Reklama
Strona 70 z 664 PierwszaPierwsza ... 2060686970717280120170570 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,036 do 1,050 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #1036
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszyscy mamy chujowe auta, czy to Rover, Fiat czy stare BMW.
    Eee, kurfa, grzeczniej proszę, mój Fiucior to prawilny cipkowóz i bynajmniej nie jest chujowy.

    a z tobjego beka w sumie XD

    a takie S3 to bym se nawet kupił, ale nie tykam gunwa jak 1.8T
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 28-07-2014, 16:03

  2. #1037
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Czym tu się podniecacie. s3 kosztuje jak zwykłe auto i seryjnie ma tam z 210 koni. Typ na pewno nic nie robił w tym aucie bo nie ma pojęcia co pisze widać po postach xD Jak już to kupił gotowe :) Nic specjalnego

    Mogę wam zarzucić ss z evo 9 i subaru z 4turbo z hamowni xd

    to tdi?


    Sprzedam s8 jak ktoś chce
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 28-07-2014, 16:25
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #1038
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sprzedam s8 jak ktoś chce
    D2? Manual? Ile?

    i tak nie kupię, bo będę musiał się prostytuować, ale zapytać nie szkodzi XD

  5. #1039
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    moge na jutro wiedzieć dokładnie cene bo to nie moje tylko kolegi a nie bede mu teraz dupy zawracać bo i tak nie kupie od niego :D Nie stać mnie aby tankować xd coś 4.2 silnik
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #1040
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Urlak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moge na jutro wiedzieć dokładnie cene bo to nie moje tylko kolegi a nie bede mu teraz dupy zawracać bo i tak nie kupie od niego :D Nie stać mnie aby tankować xd coś 4.2 silnik
    No jak 4.2 to D2, bo D3 mają silnik z Gallardo 5.2.

  7. #1041
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    najlepsi ludzi jak sie chwala ze spod swiatel wszystkich biora xD

    Przeciez ja z 4 lata temu jak jeszcze smartem smigalem (jaki to silnik byl? 0.9 CDI w automacie? chyba z 40-50 koni mial xD) to nigdy nie bylo mocnego, bo ludzie najzwyczajniej w swiecie nie sciagaja sie, to nie film ze patrzysz dla 'rywala' w oczy i popierdalacie do kolejnych swiatel a wygrany zgarnia samochod. Zyjemy tu gdzie zyjemy i nie kazdego stac na M3 i uliczne wybryki ;)

    Jak juz napisalem posta to w sumie moge sie pochwalic ze mam zamiar kupic spoiler


    ten ze swiatlem stop to oryginalny, mi chodzi o ten wyzej. Koszt ok 400 zł + malowanie we wlasnym zakresie

  8. #1042
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ja sie tu kurwa rozprawiam o komforcie jazdy, o wykonaniu, o tym jak to auto rozpieszcza kiedy sie go prowadzi, a ten mi wyskakuje, ze łoi spod swiatel polowe miasta nie swoja s3. No rzeczywiscie raczej nie zrozumiesz co mialem na mysli....

    Masz taki super projekt eski, a chwalisz sie starymi zdjeciami z 2011 roku i przeklejasz linki z innego forum? Szacun, ze ci sie chce.


    Zahaczylem o prog, wydawal sie mniejszy i zluzowala sie lekko listwa, mam nadzieje, ze nic sie nie zniszczylo na podwoziu bo jeblo konkretnie... jeszcze do tego przytarlem delikatnie rant bo jakis kutas nie potrafi parkowac i mnie zastawil, cale szczescie nie ma zbytnio ubytku, drobna rysa na 2-3 cm, ale gosc mi tak cisnienie podniosl, ze czekalem na chuja 15 minut az wyjdzie z urzedu zeby go zjebac. Slaby dzien..
    Ostatnio zmieniony przez Master : 28-07-2014, 23:07
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #1043
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na pewno nie kompromis, 3 5 i 7 to są 3 różne światy :)
    Jednak chyba kompromis ;) Jeśli chce ktoś mieć i trochę sportu i trochę luksusu to wybiera serię 5.

    Co do kolegi od s3 to nie spinajcie się też tak, jego nie jego fajerwerków tutaj nie widzę jakby wypadł z jakimś m3 czy czymś na prawdę konkretnym to tak ale nie starym s3 ;)

    Co do e38 to jest super auto właśnie jeśli chce ktoś komfort i prestiż to właśnie jest to samochód dla niego, jeśli miałbym wybierać to pewnie 3.0 silnik bo był by najodpowiedniejszy co do utrzymania i osiągów.

  10. #1044
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    http://caraudio.basser.pl/renault/11...ult-kango.html
    Czy jak się wstawi taki dystans i do tego głośnik, to nie będzie on chujowo przez to grał?

  11. #1045
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    a jak to ma wpływać na jakość grania? xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  12. #1046
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Musisz przede wszystkim dobrze wszystko poprzykręcać i najlepiej zainwestować w matę wygłuszającą.

    Pamiętajcie, że lepiej wydać 200zł w taką matę, jak na nowe głośniki bo jakość dźwięku po wygłuszeniu jest zdecydowanie lepsza, a głośniki za 2 stówy to jakiś chiński syf.

    http://allegro.pl/czesci-karoserii-e...v6-p-2-mt-0718


    Montaż jest banalny, więc daruje sobie tłumaczenie. Po prostu wszystkie dziury muszą być zaklejone.


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  13. #1047
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak wygłuszysz całe auto, to jak waga auta wzrasta :)

  14. #1048
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    1. Na co te lusterka w autach mają niebieskie szkło?
    2. Dziwna sprawa, w aucie klima działa ok, nie smierdzi, ale jak puszczę zwykłą dmuchawę z obiegiem na zewnątrz to wali obornikiem lekko, jak zamknę obieg to jest ok. Co to może być?

  15. #1049
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @twardy ;
    Albo mówimy o wygodzie, albo o zapierdalaniu.
    @haxigi ;
    Wymień filtr kabinowy, masz tam kupe liści zapewne, teraz popadało i to wszystko gnije..

    Niebieskie lusterko ma niwelować odbicie światła i ładnie wyglądać. Bardzo się przydaje w nocy, gdy stanie za Tobą ducato, traffic czy inny boxer który świeci idealnie na twarz.
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 29-07-2014, 20:57


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  16. #1050
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @twardy ;
    Albo mówimy o wygodzie, albo o zapierdalaniu.
    @haxigi ;
    Wymień filtr kabinowy, masz tam kupe liści zapewne, teraz popadało i to wszystko gnije..

    Niebieskie lusterko ma niwelować odbicie światła i ładnie wyglądać. Bardzo się przydaje w nocy, gdy stanie za Tobą ducato, traffic czy inny boxer który świeci idealnie na twarz.
    Waga wzrasta, to spalanie automatycznie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •