Reklama
Strona 171 z 664 PierwszaPierwsza ... 71121161169170171172173181221271 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,551 do 2,565 z 9948

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #2551
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Normalka niewiedza zawsze źródłem uprzedzeń. e46 m3 ma zupełnie inne zderzaki niż m pakiet, we wnętrzu tez się parę rzeczy różni.

  2. #2552
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Fatal Linek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko
    Rozważałem ze znajomym wyjazd do Niemec ( tak do 150 km od Frankfurtu nad Odrą) w celu kupienia auta typowo na handel. Nie jesteśmy nastawieni na jakiś ogromny zysk po prostu chcemy to zrobić dla sprawdzenia samych siebie. NA pierwszą myśl nasunął nam się pomysł kupienia VW golfa IV. I chciałem się dowiedzieć jak to jest z tymi tablicami i ogólne wasze doświadczenia.
    Tylko zarejestrowanym autem możesz wracać na koła, więc nie może być w niemczech wyrejestrowane. Inaczej laweta.
    Ubezpieczenie nie ma tutaj żadnego znaczenia.

    W niemczech jest chyba opcja miesięcznej rejestracji (tymczasowa) - chyba 100 ojro.

  3. Reklama
  4. #2553
    michal.jachon

    Domyślny

    Panowie gdzie mogę kupić rekawice do pracy przy motorze/samochodzie????? Znalazlem hurtownie glovex to od razu wiecej bym zamowil. Dobre sa??????

  5. #2554
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Twardy już? Kilka miesięcy masz auto i nadal w rozsypce, Ty zaraz w tą okazję włożysz więcej niż dałeś początkowo ;). Kilka miesięcy i ciągle w warsztatach, przecież zdążysz się znudzić i ją sprzedać zanim jako tako będzie wyglądać (jak to było z e36).
    Nie no, co gadasz ze pare msc w warsztatach, wiadomo, silnik trza było ogarnąć, to zrobiłem sobie na glanc. Teraz idzie cała do malowania z mojego widzi mi się, m pak tak samo. Tył zderzak będzie poźniej, bo zbrakło kasy. Za 2-3tyg powinienem ją już złożyć całą pomalowaną. Ja mam tak, że ładuje kase w auta i później nie odzyskam, ale robie to dla siebie.

  6. #2555
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj twardy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no, co gadasz ze pare msc w warsztatach, wiadomo, silnik trza było ogarnąć, to zrobiłem sobie na glanc. Teraz idzie cała do malowania z mojego widzi mi się, m pak tak samo. Tył zderzak będzie poźniej, bo zbrakło kasy. Za 2-3tyg powinienem ją już złożyć całą pomalowaną. Ja mam tak, że ładuje kase w auta i później nie odzyskam, ale robie to dla siebie.
    a nie lepiej było kupić te 10 tysięcy drożej (zakładam, że mniej więcej tyle włożysz w to auto) inną kupetę i mieć już to wszystko od początku zrobione (o ile nie lepiej) + niemalowane auto, które zawsze jest w lepszej cenie przy odsprzedaży?

    No chyba, że lubisz jak Ci auto w warsztacie stoi, wtedy to okej, rozumiem.

  7. #2556
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a nie lepiej było kupić te 10 tysięcy drożej (zakładam, że mniej więcej tyle włożysz w to auto) inną kupetę i mieć już to wszystko od początku zrobione (o ile nie lepiej) + niemalowane auto, które zawsze jest w lepszej cenie przy odsprzedaży?

    No chyba, że lubisz jak Ci auto w warsztacie stoi, wtedy to okej, rozumiem.
    No nie? Nie dosyć, że auto całe do malowania, silnik ogarnąć trzeba. Dołożyć Mpak (który zresztą z tego co pamiętam nie jest tak łatwo i tanio dołożyć w oryginale, bo to halogen to nadkola grosz do grosza), później ludzie krzywo patrzą na takie mpakowe samoróbki z garażu (rozkodowują VIN widzą, że auto wyszło z fabryki inne, do tego malowane i proszę). A i kończąc na tym, że auto miesiące stoi w warsztatach zamiast służyć do tego do czego powinno. To mi jest szkoda dać od paru miesięcy auto na kilka dni do mechanika bo będę musiał ganiać solarisem.

  8. #2557
    Mexeminor

    Domyślny

    Prawdopodobieństwo sprzedania go w dobrej cenie będzie po tych robotach minimalne, tragedia imo.

  9. #2558
    Avatar twardy
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,273
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Mhm, coś jeszcze? Robie to z własnego widzi mi się, lakier był w dobrym stanie, ale chciałem go odświeżyć za jednym zamachem, jakoś ludzie dokładają wszystko z m paku i jest ok, nie musze tutaj wstwiać i dzielić się fotkami z roboty jak będziecie takie głupoty gadać... Stać mnie, to ładuje pieniądze i tyle w temacie, bo zastanówcie się troche co piszecie? Jakie pare msc stoi? Mam je od lutego i łącznie może z tydzień stało nie używane, ale wiecie lepiej, ok.

  10. #2559
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,069
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A rób jest git. Przecież nigdy nie mówiłeś, że to cacuszko. Trzeba pewne zmiany dokonać to trzeba, ważne, żeby Ciebie cieszyło :))


    P.S. Wiem, że tylny zderzak w m pakiecie to dobre 800-1000zł plus malowanie, ale jak już w to się pakujesz to siara tylko na przodzie mieć.

  11. #2560
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    ja tam życzę powodzenia twardemu. Niech robi, kto zabroni. Jego auto.
    Sam bym sobie dołożył ten sportowy zderzak na przód do mnie do sedana, bo o wiele lepiej wygląda. I kierę z M :)

  12. #2561
    Avatar Egi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    2,642
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Potrzebuje kupic lusterko do Hondy Civic VIII gen, na jakich stronach znajde sporo ofert z czesciami tego typu? Bo Allegro i olx aka tablica juz przejrzalem i albo nie ma albo uszkodzone.

  13. #2562
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I kierę z M :)
    to akurat bardzo dobry pomysł jest, nie trzeba nic do tego dodawać, a daje wymierne korzyści (wygodniejsza).

    No ale jednego zderzaka to Ty nie dokładaj.

    Cytuj Justakas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    P.S. Wiem, że tylny zderzak w m pakiecie to dobre 800-1000zł plus malowanie, ale jak już w to się pakujesz to siara tylko na przodzie mieć.
    Ano.

    PS za ~28 koła można mieć 330Ci w pełnym M pakiecie, z manualem itd. z pewnego źródła. Just sayin'
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 30-05-2015, 17:23

  14. #2563
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ano.

    PS za ~28 koła można mieć 330Ci w pełnym M pakiecie, z manualem itd. z pewnego źródła. Just sayin'
    Wyślij mi ją na pw.


    Co do dokładania do samochodu, to nigdy się pieniędzy włożonych w auto nie liczy. Tylko wszystko trzeba robić z głową bo czasem po prostu nie warto :) "Ile można zainwestować w swoją PASJĘ? Z czego można zrezygnować... jak bardzo można się w tym zatracić..."

  15. #2564

    Notoryczny Miotacz Postów Keyer jest teraz offline
    Avatar Keyer
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Poznań
    Posty
    1,219
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panowie, takie pytanko.
    Od dwóch lat jestem można rzec szczęśliwym posiadaczem albo raczej posiadaczem szczęśliwego Forda Fusion. Kiedyś miałem awarię (co okazało się błahostką) i dzwoniąc po mechanikach kilkukrotnie, po podaniu nazwy modelu dostawałem w odezwie westchnięcia, bluzgi itp.
    Dlaczego to auto ma tak słabą opinie? Przez 2 lata (rocznik 2003) przejechałem koło 35 tyś km (wiem, niedzielny kierowca) i prócz zapchania się filtra paliwa i wymiany wszelkich płynów jak i filtrów nie miałem żadnej awarii, dosłownie. Auto praktycznie samo o siebie dba. Skąd taka opinia o nim? Wiem, że nie jest to piękność bo sam narzekam na krowopodobny wygląd, no ale muszę szczerze powiedzieć, że jest aktualnie nie do zajebania xD

  16. #2565
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Nosz kurwa nie wiem co się stało, ale już boję się dotykać auta bo ciągle prądem mnie kopie. Bez znaczenia czy jadę, czy otwieram świeżo po wyjściu z domu, zawsze jebnie prądem i tyle. Ktoś poleci jak sprawdzić czy gdzieś jest przebicie albo gdzie szukać, co zrobić?
    W aucie w kabinie jak siedzę i dotknę cokolwiek metalowego to nic się nie dzieje, jak tylko wyjdę z kabiny i dotknę drzwi to zaraz kopie prądem. Kierowcę i pasażera. Czasami nawet jak idę do auta, odblokuje pilotem i otwieram drzwi to też kopnie. Nie ma opcji że elektrostatyka i ubrania bo we wszystkich strojach jakie miałem problem jest ten sam.
    Czasami nie kopie, a za jakiś czas znowu pierdyknie.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •