Reklama
Strona 95 z 664 PierwszaPierwsza ... 45859394959697105145195595 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,411 do 1,425 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #1411
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hehe Royal upomną się upomną :P Mi też mandaty leżały po roku ponad, ale w końcu się odzywali ;) Dodam, że w porównaniu do Ciebie to u mnie groszowe sprawy były.
    dziwne, bo mandat mojego brata przedawnil sie po roku, tzn straz miejska chyba cyknela fotke i pozniej policja zapukala do drzwi z listem w reku, powiedzialem, ze za niego nie przyjme, bo mieszka za granica i tyle :D

  2. #1412
    Avatar DJ Yoody
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Iława
    Posty
    210
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    to dziwne, ojciec dostał mandat 300zł i płacił w ratach po 100zł, gdy minęło 2 lub 3 tygodnie od ostatniej raty przyszło upomnienie z odsetkami już na 116zł -.-
    (mandat za prędkość od policji)

    Wychodzi na to, że najlepiej nie zaczynać płacić mandatów xd
    Ostatnio zmieniony przez DJ Yoody : 20-09-2014, 20:44

  3. Reklama
  4. #1413
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Albo nie łamać przepisów ;)

  5. #1414
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Sobotni wieczór, godzina ~23 nudno w chuj, co tu robić? A więc zatankowałem astrę i dzida na miasto. Przez ponad godzinę włóczyłem się oszczędnie przez całą Warszawę i udało mi się złapać z Lexusem, Audi oraz Renaultem. Strasznego miałem pecha w znalezieniu większej ilości rywali :P



    Audi A6

    To mój pierwszy rywal, nie znam silnika ani pojemności. Zaczeliśmy od ok.~40km/h i udało mi się go dziabnąć o niemal pół długości. Dziwnym trafem musieli skręcać na następnych światłach :P

    Lexus is300h


    Moje trofeum. Jadąc ekonomicznie po obrzeżach miasta wyprzedził mnie z prędkością rakiety ten dziad. Całe szczęście już hamował przed zapalonym czerwonym więc udało mi się z nim trochę zrównać i wnet zapaliło się zielone. Patrze Lexus but i mi odchodzi, ja niestety miałem wpiętą trójkę przy ~40km/h (Jak wspomnialem jeździłem eko:P) więc nie miałem szans. Dogoniłem go na następnych światłach. Stoi i się lśni jak milion złotych, podjeżdżam obok, zerkam co się dzieje a tam młody chłopak z jakąś wymalowaną cipką sobie gadają, coraz to zerkając na nas. No coż myślę, kości zostały rzucone. Zapala się zielone patrzę Lexus buta daje no to jazda. Pierwszy bieg, szybka zmiana przy 5krpm bo trakcja świrowała szybka dwójka i już trzeba trójke wbić bo się rpm'y kończą. I będąc niemal na równi z Lexusem owej trójki nie trafiłem i czerwony jak burach dałem gaz na luzie. No cóż, na całe szczęście mieliśmy jeszcze jedną szansę na rewanż, tym razem wszystko poszło po mojej myśli. Lexus dostał niemal dwie długości ;)


    Megane RS


    Boże, jakiego to ma buta ;[ Byłem absolutnie bez szans.. I po tym pojechałem grzecznie do domu.

    Na postoju, żeby schłodzić troszkę silnik dotknąłem felg.. Jajecznice mógłbym smażyć ;)

    To apropo łamania przepisów ;)
    @Justakas ;
    c20xe
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 21-09-2014, 13:03


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  6. #1415
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To jaki silnik masz w tej astrze??

  7. #1416
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    A co może mieć w astrze GSI?

    150 koni, i to wcale pięknie nie jedzie - tak jeździłem.

    @

    tak na pewno Lexus is300h dogoniłeś, gość chyba na 2-gim biegi jechał bo nie chciał się rozpędzać.

    Co du Audi to może start astra am lepszy ale na trasie a6 połknie szybko taką astrę
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 22-09-2014, 18:20
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  8. #1417
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    150km w takim małym aucie to nawet nawet, a taka astra zawsze lepsza niż ta stara corsa ktorą Royal pokazywał. Ten leksus to 3 litrowa benzyna ??

  9. #1418
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    jeździłem dużo szybszym RS clio2 i powiem że szału też nie robi ale nawet zapierdala. Może dlatego że przejechałem się Evo 9 czy Subaryną i się zakochałem, ale 70 tys mnie nie swędzi i nie widziałem nawet tyle xd
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  10. #1419
    Avatar SzalonyMes
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    2,745
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    sprawa jest taka, że wyje mi przy skrecaniu, prawdopodobnie pompa, gdy dolewam płynu to na jakiś czas jest ok, a potem znowu kaplica, co moze byc przyczyna?
    “When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful.” - Eric Thomas

  11. #1420
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pewnie pompa.

    Co do mojej astry.. 7.2s na g-techu więc myślę, że wystarczająco zapierdala. Na autostradzie nie mam co się łapać, bo skrzynia się kończy przy 200km/h. I tej mocy podobno jest troszkę więcej jak 150, ale czas pokaże. Póki co mam inne wydatki jak pakować stówę na hamownie.
    Powiem więcej, wczoraj miałem okazję się złapać z moim znajomym który posiada ST200 i też nie udało mu się mnie pocisnąć ;)

    Kupić używane auto.. Zamówione tarcze, klocki wydany majątek, a tu łożysko dociskowe zaczęło wyć. I teraz pytanie, zostawić aby wyło do czasu wymiany sprzęgła czy jednak poświęcić te parę godzin na wymianę? Nie mam pojęcia czy będą jakieś konsekwencje tego, że sobie łożysko powyje..
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 22-09-2014, 19:39


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  12. #1421
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ta 20 letnia astra ma 7.2s do setki ?:P

  13. #1422
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ta 20 letnia astra ma 7.2s do setki ?:P
    wątpię w takie bajki
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  14. #1423
    Avatar vOire
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    442
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to wazy tylko tone sto ale osemke to minimum powinno miec

  15. #1424
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Byście się zdziwili jak większość małolatów ;)

    Z tarczy brembo musiałem zrezygnować.. Będą jakieś tanioszki, bo łożysko się posypało w drobny mak ;(


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  16. #1425
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    No może byśmy się zdziwili ale co tam jest jeszcze zmodzone, że idzie równo jak seria a ma 20 lat? Czy w astrach konie nie zdychają? :>

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 4 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •