Reklama
Strona 185 z 664 PierwszaPierwsza ... 85135175183184185186187195235285 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,761 do 2,775 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #2761
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co mnie obchodzi jakie dają auto zastępcze? To akurat w ogóle nie ma związku z obecnie poruszanym tematem. BMW to BMW, nie spodziewałbym się, że serwisując serię 5 daliby mi kurwa zdezelowaną jedynkę, no bądź poważny.
    No i widzisz jak łatwo udowodnić, że pierdolisz głupoty bez pojęcia: Zostawialiśmy niemalże nowe e92 do pomalowania kół na czarno, powiedzieli że potrwa to 2 dni i dali nam jako auto zastępcze właśnie ZDEZELOWANĄ JEDYNKĘ. Więc skończ już pierdolić takie kocopoły, skoro nie masz pojęcia o niczym.


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i ciężkie czasy dla BMW, no błagam XD Więcej nowych piątek widzę na ulicach niż Passatów czy A6tek (choć Audi jest sporo, ale to tylko potwierdza, że segment premium ma się bardzo dobrze). Może ten Twój dealer ma ciężkie czasy, ale jeśli robi takie rozdawanie pieniędzy, to długo nie pociągnie i ta Wasza gwarancja nie będzie miała gdzie być wykonywana.
    Naprawde myślisz, że większość tych Beemek jest kupiona w polskim salonie? XD
    Zapewne 80% z nich to bite niemce czy inne szwajcary.
    Tu Cię zaskoczę, bo zmienili niedawno placówkę na dwa razy większą i roszszerzyli swoje usługi o stację kontroli pojazdów i dodali I7 do jazdy testowej ;).


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    PS Gdzie te tanie, dobre materiałowo i super skrojone garnitury, które miałeś wstawić do Modnisi? Bo ciągle jakoś nie widzę XD
    Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to już dawno byś je znalazł.

  2. #2762
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i widzisz jak łatwo udowodnić, że pierdolisz głupoty bez pojęcia: Zostawialiśmy niemalże nowe e92 do pomalowania kół na czarno, powiedzieli że potrwa to 2 dni i dali nam jako auto zastępcze właśnie ZDEZELOWANĄ JEDYNKĘ. Więc skończ już pierdolić takie kocopoły, skoro nie masz pojęcia o niczym.
    To ja już nie wiem czy Ty jakąś żałosną podpuchę zrobiłeś żebym napisał coś, wg Ciebie jest nieprawdą (bo to, że akurat Wy zostawiliście E92 w Lublinie nie oznacza, że takie same auto zastępcze dostaniesz np. w Gliwicach) czy co? Bo nie wiem czy się śmiać czy płakać. I dalej jaki to ma związek, jaki? Bo wiesz, że każde ASO jest inne pod takimi względami, nie? A my tutaj, widzisz, mówimy ogólnie.

    No a to, że dali Wam zdezelowaną jedynkę, tylko niestety potwierdza to, co wiem o większości ASO. Szkoda, że są ASO BMW, które robią takie rzeczy, ale co ja mogę.


    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Naprawde myślisz, że większość tych Beemek jest kupiona w polskim salonie? XD
    Zapewne 80% z nich to bite niemce czy inne szwajcary.
    Tu Cię zaskoczę, bo zmienili niedawno placówkę na dwa razy większą i roszszerzyli swoje usługi o stację kontroli pojazdów i dodali I7 do jazdy testowej ;).
    No to mają te ciężkie czasy w końcu czy jak? Bo już sam sobie przeczysz.

    A te Beemki są kupione w polskich salonach, widać jakie masz pojęcie. Oczywiście, są to auta w większości leasingowe, ale to nie ma znaczenia, bo jeśli sporo firm przechodzi z jakichś Insygni i innych Mondeo na serię 5 czy Audi A6 (bo teraz też to często widuję, np. HILTI), to pokazuje, że segment premium ma się DOBRZE, a nie, że "ciężkie czasy". Nawet ostatnio gadałem z gościem, który sprzedaje swoje E90, bo dostał w firmie F10. Gość, który jeździ 9cio letnim E90 dostał w firmie F10; nie żaden prezes, nie żaden dyrektor - zwykły pracownik o troszkę wyższych kwalifikacjach.

    Poza tym nowiutki salon Gazdy w Gliwicach mówi sam za siebie - BMW ma się bardzo dobrze. Gazda jest pierdolonym geniuszem rynku dealerów w Polsce, możesz sobie zobaczyć jakie ma salony i od czego zaczynał. Jeśli wszedł w BMW to oznacza, że mu się to bardzo, ale to bardzo opłaca.


    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem, to już dawno byś je znalazł.
    A tego nawet nie skomentuję, bo się znowu pogrążasz.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 30-06-2015, 13:29

  3. Reklama
  4. #2763
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To ja już nie wiem czy Ty jakąś żałosną podpuchę zrobiłeś żebym napisał coś, wg Ciebie jest nieprawdą (bo to, że akurat Wy zostawiliście E92 w Lublinie nie oznacza, że takie same auto zastępcze dostaniesz np. w Gliwicach) czy co? Bo nie wiem czy się śmiać czy płakać. I dalej jaki to ma związek, jaki? Bo wiesz, że każde ASO jest inne pod takimi względami, nie? A my tutaj, widzisz, mówimy ogólnie.

    No a to, że dali Wam zdezelowaną jedynkę, tylko niestety potwierdza to, co wiem o większości ASO. Szkoda, że są ASO BMW, które robią takie rzeczy, ale co ja mogę.
    No to sam już się plączesz. Najpierw mówisz, że nie wyobrażasz sobie żeby BMW dało jakąś zdezelowaną jedynkę, a teraz nagle że ASO BMW jest takie same jak wszystkie inne(czyli zapewne daja szroty)
    To w końcu albo w jedną albo w drugą stronę będziesz pierdolić głupoty?


    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to mają te ciężkie czasy w końcu czy jak? Bo już sam sobie przeczysz.

    A te Beemki są kupione w polskich salonach, widać jakie masz pojęcie. Oczywiście, są to auta w większości leasingowe, ale to nie ma znaczenia, bo jeśli sporo firm przechodzi z jakichś Insygni i innych Mondeo na serię 5 czy Audi A6 (bo teraz też to często widuję, np. HILTI), to pokazuje, że segment premium ma się DOBRZE, a nie, że "ciężkie czasy". Nawet ostatnio gadałem z gościem, który sprzedaje swoje E90, bo dostał w firmie F10. Gość, który jeździ 9cio letnim E90 dostał w firmie F10; nie żaden prezes, nie żaden dyrektor - zwykły pracownik o troszkę wyższych kwalifikacjach.

    Poza tym nowiutki salon Gazdy w Gliwicach mówi sam za siebie - BMW ma się bardzo dobrze. Gazda jest pierdolonym geniuszem rynku dealerów w Polsce, możesz sobie zobaczyć jakie ma salony i od czego zaczynał. Jeśli wszedł w BMW to oznacza, że mu się to bardzo, ale to bardzo opłaca.
    Mają ciężkie czasy, aczkolwiek przecież to logiczne, że jeden salon zarobi więcej a drugi mniej...Tak czy siak, jest to działanie by przyciągnąć klienta, ale Ty pewnie tego nie zrozumiesz.
    Powiedz mi jeszcze, że Pani Zosia co majtkami na bazarze handluje, jezdzi najnowsza x6. Na samochody pokroju BMW mogą sobie pozwolić firmy odprowadzające ogromne ilości podatku, czyli jakby nie patrzeć do tych samochodów mają dostęp tylko wysoko postawione osoby.
    Wystarczy spojrzeć na statystyki sprzedaży trochę droższych BMW i idzie łatwo zauważyć, że w Polsce mało się ich sprzedaje, co wnioskuje jakoby większość jeżdzących była sprowadzona.



    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tego nawet nie skomentuję, bo się znowu pogrążasz.
    Przyznaj się, że nawet nie przeczytałeś tego co napisałem i skończ pierdolić głupoty.

  5. #2764
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ja tam nic nie mowie ale sam bylem na akcji serwisowej - wymiana poduszki powietrznej pasazera, bo jej waznosc sie skonczyla i zrobili to za darmo, razem z wymyciem auta i przegladem ;D

  6. #2765
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Wymiana poduszki czy emblematów czy nawet czego kolwiek co okazuje się po paru latach wadliwe jest zawsze za darmo. Akcja serwisowa dotyczy wszystkich modeli a nie tylko jednego

    Nie raz byłem w serwisie i zawsze płaciłem za wymiany. Chyba ze serwis sam wezwał na akcje serwisowa jakiegoś podzespołu. I tez kupowałem nowe auta wiec dziwne by było jakby bmw robiło wszystko za darmo a inni już nie.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #2766
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kup BMW i się przekonaj.
    Racja na ogół pytają jeszcze czy umyć z zewnatrz, czasami nawet w środku.

  8. #2767
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kup BMW i się przekonaj.
    Racja na ogół pytają jeszcze czy umyć z zewnatrz, czasami nawet w środku.
    No mam w domu bmw i jakoś się nie przekonałem. Nie ma takiego czegoś jak darmowa wymiana klocków. Powiedzmy jak mi rozrząd odmówi posłuszeństwa w e90 to też mi go za darmo wymienią bo mam gwarancje? Takie bajki to możesz kolegą w szkole wciskać. Może to nie forum samochodowe ale jednak niektórzy tutaj mają dużą wiedzę. A to co wy (lub raczej Twoi rodzice mają) to jest pakiet naprawczy na 6 lat i 200tyś kilometrów.

    http://www.bmw.pl/pl/pl/owners/bmw_s...roduction.html

    Przeczytaj sobie na spokojnie i wyciągnij wnioski.

    Edit: Tak byłem dzisiaj w salonie bo w domu zmieniają rodzice samochód i tak dopytałem się o to. Jeśli jeszcze coś masz do napisania to pisz śmiało ;)
    Ostatnio zmieniony przez _Szymon_ : 30-06-2015, 18:10

  9. #2768

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co mnie to obchodzi kto to sprzedawał?
    Mam przejechane 65~tyś km rocznik samochodu to końcówka 2010, więc nie dbam o to na jakiej zasadzie oni to serwisują, ważne że nie musze za to płacić.
    Swoją drogą, sprzedawaliśmy e92 z przebiegiem około 90tyś i też miała ten lub inny pakiet.
    Zresztą serio myślisz, że jak przegląd kosztuje 1000zł to BMW traci na tym 1000zł? Przecież wartość takiego przeglądu to 100zł zapewne.
    Pewnie o tym, że jako auto zastępcze dają na ogól o wiele droższe też nie słyszałeś i będziesz na siłę udowadniał, że tak nie jest?
    Czasy dla BMW są słabe i zrobią dla Ciebie wszystko żebyś tylko nie poszedł do konkurencji, zwłaszcza gdy widzą, że kupujesz u nich nie pierwszy samochód.
    Ja pracuje w ASO więc wiem lepiej od ciebie na jakich to jest zasadach. Po kupnie samochodu w zależności od producenta masz gwarancje na 2-3 lata lub 100000 km(czasami zdarza się bez limitu kilometrów), na perforacje dają nawet do 10 lat. Dodajmy do tego że gwarancja NIE OBEJMUJE przeglądów i napraw eksploatacyjnych. Po drugie BMW Auto Fus (największy dealer bmw w Warszawie) za roboczogodzinę popiera 550 zl brutto, więc taki głupi przegląd to zapewne minimum 700 zł za samą robociznę i pewnie ze 2-3 razy tyle w częściach.

    A zasady na jakich twój ojciec serwisuje ten samochód jest prosta. Nie kupił tych samochodów tylko ma je w leasingu z opcją serwisowanie. Tzn że zamiast zapłacić za samochód 100,000 zł płaci za niego 120,000 zł i ma wyjebane. Kontaktuje się ze swoim flotowcem on umawia go na przegląd do ASO które mu najbardziej odpowiada i użytkownik samochodu ma tylko wstawić go na określony termin i nic więcej go nie interesuje. Więcej na ten temat można wyczytać na stronie http://www.masterlease.pl/leasing/ma...jem_elastyczny.

  10. #2769

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Pavel321 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pracuje w ASO więc wiem lepiej od ciebie na jakich to jest zasadach. Po kupnie samochodu w zależności od producenta masz gwarancje na 2-3 lata lub 100000 km(czasami zdarza się bez limitu kilometrów), na perforacje dają nawet do 10 lat. Dodajmy do tego że gwarancja NIE OBEJMUJE przeglądów i napraw eksploatacyjnych. Po drugie BMW Auto Fus (największy dealer bmw w Warszawie) za roboczogodzinę popiera 550 zl brutto, więc taki głupi przegląd to zapewne minimum 700 zł za samą robociznę i pewnie ze 2-3 razy tyle w częściach.

    A zasady na jakich twój ojciec serwisuje ten samochód jest prosta. Nie kupił tych samochodów tylko ma je w leasingu z opcją serwisowanie. Tzn że zamiast zapłacić za samochód 100,000 zł płaci za niego 120,000 zł i ma wyjebane. Kontaktuje się ze swoim flotowcem on umawia go na przegląd do ASO które mu najbardziej odpowiada i użytkownik samochodu ma tylko wstawić go na określony termin i nic więcej go nie interesuje. Więcej na ten temat można wyczytać na stronie http://www.masterlease.pl/leasing/ma...jem_elastyczny.
    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tam nic nie mowie ale sam bylem na akcji serwisowej - wymiana poduszki powietrznej pasazera, bo jej waznosc sie skonczyla i zrobili to za darmo, razem z wymyciem auta i przegladem ;D
    Za wymianę poduszki nie zapłaciłeś bo to była kampania bezpieczeństwa, muszą to zrobić aby zachować wizerunek marki i nie odpowiadać za twoje kalectwo w razie wypadku gdy poduszka nie zadziała. Mycie jest zawsze darmowe po każdej wizycie w serwisie więc tutaj słaby argument ;p

  11. #2770
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W takim razie zatrudnij się w BMW Lublin i się przekonaj. Skoro jeszcze jakieś pół roku temu wwymieniali mi klocki z przodu za darmo to znaczy że cos takiego istnieje. Za 3 tys tylne są do wymiany więc zapewne znów zrobią to za darmo.

  12. #2771

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takim razie zatrudnij się w BMW Lublin i się przekonaj. Skoro jeszcze jakieś pół roku temu wwymieniali mi klocki z przodu za darmo to znaczy że cos takiego istnieje. Za 3 tys tylne są do wymiany więc zapewne znów zrobią to za darmo.
    Człowieku zrozum to że to nie jest za darmo, twój ojciec ma to wliczone w raty za samochód/leasing.

  13. #2772
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W takim razie zatrudnij się w BMW Lublin i się przekonaj. Skoro jeszcze jakieś pół roku temu wwymieniali mi klocki z przodu za darmo to znaczy że cos takiego istnieje. Za 3 tys tylne są do wymiany więc zapewne znów zrobią to za darmo.
    Ja bym proponował jednak, żebyś dał tu tatę albo mamę bo Twoje pole to popisu się widocznie skończyło :P. Pouczasz synek ludzi, żeby auto kupili w salonie jak sam nigdy żeś auta nie kupił, wiesz tyle co zasłyszałeś od rodziców, piąte przez dziesiąte jak udało Ci się z dorosłymi usiąść przy stole na święta wielkanocne. Takie moje zdanie, no offence. Pozdrawiam !

  14. #2773
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pavel321 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Człowieku zrozum to że to nie jest za darmo, twój ojciec ma to wliczone w raty za samochód/leasing.
    Wiem wiem, oczywiście że jest to wliczone w cenę. Leasing został spłacony po dwóch latach, zaś profity w postaci serwisu nadal są.

    @up
    Nie czuje się obrażony, aczkolwiek jak nie znasz mnie, ani nikogo z mojej rodziny, to proszę Cię nie wypowiadaj się, bo masz takie pojęcie o mnie jak o fizyce kwantowej podejrzewam. ;)
    Ostatnio zmieniony przez Tasmann : 30-06-2015, 23:22

  15. #2774
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Tasmann napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiem wiem, oczywiście że jest to wliczone w cenę. Leasing został spłacony po dwóch latach, zaś profity w postaci serwisu nadal są.
    ręce opadają... w takim razie rzeczywiście miałeś te naprawy i inne bzdety za darmo...
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  16. #2775
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Masz problemy z logicznym myśleniem? Przecież mowie, że te naprawy sązapewne w cenie samochodu, tylko te barany próbują wcisnac, że mialbum za to dodatkowo płacić.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •