Reklama
Strona 200 z 664 PierwszaPierwsza ... 100150190198199200201202210250300 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,986 do 3,000 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #2986
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Spokojnie na wszystko przyjdzie pora. Jak na razie odwaliłeś kawał dobrej roboty :)

  2. #2987
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dołożony komplety m pakiet, odmalowana cała, teraz na razie robi się silnik vanosy itd.
    Szyb nie będzie, bo wpadną skóry ładne.
    Mex, co ci nie pasuje? brakuje tylko progów m pakiet, a one się dużo nie różnią od zwykłych.
    Felga i gwint na przyszły rok w tym roku budżet wyczerpany już został.

    @edit
    Kierunki będą pomarańczowe, bo takie mi się podobają, tylko na tył wpadną ori ledy.
    Wpadnie jeszcze shadow i nerki na czarno.
    Ostatnio zmieniony przez twardy : 30-08-2015, 13:47

  3. Reklama
  4. #2988
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Topasblau z pomarańczowymi kerunkami fajnie wygląda. A w środku masz pełen m-pakiet? Nie wstawiałeś jeszcze zdjęć wnętrza.

  5. #2989
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    Środek to inna bajka, mam jakiś plan, ale zobaczymy czy wypali, bo kolega sprowadza e46 z angli na części, jemu silnik potrzebny a ja może cały środek zagarne.

  6. #2990
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No fotele są sporty, ale faktycznie reszta seria. Ile on miał nakulane? Podłokietnik masz :D to już coś w BMW.

  7. #2991
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    270, ja zrobiłem 14 już od lutego. W e46 w większości był już podłokietnik.

  8. #2992
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Trochę ten przebieg widać po fotelach i kierownicy tu na zdjeciu, ale to tylko kosmetyka. Tez mam 255 tys na liczniku ( kto wie ile na prawdę..), ale fotele trochę lepiej wyglądają. Może to ta skóra tak robi. Jak dla mnie auto super, bez gwintów i bajerów dobrze wygląda, tylko felgi jakieś ori wrzucić.

  9. #2993
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Felgi idą na zimę, albo wpadną jakies 16, zobaczymy które zimówki nowe będą tańsze. Skóra troche dojechana, ale sam ją też załatwiłem wsiadając do samochodu, guzikami na spodniach.

  10. #2994
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mex, co ci nie pasuje? brakuje tylko progów m pakiet, a one się dużo nie różnią od zwykłych.
    właśnie potem się pokapowałem, że przecież nie ma progów z M-pakietu.

    Jak dla mnie to one wyglądają zupełnie inaczej, bez nich nie ma integralności, auto, jego stylistyki nie jest spójna. To powinna być Twoja pierwsza inwestycja.

  11. #2995
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Fotele można bardzo łatwo odświeżyć, farba do skóry czarna i malujesz boczki i wyglądają jak nowe. Kierownica ma swój urok. Ja w swojej e46 mam tą samą i na pewno bym ją na nic innego nie zmienił :) Ogólnie dobre plany i kibicuje projektowi :)

  12. #2996
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Fajna buma, propsuje. Ile mniej więcej wydałeś na mody?

  13. #2997
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    właśnie potem się pokapowałem, że przecież nie ma progów z M-pakietu.

    Jak dla mnie to one wyglądają zupełnie inaczej, bez nich nie ma integralności, auto, jego stylistyki nie jest spójna. To powinna być Twoja pierwsza inwestycja.
    Przyjrzyj się jeszcze raz tym progom. Tak, w e36 różnią się diametralnie, nie w e46. Tak samo jakbyś porównał zderzak m pakiet do m3, inaczej wyglądają :)


    Cybuch, zderzaki 2k, malowanie gdzieś z 3-3,5 nie licząc nie mojej pracy, jakieś tam duperelki z 1-1.5k.
    I to dopiero kropla milowa, zawsze marzyła mi się e36 m3, więc jak będzie kupiec na tą za dobry pieniądz to biere m3.

  14. #2998
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, ratujcie mojego Pontiaca! xD
    Sprawa wygląda tak - niedawno założyłem sobie gaz, co poskutkowało frapującą awarią:
    Przy odpalaniu na zimnym silniku (a więc na benzynie), przez pierwszych kilka minut pracuje on mocno nierówno, obroty jednak nie falują, trzymają się na stałym poziomie. Początkową diagnozą było łapanie lewego powietrza z jakichś nieszczelności, które niestety się znalazły, ale zostały wyeliminowane - to nie to. Praca silnika wskazuje na to, jakby go przylewało, strzela z wydechu paliwem (nie parkuje tyłem do aut, bo bym czarne plamy na nich zostawił) i lekko kopci na czarno. Jak mu wdepnąć na te 5-6 tysięcy obrotów, to zostawiam za sobą czarną chmurę dymu.
    Problem po chwili ustaje, po osiągnięciu jakiejś konkretnej temperatury - po nocy trwa to dłużej, niż np. teraz, jak mi auto stoi na 30 stopniach w słońcu.
    Co mogło mi paść przy zakładaniu tego gazu? Gazownicy wskazali na sondę lub przepływomierz, ale sonda zaczyna przecież pracować po chwili, po nagrzaniu, więc ona nie może być przyczyną moich problemów, a przepływomierza moje auto nie ma w ogóle. Jakieś pomysły? Co może być odpowiedzialne za dawkowanie zbyt dużej ilości paliwa na zimnym silniku? Jakieś pomysły?

  15. #2999
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, ratujcie mojego Pontiaca! xD
    Sprawa wygląda tak - niedawno założyłem sobie gaz, co poskutkowało frapującą awarią:
    Przy odpalaniu na zimnym silniku (a więc na benzynie), przez pierwszych kilka minut pracuje on mocno nierówno, obroty jednak nie falują, trzymają się na stałym poziomie. Początkową diagnozą było łapanie lewego powietrza z jakichś nieszczelności, które niestety się znalazły, ale zostały wyeliminowane - to nie to. Praca silnika wskazuje na to, jakby go przylewało, strzela z wydechu paliwem (nie parkuje tyłem do aut, bo bym czarne plamy na nich zostawił) i lekko kopci na czarno. Jak mu wdepnąć na te 5-6 tysięcy obrotów, to zostawiam za sobą czarną chmurę dymu.
    Problem po chwili ustaje, po osiągnięciu jakiejś konkretnej temperatury - po nocy trwa to dłużej, niż np. teraz, jak mi auto stoi na 30 stopniach w słońcu.
    Co mogło mi paść przy zakładaniu tego gazu? Gazownicy wskazali na sondę lub przepływomierz, ale sonda zaczyna przecież pracować po chwili, po nagrzaniu, więc ona nie może być przyczyną moich problemów, a przepływomierza moje auto nie ma w ogóle. Jakieś pomysły? Co może być odpowiedzialne za dawkowanie zbyt dużej ilości paliwa na zimnym silniku? Jakieś pomysły?
    A jak wiercili wtryski w kolektorze? U mnie mam tak, ze gasnie sobie na lpg jak musne delikatnie gazem, bo są źle wtryski w wiercone. Sonda, u mnie są 4, dwie przed katem dwie za, i te ostatnie szaleją, bo skład lpg jest inny niż benzyny i świrują pawiana.

  16. #3000
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A jak wiercili wtryski w kolektorze? U mnie mam tak, ze gasnie sobie na lpg jak musne delikatnie gazem, bo są źle wtryski w wiercone. Sonda, u mnie są 4, dwie przed katem dwie za, i te ostatnie szaleją, bo skład lpg jest inny niż benzyny i świrują pawiana.
    Zdejmowali kolektor normalnie, a auto na lpg śmiga bez problemów większych, także to nie jest chyba kwestia samego gazu. Jak byłem u nich ostatnio, to mi na nowo mapę benzyny ustawiali, bo coś tam się niby trochę przesunęło, no ale to także nic nie dało, auto cały czas na zimnym silniku dostaje za dużo benzyny.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •