Reklama
Strona 644 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1445445946346426436446456466546947441144 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,646 do 9,660 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #9646

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Z ostatniego postu gniewnego wywnioskowałem że jeżeli ktoś dba o swój samochód żeby był dopieszczony all the time to go nigdy nie sprzeda bo przecież o niego dbał to jak to tak, a jak już go sprzedaje to na pewno musi być coś zjebane i nie do naprawy albo nie warte naprawy

  2. #9647
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie to najlepsi są ludzie, co mają w garażu jakieś nieużywane maluchy, niby to warte 50 tysięcy, ale pojeździć tym nie pojeździsz, bo szkoda
    sprzedać nie sprzedasz, no bo za rok będzie droższe, a miejsce zajmuje
    i takie se błędne koło
    To już jest imo patologia. Jeszcze jak ktoś ma jakieś limitowane egzemplarze, których wyszło parę setek, to mogę zrozumieć, ale pielęgnować zwykły samochód, żeby stał i drożał, to już trochę chyba patologia. Chyba, że ktoś to traktuje tylko i wyłącznie jako inwestycję, ale to już z pasją/hobby nie ma wiele wspólnego.

  3. Reklama
  4. #9648
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zaraz zaraz, to skoro auto bylo zadbane przez czlowieka(mojego przyjaciela) ktory mial je przede mna i tylko dlatego je kupilem. A pozniej bylo zadbanr przeze mnie, i mialem luzne plany zrobienia go na lalke i to taka pizdziec a teraz jednak zauwazylem ze wole sie skupic zeby napierdolic jak najwiecej hajsu bo mam w planach za rok badz dwa pomyslec o jakims mieszkaniu to nie moge sprzedac samochodu bo sie jednak okazuje ze jest to podejrzane? Kurwa, oczywiscie z mila checia bym nim jezdzil, ale uwazam ze takie auto zasluguje na foprowadzenie go do stanu lalki a ja tego robic nie chce, nie chce pakowac tysiecy w felgi/opony/gwintowane zawieszenie bo i tak tego nie wyjme. Do tego potrzebny jest mi samochod o innej specyfice czyli w stylu combo/caddy blaszaka to nie zostawie audi zeby pod blokiem stalo skoro moge pieniedzmi za audi obracac dalej w handlu autami. A wyciek oleju owszem byl, zima jak postal samochod pare dni zamarzla odma i wyjebalo zaslepke, na drugi dzien zaslepka byla wymieniona, odma wyczyszczona i jedyny wyciek jaki jest w tej chwili to pocenie sie przy jakims czujniku, zauwazylem to dopiero ostatnio i juz jutro bedzie samochod wstawiony na podnosnik zeby to zrobic. Audi jest zajebiste, jest w zajebistym stanie mechanicznym, jest przynajmniej z dwa razy w miesiacu na podnosniku w celach kontrolnych i mojej spokojnosci. Bede je sprzedawal, i wcale nie boje sie o zainteresowanie tym autem zeby na sile szukac kupcow na torgu, a nawet jak nie uda mi sie go sprzedac to nie bede plakal, trudno bede jezdzil dalej. Takze te przytyki w moja strone od strony gniewnego byly po prostu jego idiotyzmem, a od strony qsc sa zwyklym skurwieniem i jezeli nie widziales zadnego z moich aut to odpierdol sie ode mnie.

  5. #9649
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Przecież to normalne, że auta większości forumowiczów bez względu na wiek są w średnim stanie. Nawet tych zagorzałych fanów motoryzacji. Ta pozostałość po Tibijskim forum zrzesza sobie ludzi młodych stawiających pierwsze kroki w dorosłym życiu, którzy dysponują dużą ilością wolnego czasu i odwrotnie proporcjonalnie zasobnością portfela. Człowiek ma dużo pomysłów, ale mało możliwości, żeby je zrealizować.

  6. #9650
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale Janusza szanuję za ten post, ale muszę jedno wyjaśnić:
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po wielu postach mexa także widać sporo podstawowych błędów poznawczych, jak "qashqai nie do zajebania, bo mama ma i się nie jebie", owszem - historia z audi wawa też jest podejrzana i ja bym tego auta nie kupił, bo c
    To akurat był przykład identyczny do tego od Tasmanna - jedno auto i wysnuwanie opinii. Jednak w tym samym czasie pisane było o ogóle tych samochodów, a ten konkretny przykład był dla pokazania w prosty sposób jaki błąd poznawczy popełnił Tasmann. To tak gwoli ścisłości. Zapewne zdarzają mi się rzeczone błędy, ale w ten sposób argumentuję tylko dlatego, że to nie ma być przekonywujące dla każdego, kto to przeczyta, a dla ludzi znających mój sposób myślenia i pisania, oni czają o co chodzi, poza tym wielu innych też zrozumie, bo takie proste przykłady najlepiej działają, co zrobisz. W kwestii Qashaqaia jednak rozpisałem się w innych postach co do jego różnych cech i dlatego nie było sensu pisać o tym kolejny raz.

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież to normalne, że auta większości forumowiczów bez względu na wiek są w średnim stanie.
    Ale Justakas, takie 20 letnie fury, które jeżdżą jako daily w 95% przypadków są w średnim stanie. Tutaj nie ma mowy o ideale, wiek i przebieg go wyklucza. Myślisz, że jak zrobisz blacharkę w zruściałym BMW, to ono będzie nagle super? Nie, nie będzie, dalej będzie średnie, zmieni się tylko jego wygląd zewnętrzny, ale nie ukryjesz tego, że coś było robione i że to wyjdzie znowu za jakiś czas. Tak samo kwestie mechaniczne czy elektryczne, zawsze coś nowego wyjdzie, jedno naprawisz, drugie się zjebie, a jak zrobisz drugie, to znowu zjebie się pierwsze tak o, od buta (vide ten mój wentylator klimy spierdolony po naprawie rok temu XD). To jest normalne, nie ma starego daily w lepszym stanie niż dobry, a średni to i tak naprawdę dobry wynik (już nie mówię nawet o tym, że ta klasyfikacja jest płynna jak woda w kranie i każdy ma inne pojęcie, bo dla mnie np. moje auta są po prostu w dobrym stanie, bo jeżdżą, nie sypie się z nich rdza itd., a dla kogoś innego to będą jakieś szroty, bo on tylko nówki w leasingu i dopieszczone klasyki za dziesiątki tysięcy złotych) jak na polskie warunki. Nie zdajecie sobie sprawy jakie szroty przechodzą przeglądy, pisałem już jak wygląda 3/4 BMW w tym kraju i to jest w 100% prawda.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 22-04-2018, 22:41

  7. #9651
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A i przepraszam, co mi sie mocno zjebalo w audi bo kurwa moze wy wiecie lepiej a ja nieswiadomie jezdze rozjebanym samochodem

  8. #9652

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z ostatniego postu gniewnego wywnioskowałem że jeżeli ktoś dba o swój samochód żeby był dopieszczony all the time to go nigdy nie sprzeda bo przecież o niego dbał to jak to tak, a jak już go sprzedaje to na pewno musi być coś zjebane i nie do naprawy albo nie warte naprawy
    kolejny co czytac nie umie, przydaloby sie do szkoly wrocic, napisalem za normalne pieniadze. zawsze jest tak, ze jak ktos ma doinwestowany samochod pod siebie to nie sprzedaje go po cenie rynkowej tylko wyzszej, bo wie ile pracy i pieniedzy go kosztowal i wie jakie sa realia rynkowe, jak ty myslisz ,ze jest inaczej to nie zdziw sie jak twoja perelka ktora byla wielka okazja okaze sie nagle skladana z trzech
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 23-04-2018, 08:54

  9. #9653
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolejny co czytac nie umie, przydaloby sie do szkoly wrocic, napisalem za normalne pieniadze. zawsze jest tak, ze jak ktos ma doinwestowany samochod pod siebie to nie sprzedaje go po cenie rynkowej tylko wyzszej, bo wie ile pracy i pieniedzy go kosztowal i wie jakie sa realia rynkowe, jak ty myslisz ,ze jest inaczej to nie zdziw sie jak twoja perelka ktora byla wielka okazja okaze sie nagle skladana z trzech
    To polecam jeszcze raz przeczytać to, co napisałem ja, bo bardzo często doinwestowane auta schodzą nawet poniżej ceny rynkowej. Nierzadko czas jest dla ludzi cenniejszy niż pieniądze.

  10. #9654

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To polecam jeszcze raz przeczytać to, co napisałem ja, bo bardzo często doinwestowane auta schodzą nawet poniżej ceny rynkowej. Nierzadko czas jest dla ludzi cenniejszy niż pieniądze.
    pokaz mi chociaz 3 takie ogloszenia, bo cos nie wierze moze i trafia sie takie okazje, ale sa momentalnie sciagane przez handlarzy ktorzy zyja z tego

  11. #9655

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ostatnio przykład gościa który prowadził projekt i fanpage na FB, alfa Romeo 147, kolor czarny gwint duże koło warte koło 3tysiecy na ponad roku wrzuca modyfikacje listy napraw na FB, generalnie z częściami na których teraz stoi (różne akcesoria części wnętrz z jakichś limitowanych wersji) sadze ze wyjebał w to auto z zakupem z 30k a stał miesiąc temu za 12 na allegro(silnik JTD to tym bardziej powinien trzymać cenę) auto z 04roku, dopieszczone po detailingach kurwach chujach i czym jeszcze. Więc tak projekty są sprzedawane za małą kasę i laleczki chodzą w cenie mniej więcej "perełek" z cofanym licznikiem na 120kkm

  12. #9656
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Najgorsze przy sprzedawaniu tak dopieszczonego auta za bezcen są janusze piszący "czy za 8 pujdzie??"

    Tak się zastanawiam czy np jak jest oryginalny lakier i blacha to czy ruda będzie szła czy jednak auto zachowa się w nienagannym stanie
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6zTucg.html
    bo zamierzam takie bmw e36 coupe kupić pod koniec wakacji.
    Ostatnio zmieniony przez Bubuch : 23-04-2018, 09:21

  13. #9657
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie jeśli pamięć mnie nie myli to było zupełnie inaczej, ale widzę, że nie ma sensu kontynuować bo i tak będziecie go bronić za wszelką cenę ;p


    ????????????????
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #9658
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja to pamiętam trochę inaczej, pierw gadał, że po co miałby go sprzedawać jak jest takie zajebiste te kałdi, dopieszczone, wygodne i w ogóle jakie to nie jest zajebiste po czym nagle zmiana zdania z jeżdżenia nim x lat do pisania na torgu, że chętnie się go pozbędzie skąd więc taka nagła zmiana planów? Wątpię, aby w 2 miesiące zmienił mu się pogląd. Serio nie chce mi się teraz wyszukiwać tych postów, aby tylko wam to potwierdzić po czym i tak uparcie będziecie bronić "internetowego kolegi". Także tak jak wspomniałem, koniec dyskusji bo to do niczego nie prowadzi, Ty będziesz po jego stronie bo się raz gdzieś tam widzieliście z wawem i mexem, piwko spiliście i na torgu wzajemnie sobie lukrujecie niezależnie od tego co by kto sprzedawał, jeszcze Mastera do kompletu można śmiało dorzucić xD

    Co do "handlowania" no kurwa, przecież jak ktoś coś kupi, nie spodoba się/znudzi to logiczne, że będzie się starać pierw sprzedać z zyskiem, potem za tyle ile płacił aż w końcu w przypadku braku zainteresowania będzie stopniowo schodzić z ceny, ze wszystkim tak to działa.
    Poczulem sie wywolany wiec przestan tam cos pierdolic i znajdz moze te posty co? Bo takie pierdololo sobie urzadzasz, ze hehe cos tam slyszalem cos tam bylo no tego, ale posta nie dam bo mi sie nie bd chcialo szukac, a wy wzajemne kuleczko adoracji i i tak hehe nie macie racji wawik handlarz sprzedaje kałdi co to sie na szrot nadaje.

    I tak bez pierdolenia - wawik od poczatku mowil, ze kaldi jest laleczka i zawsze o nie dba, a jak mowil za ile chce sprzedac to sami osobiscie go wysmialismy, nawet ja przepatrzylem oferty i mu tutaj w tym temacie napisalem post, ze jest chyba pierdolniety bo za podana cene to bedzie najdrozsze kałdi na necie. Pozniej jedyne co pisal to to, ze mu sie wyrzygal ten olej gdzies tam i to naprawil (chociaz tego juz tutaj chyba nie napisal) co kurwa zaskocze Cie - zdarza sie w takich starych samochodach. Zreszta pisal to tutaj otwarcie gdyby faktycznie zalezalo mu na pocisnieciu kitu (jeszcze na torgu gdzie kurwa populacja 5 os. z czego cale 2 z bstoku xDDD) to by nawet o tym nie wspominal. Ale, ze tu kazdy se pisze z takimi pierdolkami to se tez napisal i nie ma w tym nic dziwnego bo i tak zaden torg tego auta nie kupi, a takie "polecanie" to zwykle podsmiechujki, ktorych ty wyraznie nie potrafisz zrozumiec i cos tam pierdolisz nie wiadomo po co. Dalsza czesc historii byla taka, ze po prostu wawik stwierdzil, ze nie bedzie ogarnial lakieru na tip top bo to nieoplacalne (bo taka jest prawda) tylko sprzeda tak jak stoi i nie wiem co w tym dziwnego skoro typ planowal to auto sprzedac od nie wiem 2 lat i tak bo chce zmienic na cos innego.

    A to dalsze wasze mowienie o tym, ze jak ktos dba o auto to na bank go nigdy nie sprzeda to jest pieniezne x-D, znam mase ludzi co dbaja o auto bo po prostu dbaja bo nie chca syfem jezdzic, sam wpakowalem teraz z 1500 w ibize, wszystko w niej jest porobione mimo, ze zastanawiam sie nad sprzedaza za jakis miesiac czy dwa, nawet kurwa ubezpieczenie se cale zaplacilem i chuj z tego. W polsce jak w chlewie obsranym guwnem i widze dalej jakies spierdolone myslenie, ze jak sie dba o auto to trzeba nim jezdzic przez 40 lat do smierci BO PRZECIEZ WPAKOWALEM W TO PINIONDZE TO NIE UDDAM NIKOMU HTFU NA WAS NIE DLA PSA KIELBASA DLA PANA TO 20 LETNIE KAŁDI. X-D Polska januszeria nadal w szczytowej formie. Auto chujowe to chujowe. Zadbane tez chujowe bo zadbane to na bank podejrzane BO JAK TO TAK SPRZEDAC ZADBANE AUTO I KUPIC SOBIE INNE NOWE/LEPSZE XD

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież to normalne, że auta większości forumowiczów bez względu na wiek są w średnim stanie. Nawet tych zagorzałych fanów motoryzacji. Ta pozostałość po Tibijskim forum zrzesza sobie ludzi młodych stawiających pierwsze kroki w dorosłym życiu, którzy dysponują dużą ilością wolnego czasu i odwrotnie proporcjonalnie zasobnością portfela. Człowiek ma dużo pomysłów, ale mało możliwości, żeby je zrealizować.
    Ty no ja nie wiem czy ludzie 24-30 lat to takie mlodzieniaszki stawiajace pierwsze kroki w zyciu bo np. ja mialem juz 5 swoich samochodow, taki mex ma chyba jescze wiecej xD

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pokaz mi chociaz 3 takie ogloszenia, bo cos nie wierze moze i trafia sie takie okazje, ale sa momentalnie sciagane przez handlarzy ktorzy zyja z tego
    carbonerre
    chocby ja tutaj wrzucalem jakis czas temu zlote bmw e46, w ktorym same kola+gwint byly warte z 7k, a samochod finalnie poszedl za niecale 16k
    znajomy sprzedawal civica doinwestowanego na grubo ponad 20k, 240km, 9,5k ktos se go na tor do szwajcarii kupil
    zreszta kurwa przykladow mozna mnozyc chocby z wlasnego otoczenia - temu nie warto inwestowac w takie srednie samochody bo zawsze pojda ze strata, tak samo takie kałdi wawikowe jaka laleczka by nie bylo to kazda kolejna zlotowa dolozona to tylko i wylacznie strata, ja se w moja ibize czy w bmw stareg otez moge wpakowac tera 5k i chuj mi z tego jak w zyciu tego nie sprzedam za np. chocby 13k, a za max 9? Dlatego auto utrzymuje w stanie dobrym tak jak mex mowil, dbam o ruda szmate, dbam o mechanike i tyle, ale nie spuszczam sie nad wymiana turbiny na wieksza, detailingiem i kupowaniem felg za 5k bo na chuj to komu w daily

    a jeszcze co do porobionych aut - kumpel w tym e46 mial negatyw zrobiony i glebe i przyjezdza gosc i sie pyta czy z autem na pewno wszystko w porzadku bo mu sie cos nie podobaja te tylne kola, ze one tak krzywo so i dlaczego
    i temu wlasnie nie oplaca sie wkladac zadnych pieniedzy w przecietny samochod
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-04-2018, 11:25
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #9659
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja 13 samochodow mialem XD

  16. #9660
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bubuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak się zastanawiam czy np jak jest oryginalny lakier i blacha to czy ruda będzie szła czy jednak auto zachowa się w nienagannym stanie
    https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-se...-ID6zTucg.html
    bo zamierzam takie bmw e36 coupe kupić pod koniec wakacji.
    Będzie szła, bo niestety E36 rdzewieją i nic na to nie poradzisz. Garaż i brak jazdy po pierwszym śniegu aż do wiosny, jedynie to uchowa takie BMW w braku rdzy jak najdłużej.
    @Master ; co kurwa wyjaśnione to ja nawet nie, idealne podsumowanie.

    A, @Justakas ; przyjacielu mój (dawny chyba, bo ostatnio kosę mamy jaką, co?), przestań tutaj się wywyższać jakoś, bo miałeś E60. Masz jakieś zaburzone pojęcie dobrego stanu samochodu, ale to już Ci napisałem. Patrz na swoje i nie próbuj wmawiać innym, że jeżdżą zaniedbanymi autami. Może jeszcze powiesz, że jak ktoś ma brudne auto, to zaniedbuje, co? Bo takich ekspertów też znam, jeden np. kompulsywnie myje furę po prawie każdej jeździe i potem chowa do garażu, gdzie ona sobie radośnie kiśnie z wodą w miejscach, z których nie odparuje w ciągu paru kilometrów drogi z myjni. Naprawdę, nie warto, patrz w swoją furę i czytaj ze zrozumieniem - będzie fajno.
    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja 13 samochodow mialem XD
    A ja kurła pińć, ale uczestniczyłem w kupnie kolejnych pińciu i zara będzie szósty chyba XD

    PS Właśnie a propos aut w dobrym stanie i poniżej średniej ceny - możliwe, że będę miał przyjemność zakupić taką furkę dla kolejnego forumowicza, dam znać za tydzień, jaram się trochę nawet.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 23-04-2018, 11:22

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •