Reklama
Strona 278 z 664 PierwszaPierwsza ... 178228268276277278279280288328378 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,156 do 4,170 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #4156
    Avatar Tygrrysek
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,518
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Zdzicha co w portki kicha napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przyznaje rację.
    Szkoda że Polska to taki złodziejski kraj.
    Zapraszam do uk. Tu bez tłumików jeżdżą. Niby to zakazane ale nigdy nie widziałem żeby tu policjanci ganiali takie samochody.
    W UK to nawet w nocy na światłach postojowych tylko jeżdżą i policja nic nikomu nie powie. :)

    W dzień oczywiście cały rok się jeździ bez świateł. Chyba że ktoś chce.
    Ostatnio zmieniony przez Tygrrysek : 23-04-2016, 13:57

  2. #4157
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Byłem dzisiaj na przeglądzie. Wszystko pięknie, tylko mógłbym zacząć myśleć nad wymianą przedniej tulei wahacza z prawej strony. Tak się zastanawiam, czy nie lepiej byłoby od razu dwóch przednich wymienić, czy to nie ma znaczenia?
    No i jaki koszt takich nowych, dobrych elementów? Audi 80 B4.
    Elementy zawiasu zawsze wymieniaj parami. Strzelam, że ~30 pln za sztukę? Generalnie najlepiej o pytania dot. części wbij na forum audi albo nawet konkretnie 80 ludzie siedzący na forach bardzo często maja różne sprawdzone patenty, przynajmniej dobrze doradzą

  3. Reklama
  4. #4158
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ostatnio po amerykańskiej stronie internetu toczy się kosmiczna beka z właścicieli Mustangów i ich aut. Od dawna ma miejsce wojna między Fordem a General Motors (coś w stylu PS vs XBOX, konsole vs pc itd), nie wiem kiedy zaczęły się pierwsze przepychanki, pewnie w momencie wejścia na rynek Camaro, które konkurowało z Mustangiem, ale teraz koniarze mocno dostają po dupie, bo w sieci huczy od nagrań w stylu:

    Bardzo często duża moc w połączeniu z rwd i głupotą kierowcy powoduje spotkanie auta z ludźmi i/bądź jego rozpieprzenie, zamiast efektownego opuszczenia pokazu, internet zalała więc masa memów i żartów jak:
    - why mustang owners can smoke cigarettes and still screw cancer?
    - their cars gonna kill them first



    i moje ulubione


    Najśmieszniejsze jest to, że zjawisko raczej nie dotyczy polskich właścicieli tych aut, no bo u nas raczej takie rzeczy się nie dzieją, tymczasem na forach i grupach tematycznych łapią oni taki ból dupy na widok kolejnych memów, że wszędzie latają wyzwiska, gorzkie żale i łzy rozpaczy. Należę na fb do grupy właścicieli aut amerykańskich, liczy ona około 3 tys osób, z tydzień temu admin musiał zamknąć wątek, w którym nabijaliśmy się z sytuacji i wymienialiśmy żartami, bo nasi mustangowcy czuli się poszkodowani i zaczął się totalny shitstorm xD
    Nie mam pojęcia co z nimi nie tak, bo bracia Amerykanie - z których przecież toczy się beka - potrafią do tematu podejść z wielkim dystansem :)




    To tak tylko w ramach ciekawostki, może ktoś się pośmieje ;)

  5. #4159
    Avatar Cisekkozak
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    1,245
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    pany znowu problem z mojej dziewczyny astrą g 2003 2.2 dti 125km
    od wczoraj pojawił się następujący problem: wycie silnika przy przyciśnięciu pedału gazu.
    przykład: jedziemy na 4 biegu 60km/h, 2k obrotów - przy mocniejszym przyciśnięciu gazu nagle skacze do 4k obrotów, po zdjęciu nogi z gazu wraca do 2k i jest normalna jazda.
    dodam, że jak się jedzie tak jak kursant na egzaminie (czyt. powolna zmiana biegów + delikatne gazowanie ) auto śmiga elegancko, problem powraca wtedy, gdy chce się jechać normalnie, jak każdy kierowca (dynamicznie). tak jest na każdym biegu - przyciśnięcie gazu dynamiczniej ( nie do dechy oczywiście) to nagle skaczą obroty o 2 tyś w góre, silnik wyje, a po zdjęciu nogi z gazu i delikatnym wciskaniu pedału gazu wraca do normy
    mechanika dopiero odwiedzić mogę w piatek, aby podpiąć do komputera, a chce się zorientować czy to nie jest poważna rzecz. żeby mi silnika w środku jazdy nie wyjebało :D
    lipa straszna, w tym miesiącu 400 zł przetwornica, nie rozwiązany problem z przechodzeniem auta w safe mode i teraz ten w/w problem
    ehh <3 diesel
    ktoś coś?

  6. #4160
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    sprzęgło się ślizga?

  7. #4161
    Avatar Kosowsky
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    PL
    Posty
    169
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Luźny post, cos dla fanów i miłośników BMW. E30 (niestety brudna na zdjeciach) z swapem 2.8 od E46


    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

  8. #4162
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    @up

    mam trochę części do tego modelu jak by co wszystko co wyciągnięte z E30 zbędne do rajdów bo rajdówka zrobia.


    A tutaj test Ferrari vs Elektryczny samochód xd

    [y]vk2cdwpg0jI[/y]
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  9. #4163
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny



    Polecam film i kanał, jak ktoś lubi klimat dragów. Zajebiste fury i zajebiste wyścigi

  10. #4164

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    917
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Polecam film i kanał, jak ktoś lubi klimat dragów. Zajebiste fury i zajebiste wyścigi
    Lol koleś w tym białym chyba nissanie 1:40 ma większą turbinę niż niektórzy silnik

  11. #4165
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Zdzicha co w portki kicha napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lol koleś w tym białym chyba nissanie 1:40 ma większą turbinę niż niektórzy silnik
    To Pontiac Firebird IV gen, ten co mój, tylko poliftowy ;p

  12. #4166
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dzisiaj byłem oglądać dla szwagra Chevroleta Captive, dobrze, że mi funkcja nie pozwala, bo faceta bym rypnął. Wypytałem wszystko przez tele, do malowania miał być tylko błotnik i klapa, okazało się, że calutkie, dosłownie całe auto trzeba malować. Nic, kolejna wycieczka krajoznawcza.

  13. #4167
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Słyszeliście już o Nowym Polonezie czy ja taki niedoinformowany? Podoba mi się w opór ;d

    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  14. #4168

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Słyszałem, ma bardzo ładną bryłę (y)
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  15. #4169
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ciekawe co z tego wyjdzie, bo auto wygląda super.

  16. #4170
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    To sa chyba zdjęcia koncepcyjne jeszcze co nie, pewnie i tak jezeli w ogole dojdzie do masowej produkcji to bedzie przerost formy nad treścią i za poloneza przyjdzie zapłacić 100tys

    #poszczegolne elementy podobają mi sie, ale całość nie trzyma sie kupy chyba ze te zdjecie jest rozciągnięte
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 02-05-2016, 13:28

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: Wczoraj, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •