Reklama
Strona 634 z 1245 PierwszaPierwsza ... 1345345846246326336346356366446847341134 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 9,496 do 9,510 z 18663

Temat: Wybór samochodu.

  1. #9496
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Mogłem kappę dostawić na końcu to byś zrozumiał, za każdym razem jak widzę inną maskę od oryginalnej to ludzie piszą 'panie to lorinser'

  2. #9497
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Otototo chodziło mi o SECa. Tamten w124 kojarzył mi się z SEC.

  3. Reklama
  4. #9498

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu ludzie, którzy się sporo znają na samochodach, jak np. Mexeminor z tego forum, nie zostają handlarzami i nie robią łatwego $$$
    ?
    pamietaj latwiej sie pierdoli, ciezej sie robi taka zlota zasada

  5. #9499
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu ludzie, którzy się sporo znają na samochodach, jak np. Mexeminor z tego forum, nie zostają handlarzami i nie robią łatwego $$$
    ?
    W sumie to że znasz się na samochodach to nie znaczy że potrafisz znaleźć okazje którą później sprzedasz z zyskiem. Do tego nie każdy ma hajs żeby nim obracać, i przy jednym samochodzie jak na przykład u mnie mogą zdarzyć się sytuacje jaką mam teraz że samochód stoi dłużej, wyniósł mnie więcej niż zakładałem i na nim odrobinę stracę, takie ryzyko zawodowe. Ale przy większym budżecie i posiadaniu 10 samochodów jednorazowo na sprzedaż i przy dajmy na to sprzedaniu 5 miesięcznie jesteś w stanie stracić na jednym jeżeli na 4 zyskujesz. W moim przypadku jest to lipa, ale niestety od czegoś trzeba zacząć, i ja nawet nie chciałbym tego robić na większą skalę, wolę pomału bawić się w jeden samochód raz na jakiś czas a nie utrzymywać się z tego bo pochłania to wiele czasu

  6. #9500
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a nie utrzymywać się z tego bo pochłania to wiele czasu
    nie zeby cos, ale jak ktos sie z czegos utrzymuje, to zazwyczaj mu to pochlania wiele czasu. ale to tak na marginesie

  7. #9501
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mogłem kappę dostawić na końcu to byś zrozumiał, za każdym razem jak widzę inną maskę od oryginalnej to ludzie piszą 'panie to lorinser'
    Kurła Kamil dawaj te kappy, bo Ty czasem edgy jesteś i lubisz dojebać no :/
    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pamietaj latwiej sie pierdoli, ciezej sie robi taka zlota zasada
    Tak jak jesteś pała i nikt Cię nie lubi, tak tutaj przyznaję rację XD Ja jestem leniwy i prokrastynacja to moje drugie imię. Może kiedyś się pobawię w mały handelek, ale tutaj muszę mieć stałą pracę i to taką lepiej płatną.

  8. #9502

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurła Kamil dawaj te kappy, bo Ty czasem edgy jesteś i lubisz dojebać no :/

    Tak jak jesteś pała i nikt Cię nie lubi, tak tutaj przyznaję rację XD Ja jestem leniwy i prokrastynacja to moje drugie imię. Może kiedyś się pobawię w mały handelek, ale tutaj muszę mieć stałą pracę i to taką lepiej płatną.
    no nie wiem wariaciczku czy nikt mnie nie lubi bo ostatnio to progresuje w green bagach ;]

  9. #9503
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Cinson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie zeby cos, ale jak ktos sie z czegos utrzymuje, to zazwyczaj mu to pochlania wiele czasu. ale to tak na marginesie
    ale handel pochłania więcej niż normalna praca, a wcale handel nie jest aż tak zajebiście dochodowy żeby zacząć się z tego utrzymywać. Oczywiście możesz ojebać 5 samochodów tygodniowo, a możesz później w miesiąc nie sprzedać żadnego. Ale fakt, mnie temat interesuje i będę się tym zajmować hobbystycznie

  10. #9504
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem wariaciczku czy nikt mnie nie lubi bo ostatnio to progresuje w green bagach ;]
    to z litości
    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale handel pochłania więcej niż normalna praca, a wcale handel nie jest aż tak zajebiście dochodowy żeby zacząć się z tego utrzymywać. Oczywiście możesz ojebać 5 samochodów tygodniowo, a możesz później w miesiąc nie sprzedać żadnego. Ale fakt, mnie temat interesuje i będę się tym zajmować hobbystycznie
    jak masz już dupny plac, konkretne expowiska za granicą, to profity są naprawdę spoko w stosunku do włożonej pracy. Jednak do takiego poziomu dochodzi się latami i nie każdy go osiąga. Ja na pewno też ograniczę się do max dwóch aut na raz, bo po prostu nie da się od tak rozwinąć większego interesu.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 16-04-2018, 20:53

  11. #9505
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Mam takiego teraz klienta u którego jakieś tam pierdoły robimy na działce, w tamtym roku korytowałem im pod polbruk, ogółem zajebisty klient i dobrze się dogadywałem. Gość ma w chuj hajsu, a syn nie ma konkretnego zajęcia więc wpadli na pomysł że sobie otworzą auto komis, mają kasę żeby kupować samochody, ale szukając kontaktów za granicą nikt nie chce z nimi nawet gadać. Więc to też nie jest tak że jak masz plac, ba nawet nie chodzi o kasę, chodzi o dojścia i znajomości. Oni od miesiąca dorwali tylko dwa samochody z Włoch. Fakt że nie znają się na tym, słuchając co on mi opisywał jako 'okazje' z allegro to aż na śmiech mnie brało.

  12. #9506
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No dlatego pisałem, że expowiska musisz mieć, bo bez tego se możesz na tym placu rowerem jeździć. Znajomości to dziesiątki lat kontaktów z ludźmi z branży i dużo, dużo wypitego alkoholu. Do tego trzeba mieć predyspozycje.

  13. #9507

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Derby
    Wiek
    28
    Posty
    777
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ktos ma dwa auta, jedno ktore wlasnie kupil i drugie ktorego juz nie potrzebuje i chce sie go pozbyc. Wystawia je ponizej wartosci rynkowej, wiadomo zawsze bedzie cos do zrobienia ale cena mimo wszystko okazyjna.
    Takie ogloszenia wisza godzine? dwie, dzwonisz ty i 10 innych handlarzy z okolicy, kto pierwszy ten lepszy. Szybko kupic, szybko sprzedac. Najlepiej sie zarabia na chrupkach, golfy iv/ e46/ passaty/ a4b5 i tym podobne bo najwiekszy popyt jest na nie i majac 10 kola kupisz takie trzy a nie jedno wiec nawet jak na jednym wyjdzie wtopa to moze pozostale uda sie szybko sprzedac i sianko na dalszy obrot caly czas jest w kieranie. Nie warto mrozic siana na jednym samochodzie chyba ze na prawde wyrwie sie za pol ceny.
    Banery skupow aut to tez kopalnia aut w okazyjnych cenach ale konkurencja czesto zrywa po nocach

  14. #9508
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedys tak, a co @Kozek ; ??
    Wpadłem na genialny pomysł, żeby kupić e36 i swapnąć na m54b30, ale muszę najpierw znaleźć zajebiście zdrową budę (no i przede wszystkim zastanowić się czy to dobry deal) xd
    @Master ;

  15. #9509
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Właśnie te skupy aut. Ile % z miejsca urywają na wartości auta chcąc od ciebie odkupić?

  16. #9510
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wpadłem na genialny pomysł, żeby kupić e36 i swapnąć na m54b30, ale muszę najpierw znaleźć zajebiście zdrową budę (no i przede wszystkim zastanowić się czy to dobry deal) xd
    @Master ;
    Jezeli zrobisz to sam i jestes w stanie znalezc/masz m54b30 w dobrym stanie to wg. mnie moze sie oplacac, ale na razie jeszcze jakichs kokosow nie zbijesz, ale z drugiej strony e36 teraz pierunsko drozeja, bardzo ciezko dostac dobry egzemplarz ponizej 10k - serio, tak zeby i silnik i blacha byly ok.

    Ja moja sprzedalem jakos za 6k prawie, ale z rozjebanym silnikiem, dziura w bloku (korba) + zlamana przekladnia + zawieszenie w chujowym stanie. Blacharsko byla ok na tamta chwile choc fakt, ze miala wspawane z pol podlogi nowej niekoniecznie dobrze o niej swiadczyl. xD No i caly mpakiet byl (wlacznie ze srodkiem, kiera, czarny sufit, lewarek), raczej nie oryginalny, ale tez nie rozjebany + jakies tam alusy nie pamietam ile warte, ale duzo na pewno nie. A no i silnik tam byl, a raczej to co z niego zostalo 1.8is.
    No i to bylo ile juz ze 3 lata temu, a od tego czasu poszly w gore ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ale tera zaluje ale bym se teraz kruzowal ehhhhhhhhhhhhhhhh
    Imho. nawet warto, ale musisz robic sam. W przeciwnym razie wg. mnie zdrowe e36 + m54b30 + robocizna cala zeby to doprowadzic do lalki wyjdzie tyle samo lub wiecej niz to za ile sprzedasz.
    Wybór samochodu. Załączone obrazki Wybór samochodu.-11312866_993332184018480_3971411826932510285_o.jpg 
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Darowizna samochodu.
    Przez ***Sektum*** w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 09-05-2014, 06:58
  2. Cena samochodu
    Przez Katalonczyk w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 20-04-2014, 10:43
  3. Radio do samochodu
    Przez Sinis w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 18-04-2013, 16:17
  4. Nagrywanie ponad 80 minut MP3 na CD do samochodu.
    Przez MorMaster w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 30-11-2012, 18:27
  5. Płyta do samochodu
    Przez Kambel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 19-10-2012, 13:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •