+ Nowy post
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Materac Enabio 2

Notoryczny Miotacz Postów Skazaniec jest teraz offline
    Data rejestracji
    Nov 2007
    Położenie
    Częstochowa
    Siła reputacji
    7
    Skazaniec wkroczył na salony Skazaniec wkroczył na salony

Domyślny Materac Enabio 2

Witam, mam do was pytanko i prośbę dotyczącą materacu Enabio 2 firmy vitberg. Moja mama ma trochę problemów z plecami, nogami itp. Ostatnio dostała się na promocyjne, pokazowe zabiegi właśnie na tym materacu i poprosiła mnie abym znalazł o tym jakieś opinie. Po przejrzeniu google widzę raczej same pozytywne opinie i wypowiedzi. Jednak wiem, że takie firmy często "kupują" ludzi od opinii itp. aby ci pisali pozytywne komentarze o ich produkcie.

Dlatego chciałbym się zapytać was, czy może ktoś z was miał styczność z tym materacem i mógłby o nim coś napisać ? Albo może polecilibyście mi źródło wiedzy gdzie jest mniejsza szansa na manipulacje ?

Z góry dzięki i Pozdrawiam.

Data rejestracji
    Apr 2014
    Siła reputacji
    0
    paola jest torgowym marginesem społecznym

Domyślny

Ja też jestem zainteresowana kupnem. Tutaj znalazłam trochę informacji http://enabio2.pl/informacje/, ale to bardziej suche dane. Na forach można znaleźć sporo pozytywnych komentarzy, ale osobiście nie znam nikogo kto używał.

Data rejestracji
    Mar 2013
    Siła reputacji
    0
    Moros odnalazł swoje miejsce na świecie Moros odnalazł swoje miejsce na świecie

Domyślny

Powiedz mamie, zeby poszła do normalnego sklepu i wybrała coś co jej będzie odpowiadać. 100% towaru z tych prezentacji to totalna sciema, oszustwo, oprocz materaca wcisna jej jakieś garnki czy lampy zdrowotne i okaze sie ze zamiast 400zł ma do zapłacenia 24 raty po 400zł (przykład z zycia wziety, moja babcia. Walki po sądach trwały pol roku zanim odzyskala pieniadze).

Masz zreszta dowód post wyzej, rzuciły się sępy na jedną wzmianke ich produktu zachęcając do kupna. Wszystkie posty usera wyzej napisane w przeciagu kilku minut, rejestracja dzisiaj.

edytuje po raz trzeci bo az mi sie krew zagotowała.

Jak mozna być tak perfidnym jak te firmy. Zeruja na zdrowiu i naiwnosci ludzi.

ABSOLUTNIE i kategorycznie zakaż mamie w ogole wracania na ta prezentacje czy kupno czegokolwiek.

Zapytaj tez czy przypadkiem nie wziela czegos niby "gratis" na tej prezentacji, albo podpisywala jakiegoś papieru / dawała dowodu osobistego. Jesli tak niech sie przygotuje na walke po sadach, pisma do banku i tych oszustów.

#edit

haha, dopiero zauwazylem ze te barany odkopaly post sprzed kilku miesiecy. Pewnie google zaindeksowało wzmianke o ich "produkcie" i ktos dostał złotówke za reklame.

Na przyszłość, NIGDY NIE BRAC UDZIALU W TYCH PREZENTACJACH ANI KUPOWAC CZEGOKOLWIEK!
    Ostatnio zmieniony przez Moros : 28-04-2014, 10:50

Data rejestracji
    Apr 2014
    Siła reputacji
    0
    paola jest torgowym marginesem społecznym

Domyślny

Człowieku żebyś nie eksplodował z tego podniecenia. Nie spotkałam się jeszcze z taką agresją na forum, no ale cóż co "forum to obyczaj". Od jakiegoś czasu zaglądałam na Torga, zarejestrowałam się i tyle. Znalazłam wątek o Enabio więc napisałam, że też się zastanawiałam nad kupnem, gdzie tu widzisz namawianie do zakupu? Uważam Twoją wypowiedź za prymitywną i arogancką.

Data rejestracji
    Apr 2005
    Siła reputacji
    11
    marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach marek ma taką reputację, że cytują go w podręcznikach

Domyślny

Ja mam taki materac(tzn. moi rodzice, ja bym takiego szitu za tę cenę nie kupił nigdy).
    Przyjemnie się na tym leży, ale chyba nic więcej xD.
    Rodzice mówią podobnie. Super efektów nie ma, ale fajnie się leży.
    Ostatnio zmieniony przez marek : 29-04-2014, 13:13

Data rejestracji
    Feb 2009
    Położenie
    Krym
    Siła reputacji
    7
    SedaN* poleca ten styl życia SedaN* poleca ten styl życia SedaN* poleca ten styl życia SedaN* poleca ten styl życia

Domyślny

Cytuj paola napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja też jestem zainteresowana kupnem. Tutaj znalazłam trochę informacji http://enabio2.pl/informacje/, ale to bardziej suche dane. Na forach można znaleźć sporo pozytywnych komentarzy, ale osobiście nie znam nikogo kto używał.
    dokladnie tak jak Moros, przez ten post to ja bym tego nigdy w zyciu nie kupil. Hahahaha jeszcze głąb, zamiast podac stronkę do jakichs opinii co by to wygladalo bardziej naturalnie to daje link do strony glownej tego gówna, co kazdy sobie samemu moze znalesc a takto by przynajmiej jakimis kolejnymi fejk komentarzami przekonal jakiegos idiote do kupna tego ;d
    Nie nawidze takiego wyzysku, przeciez ten produkt nie jest warty 1/10 ceny. Podliczajac materialy, prace nad nim, dystrybucję. A cena jest tak wysoka tylko i wylacznie dzieki manipulacji i bazowaniu na naiwnosci, szczegolnie osob starszych. Co rusz to ktos mi puka do drzwi z super odkurzaczem, robotami jakimis, przedmiotami uzdrawiającymi. Zaczepiają tacy tez na ulicy, ale jak mozna w ogole na nich zwracac uwagę xd?
    Nie znam marek sytuacji Twoich rodzicow, dlatego nie chcę ich oceniac. Jednak jezeli nikt tam umierająco chory nie byl w Twojej rodzinie (w takich sytuacjach gdy wszystkie metody zawiodly, to przypuszczam ze pod wplywem czegos takiego moze sie wylaczyc logiczne myslenie), to wspolczuje jakze niskiej inteligencji Twoich rodzicow :p

edit - no chyba, ze te poduszki po 120zł kazda są owinięte jedwabiem z domieszkami złota, a do samego materacu jest dodawany nowy telewizor 36'. Wtedy zwracam honor :)
    Ostatnio zmieniony przez SedaN* : 29-04-2014, 14:00
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    6
    Hyakinthos klęka tylko przed Bogiem Hyakinthos klęka tylko przed Bogiem Hyakinthos klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

materac za 1700zł? ktoś tu sobie chyba jaja robi

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania