyzuj może z jakiego kraju chce auto, bo tak to jak wróżenie z fusów. Mój typ: Lexus IS
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 21-05-2018, 12:31
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  12. #10271
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kraj nie ma znaczenia. Po prostu marka ma być premium xD audi, bmw, merc, lexus, infiniti. Renault z talismanem też wchodzi w grę.

  13. #10272
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogladalem dzisiaj dla dziewczyny peugota 206 z 1999 roku 1.4 benzyna. Generalnie klima dziala niski przebieg 120k rzekomo, w srodku auto nie styrane z zewnatrz sporo obtarc i widac ze gdzieniegdzie malowane (raczej konserwowane i zrobione zeby nie rdzewialo a nie zeby wygladalo) wiec kolor lekko sie miejscami mieni, silnik zapocony od pokrywy zaworow(wlasciciel twierdzi ze zle zalozona uszczelka pod pokrywa ale ze niby szybki temacik) auto lekko sciaga na prawo, sprzeglo lapie nisko i ciezko chodzi skrzynia w porzadku, jakies pierdolki do zrobienia typu lewy plastik migacza albo prawy fotel sie nie sklada (3 drzwiowka) i widzialem ze progi od samego dolu juz zaczynaja korodowac(nie sprawdzalem dokladnie jaki stan)


    Cale auto za 2800 by poszlo, co o tym sadzicie? Belka z tylu wyglada na w porzadku nie ma negatywu jeszcze, tarcze klocki roczne(tarcze widac ze swieze po rancie)
    Lepiej się nie pakuj we francuza już dojechanego, ceny części drogie*(temat względny w każdej marce;d), zostaw chłopowi to autko, skoro robił po dziadowemu/swoim jak najtańszym kosztem to niech popierdala do zezłomowania albo opierniczy jakiemuś idiocie, nie warto się pakować.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  14. #10273
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj RedheadPapa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Elo. Sedan do 80k dla kobiety (ma być ładny xD)? Marka premium. Maksymalnie 4 letnie. Silnik nie ma znaczenia. Pomożecie?
    Mazda 6 III 2.5b.
    @RedheadPapa

  15. #10274

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Tez bym wybral Mazde 6
    Ew. audi a6? choc nie wiem jaki rocznik dostaniesz do tej kasy, ale bardzo mi sie podoba ta nowa a6

  16. #10275

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mazda 6 III 2.5b.
    @RedheadPapa
    +1

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •