Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 64

Temat: Torgs Association - vol. 2 - Reaktywacja torgowego teamu

  1. #1
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Torgs Association - vol. 2 - Reaktywacja torgowego teamu

    W tym temacie rozpoczalem dyskusje nt. ewentualnej reaktywacji starego projektu Torgs Association. Poniewaz zglosilo sie kilka osob, ktore sa raczej nastawione entuzjastycznie, mysle, ze przynajmniej na samym poczatku realizacja reaktywacji projektu ma jakis sens.

    Ale. Acta, non verba. Trzeba przejsc od samych dyskusji i zalozen do konkretow. Zaczne jednak od poczatku.

    Wyzej wymieniony projekt Torgs Association mial po prostu polegac na tym, ze wszyscy na forum tworzymy team, ktorym probujemy cos osiagnac. Zwlaszcza w dzisiejszych juz czasach, gra w Tibie samemu sie po prostu nie oplaca. No i jednak zawsze latwiej osiagnac cos wspolnie, niz w pojedynke. W kupie razniej, jak mawiaja.

    Zalozenia projektu byly proste, jednak juz po dwoch, albo trzech tygodniach projekt zaczal podupadac. Tak na prawde nawet nie przetrwal miesiaca. Moja prosba jest taka, ze jesli juz zaczynacie grac, to wlozcie w to jakies zaangazowanie. Ten projekt, to praca zespolowa i tego sie trzymamy.

    Pomyslodawca starego projektu, czyli Tomix tak sie wypowiedzial nt. nowego:

    Ja nie mam szans póki co zaangażować się w taki projekt, sesja, praca itd. Ale wspieram, fajnie, że coś organizujecie :).

    Zasady gry
    1. Najwazniejsze - nie bawimy sie w zadne PK, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Ten team to tez nie jest PK-Team. Przypadkowe PK moze sie skonczyc wlasnie tak.
    2. Gramy zespolowo. Kazda osoba, ktora bedzie sabotowala projekt, bedzie bez wyjatku wywalana z projektu, wraz z adnotacja na forum.
    3. Na samym poczatku gildia nie zostanie zalozona. Nie prowadzi to do niczego dobrego, poniewaz projekt jest otwarty, a ja nie znam wszystkich, ktorzy dolaczaja. A szkoda, zeby caly team dostal hunta od jakiejs wiekszej gildii, bo np. napisal pare slow do kogos albo zabil kogos z plecami.
    4. Aby dolaczyc do projektu, musisz miec minimalnie napisanych 50 postow, albo przynajmniej pol roku stazu na forum. Osoby ktore nie beda spelniac tych wymagan, beda przechodzily okres probny, trwajacy dwa tygodnie.
    5. Serwer, na ktorym gramy, to Iridia. Nizej podam, dlaczego wlasnie ten.


    Prosze rowniez o kulture osobista i zachowanie zgodne z netykieta. Zachowanie, jak to kiedys napisal Minsafo, "spod budki z piwem" nie bedzie tolerowane.

    Dlaczego Iridia?

    1. Serwer jest pusty. W godzinach szczytu jest na nim aktywnych okolo 200 graczy.
    2. Serwer jest neutralny. Nie ma jakies dominacji, a dzieki temu, ze jest ulokowany w Europie, brak na nim idiotow "Br?"
    3. Stary projekt tez mial miejsce wlasnie na tym serwerze.
    4. Poniewaz nie jest to Hardcore-PvP, ani Optional-PvP
    5. Kilka osob z forum, ktore wyrazily chec gry, ma postacie z troszke wyzszym levelem, a to na pewno sie przyda.


    Zgloszenia

    Jesli wyrazasz chec gry w Torgs Association, to:

    1. Napisz mi prywatna wiadomosc
    2. W temacie wpisz - Torgs Association zgloszenie
    3. Podaj swoj nick z gry
    4. Opcjonalnie mozesz napisac kilka slow o sobie. Twoje doswiadczenie w Tibii, jaka profesje preferujesz, itp.
    5. Kazda osoba, ktora zostanie pomyslnie wpisana do teamu, bedzie dopisana do ponizszej listy graczy



    Lista graczy

    1. Imonek - Sorcerer Viarus
    2. Gegul - Kubon miszcz
    3. .::Davido$::. - Arks Decos
    4. Argoson - Famus


    Temat jest oczywiscie w trakcie rozwoju

    ~Pzdr

    Zeby choc troche gra byla prostsza, to poza oczywistym faktem mozliwosci pozyczki eq na rooku polecam pobrac sobie mapki do gry stad. Pobierajac stad mapy mam odkryta cala minimape i nie musze sie meczyc z odkrywaniem jej i bladzeniem.
    Ostatnio zmieniony przez Imonek : 24-01-2014, 03:23

  2. #2

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    101
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Signed ! @ Voon Grass :)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Konamorek obecny :)

  5. #4
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie rozumiem jaki jest sens grania na pustym srtwerze. wbilibyscie gdzies, gdzie wiele sie dzieje, jak np na aurorze, granie na serwerze duchow jest nudne. ps imonek hahahahahhahahahahahahq
    Uwazam, ze gra na pelnym serwerze, gdzie czekanie w kolejce trwa godzinami to zadna przyjemnosc z gry. A taka aurora to jest ots, a nie normalna gra, jak tam exp jest x2. ps. wykurwiaj

  6. #5
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,066
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie rozumiem jaki jest sens grania na pustym srtwerze. wbilibyscie gdzies, gdzie wiele sie dzieje, jak np na aurorze, granie na serwerze duchow jest nudne. ps imonek hahahahahhahahahahahahq
    no super gra na aurorza gdzie masz 1k typa i kazdy resp zabocony
    naprawde swietna zabawa lol :p xD ;]

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Imonek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    [*]Najwazniejsze - nie bawimy sie w zadne PK, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Ten team to tez nie jest PK-Team. Przypadkowe PK moze sie skonczyc wlasnie tak.
    Żal, to po co w ogóle grać xD

  8. #7

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mam pytanie do tych ludzi co tam grają i mają jakieś chary.
    Jak wygląda sprawa z itemami tymi lepszymi typu inq/softy/warzony etc? Jest to dostępne czy raczej średnio?
    To samo z questami, jakieś serwisy są?
    Mógłbym pograć z ekipą, bo samemu to nudno, tzn nadal bym grał najwięcej na głównej postaci (zazwyczaj w nocy), ale mogę w dzień grać tutaj z wami.
    Interesowałby mnie ms albo ek, z tym, że ekiem nigdy nie grałem, a na msa nie mam kasy. ;__;

  9. #8
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Funciek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie do tych ludzi co tam grają i mają jakieś chary.
    Jak wygląda sprawa z itemami tymi lepszymi typu inq/softy/warzony etc? Jest to dostępne czy raczej średnio?
    To samo z questami, jakieś serwisy są?
    Mógłbym pograć z ekipą, bo samemu to nudno, tzn nadal bym grał najwięcej na głównej postaci (zazwyczaj w nocy), ale mogę w dzień grać tutaj z wami.
    Interesowałby mnie ms albo ek, z tym, że ekiem nigdy nie grałem, a na msa nie mam kasy. ;__;
    Jak jeszcze gralem jakis rok temu, to quest service robila najwieksza gildia na serwerze, co jakis czas. Z itemkami tez nie bylo jakiegos sporego problemu.

  10. #9
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak zamierzacie grac bez wkladania w to hajsu, czytt. bez kupowania pacca, to zycze milej i owocnej gry. dwa, nie wiem co zlego jest w expie x2, lubicie chyba na ludziki przeznaczac wiecej czasu niz moglibyscie. trzy, zaczalem wlasnie gre z kumplami na aurorze i jakos nie mam najmniejszego nawet problemu z expieniem, mimo to, ze na takim mount sternum potrafia siedziec na raz i cztery osoby. no i jestem chyba od was fajniejszy, wyrazilem swoja opinie, grzecznie, bez hejtow, zgodnie z tradycja zazartowalem sobie z imonka, a tymczasem wy wyskakujecie z jadem i maczugami :/
    No i podziekujemy za Twoja jakze potrzebna nam opinie, a teraz ja prosze Cie grzecznie, bez hejtow zebys sobie poszedl i nie robil syfu w temacie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza

    zgodnie z tradycja wypierdalaj i nie podnos mi cisnienia juz

    Cytuj Funciek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanie do tych ludzi co tam grają i mają jakieś chary.
    Jak wygląda sprawa z itemami tymi lepszymi typu inq/softy/warzony etc? Jest to dostępne czy raczej średnio?
    To samo z questami, jakieś serwisy są?
    Mógłbym pograć z ekipą, bo samemu to nudno, tzn nadal bym grał najwięcej na głównej postaci (zazwyczaj w nocy), ale mogę w dzień grać tutaj z wami.
    Interesowałby mnie ms albo ek, z tym, że ekiem nigdy nie grałem, a na msa nie mam kasy. ;__;
    Wczoraj widzialem jak ktos oglaszal service wlasnie na inquistion i pisal, ze szczegoly na boardzie forum tibia.com. Jesli chodzi o te lepsze itemy, no to jest popyt na softy, natomiast nie widze aktualnie podazy. Trzeba zlozyc jakas lepsza oferte w markecie i pisac na trade, moze ktos sie znajdzie. Natomiast na itemy z inq typu kusza, armor dla palka czy bronie dla knighta, to widze, ze idzie je dostac. Zapraszam do gry oczywiscie.

    Cytuj Gegul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kubon miszcz << mój nick.
    Zostales dopisany do listy

    @edit: Jakby ktos potrzebowal eq na rooka to piszcie. Jest calkiem przyzwoity zestaw zlozony przeze mnie i ulepszony przez zaboroo
    Ostatnio zmieniony przez Imonek : 12-01-2014, 21:57

  11. #10
    Avatar Slyad
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Tarnów
    Wiek
    28
    Posty
    1,935
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mistrzu ciemności, mam na Iridii jakiegoś 18 palka z dosyć dobrym distem i bodajże druida, jeśli odkopie passy(poszukam wieczorkiem) to albo zaczne grać z Wami, albo po prostu oddam najbardziej potrzebującemu :)

    //edit

    Niestety nie znalazłem passow, za to odkopalem jakies 100ms'y na Infernie i Kyrze itp :)
    Ostatnio zmieniony przez Slyad : 13-01-2014, 17:58
    Cytuj beny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smiecham sobie przeciez, nie ulega chyba zadnej watpliwosci ze virusy nasraja na ta grupke i jestem w stanie dac sie ujebac 8 cm chuja zeby miec okragle 20 ze oddadza max 2 mapki przez wszystkie mecze w grupie

  12. #11
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Slyad napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mistrzu ciemności, mam na Iridii jakiegoś 18 palka z dosyć dobrym distem i bodajże druida, jeśli odkopie passy(poszukam wieczorkiem) to albo zaczne grać z Wami, albo po prostu oddam najbardziej potrzebującemu :)

    //edit

    Niestety nie znalazłem passow, za to odkopalem jakies 100ms'y na Infernie i Kyrze itp :)
    Ok, jak cos to zapraszam oczywiscie.

    Zakupilem juz paka, ale jeszcze go nie aktywowalem. Natomiast chetnie stawiam monki. Jakby ktos chcial poskillowac, to piszcie.

  13. #12

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    28
    Posty
    1,513
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Teraz się nie da skilować na monkach bez wbijania skula, a to raczej dość ryzykowne. : /

  14. #13

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Funciek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz się nie da skilować na monkach bez wbijania skula, a to raczej dość ryzykowne. : /
    A w party?

  15. #14
    Avatar Imonek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Tam gdzie ciemno i głęboko
    Wiek
    29
    Posty
    1,335
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Gegul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A w party?
    Wlasnie nie wiem, jak to jest w party. Ale zaboroo walil na skullu i braciak dzisiaj tez i dawalo rade. Trzeba tylko sie przejsc na jakies odludzie

  16. #15
    Avatar .::Davido$::.
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kętrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    257
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Coś z dzisiaj - pierwszy dzień troszkę poexpiłem narazie skilluje offline i expię sobie swoją postacią na n-pvp. Pewnie poexpiłbym dłużej ale trochę nuda samemu.

    Załącznik 304907

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends komentatorzy torgowego lcsa
    Przez Skrzypas w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 20-07-2013, 12:06
  2. WYNIKI TORGowego konkursu literackiego
    Przez ProEda w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 11-01-2013, 18:46
  3. Torgs Association
    Przez Tomix w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 435
    Ostatni post: 07-09-2009, 17:21
  4. *Torgs Official Accociation-Inferna*
    Przez Rastafarianin w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post: 01-09-2009, 21:34
  5. Torg Association. Guardia.
    Przez Rodryg w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 01-09-2009, 16:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •