Reklama
Strona 194 z 664 PierwszaPierwsza ... 94144184192193194195196204244294 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,896 do 2,910 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #2896
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Kozek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Skąd jesteś? Nie chcę robić nikomu reklamy, ale w dębicy facet ściąga seaty angliki, brałem od niego masę części do mojego toledo, ceny niższe niż na allegro. Idzie się z nim, dogadać w przeciwieństwie do większości baranów, którzy wołają jak za zboże.
    Okolice Warszawy : /

  2. #2897
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Jak taniej wyjdzie kupić na gwarancji jakiś czy coś to jasne.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #2898

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czy zalozony licznik od innego silnika bedzie pokazywał złą predkosc? czy to tylko kwestia obrotomierza, ze inaczej by pokazywal?
    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    weź kurwa zrób zdjęcie tego swojego licznika, bo tych Twoich żalów się słuchać nie da. Chcesz pomocy, a każesz nam zgadywać.

    Na 90% masz normalny licznik jaki ładowałi do B5, poza wersją S4 oczywiście.
    Załącznik 337480

    masz, zapomnialem wczesniej zrobic zdjecia. co do licznika to widac ze cos bylo grzebane bo sa plastiki w srodku klejone. ocen

    // czy to tylko tarcze wymienione?

    btw kontrolki od: swiec,swiatel przeciwmgielnych i oleju(nie widac na zdjeciu, po lewo od <- 1 ->) mi nie dzialaja :X no i te pasy jeszcze niby po prawo

    swiece wydaje mi sie ze sa powoli do wymiany bo dlugo kreci ale zawsze odpala, swiatla przeciwmgielne mimo ze sa wlaczone to nie pokazuje na liczniku i oleju-ostatnio bylo juz prawie sucho i nic sie nie zaswiecilo)
    Ostatnio zmieniony przez killabeez : 30-07-2015, 17:34

  5. #2899
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    masz, zapomnialem wczesniej zrobic zdjecia. co do licznika to widac ze cos bylo grzebane bo sa plastiki w srodku klejone. ocen
    ktoś grzebał definitywnie, przede wszystkim same tarcze są białe, a tego nie było w A4B5.
    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    btw kontrolki od: swiec,swiatel przeciwmgielnych i oleju(nie widac na zdjeciu, po lewo od <- 1 ->) mi nie dzialaja :X no i te pasy jeszcze niby po prawo
    To są kontrolki świateł mijania i świec żarowych, a skoro nie masz diesla, to co się ma świecić? Liczniki są w tym aspekcie często uniwersalne, zmienia się tylko tarczę i wio. Inna sprawa, że teoretycznie tarcza do benzyny nie powinna mieć wyciętych świec żarowych, ale z drugiej strony w moim benzynowym Bravo było, ale oczywiście nigdy się nie świeciło (podobnie z pasami, bogatsze wersje mają czujnik, to się i świeci na liczniku - Ty na pewno nie masz, to się nie świeci, ale widać, bo białe zegary).
    Cytuj killabeez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    swiece wydaje mi sie ze sa powoli do wymiany bo dlugo kreci ale zawsze odpala, swiatla przeciwmgielne mimo ze sa wlaczone to nie pokazuje na liczniku i oleju-ostatnio bylo juz prawie sucho i nic sie nie zaswiecilo)
    To na pewno jest kontrolka oleju? Bo nie wygląda.

    BTW już widzę jakie auta można kupić na placu za 900 euro - posrane ulepy, o których wiesz tylko tyle, że jadą, ale poza tym to strach się bać.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 30-07-2015, 20:20

  6. #2900
    Avatar trix
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ktos mi cos poleci do 10-12k? sam do konca nie wiem, a nic konkretnego nie chce

    btw raczej benzyniak
    Ostatnio zmieniony przez trix : 30-07-2015, 20:48

  7. #2901

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktoś grzebał definitywnie, przede wszystkim same tarcze są białe, a tego nie było w A4B5.

    To są kontrolki świateł mijania i świec żarowych, a skoro nie masz diesla, to co się ma świecić?nie wiedzialem ze diesel, benzyna to jakas roznica w wyswietlaniu na liczniku ale ok Liczniki są w tym aspekcie często uniwersalne, zmienia się tylko tarczę i wio. Inna sprawa, że teoretycznie tarcza do benzyny nie powinna mieć wyciętych świec żarowych, ale z drugiej strony w moim benzynowym Bravo było, ale oczywiście nigdy się nie świeciło (podobnie z pasami, bogatsze wersje mają czujnik, to się i świeci na liczniku - Ty na pewno nie masz, to się nie świeci, ale widać, bo białe zegary).

    To na pewno jest kontrolka oleju? Bo nie wygląda. tak,nie widac jej dobrze bo lampa zaslonila

    BTW już widzę jakie auta można kupić na placu za 900 euro - posrane ulepy, o których wiesz tylko tyle, że jadą, ale poza tym to strach się bać.
    szczerze mowiac to nie narzekam, kupilem po taniosci, dalem 1100 euro a za ta kwote w polsce to moglem wtedy kupic skapciałe a4 1.8 z 95 roku....... ogladalem duzo i w sumie juz bylem napalony zeby kupowac jakies 1.8T za 6500 ale albo byly w bialym,zielonym albo brzydkim czerwonym kolorze albo jakies kapcie. Z dnia na dzien wypalil ten plac no to zobaczylem, tanio i fajne auto, ten kolor co chcialem 99' po lifcie wszystko gralo. Teraz co moge powiedziec ze za ta kwote - srodek-ideolo, 10/10,jedyny drobny mankament to to ze listwa od drzwi nie trzymala sie przy koncu. Z zewnatrz pieknie nie bylo moze bo musze jeszcze listwy wymienic dookola i jedna listwe boczna bo tez sie odkleja i zderzak. Wynioslo mnie moze troche ponad to, ile myslalem ze mnie wyniesie ale nie narzekam. Pol roku jezdze dzien w dzien, zrobione juz 6000 km za mojej kadencji, trasy po 400 km, zadnych problemow. Dopiero po pol roku dopiero sie cos odezwało tylnie koło, ale nie wydaje mi sie ze to jakies kosmiczne sumy beda,a nawet moze walne WD40 i przestanie.\

    Czyli wg mnie wszystko zalezy od szczescia, nie wszystkie tam auta to szroty, ogladalem go kilkanascie minut po czym wyszedl ziomal i mi powiedzial "nie ogladaj tak dlugo tego auta bo to nie ferrari" i czy kupuje czy nie bo nastepni sie pytaja. Dobra, wzialem. sprowadzilem, ziomus mi obejrzal to mowi ze rozrzadu jeszcze nie trzeba bo widac ze dopiero co byl wymieniany.

    btw ostatnio jechalem kawalek obwodnica i ten smieszny 1.6 lecial 180 i polecialby wiecej ale sam sie juz balem......>.<

    co do licznika to w koncu od tego modelu tylko z wymienionymi tarczami czy jak to widzisz? bo w sumie o to pytanie mi najbardziej chodzilo,a nie dostalem jednoznacznej odpowiedzi ;)

    bo w sumie patrze na google zdjecia i porownuje z moim to wyglada to tak,ze tylko tarcze sa wymienione bo wszystko lub wiekszosc sie zgadza
    Ostatnio zmieniony przez killabeez : 30-07-2015, 20:54

  8. #2902
    Mexeminor

    Domyślny

    Świece żarowe =/= świece zapłonowe, a to jest kontrolka żarowych, które są tylko w dieslu.

    No i to jest zwykły licznik ze zmienionymi tarczami i wklejonym/przeklejonym/chuj wie co zrobionym środkowych panelem kontrolek. Nie wiadomo czy tam był FIS i ktoś go zajebał czy co (możliwe), ale wygląda to tragicznie źle i osobiście bym wymienił ten licznik w cholerę na oryginalny niekombinowany (i przy okazji sprawdził czy FISu nie można wrzucić, bo coś czuję, że tak).

    I jeszcze co do kupowania na placu - jeśli rzeczywiście idą takie teksty "nie oglądaj za długo, bo to nie Ferrari", to ja bym od razu podziękował. Masz szczęście, że to auto mechanicznie jest w porządku, ale poza tym to nie wiem co to jest, bo silnik nie wiadomo jaki (może w końcu do tego dojdziesz, może nie), licznik kombinowany ponad wszelkie wyobrażenie (kleju jeszcze tam nie widziałem), a pewnie jeszcze coś wyskoczy.

  9. #2903

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    804
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    dobra dzieki za odp, jak bede wiedzial jaki jest motor to napisze xD ale nie wiem czy nie pozostala mi tylko hamownia, albo do jakiegos serwisu audi gdzie mi sprawdza silnik.

  10. #2904
    Avatar t0bby
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Rookgard
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i to jest zwykły licznik ze zmienionymi tarczami i wklejonym/przeklejonym/chuj wie co zrobionym środkowych panelem kontrolek. Nie wiadomo czy tam był FIS i ktoś go zajebał czy co (możliwe), ale wygląda to tragicznie źle i osobiście bym wymienił ten licznik w cholerę na oryginalny niekombinowany (i przy okazji sprawdził czy FISu nie można wrzucić, bo coś czuję, że tak).
    W przedliftach na początku 95 były białe zegary, tak samo jak audi b3, b4, c3, c4. A FIS to dopiero w polifcie. W przedlifcie występował tylko półfis, bądź coś takiego jak ma kolega, bądź nie pokazywało nawet temperatury.
    Ostatnio zmieniony przez t0bby : 31-07-2015, 10:39

  11. #2905
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj t0bby napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W przedliftach na początku 95 były białe zegary, tak samo jak audi b3, b4, c3, c4. A FIS to dopiero w polifcie. W przedlifcie występował tylko półfis, bądź coś takiego jak ma kolega, bądź nie pokazywało nawet temperatury.
    Ale on ma polifta, a więc zegary są już na 100% z przedlifta, a więc wszystko co napisałem się zgadza - totalnie nieoryginalne. Również zgadza się to, że miał FIS, a teraz go nie ma.

    No i wiem jak wygląda sprawa liczników w tych autach (poza kolorem tarcz, mea culpa) więc spoko, nie musisz mi takich rzeczy pisać.

  12. #2906
    Avatar cwaniaczekszpadyzor
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Częstochowa
    Wiek
    32
    Posty
    73
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    może ktoś z torgowiczów jeżdżacych bawarkami byłby zainteresowany ? :D

    http://olx.pl/oferta/felgi-bmw-18-st...5-IDb4IWt.html

  13. #2907
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Macie może jakiegoś porządnego lakiernika który odwalił by mi tak ładnie listwy na black piano?


  14. #2908
    Avatar Wizygran
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    394
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie, w jakiej cenie waha sie rozrzad z pompa do golfa v 1.9 tdi 2005 105km?

  15. #2909
    Avatar Wyso52
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,552
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi ubezpieczeniami?
    Aktualnie posiadam samo OC a za jakiś czas kończy mi się ubezpieczenie i już się rozglądam + jeżeli uda mi się znaleźć jakieś tanie AC to również chciałbym to dokupić.
    Składka za aktualne OC wynosi 500 zł w hestii, nie mogę jednak zrozumieć, czemu gdy wypełniam te ankiety do ubezpieczenia na rankomacie, czy już bezpośrednio u konkretnych ubezpieczycieli ładują mi składkę w wysokości 1400-2000 zł za samo OC.
    Nawet wypełniłem dokładnie tak samo jak mam aktualnie w ergo hestii na ich stronie i zaproponowano mi 1069 zł w momencie gdy teraz płacę 500zł.

    Uwzględniam zniżki ojca (bo to jego auto, ja jestem tylko współwłaścicielem)
    Jak się ubezpieczacie? Sami przez internet czy macie agenta?

  16. #2910
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ja ide do dobrego ziomka agenta i wyszukuje mi u kogo bedzie najtaniej. Za e46 oc+ac na 17k pln place jednorazowo 1200. Aktualnie w allianz najtansze ubezpieczenie bylo

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •