+ Nowy post
Strona 890 z 890 PierwszaPierwsza ... 390 790 840 880 888 889 890
Pokazuje wyniki od 8,891 do 8,895 z 8895

Temat: Wybór samochodu.

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    5
    Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga

Domyślny

Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie za tania coś ta astra?
    Anyway nie bierz nic poniżej 1.6 z tych astr. Ojciec ma taką astre 1.6 i to jest minimum dla tego auta. To 1.4 jest mulowate i spali ci pewnie więcej niż 1.6. Ogólnie auto jest jest fajne

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    ??? Nie za droga ta astra? Pierwszy rok produkcji, rozumiem że to benzyna a nie śmierdziuch ale mimo wszystko cena wysoka, ja w tej chwili z miłą chęcią bym łyknął jakąś asterkę do opłat, jest jedna ładna ale śmierdziuch 1.9 ale cena na grupie ładna bo 9 koła do odebrania, i na prawdę wygląda lepiej niż 99% nawet już wypicowanych. Kurwa dzisiaj był cee'd za 7k z jebniętym motorem, chciałem jechać po niego w niedzielę, ale typ mi zaczął wydzwaniać że handlarze się dobijają a mój mechanik powiedział że jak chce to mogę brać ale on dopiero zacznie silnik zmieniać w kwietniu, to odpuściłem temat.

chyba że ktoś zainteresowany takim śmierdzielem, 1.9 250 przelotu, 6 biegów, domyślam się że do opłat, '06 rok za 9500 wystawiony, podobno cały w orginale bo pisał mi że lakier wszędzie do 100-110. Mogę podać namiary
    Ostatnio zmieniony przez Waw992 : 23-02-2018, 15:41

Data rejestracji
    Jan 2010
    Siła reputacji
    10
    Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem Wyso52 klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#4def2dd669
    Ktoś coś ma do zarzucenia clio III? Przy weekendzie podjechałbym zobaczyć.

Albo coś w stylu takiej astry by mnie interesowało, ale wolałbym coś co da się zaślepić w środku, bo mam fajne radyjko alpiny.
    https://www.otomoto.pl/oferta/opel-a...tml#2f056b567b
    Ja mialem osobiscie clio III przez 2 latka 1.6 110 koni benzyna auto super.
    Wysoko zawieszone jak na taki kompaktowy samochodzik wiec w miescie wpierdalasz sie na wszystkie krawezniki, mi to palilo 8.3 litra typowo w miescie, w spokojnej trasie krajowkami 6-6.5.

Bylem zadowolony z tego autka ale z silnikiem 1.2 to bym go nie bral, zamulaste bedzie strasznie.
    Jedyna rzecz ktora mnie w nim wkurwiala to ze auto bylo 5 drzwiowe i z tylu byl korbotronik, tak korbki byly tak chujowo umiejscowione, ze jak bralem pasazera na tyl to mialem pewnosc, ze w trakcie podrozy otworzy kolanem okno. To bylo notoryczne, czy wiozlem kumpli, czy babcie, zawsze kazdy uchylal szybe, az wyrobilem sobie nawyk sprawdzania po jezdzie czy szyby w aucie sa zamkniete xd.

Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    5
    Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga Waw992 tworzy klimat torga

Domyślny

Nie wiem czym ludzie się jarają jeżeli chodzi o Astry III, dzisiaj taką kupiłem to już miałem 3 osoby które były chętne obejrzeć a jeszcze byłem 100km od Białego. Po 280~km w niej tak mnie plecy bolą że o ja pierdole. Fakt że ja kupiłem już całkiem zmęczoną życiem, ale cena była dobra i myślę że długo ona nie postoi i ja parę groszy zarobię.

Malutki edit, trochę się pochwalę. Dzisiaj zrobiłem 280 kilometrów audicą, 280 asterixem, z 5 subaryną i z 15 bemką i kurwa jak się z audi przesiadłem do astry to myślałem że się zajebię bo mocy nie ma, ale jak się z subaryny przesiadłem do e46 x330d to kurwa jakbym się przesiadł z samochodu na rower, ta bemka wydawała się nie przyśpieszać. No ale chuj, jutro znowu trasa do konina, tym razem fabia 2, ale to już chuj bo nie dla mnie. Jadę dla towarzystwa
    Ostatnio zmieniony przez Waw992 : Wczoraj, 23:47

Data rejestracji
    Apr 2006
    Siła reputacji
    12
    Bobek II klęka tylko przed Bogiem Bobek II klęka tylko przed Bogiem Bobek II klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Jaki samochód bralibyście do 15tys zł? Niedługo będę gonił swojego i zastanawiam się co brać.

Data rejestracji
    Mar 2016
    Położenie
    Nie
    Siła reputacji
    2
    Vailandur odnalazł swoje miejsce na świecie Vailandur odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Astra 3 xD
    Serio.

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania