Reklama
Strona 569 z 664 PierwszaPierwsza ... 69469519559567568569570571579619 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,521 do 8,535 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #8521
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wykurwił się alternator w 159. ja pierdole, żeby go wyciągnąć w 2.4 jtdm xDDDDDDDDDDDDDddd pisze to dla potomnych. a pasek od alternatora się zakłada włoskim patentem - na chama i chuj, jak pęknie to trzeba zakładać inny, do skutku.

    W ogóle nówka alternator bez obciążenia pokazuje 13,6. Zachodzą wszyscy w głowę (wszyscy z aso, ale mojego, japońskiego xD) jak to jest kurwa możliwe i że tak nie powinno być i coś jest zjebane. No więc staram się im uświadomić, że włoska motoryzacja z pierwszej dekady XXI wieku jest o lata świetlne przed aktualną motoryzacją japońską, bowiem istniały wersje 2.4 jtdm na specjalne zamówienie, które miały ELEKTRYCZNĄ NAGRZEWNICE (coś jak pseudo webasto, dzięki temu przy -10, po 3 minutach jazdy grzeje Ci już fotel i z dmuchawy ciepłe powietrze), która ciągnie 900W zanim motur złapie 70 stopni xD.
    Nie mogą tego zaakceptować za chuj. Przecież to technologia taka, że jakby ludzie o tym wiedzieli to armstrong nie stałby na księżycu tylko na marsie.

    Protokół optima powoli wczytywany.
    Kup sobie KIA w koncu porzadny samochod, a to wloskiego gowno wypierdol tam gdzie jego miejsce na smietnik pzdr

  2. #8522
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mam pytanko, jest jeszcze jakiś taki kraj jak szwecja, że da się sprawdzić cała historie każdego sprowadzanego auta?

  3. Reklama
  4. #8523
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dania, Włochy chyba też. Jest tego trochę.

  5. #8524
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    siema.

    Jak myślicie, ile mogę cenić gruza audi a4b5 94r? 1.8 benzyna 125km + 2,5letni gaz STAG
    Do roboty: coś w zawieszeniu stuka, dziurawy tłumik, hamulce tył całe do roboty, zardzewiałe błotniki przód, pewnie by pasowało rozrząd. OC i PT do maja, ale w obecnym stanie na pewno nie przejdzie następnego. Porysowana dość mocno od stania pod blokiem. Wyposażenia prawie nic, elektryczne szyby lusterka i szyberdach. Zimówki ok na oryginalnych 15tkach + letnie opony 16 śmietnik na alufelgach smietnik xD

    Dumam i dumam i nic nie mogę wydumać, niby wartość napraw przewyższa wartość całego samochodu w obecnym staniu, z drugiej strony ten gaz też chyba coś wart?

  6. #8525
    Boruciarz

    Domyślny

    1500

  7. #8526
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Polak kupić za 3500 bo ałdi

  8. #8527
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Kurwa czemu nie zrobili multipli abarth...

  9. #8528

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mam pytanko :D A mianowicie chciałem w swoim Oplu Corsa C wymienić gałkę lewarka zmiany biegów,zabrałem się za to zgodnie z instrukcją z neta(gałka jest wtapiana na drążek, a więc trzeba było wszystko łupać), początkowo super szło, aż do momentu kiedy rozebrałem całą gałkę i został ten element w postaci stopionego plastiku. Jak to zedrzeć? Bo za żadne skarby nie chce puścić ustrojstwo :D

  10. #8529
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1500
    Zgadzam się z Maćkiem w 100%, dobrze będzie jak chociaż za tyle pójdzie. Niezłe B5 z klimą stoją za niecałe 4k, czasem nawet za 3k.
    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam pytanko :D A mianowicie chciałem w swoim Oplu Corsa C wymienić gałkę lewarka zmiany biegów,zabrałem się za to zgodnie z instrukcją z neta(gałka jest wtapiana na drążek, a więc trzeba było wszystko łupać), początkowo super szło, aż do momentu kiedy rozebrałem całą gałkę i został ten element w postaci stopionego plastiku. Jak to zedrzeć? Bo za żadne skarby nie chce puścić ustrojstwo :D
    No tak średnio se to zedrzesz, musiałbyś wymontować drążek i czymś to rozpuścić. Tak się właśnie kończą bezsensowne roboty przy aucie, nie pomyślisz i masz problem, a przecież to zwykła Corsa i na chuj ci była ta inna gałka.

  11. #8530

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,778
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zeszło Panie jak złoto dzisiaj, trochę bajcepsa naprężyć musiałem i ruszyło xD Nowa gałka zamontowana, nie będzie mnie gryzła w oczy, ot co xD

  12. #8531
    Boruciarz

    Domyślny

    dobra zjebali coś xD
    czy alternator sam z siebie moze wydawac dźwięk? w sensie huczenie, buczenie aka wycie
    jesli tak to co, łożysko czy sprzęgiełko?

  13. #8532
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli huczenie to raczej łożysko alternatora. Zdejmij pasek i zakręć ręką. Usłyszysz huczenie albo kółko będzie miało opór w jednym miejscu. Sprzęgło raczej by się objawiło piszczącym paskiem, ale też łatwo sprawdzić.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  14. #8533

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kraków
    Posty
    740
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Elo dzisiaj tak wiatr wiał w nocy że mi stare drzewo w miejscu publicznym jeblo na dwa samochody, oba tylko OC. Idzie coś zrobić z tym (z doświadczenia może wiecie) że stoją stare, nie do końca zdrowe drzewa i pomimo tego że wiał silny wiatr da się coś zalatwic sprawę z gminą? Bo wydaje mi się że z ubezpieczycielem nie. Wkurwiony jestem bo to drzewo wygląda już po przewróceniu (wcześniej nie wiem nie interesują mnie drzewa) na stare i słabe.

  15. #8534
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Asc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (wcześniej nie wiem nie interesują mnie drzewa)
    No widzisz jaka super nauka, na przyszlosc Cie zainteresuja xD

  16. #8535
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja jestem pojebany i zawsze parkuje daleko od słupów i drzew

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: Wczoraj, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •