Reklama
Strona 107 z 664 PierwszaPierwsza ... 75797105106107108109117157207607 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,591 do 1,605 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #1591
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Royal to Ty w mieście ścigając się na światłach 50tki nie przekraczasz ? ;P

  2. #1592
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #up
    to nie jego tekst :v


    Mimo wszystko bardzo dobry tekst :)

    #chociaz w sumie- ostatnio lecac w nocy motocyklem przez wioski ktorych drogi sa w lepszym stanie niz te u mnie w miescie, a droga ta prowadzila przez las przy 160~ w glowie zapalila mi sie kontrolka, ze jesli mi cos wyskoczy to moze byc koniec. Zadzialalo, ale na trasie zaleglosci zostaly nadrobione.
    Ostatnio zmieniony przez Rikimaru Uh : 17-10-2014, 17:42

  3. Reklama
  4. #1593
    Avatar kubaplik
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    inąd
    Posty
    893
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co do tekstu, zgadzam się w 100%. Poruszę jeszcze temat jednego nagminnego wykroczenia na drodze, wyprzedasz kogoś lewym pasem lecz przed Tobą jest samochód, zbliżasz się do niego i mimo to często znajdzie się kawał chuja, który wciśnie gaz i nie wpuści Cie. Ostatnio miałem sytuacje na drodze kiedy odwoziłem znajomych do domu w środku nocy, lecę sobie przez środek miasta około godziny 1 i widzę, że przede mną jedzie passat kolory złotego niczym cygański tombak, wlecze się około 45 na godzinę więc ja dzielnie wyprzedzam go z prawej strony mając na liczniku 70 km/h, w momencie gdy zacząłem się z nim zrównywać ten dziarsko skręcił w prawo i zajechał mi drogę dosłownie przed samą maską. Dogoniłem go na światłach i rzecz jasna skurwiałem bo chamstwa na drodze nie trawię i takie zachowania piętnuje notorycznie.
    Otóż mam problem z przegrzaniem procesora, winowajcą jest wysuszona pasta termoprzewodząca. Prowizorycznie nałożyłem krem do stóp, ale było jeszcze gorzej.

  5. #1594
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    XD

    Jeżeli mam się odnieść do ograniczeń na terenie zabudowanym to:
    Nie dopierdalam w miejscach, gdzie są przejścia dla pieszych.
    Zwalniam na skrzyżowaniach.
    Nie grzeje po wąskich jedno kierunkowych ulicach.
    Nie grzeje bus pasami (często ludzie wjeżdżają na nie, nie patrząc w lusterka)
    Jadąc w trasie, gdy zaczyna się teren zabudowany zwalniam do tych ~60km/h

    W każdym z większych miast są drogi na których ograniczenie do ~50km/h jest totalną głupotą. Pokażę parę przykładów.

    Trakt Brzeski, ograniczenie 60km/h


    Puławska, ograniczenie 50km/h


    Wisłostrada, ograniczenie 70km/h


    Most Marii Curie-Skłodowskiej, ograniczenie 50km/h


    I popularny Most Siekierkowski, ograniczenie 50km/h




    I właśnie w takich miejscach policja stała codziennie (teraz stoją co 2gi dzień bo jest wysyp fotoradarów). Zamiast łapać idiotów, którzy pędzą na złamanie karku wąskimi uliczkami, czy skrzyżowaniami bez sygnalizacji świetlnej po 90km/h. Tyle.
    Ostatnio zmieniony przez Royal Malereusea : 17-10-2014, 17:42


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  6. #1595
    Mexeminor

    Domyślny

    Wisłostrada to jest największa porażka. Tam można ciąć spokojnie stówą, ale chuje służbiści już tylko czekają na takiego "pirata". Cośmy z ojcem kurwowali na tą drogę, to głowa mała.

  7. #1596
    Avatar Łukaszek93_PL
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    485
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W planach mam wymienić głośniki w touranie. Jak zwykle target to wydać jak najmniej przy jak najlepszych odczuciach związanych z słuchaniem muzyki i tu pytanie do jakiegoś audiofila: wymiana wszystkich seryjnych głośników (na jakiś zestaw, jakiś ktoś poleci?) czy tylko drzwi (oczywiście z ich wygłuszeniem)?

  8. #1597
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Myślę, że same drzwi wystarczą. Coś większego z wykorzystaniem dystansów i oczywiście wygłuszenie. Jak już to zrobisz (chociaż wygłuszysz) to opisz swoje doznania, bo ja tu jestem mieszany z błotem jak podkreślam wygłuszanie.

    Swoją drogą mogłeś już dopisać się do tematu haxigiego w którym poruszał problem głośników


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  9. #1598
    Avatar Łukaszek93_PL
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    485
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Na co dzień jeżdżę punto I właśnie z wygłuszonymi drzwiami (nie maty a wata, drzwi zanitowane pod tapicerką, wiem, że strasznie kurwa głupie ale póki działają podnośniki nie przejmuję się) i głośnikami na dystansach mdfowych i nie narzekam ale myślę nad tymi magicznymi matami z allegro, ile to warte? Poza tym, że wilgoci nie złapie (chyba od tego drzwi mi bierze, progi wyglądają na zdrowe).

  10. #1599
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Łukaszek93_PL napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie maty a wata
    nie ciągnie ci to wody? wata to właśnie podstawowy błąd w wygłuszaniu drzwi.

  11. #1600
    Avatar Łukaszek93_PL
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    485
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie ciągnie ci to wody? wata to właśnie podstawowy błąd w wygłuszaniu drzwi.
    Cytuj Łukaszek93_PL napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poza tym, że wilgoci nie złapie (chyba od tego drzwi mi bierze, progi wyglądają na zdrowe)
    No właśnie się zastanawiam. Drzwi zanitowane więc muszę wykręcić głośnik z drzwi a te moje dystanse mdfowe nie wytrzymają długo jak będę co chwilę odkręcał i przykręcał.

  12. #1601
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    kupiłem ostatnio VW Polo rocznik 98 , 1.4 silnik benzyna w kombi
    ale jest jeden problem, ktory mnie irytuje max. Przy wrzucaniu biegu wstecznego jest taki chujowy zgrzyt.. czytałem trochę na necie.. niby ludzie mają też takie problemu, no ale jakos nie wydaje mi sie to normalne, czego to moze byc wina ? inne biegi bajka

  13. #1602
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    może wybieraki, może sprzęgło, może luzy na tulejce, jest wiele opcji
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  14. #1603
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj tuczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kupiłem ostatnio VW Polo rocznik 98 , 1.4 silnik benzyna w kombi
    ale jest jeden problem, ktory mnie irytuje max. Przy wrzucaniu biegu wstecznego jest taki chujowy zgrzyt.. czytałem trochę na necie.. niby ludzie mają też takie problemu, no ale jakos nie wydaje mi sie to normalne, czego to moze byc wina ? inne biegi bajka
    na postoju jak wrzucasz R czy jak masz jedziesz do przodu i chcesz wrzucić R ale się jeszce nie zatrzymałeś do końca?

  15. #1604
    Avatar tuczek
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    732
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na postoju jak wrzucasz R czy jak masz jedziesz do przodu i chcesz wrzucić R ale się jeszce nie zatrzymałeś do końca?
    na postoju
    co najlepsze na swiezo jak odpale i wrzucam wsteczny to wskakuje normalnie... dopiero jak chwile silnik pochodzi i sie pojezdzi.
    probowalem przed wstecznym wrzucac np. na 2 na luz i na wsteczny albo na 1 na luz znowu na 1 na luz chwile poczekalem z 5 sekund i na wsteczny i tez zgrzyt

  16. #1605
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co by to nie było koszty będą spore więc po prostu to osraj. Ja u siebie mam to samo, jak nie chce przypału przed ludźmi to wrzucam jedynkę i z zaciśniętym hamulcem puszczam szybko sprzęgło do momentu aż silnik da ~400rpm i wtedy szybciutko daje wsteka. I gra gitara :P


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •