Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Person of Interest

  1. #1
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny Person of Interest


    Były agent CIA zostaje zwerbowany przez tajemniczego miliardera, by zapobiegać morderstwom, które mają się wydarzyć.
    źródło: http://www.filmweb.pl/serial/Wybrani-2011-618075
    Ostatnio zmieniony przez moth : 27-05-2016, 12:45

  2. #2
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Za serie miałem się zabierać kilka razy jednak opis mnie skutecznie zniechęcał jak i to, żę w sporej mierze to jest procedural (z opisów i komentarzy wnioskowałem, że w dużo większej niż to jest na prawdę). Ale gdzieś z ponad miesiąc temu się zrobiło głośno o serii z powodu skoku poziomu to jednak się za to wziąłem :D Na początku zniechęcali mnie przez parę odcinków mnie główni bohaterowie, szczególnie Harold (wydawał mi się ekstremalnie nudną postacią) ale dość szybko przekonałem się, że tak nie jest. Również uważam, że tym dalej tym lepiej, w sumie od momentu gdy pojawiła się Shaw serial to czysta zajebistość. Odcinek gdy ginie Carter to imo arcydzieło. Ogólnie bardzo fajna i na pewno warta zapoznania się seria ^^


  3. Reklama
  4. #3
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    z tą wielowątkowością to bym się tak nie rozpędzał. przez 1,5 sezonu to był zwykły procedural, z małym wątkiem HR w tle, dopiero pod koniec 2 te wątki zaczeły się zarysowywać i dopiero teraz można powiedzieć, że serial ma ciągłą fabułe, chociaz zdarzają się dalej takie "jednoodcinkowce". Nie jest to najlepszy serial ever, ale jeden z lepszych emitowanych w telewizji publicznej i momi, że na początku jakoś się nie rozkręcał, to ostatnie odcinki pokazują, że serial jest w dobrej formie i ma jeszcze duuużo historii do opowiedzenia.

  5. #4

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Serial oglądałem od pilota, jak tylko usłyszałem nazwiska Abrams i Emerson. Aktualnie jest w czwórce seriali które uważam za najlepsze jakie powstały (Person, Lost, House, Californication). Gorąco polecam, serial i akcja rozkręca się niesamowicie z każdym następnym odcinkiem!

  6. #5
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Pusty ten temat trochę ;d
    A dziś wyszedł kolejny odcinek, i znów udało im się zrobić coś absolutnie zajebistego. I to wszystko jako wcześniejsze wydarzenia, niby wydawało się, że już wszystko już wiadomo a tu jeszcze takie coś ;d


  7. #6
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jak by kogoś interesowało to wyszedł dziś pierwszy odcinek nowego sezonu...


  8. #7

    Notoryczny Miotacz Postów Szafus jest teraz offline
    Avatar Szafus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Olsztyn
    Posty
    1,112
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mimo że oglądam takie telewizyjne hity jak Gra o Tron, The Walking Dead, Arrow czy The Big Bang Theory, to serialem, na który najbardziej czekałem przez wakacje jest zdecydowanie Person of Interest. W 3 sezonie zaliczył fenomenalny skok jakości, dzięki Shaw i Root nawet proceduralne odcinki ogląda się bardzo dobrze i jest kilka głównych często poruszanych wątków. Jeśli ktoś zastanawia się, co by tu oglądać w zimne jesienne dni - polecam PoI.
    Nowy odcinek właśnie pobrany, zaraz będę oglądał ;d

  9. #8
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mnie ostatni odcinek poprzedniego PoI trochę zażenował. Nawet nie wiem jak to określić, bardziej niż o fabułę mi chodzi o całą tą sytuacje z zakładnikami / uczuciowość/relacje postaci pod koniec, taką taniochą i przepychem mi zawiało, oczekiwanie na kolejny sezon mi zmalało. Ale teraz zacznie rosnąć bo się nowy sezon zapowiada bardzo ciekawie.


  10. #9
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    odświeżam, już chyba ostatni sezon, po 2 odcinki tygodniowo więc niedługo koniec a serial dalej trzyma wysoki poziom imho, kto nie widział - warto

  11. #10

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    16
    Posty
    9,590
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    coo jak to ostatni sezon
    jak tak to smutlem a wszystkim polecam ogladac !!!

  12. #11
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mi zbrzydl jak 2 maszyny weszly i porwano dupe tego bogacza i musial wyjsc z ukrycia, jakies nudne sie to zrobilo, ale kiedys wroce,zwlaszcza jesli ostatni odcinek wkrotce ;]
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  13. #12
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    podobał się dla mn najnowszy odcinek.

    już se myśle, no to fajnie, będą powielać schemat, nowy gracz w grze. nope.


    a najlepsze że już jutro kolejny odcinek, a potem jeszcze 7, 14 i 21 ostatni odcinek
    Ostatnio zmieniony przez moth : 31-05-2016, 15:02

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. you may not attack this person (summon monk)
    Przez ProEda w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 18-09-2018, 15:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •