Reklama
Strona 227 z 664 PierwszaPierwsza ... 127177217225226227228229237277327 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,391 do 3,405 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #3391
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Pozwolę sobie się też wypowiedzieć - generalnie rozumiem podejście pavla jako mechanika, bo faktycznie ktoś oddając samochód nie wiem na wymianę sprzęgła liczy, że jak nie będzie miał żarówki to mu też wymienią, no bo to grosze, a dowód można stracić. Tylko no nie wiem, ja bym akurat wolał żeby do mnie typ zadzwonił, oleju nalał dobrego - bo leję taki jaki jest w specyfikacji, ale no mógł zadzwonić po prostu, te 10gr za rozmowę telefoniczną i ja bym był o wiele bardziej szczęśliwy, bo akurat wożę olej ze sobą.

  2. #3392
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj yeeq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i teraz pytanie jakie wymiary beda potrzebne?
    czy do kazdej sa takie same?
    Z tyłu opakowania wycieraczki powinien być spis samochodów do których pasują

  3. Reklama
  4. #3393
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj yeeq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zostalem poproszony o znalezienie wycieraczek do opla astry chyba takiej generalnie wiem ze jest z 2011


    i teraz pytanie jakie wymiary beda potrzebne?
    czy do kazdej sa takie same?
    http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-...710424737.html
    przód ~680 + 625 mm
    tył 300mm

    do gtc są chyba inne


    #kupiłem sobie AUDI A3 8L do dojazdów do pracy. Jakie jest najlepsze forum o tym wynalazku?? bo chcę poczytać co nieco. najbardziej rozpierdala mnie to że swojego czasu to było auto klasy premium a tam kierownica ze styropianu XDD ahh te VAGi
    http://finncdn.no/mmo/2015/11/vertic...6237337_xl.jpg
    http://finncdn.no/mmo/2015/11/vertic...5933801_xl.jpg
    Ostatnio zmieniony przez ~Qacper~ : 29-11-2015, 21:34

  5. #3394
    Mexeminor

    Domyślny

    Bogato, ksenony. Jaki silnik? Mogę Ci poopowiadać, to nie jest zbyt ciekawe auto, raczej Golf IV za 150% ceny.

  6. #3395
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pracuję w Norwegii, jeździłem brata Zafirą ale powiedział że już koniec no to musiałem kupić obojętnie co. Wiem że to golf ale jak na Norwegię kupiłem tanio (tutaj ogólnie taka zasada - auto w polszy kosztuje X za takie same w Norwegii trzeba dać conajmniej 2X) 1.6 101km (7km do roboty kilka razy dziennie więc więcej mi nie trzeba) 2000r. To nie ksenony tylko "wersja skandynawska" czyli spryski lamp, grzane stołki i światła automatycznie włączające się po odpaleniu, 90% aut kupionych w krajowym salonie ma to w standardzie nawet bolidy pokroju fiesty czy corsy b :D

  7. #3396
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj ~Qacper~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pracuję w Norwegii, jeździłem brata Zafirą ale powiedział że już koniec no to musiałem kupić obojętnie co. Wiem że to golf ale jak na Norwegię kupiłem tanio (tutaj ogólnie taka zasada - auto w polszy kosztuje X za takie same w Norwegii trzeba dać conajmniej 2X) 1.6 101km (7km do roboty kilka razy dziennie więc więcej mi nie trzeba) 2000r. To nie ksenony tylko "wersja skandynawska" czyli spryski lamp, grzane stołki i światła automatycznie włączające się po odpaleniu, 90% aut kupionych w krajowym salonie ma to w standardzie nawet bolidy pokroju fiesty czy corsy b :D
    Racja, teraz przyjrzałem się kloszom.

    Fajne auto na takie dojazdy, wygląda nieźle. Silnik wystarcza, możesz sobie zagazować, ale raczej nie ma to sensu.

  8. #3397
    Avatar ~Qacper~
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,196
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Nie ma sensu, najbliższa stacja lpg 40km ode mnie do tego muszę zapłacić równowartość 90zł za przejazd tunelem :D Jest tylko jeden mały problem poprzedni właściciel zgubił kluczyk z pilotem i mam tylko ten zwykły i teraz się zastanawiam czy kupić czysty oryginalny i zakodować go samemu po podobno się da poprzez włożenie do zamka i ponaciskanie przycisków w odpowiedniej kombinacji, czy iść do aso w polszy żeby mi dorobili już gotowy czy kupić uniwersalny z centralką na allegro za 100pln

  9. #3398
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jezeli zaglebiles sie w temat i da sie bez problemu samemu zakodowac i masz pewnosc, ze to bedzie dzialalo - to jak najbardziej
    Aso, oczywiscie jak masz sporo kasy
    allegro odradzam, jak cos jest uniwersalne to jest to do niczego

  10. #3399
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Pany mam zagwozdkę. Od jakiegoś czasu zaczęły dosyć mocno parować mi szyby z charakterystycznym tłustym nalotem na przedniej szybie. Do tego ponoć trochę zalatuje w aucie płynem chłodniczym (osobiście tego nie czuję, od zawsze miałem problemy z węchem, mniejsza z tym). Jak widać typowe objawy dla pękniętej nagrzewnicy. Z tym, że płyn chłodniczy stoi w miejscu, jak ostatnio dolałem 2 miesiące temu to nie ubyło ani milimetra do tej pory. Żeby nie było, olej również stoi w miejscu, więc na 100% nie wywala go do zbiorniczka uzupełniając stan.

    Jakoś w kwietniu miałem taką sytuację, że przetarł mi się wąż od chłodnicy na trasie, z tego co pamiętał wywaliło wtedy prawie 4l płynu zarzygując pół komory silnika. Jakoś udało mi się go załatać, dolałem płynu i wróciłem do domu. Może mieć to jakiś wpływ na obecne parowanie, nie wiem zalało coś i teraz zaciąga do środka?

  11. #3400
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dywaniki suche masz? Teraz pogoda taka, chlapa, deszczu pełno, mi chevrolet tez strasznie zaczal parować, cały czas na klimatyzacji jeżdzę, az sobie kupiłem preparat antypara. Spróbuj wrzucić ryż do skarpetek i pochować pod siedzeniami, moze wilgoć wyciągnie.

  12. #3401
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    W środku sucho, zaraz po zakupie był uszczelniany. Wątpię, że to wina pogody, bo w pugu mojej mamy coś takiego nie ma miejsca.

  13. #3402
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    No panowie, ile u was ?:D

  14. #3403
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    o kurwa mocne


    Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W środku sucho, zaraz po zakupie był uszczelniany. Wątpię, że to wina pogody, bo w pugu mojej mamy coś takiego nie ma miejsca.
    sproboj osuszacza powietrza, ja ostatnio kupilem bo mialem problem z woda w bagazniku, po uszczelnieniu w sumie ladnie wyciagnal mi całą wilgoć
    Ostatnio zmieniony przez Julas313 : 02-12-2015, 15:48

  15. #3404
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Puknij takiego w dupę, to się rozleci na części xD

  16. #3405
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Paaanie tu otarte tylko było, bo żona z garażu wyjeżdzała :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •