Reklama
Strona 407 z 664 PierwszaPierwsza ... 307357397405406407408409417457507 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,091 do 6,105 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #6091
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzisiaj po calej nocy opadow sniegu udalo sie wyjechac przed plugami, kontrola wylaczona i ogien. Jakis typek z passerati mi na swiatlach brawo bil xd
    a potem jadę sobie aleją Solidarności, a tam A klasa owinięta wokół słupa bez jednego koła
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  2. #6092
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Berry ;
    Ja jechałem parę minut po 5, sikorskiego->jana pawła->wierzbowa-świętokrzyska->obwodnica, wszędzie pusto, więc można było się pobawić. Jak widzę że jedzie ktoś obok mnie, lub ja kogoś mam wyminąć to włączam kontrolę bo pierdole. Zazwyczaj największe kozaki najgorzej kończą XDDDDD

  3. Reklama
  4. #6093
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Berry ;
    Ja jechałem parę minut po 5, sikorskiego->jana pawła->wierzbowa-świętokrzyska->obwodnica, wszędzie pusto, więc można było się pobawić. Jak widzę że jedzie ktoś obok mnie, lub ja kogoś mam wyminąć to włączam kontrolę bo pierdole. Zazwyczaj największe kozaki najgorzej kończą XDDDDD
    no na tych ulicach można się bawić bez lipy XD nie no, jak jechałem, to ulice były czyściutkie, a to jakieś 3 laski przegięły i się odbiły od słupa, potem tylko widziałem A klasę z podbitym okiem obróconą o 180 stopni w kierunku jazdy i bez prawego przedniego koła XD upierdoliło z całym amortyzatorem, a laseczki na chodniku stoją i się chichrają @Waw992 ;
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  5. #6094
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Moja Betka z Japonii nie ma tabliczki znamionowej i muszę czekać z rejestracją przez to...
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #6095
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moja Betka z Japonii nie ma tabliczki znamionowej i muszę czekać z rejestracją przez to...
    Ogarną ci to w ASO, czy musisz czekać na paczkę z Japonii?

  7. #6096
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Muszę kupić w ASO oryginalna,wybitą albo iść do wydziału komunikacji i wystąpić o duplikat. Wtedy wydają naklejkę i diagnosta nabija dane. Tylko, że w wydziale komunikacji w Szczecinie w każdym okienku obowiązują inne przepisy. Nigdy nie wiesz na co trafisz.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  8. #6097
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

  9. #6098
    Sombrero

    Domyślny

    Pany, mam na oku A4 B6. Co sądzicie o silniku 3.0 V6 220KM o oznaczeniu Asn ? Dobre to do gazu i jak to jedzie w manualu + quattro ?

  10. #6099
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Sombrero napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pany, mam na oku A4 B6. Co sądzicie o silniku 3.0 V6 220KM o oznaczeniu Asn ? Dobre to do gazu i jak to jedzie w manualu + quattro ?
    Co do ostatniego pytania, to polecam youtube: "A4 B6 3.0 V6 0-100" i sobie szukać po nagraniach.

  11. #6100

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Sombrero napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pany, mam na oku A4 B6. Co sądzicie o silniku 3.0 V6 220KM o oznaczeniu Asn ? Dobre to do gazu i jak to jedzie w manualu + quattro ?

    silnik sam w sobie niezly jeśli był od poczatku własciwie serwiosowany , ale neistety po przejsciu przez ręce polskich mechanikow szansa kupienia gruza jest bardzo duza, nie jest to juz taki prosty silnik jak np 2,4 ,2,8 w b5. Masz fazatory rozrzadu , sama wymiana rozrzadu juz nie jest taka prosta , konieczne sa blokady. Kolega w pracy ma taki od 1 - 1,5 roku i po pol roku wyszly bolaczki silnika , padają cewki , najlepiej wymieniac tylko na orginalne , i u niego pojawil sie problem pęknietego bloku ktory w tych silnikach tez wystepuje i to wcale nie rzadko , silniki same w sobie maja lekki apetyt na olej a remont jest drogi i imo nieoplacalny ,generalnie ten silnik spisuje sie w dobrze jesli był dobrze serwisowany, znalezienie takie egzemplarza nie jest łatwe, dla przykładu podam Ci że auto kolegi ,kopciło bo blok pekniety , zalał jakiegos gówna uszczelniającego i trafiło na olx i na pierwszy rzut oka chodzi dobrze jeśli szukasz juz B6 to lepiej patrzeć na 1,8 T albo 2,4
    Ostatnio zmieniony przez Binim : 25-01-2018, 11:18

  12. #6101
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    3.0 nie mialy blokow aluminiowych przypadkiem?

    Edit, ta to aluminiowe bloki, czesto pekaja wiec 3.0 to slaby pomysl
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 25-01-2018, 12:01

  13. #6102
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Wiesz, aluminiowy blok nie jest problemem, M52 ma już alu blok i jest ok, nie pękają. Problemem jest chujowy aluminiowy blok.

    A co do A4B6 - imo tylko 1.8T i ewentualnie pomodzić na jakieś bezpieczne ~220 kunia. Przecież to jest tak dobry i rozwojowy silnik, że szok. Szkoda, że nigdy nie będę takiego miał, bo naprawdę chciałbym chociaż parę miesięcy takim 1.8T pośmigać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 25-01-2018, 17:37

  14. #6103
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Miałem w a4b5 kombi, 150 konne. Nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, za to odchudziło mój portfel o spore pieniądze

  15. #6104

    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    160
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    generalnei znalezienie A4 B6 quattro w dobrym stanie jest trudne ale to jak kazdego popularnego vaga , audi,bmki , w 1,8T na pewno jest mniej rzeczy które moga niemiło zaskoczyć, turbina , ew lancuszek i napinacz rozrzadu ale obydwie rzeczy da sie zdiagnozować przy zakupie a reszta to wiadomo zawsze można mine trafić

  16. #6105
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    polecam tego skurwiela

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •