Reklama
Strona 681 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1815816316716796806816826836917317811181 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 10,201 do 10,215 z 18673

Temat: Wybór samochodu.

  1. #10201
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,362
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Może Hyundai Coupe? Chociaż nie wiem, jak z awaryjnością, ale zakładam, że to dobre auto.

  2. #10202
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To to by kosztowało więcej niż takie Fiero do dragu xD
    Z resztą, takie auta najpierw mają zapierdalać, a dopiero później wyglądać.
    No czyli można kupić kawałek budy, kawałek silnika i można już jechać się ścigać na 1/4 mili, hamulce nie potrzebne bo to ma zapierdalać nie hamować, zawieszenie nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, opony z najwyższej półki nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, solidna buda nie potrzebna bo to ma zapierdalać a nie kupy się trzymać. I jadę se wtedy na wyścigi na 1/4 mili żeby sobie pooglądać jak się chłopaki ścigają bo mnie nawet do udziału nie dopuszczają ze względu na stan techniczny auta (a dam sobie rękę uciąć że sprawdzają takie rzeczy, skoro nawet na kjsach sprawdzają) a spod świateł byle e46 x330d mnie odpierdala. Ale drag racera mam jakby ktoś się pytał.


    Janek, ja ci tylko powiem że kiedyś czytałem że te audi b5 w kombi co miało większość rekordów Polski kosztowało około 500 tysięcy, to hmhmhmhmhmmh ciekawe ile kosztuje budowa takiego autka do drag race'ów, nie wspominając o tym że auto wtedy służy tylko i wyłącznie do tego, więc musisz mieć lawetę którą sobie to auto dowieziesz na tor, wpisowe, eksploatacja auta, serwisowanie go, ciągłe ulepszanie go. Niestety, ugaszę twój zapał ale to nie jest hobby nawet dla ludzi którzy zarabiają 10k netto miesięcznie, nie wspominając o 2.5-3k netto. A to że ty kupisz fiero wsadzisz mocniejszy motor i ustawisz się z dziadkiem w borze 1.9sdi i go odjebiesz to nie znaczy że ty drag racera masz XD

  3. Reklama
  4. #10203
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No czyli można kupić kawałek budy, kawałek silnika i można już jechać się ścigać na 1/4 mili, hamulce nie potrzebne bo to ma zapierdalać nie hamować, zawieszenie nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, opony z najwyższej półki nie potrzebne bo to ma zapierdalać a nie drogi się trzymać, solidna buda nie potrzebna bo to ma zapierdalać a nie kupy się trzymać. I jadę se wtedy na wyścigi na 1/4 mili żeby sobie pooglądać jak się chłopaki ścigają bo mnie nawet do udziału nie dopuszczają ze względu na stan techniczny auta (a dam sobie rękę uciąć że sprawdzają takie rzeczy, skoro nawet na kjsach sprawdzają) a spod świateł byle e46 x330d mnie odpierdala. Ale drag racera mam jakby ktoś się pytał.


    Janek, ja ci tylko powiem że kiedyś czytałem że te audi b5 w kombi co miało większość rekordów Polski kosztowało około 500 tysięcy, to hmhmhmhmhmmh ciekawe ile kosztuje budowa takiego autka do drag race'ów, nie wspominając o tym że auto wtedy służy tylko i wyłącznie do tego, więc musisz mieć lawetę którą sobie to auto dowieziesz na tor, wpisowe, eksploatacja auta, serwisowanie go, ciągłe ulepszanie go. Niestety, ugaszę twój zapał ale to nie jest hobby nawet dla ludzi którzy zarabiają 10k netto miesięcznie, nie wspominając o 2.5-3k netto. A to że ty kupisz fiero wsadzisz mocniejszy motor i ustawisz się z dziadkiem w borze 1.9sdi i go odjebiesz to nie znaczy że ty drag racera masz XD
    Auto dycha, napęd dycha, heble z Corvette C4, customowy tylny zawias (chociaż do czasów, w które bym celował, nie jest konieczny) strojenie + pierdoły i gumy dycha. Buda jest na ramie, nie potrzeba tam nic ruszać.
    Weź mi tu nie wyjeżdżaj z autami za pół bańki, bo to zupełnie inna liga. Na profesjonalne ściganie się w życiu nie będzie mnie stać, ale na małe eventy, gdzie niskimi dwunastkami można już coś ugrać, a na pewno dobrze się bawić, takie Fiero za 3 dychy w zupelności wystarczy.
    I nie muszę mieć wcale "drag racera", lol. Wystarczy mi szybka fura, którą można by się poscigać.

    Jak już tak bardzo chcesz się przypierdalać, to weź to zrób dobrze, sprawdź temat, poczytaj sobie o Fiero, zobacz czym to auto jest i co można z niego wyciągnąć, jakim nakładem. W necie jest tego od groma, nie będziesz musiał długo szukać.
    Swapom typu 3.8 supercharged czy 4.6 northstar, bliżej jest do plug & Play, niż do jakichś grubych projektów, także nie jest to żadne nieosiągalne przedsięwzięcie.

    Z resztą ja tu niczego nie planuję, wcale o tym nie myślę, przy okazji tematu motorsportu rzuciłem tylko, że chciałbym sobie coś takiego zbudować i tym polatać, a nie że ruszam z kolejnym popierdolonym samochodem xD

  5. #10204
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie wiem czego się czepiacie astinusa, ale sam nieźle ogarnia mechanikę, więc żeby pocisnąć na światłach czy tak jak pisał jeździć na małe eventy i się ścigać co nie znaczy wygrywać to jak najbardziej.

  6. #10205
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,985
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    lul ponad 200 na godzine w takim czymś xD
    https://www.youtube.com/watch?v=No-i-kD4Esw

  7. #10206
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Mysle, ze mimo wszystko to jest bardziej hardkorowe
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #10207
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co robi facet w białym kombinezonie? Po każdym sprincie przed pierwszym położeniem się szura kulasem o asfalt. Potem może się sto razy na lewo prawo położyć i nic, ale po kolejnym sprincie znowu tylko raz sobie szurnie.

  9. #10208
    Boruciarz

    Domyślny

    oho, widze mezczyzni dorośli i mozemy pogadac o szlifiereczkach. widzialem wczoraj na zywo (co prawda nie jezdzace) ducati penigale i to jest kurwa najpiekniejsza maszyna jaka powstala na swiecie. wlosi to kurwa jednak potrafią. kurwa a jak to zapierdala. borze, tego sie nie da pojac rozumem. kiedy ja mam dwie paki to on ma chyba 400

  10. #10209

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    akurat ducati robi kosmiczne dupowozy, to ducati X diavel to jest jakis majstersztyk

  11. #10210
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jaranie sie skuterami...

  12. #10211
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Był kiedyś wątek o motocyklach i sporo się tam @Nigger udzielał. Z perspektywy takiego laika jak ja to fajne te sprzęty miał, ale rzeczywiście ktoś pamięta czym pomykał?

  13. #10212
    Boruciarz

    Domyślny

    chyba suzuki gsx 600 niebieskie

  14. #10213

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Valghor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jestem nowy w temacie,chciałem zaczac juz zaglebiac sie troche w tematy samochodow,bo zaczalem pracowac i odkladac sobie kase na auto
    co polecacie w ogole fajnego(w miare taniego) w benzynie na 1 auto zeby go mechanik nie widzial co 2 tygodnie? chce sie wkrecic w te tematy,bo zaczely mnei interesowac stare modele aut,poleccie mi w co celowac na 1 raz
    Nie bardzo wiem w sumie jak stoja auta w Polsce, ale wydaje mi sie, ze do 7k znajdziesz Mazde 3 04-09 rok, auto naprawde wygodne, malo awaryjne i w dodatku za te pieniadze prezentuje sie calkiem niezle. 1.6 silnik bierz, nie zre tyle co 2.0, a 1.4 troche za malo mocy do tej budy.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  15. #10214
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Taka mazda do 7k to jest raczej slaby pomysl

  16. #10215

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    1.6 zre prawie tyle co 2.0 xd a do 7k ta mazde to sobie ogryzka kupisz na wykonczenie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •