Reklama
Strona 41 z 664 PierwszaPierwsza ... 3139404142435191141541 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 601 do 615 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #601
    Avatar Gogeta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    421
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Poleci ktoś jakiś uchwyt do gps/tabletu (7 cali) do samochodu? Te najtańsze dają radę?
    Szukam też jakichś akcesorium do samochodu bo u mnie bieda z schowkami, macie jakieś?
    Szukam czegoś takiego:

  2. #602
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Gogeta napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poleci ktoś jakiś uchwyt do gps/tabletu (7 cali) do samochodu? Te najtańsze dają radę?
    Szukam też jakichś akcesorium do samochodu bo u mnie bieda z schowkami, macie jakieś?
    Szukam czegoś takiego:

    jezeli chcesz wozic tablet bo 'fajnie wyglada' to ten najtanszy uniwersalny da rade, jezeli chodzi ci, zeby korzystac z niego jak z nawigacji kupuj oryginalny, dedykowany, specjalnie wyprofilowany uchwyt. (Koszt okolo 100-200zł). Testowalem i na tych oryginalnych trzyma sie sztywno, nie lata, brak drgan podczas jazdy, w dodatku szybkosc wyjmowania i wkladania. W zyciu cenie sobie wygode i jakosc.

  3. Reklama
  4. #603
    Avatar Gogeta
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    421
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Raczej rzadko używam gpsa ale czasami się przydaje, do mojego tableta nie ma raczej dedykowanych uchwytów, więc będę zmuszony improwizować :D

  5. #604
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Tak z innej beczki. Słyszeliście może o aplikacji Generali Auto? W całą apkę się nie zagłębiałem, bo korzystałem tylko z usługi "Sprawdź auto". Po kodzie QR w naszym dowodzie rejestracyjnym pokazuje historię auta, czy były jakieś kolizje/zdarzenia. Jak myślicie na ile % to prawdziwe? Udostępniają swoją bazę danych? Zdarzenia z czasów, gdy auto przebywało za granicą też będą uwzględniane? Jak na razie to auta, które sprawdzałem pokazywały prawidłową historię(od momentu gdy znajomy miał dane auto, nie wiem czy wcześniej też się zgadza). Ubezpieczyciel ma obowiązek wpisu do bazy danych zdarzenia drogowego z udziałem danego auta?

  6. #605
    Avatar cysio528
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,761
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja nie jestem pewien co do mojego, na pewno tych zdarzen zza granicy nie bierze (moj dachowal w 2004 i nie ma o tym informacji), nie ma tez info o tym ze byl sprowadzany

    ile moze kosztowac zrobienie progow? dzira 6x8cm, dalej jest mocno przerdzewiale. czym to robic? jak to wplywa na bezpieczenstwo?
    Ostatnio zmieniony przez cysio528 : 22-04-2014, 22:13

  7. #606
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    co jest w nim nie tak, ze taka cena ? ;o

    http://allegro.pl/mercedes-benz-s-kl...163022827.html

  8. #607
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj hajer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co jest w nim nie tak, ze taka cena ? ;o

    http://allegro.pl/mercedes-benz-s-kl...163022827.html
    Nic.

    15 letni Merol, którego roczne utrzymanie kosztuje 1/4 jego ceny nie może być droższy, bo nikt by tego nie kupił.

  9. #608
    Avatar Gophol
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    31
    Posty
    341
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mercedesy 97 do 2002 strasznie gniły młodsze już są ok, wiem bo mielismy akurat ten model co podałeś i raz dwa chcieliśmy się pozbyć jak zaczął gnić poza tym było ok
    Pozdrawiam notorycznych nabijaczy bezsensownych postów.

  10. #609
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj cysio528 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja nie jestem pewien co do mojego, na pewno tych zdarzen zza granicy nie bierze (moj dachowal w 2004 i nie ma o tym informacji), nie ma tez info o tym ze byl sprowadzany

    ile moze kosztowac zrobienie progow? dzira 6x8cm, dalej jest mocno przerdzewiale. czym to robic? jak to wplywa na bezpieczenstwo?
    Zdjęcia, auto? co do bezpieczeństwa zależy od stanu.. czy odleci podłoga czy nie
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  11. #610
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Może mi ktoś podać jakiś link do odcinka "pan emil - łowca fotoradarów" jest to chyba ostatni odcinek nakręcony w Jaśle i okolicach? Bo nigdzie go nie mogę znaleźć a nie mam Tvn Turbo.

  12. #611
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Mam problem. Jakis czas temu załozylem alumy i dzisiaj sie zorientowalem ze po krótkiej jezdzie strasznie sie one nagrzewaja. Przejechalem ok 12km, i gdy dotknąłem felgi była ona gorąca, ale nie na tyle zeby mozna bylo sie poparzyc, ani nie byla nagrzana do czerwoności. Akurat w tym roku zmieniłem tarcze i klocki hamulcowe gdyby mialo to cos pomoc. Jest to jakis defekt, czy akurat jestem przewrazliwiony?

  13. #612

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj dozyk24 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam problem. Jakis czas temu załozylem alumy i dzisiaj sie zorientowalem ze po krótkiej jezdzie strasznie sie one nagrzewaja. Przejechalem ok 12km, i gdy dotknąłem felgi była ona gorąca, ale nie na tyle zeby mozna bylo sie poparzyc, ani nie byla nagrzana do czerwoności. Akurat w tym roku zmieniłem tarcze i klocki hamulcowe gdyby mialo to cos pomoc. Jest to jakis defekt, czy akurat jestem przewrazliwiony?
    Układ hamulcowy do czyszczenia bo coś blokuje koło i się nagrzewa.

  14. #613
    Avatar dozyk24
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    391
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Orientujesz sie jakie to są mniej więcej koszty?

  15. #614
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj dozyk24 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Orientujesz sie jakie to są mniej więcej koszty?
    Takie rzeczy można zrobić samemu odpowiednim preparatem.

  16. #615
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj dozyk24 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam problem. Jakis czas temu załozylem alumy i dzisiaj sie zorientowalem ze po krótkiej jezdzie strasznie sie one nagrzewaja. Przejechalem ok 12km, i gdy dotknąłem felgi była ona gorąca, ale nie na tyle zeby mozna bylo sie poparzyc, ani nie byla nagrzana do czerwoności. Akurat w tym roku zmieniłem tarcze i klocki hamulcowe gdyby mialo to cos pomoc. Jest to jakis defekt, czy akurat jestem przewrazliwiony?
    A nic nie piszczy podczas jazdy? Wszystkie się nagrzewają czy jedna/dwie konkretne?
    Coś musi trzeć o nie, bo w przeciwnym wypadku nie miały by się od czego nagrzać moim zdaniem.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •