Reklama
Strona 225 z 664 PierwszaPierwsza ... 125175215223224225226227235275325 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,361 do 3,375 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #3361
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @up
    No parametry te same, bo 10w40, ale ja miałem zalany (no i w bagażniku leżał) valvoline maxlife, a on zalał mobila. Czyli co nie jeździć do niego? @Pavel321 ;

  2. #3362
    Mexeminor

    Domyślny

    no to przynajmniej nie zalał jakiegoś lotosa czy innego orlena, a nawet castrola (bo pewnie by podróbę miał). Nie zmienia to faktu, że jak masz zalanego Valvoline'a, to dolewasz Valvoline'a, a już na pewno mechanik przed dolaniem powinien się Ciebie o to zapytać (nie mówię już nawet o tym, że nawet bagażnika nie sprawdził).

    Konkurencja jest taka, że chyba możesz go sobie podarować. Nie wykazał się żadnym kunsztem, zwykła robota, chyba nie ma sensu mu dalej wierzyć po takiej samowolce.

  3. Reklama
  4. #3363
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @up
    To, że powiedział, że wlał mobila nie znaczy, że to zrobił xD mam inny serwis na oku, ale brak usterek, więc póki co będę tylko jeździł ;) miałem mieszane uczucia co do niego, bo jak odbierałem samochód to powiedziałem mu, że mieli szczęscie że trafili z parametrami oleju skoro wlali nie pytając się, to dziad się tylko zaśmiał xD
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 27-11-2015, 07:17

  5. #3364
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja pierdole do mechanika w tych czasach gorzej niz do dentysty za dzieciaka

    jak wogole kurwa mozna komus dolac olej i nie spytac na czym aktualnie jezdzi samochod

    no ale tak to jest jak jakis idiota sie wychowa na fiatach 125p, a kazda sugestia w jego strone konczy sie pouczeniem albo podwyzszeniem ceny
    Ostatnio zmieniony przez Julas313 : 27-11-2015, 10:32

  6. #3365
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    powiedziałem mu, że mieli szczęscie że trafili z parametrami oleju skoro wlali nie pytając się, to dziad się tylko zaśmiał xD
    Jebane zwierzę, powiedziałbym co o nim myślę i rozpowiedział komu się da. Trzeba tępić takich ciuli.

  7. #3366
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    profesjonalne podejscie...

  8. #3367
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Może zasugerowali się karteczką przy silniku od ostatniej wymianie :P Chociaż ja mam na niej napisane 15w40 jakieś gówno, a jeżdze na 10w40 xdd Dlatego nie znoszę jeździć do mechaników, wolę sam kombinować

  9. #3368

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    764
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to przynajmniej nie zalał jakiegoś lotosa czy innego orlena, a nawet castrola (bo pewnie by podróbę miał). Nie zmienia to faktu, że jak masz zalanego Valvoline'a, to dolewasz Valvoline'a, a już na pewno mechanik przed dolaniem powinien się Ciebie o to zapytać (nie mówię już nawet o tym, że nawet bagażnika nie sprawdził).

    Konkurencja jest taka, że chyba możesz go sobie podarować. Nie wykazał się żadnym kunsztem, zwykła robota, chyba nie ma sensu mu dalej wierzyć po takiej samowolce.
    No kurwa jeszcze czego xD W tej firmie gdzie pracuję możemy bez zgody klienta uzupełniać olej silnikowy do odpowiedniego poziomu i uzupełniać oświetlenie bo jak się później coś stanie to wracają z ryjem że był na serwisie a nawet oleju nie sprawdził i oświetlenia. Chciał bym zobaczyć twoją minę jak byś zobaczył że mechanik grzebie ci w bagażniku, wkurwił byś się jeszcze bardziej niż gdyby ci nie uzupełnił oleju.

    Cytuj Cybuch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    No parametry te same, bo 10w40, ale ja miałem zalany (no i w bagażniku leżał) valvoline maxlife, a on zalał mobila. Czyli co nie jeździć do niego? @Pavel321 ;
    To akurat zależy od jakości jego usług i cen czy do niego jeździć czy nie, nie oceniaj tego po tym że uzupełnił ci olej innym niż miałeś zalany.

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja pierdole do mechanika w tych czasach gorzej niz do dentysty za dzieciaka

    jak wogole kurwa mozna komus dolac olej i nie spytac na czym aktualnie jezdzi samochod

    no ale tak to jest jak jakis idiota sie wychowa na fiatach 125p, a kazda sugestia w jego strone konczy sie pouczeniem albo podwyzszeniem ceny
    Samochód od pierwszego do ostatniego kilometra powinien jeździć na oleju dedykowanym przez producenta. Czyli jak wyjeżdża z fabryki mając zalany 5w30 to jeździsz na takim już cały czas a nie sobie na gęstsze zmieniacie przy większym przebiegu (najczęstsze rady januszy motoryzacji). Więc tutaj mógł się posługiwać dokumentacją serwisową i to nie był by w żadnym przypadku jego błąd że jakiś debil zmienił olej na gęstszy.

  10. #3369
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Pavel321 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No kurwa jeszcze czego xD W tej firmie gdzie pracuję możemy bez zgody klienta uzupełniać olej silnikowy do odpowiedniego poziomu i uzupełniać oświetlenie bo jak się później coś stanie to wracają z ryjem że był na serwisie a nawet oleju nie sprawdził i oświetlenia. Chciał bym zobaczyć twoją minę jak byś zobaczył że mechanik grzebie ci w bagażniku, wkurwił byś się jeszcze bardziej niż gdyby ci nie uzupełnił oleju.
    No to współczuję klientów debili, ale cóż, tacy też muszą swoje auta serwisować. Poza tym ASO jak ASO (a chyba w jakimś pracujesz z tego co pamiętam, a nawet jak nie, to ciągle jakaś większa firma), a jakiś mały prywaciarz to mały prywaciarz. Ja jeżdżę właśnie do takich i nie zdarzyło mi się żeby mi coś zrobili bez mojej zgody i na własną rękę.

    A w bagażniku może mi grzebać, nic tam nie mam i mam wylane. Siada w brudnych ciuchach na moim fotelu i dotyka brudnymi łapami kierownicy, otwarcie bagażnika nie zaszkodzi.

    Cytuj Pavel321 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Więc tutaj mógł się posługiwać dokumentacją serwisową i to nie był by w żadnym przypadku jego błąd że jakiś debil zmienił olej na gęstszy.
    O kurwa, serio? XD Nie jemu oceniać na jakim oleju jeździ auto, które zostało mu powierzone. Jeśli nie wie co jest zalane, to nie ma prawa lać nawet zgodnie z producentem, bo po prostu nie może mieć pewności, że akurat taki olej jest w aucie.

  11. #3370
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dlatego najlepiej trzymać sie jednego mechanika ktory w jakims stopniu zna i kojarzy nasze auto, no ale w większości przypadków u nas młodych kierowców mechanicy jak i samochody zmieniają sie dosc często ;)

  12. #3371
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Witam, na jakie koszty powinienem się przygotować chcąc wymienić nagrzewnicę w Audi 80 b4?

  13. #3372
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, na jakie koszty powinienem się przygotować chcąc wymienić nagrzewnicę w Audi 80 b4?
    Sprawdź ile kosztuje i dolicz jakieś ~100 zł na wymianę. Nie wiem jak tam jest z dostępem do nagrzewnicy, bo co auto to inaczej. Zgaduję jednak, że w 80tce nie powinno być zbyt dużo problemów i może nawet od schowka się da.

  14. #3373
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,363
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ojciec mówił, że być może będzie trzeba rozbierać deskę rozdzielczą i że dużo roboty z tym jest, dlatego obawiałem się wysokich kosztów robocizny, ale widzę, że nie powinno być jakoś strasznie drogo.

  15. #3374
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Licz ~300zł + nagrzewnica, trzeba ściągać dechę.

  16. #3375
    Mexeminor

    Domyślny

    Rozbiórka deski to ~500 zł nawet u niedrogiego mechanika. No chyba, że chcesz żeby to poskładali na starych klipsach, ale ja nie polecam.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •