Reklama
Strona 190 z 664 PierwszaPierwsza ... 90140180188189190191192200240290 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,836 do 2,850 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #2836
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co ciekawe zawsze myślałem że jak opona gorąca to zwiększa się przyczepność, a tutaj im cieplejsze tym bardziej piszczały :D
    A co to są za opony, no ja Cię proszę XD

    Poza tym zbyt wysoka temperatura opon jest dużo gorsza, aniżeli za niska.
    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Urlak bo BMW to auta które są bardzo dobrze wygłuszone ;)
    Są, ale to tylko E46, cudów ni ma.

  2. #2837
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Usuwał ktos filtr DPF juz? Jest różnica w spalaniu? Konczy mi sie gwarancja w cruze i chce go wyrzucić, koszt takiej operacji (wycięcie filtra i usunięcie go z komputera) to ok 1500zl.
    Słyszeliście o złych skutkach usuwania DPF? Jakies przestrogi?

  3. Reklama
  4. #2838
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Usuwał ktos filtr DPF juz? Jest różnica w spalaniu? Konczy mi sie gwarancja w cruze i chce go wyrzucić, koszt takiej operacji (wycięcie filtra i usunięcie go z komputera) to ok 1500zl.
    Słyszeliście o złych skutkach usuwania DPF? Jakies przestrogi?
    za drogo.

    Chip + usunięcie DPF to koszt 1400 zł, samo DPF wywalenie nie powinno więcej niż 700 kosztować.
    Jeżeli dobrze usunięty i wyprogramowany to nic się nie stanie i nie będzie problemu. Spalanie delikatnie na minus będzie bo co jakiś czas DPF się wypala by się oczyścić no i samo w sobie lżej będzie. Polecam pozbyć się za jednym razem katalizatora i będzie cacy

  5. #2839
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    1500 bo cruzaka oddaje w najlepsze rece w Olsztynie, chce miec pewnych ludzi. Akurat katalizator mi nie przeszkadza a przez DPF idzie osiwiec

  6. #2840
    Avatar Zeliwny
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    165
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jaki olej do e39 530d wlać i ile dokładniej jego wchodzi? i jaki olej do steptronica polecacie?

  7. #2841
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ile kosztuje odkodowanie radia w seat toledo II? Nie znam hasła niestety a akumulator odłączony miałem :d

  8. #2842
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ze 100, tak mi się wydaje ale głowy nie dam sobie uciąć :D
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #2843
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Loo King napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1500 bo cruzaka oddaje w najlepsze rece w Olsztynie, chce miec pewnych ludzi. Akurat katalizator mi nie przeszkadza a przez DPF idzie osiwiec
    znajomy cos mowil, ze tez chce usuwac dpf'a a jestem z okolic olsztyna to moglbym go podpytac gdzie to ma zamiar robic, bo o samochod dba jak o jajko

  10. #2844
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Panowie, pierdole się od Października z autem. Objawy- silnik wariuje, obroty lekko skaczą, no wkurwia na maksa. Auto podczas stania działa jak ciągnik. 1,6, 16V BCB seat toledo II. Pod kompa podpinany- sondy. Obydwie wymienione, EGR, Sterownik i nie pomogło. Warto oddać do serwisu? Bo żaden magik nie potrafi tego naprawić, no kurwica człowieka juz bierze.
    @Urlak ;
    Ostatnio zmieniony przez Mysterious Boy : 07-07-2015, 21:24

  11. #2845
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    sprawdź węże od podciśnienia czy nie sparciały i nie są popękane. Mi tak skakały ostatnio i wyczaiłem
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #2846
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    I sądzisz że przez to cały silnik tak by wariował? Jak maskę otwierasz to tam wszystko aż lata. :s

    Btw co sądzisz o serwisie? Dużo wezmą?

  13. #2847
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    no na pewno by obroty skakały jak dostaje lewe powietrze.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  14. #2848
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Panowie, wejdę w posiadanie samochodu, który miał wymienione panewki (i tylko to) i wiem, że trzeba dotrzeć silnik, zrobiony przebieg ok 700km od wymiany dziadkowej jazdy ponizej 3krpm - docierac go jeszcze czy juz bedzie ok?

  15. #2849

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie, wejdę w posiadanie samochodu, który miał wymienione panewki (i tylko to) i wiem, że trzeba dotrzeć silnik, zrobiony przebieg ok 700km od wymiany dziadkowej jazdy ponizej 3krpm - docierac go jeszcze czy juz bedzie ok?
    Po wymianie panewek silnika się nie dociera, jak by się miało coś docierać tam to wał do szlifu i kolejne panewki. Już mnie śmieszą ci pseudo znawcy z internetu którzy nawet po zdjęciu głowicy chcą silnik docierać. Zapamiętajcie sobie że po wymianie pierścieni można docierać silnik bo one jako tako współpracują z tulejami a wszystkie rodzaju łożyska ślizgowe nie stykają się z elementem który łożyskują więc tam nie ma co docierać.

  16. #2850
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Taka sytuacja: przy naciśniętym pedale gazu, podczas przyspieszania, najczęściej na 3, rzadziej na 4 biegu (chyba też na innych ale dużo rzadziej), sporadycznie ale jednak, dzieje się takie coś jakby mi na ułamek sekundy odcinało moc, wtedy na ten ułamek sekundy przestaje "ciągnąć" auto do przodu, taka chwilowa zamułka, jest to niemal niewyczuwalne, pasażerowie chyba nie czują ale ja jako kierowca tak, da się na podstawie tego jakoś wstępnie określić co to może być? Silnik 1.9dci 120km laguna 2. Dodam w sumie, że już od dawna to mam ale miałem wcześniej zajechane tarcze, myślałem, że może coś tam trze o klocki... po wymianie na nówki sztuki jednak problem nadal występuje i wolę się tym zainteresować, szczególnie, że to laguna a ja sporo trasy robię.
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 10-07-2015, 00:37
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •