Reklama
Strona 279 z 664 PierwszaPierwsza ... 179229269277278279280281289329379 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,171 do 4,185 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #4171
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Patrząc na to



    wydaje mi się, że dupa jest za bardzo rozciągnięta.

  2. #4172
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Troche te z saabow przypomina

  3. Reklama
  4. #4173
    Avatar Endryu
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    95
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Witam mam pytanie dotyczące Corsy B, chciałem sprawdzić poziom oleju, wyciągałem bagnet patrze, a tu cała rurka w ręce została XDD. I tak patrzyłem tam to nie wygląda, żeby to było jakieś przykręcone/przyspawane, więc w końcu jak to jest :D? Zauważyłem taki większy otwór dookoła tej rurki na złączu jakby tam była jeszcze jakaś uszczelka .

  5. #4174
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    A kto ma robić tego poloneza i na jakich częściach?

  6. #4175
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Panowie zakładając, że mam uszczelkę pod głowicą do wymiany to trzeba razem z tym robić rozrząd? Bo rozrząd robiłem dosłownie miesiąc-dwa temu a teraz wszystko wygląda na to, że uszczelka poszła, w internetach wyczytałem, że należy przy tej wymianie zrobić też rozrząd... I ogólnie ile kosztuje ~ wymiana uszczelki w zwykłym dieslu 1.9dci?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #4176
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A kto ma robić tego poloneza i na jakich częściach?
    Ma to byc 100% polski samochod, na kupno ktorego bedzie mogl sobie pozwolić przeciętny Kowalski. Ogolnie to projekt jeszcze nawet nie wyruszył choc nazwę ma polonez 2015, na ich stronie internetowej zbierają na I etap i maja uzbierane 160/10000zl, ogolnie to smiechlem a projekt pewnie widmo

    http://polonez2015.pl

    Przód to taka mieszanka VW i skody
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 03-05-2016, 13:10

  8. #4177
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    oni dopiero zbierają hajsy na prototyp bo póki co to mają zabawkę w skali 1:25 wydrukowaną na drukarce 3D także jeszcze długa droga jeśli w ogóle to się uda... a podobieństwa mogą być nieprzypadkowe bo vw i skody ty chyba najlepiej schodzące u nas auta więc to może ma zagwarantować sukces przynajmniej wizualny, tak czy inaczej mi się podoba, i kupeta i sedan
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  9. #4178
    Avatar igla1993
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    siemka, dzis podczas jazdy w ten mega deszczowy dzien mój lanos odmówił posłuszenstwa, jechalem ok. 80 na godzine, spokojnie, bez przeciazen, az nagle silnik zgasł, obroty spadły do zera, nic nie zasmierdziało, nie szarpnęło, jak zgasł, tak nie chce odpalić... pomysly?

  10. #4179
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Sprawdź cewkę i kable.

  11. #4180

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie zakładając, że mam uszczelkę pod głowicą do wymiany to trzeba razem z tym robić rozrząd? Bo rozrząd robiłem dosłownie miesiąc-dwa temu a teraz wszystko wygląda na to, że uszczelka poszła, w internetach wyczytałem, że należy przy tej wymianie zrobić też rozrząd... I ogólnie ile kosztuje ~ wymiana uszczelki w zwykłym dieslu 1.9dci?
    Moment. Dwa miesiące temu miałeś robiony rozrząd i wydmuchało ci nową uszczelkę teraz? Oj chyba cie w chuja zrobili w tym warsztacie...

    Cytuj igla1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siemka, dzis podczas jazdy w ten mega deszczowy dzien mój lanos odmówił posłuszenstwa, jechalem ok. 80 na godzine, spokojnie, bez przeciazen, az nagle silnik zgasł, obroty spadły do zera, nic nie zasmierdziało, nie szarpnęło, jak zgasł, tak nie chce odpalić... pomysly?
    Może aku ci się rozłączył? Pasek rozrządu pękł? Jak ci pasek poszedł to jak kręciłeś silnikiem to pewnie już masz po zaworach.
    Ostatnio zmieniony przez Zdzicha co w portki kicha : 04-05-2016, 01:15

  12. #4181
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Zdzicha co w portki kicha napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moment. Dwa miesiące temu miałeś robiony rozrząd i wydmuchało ci nową uszczelkę teraz? Oj chyba cie w chuja zrobili w tym warsztacie...
    W chuja to Ty się sam robisz pisząc takie posty. Jaką nową uszczelkę? Zrobił normalnie rozrząd, a teraz mu prawdopodobnie wydmuchało UPG i pyta się, czy musi znowu robić rozrząd, bo wyczytał, że w 1.9 dCi przy ruszaniu głowicy trzeba zawsze nowy rozrząd założyć.

    To nie było takie trudne.


    Cytuj Zdzicha co w portki kicha napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może aku ci się rozłączył? Pasek rozrządu pękł? Jak ci pasek poszedł to jak kręciłeś silnikiem to pewnie już masz po zaworach.
    Jakby mu pękł pasek rozrządu, to tak czy siak już by miał po zaworach. Dodatkowe kręcenie nic by tutaj nie zmieniło.

  13. #4182

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie jestem mechanikiem ale coś tu jest nie tak jak gość pisze że wymieniali mu rozrząd (gdzie trzeba zdejmować głowicę i potem założyć nową uszczelkę) i teraz nagle mu ją wydmuchało... Więc pytanie co magicy tam wyczarowali.

    Co do tych zaworów to jeszcze tłoki może zniszczyć

  14. #4183
    Avatar Rysiek Cysiowaty
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    40
    Posty
    664
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Panowie mam upatrzone bmw e46 touring z 2002 roku 2.0 D 116 km
    Problem polega na tym ze autkiem trochę telepie. Są wyczuwalne drgania. Lusterko lekko drży itp.
    Podejrzewam:
    a) poduszkę pod silnikiem (są dwie pod silnikiem i dwie pod skrzynia) gościu wymieniał jakiś czas temu jedna poduszkę.
    b) koło pasowe
    c) dwu masa (była wymieniana 2 lata temu, sprzęgło działa idealnie)

    Rozchodzi się o to ze nie chce popłynąć strasznie w koszty. Moze to być pierdoła jak poduszka a może to być sprzęgło co już tanie nie jest.
    Jest jakiś sposób jak to zdiagnozować co jest przyczyna tych drgań? czy może być inny powód?
    Jak wjadę nim na kanał to dam rade ujrzeć poduszkę i sprawdzić czy nie jest już wybita?

    Nie są to straszne drgania. Nie trzepie autem jak sieczkarnia czy wibratorem

  15. #4184

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A czujesz drgania jak trzymasz kierownicę? Mogą to też być wtryski. Najlepiej pod kompa podłączyć. Może coś wyjdzie

  16. #4185

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    706
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Rysiek Cysiowaty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panowie mam upatrzone bmw e46 touring z 2002 roku 2.0 D 116 km
    Problem polega na tym ze autkiem trochę telepie. Są wyczuwalne drgania. Lusterko lekko drży itp.
    Podejrzewam:
    a) poduszkę pod silnikiem (są dwie pod silnikiem i dwie pod skrzynia) gościu wymieniał jakiś czas temu jedna poduszkę.
    b) koło pasowe
    c) dwu masa (była wymieniana 2 lata temu, sprzęgło działa idealnie)

    Rozchodzi się o to ze nie chce popłynąć strasznie w koszty. Moze to być pierdoła jak poduszka a może to być sprzęgło co już tanie nie jest.
    Jest jakiś sposób jak to zdiagnozować co jest przyczyna tych drgań? czy może być inny powód?
    Jak wjadę nim na kanał to dam rade ujrzeć poduszkę i sprawdzić czy nie jest już wybita?

    Nie są to straszne drgania. Nie trzepie autem jak sieczkarnia czy wibratorem
    Mialem takie same objawy w a4 b7 tdi i wyszło na kompie ze do wymiany wtrysk

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •