Reklama
Strona 251 z 664 PierwszaPierwsza ... 151201241249250251252253261301351 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,751 do 3,765 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #3751
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Torgi ktoś ma auto od Szwajcara? Gość wystawił autko 1.8t 4x4

    i pojawia się pytanie jakie dokumenty powinien mieć do tego auta bo jest na blachach z Szwajcarii to niby sprzedaje kolega jego bo właściciel w Anglii podobno. Auto nie ma opłaconej akcyzy ani cła Ktoś coś wie na temat sprawdzenia żeby wał nie wyszedł na co zwracać uwagę?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  2. #3752
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    jeszcze vat, jak wiadomo u nas 23% więc można auto odprawić w np. niemczech gdzie vat jest 19% jeśli te 4% są warte takiego zachodu
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #3753
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    przod ladnie spasowany, ewentualnie tak zdjecia robil zeby nie bylo widac ze zle, gorzej natomiast z kolorami bo strasznie sie gryza.

  5. #3754
    Avatar Endryu
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    95
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Przyjechałem do domu, a tu niespodzianka w mojej Corsie, 6 pin, który mam zmostkować jest pusty, co zrobić w takiej sytuacji :O

    Załącznik 346249

    Doczytałem, że chyba tego mostkowaniem nie zrobię, potrzebny będzie interefejs OBD, z tej strony wynika
    http://www.obd-2.de/obd-2-fahrzeugli...m&event=submit
    że moja Corsitka ( Corsa 1.0 X10XE Motronic M1.5.5 OBD-1 ), ma OBD-1, ale złącze jest 16-pin, więc z automatu OBD2. Doczytałem, że auta z przełomu wdrożenia OBD2 mogą mieć wejścia 16-pinowe, ale np program może nie być pod standardem OBD2. I teraz moje pytanie, co mam robić w tej sytuacji, gdybym chciał kupić interfejs? OBD 2 z przejściem na OBD1, czy na odwrót, czy po prostu OBD2. ;)
    Ostatnio zmieniony przez Endryu : 12-02-2016, 13:18

  6. #3755
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Wróciłem od mechasów - poszedłem do porządnego mechanika, traktowali jak człowieka i dbali o klienta, poszedłem z tym samym problemem co ostatnio - auto ściąga do lewej, chciałem żeby mi sprawdzili zbieżność. Poprzedni mechanik przełożył mi opony z tyłu na przód i stwierdził, że jest zajebiście, zawias w porządku. Dzisiaj się okazało, że nie jest w porządku, zanim sprawdzili zbieżność (nie sprawdzili jej wcale), sprawdzili zawias - łączniki stabilizatorów i 6 wahaczy do wymiany ;( Jako, że w ich hurtowni nie było wahaczy, to musze je sam skompletować

  7. #3756
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dobra, kupilem vento 1.9TD 1992' i jest nastepujacy problem. Podczas postoju temperatura rosnie a podczas jazdy spada do minimum :/ termostat i czujnik wymieniony przez poprzedbiego wlasciciela. Gosc mial go 10 lat i jest mechanikiem, watpie ze sam by sobie zjebal robote.

  8. #3757
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    może chłodnica zapowietrzona?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #3758
    Mexeminor

    Domyślny

    sprawdź czy to nie wskaźnik wariuje, bardzo możliwe w starym aucie. Może być jeszcze coś z wentylatorem, ale to znowu nie wyjaśnia drastycznego spadku temperatury podczas jazdy.

  10. #3759
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jakby wentylator pracowal calg czas to bym go slyszal i n postoju by sie nie grzal :| zaraz poszukam konkretnych objawow zapowietrzonej chlodnicy i zejde sprawdzic :)

  11. #3760
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakby wentylator pracowal calg czas to bym go slyszal i n postoju by sie nie grzal :| zaraz poszukam konkretnych objawow zapowietrzonej chlodnicy i zejde sprawdzic :)
    Odpowietrz układ, zachowuje sie jak zapowietrzony by był.

  12. #3761
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Rikimaru Uh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, kupilem vento 1.9TD 1992' i jest nastepujacy problem. Podczas postoju temperatura rosnie a podczas jazdy spada do minimum :/ termostat i czujnik wymieniony przez poprzedbiego wlasciciela. Gosc mial go 10 lat i jest mechanikiem, watpie ze sam by sobie zjebal robote.
    w audi mialem identyczny problem. Wyciagnalem termostat, zagotowalem w granku niby wszystko ok otwiera sie i zamyka. Podmienilem czujnik dalej to samo. Zalozylem nowy termostat (chinszczyzna za 20zl) dalej to samo. Az wyczytalem na forum ze jesli termostat nowy to tylko orginalny albo tej firmy co robi na pierwszy montaz i bingo wskazowka stoi w pionie. Co prawda po wlaczeniu ogrzewania na 22+ dalej spada ale to raczej wina licznika bo dzis zatankowalem 21 litrow i wskazowka nie drgnela nawet a rezerwa nie zgasla, ostatnio znow do pelna zalalem a na wskazniku 1/2 baku

  13. #3762
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Moze gdzies zwarcie na liczbiku, albo plywak w slabej kondycji juz :) mo coz, zamowie oryginal jak wychodzil, odpowietrze uklad na nowo i dam znac.

  14. #3763
    Mexeminor

    Domyślny

    Tak jeszcze a propos tego Vento - gdzie miałeś oczy podczas jazdy próbnej? Przecież to od razu widać, że coś nie halo.

  15. #3764
    Avatar Royalsiwy
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    1,032
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mam takie pytanie.

    Jezdze 1.0 polowka z 2001 r. i wczoraj mialem wypadek z winy drugiego samochodu. Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja z samochodami zastepczymi? Chca mi wcisnac jakiegos citroena c1 czy peugota 107 gdzie ja mam ponad 1.95m wzrostu.

    Moge klocic sie o jakis inny (wiekszy) samochod? Nie widzi mi sie jezdzic taka puszka. Czy nie mam nic do gadania w tej kwestii?

  16. #3765
    Mexeminor

    Domyślny

    Przecież w tych autach wcale nie ma mniej miejsca niż w Polo.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •