Reklama
Strona 565 z 664 PierwszaPierwsza ... 65465515555563564565566567575615 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,461 do 8,475 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #8461
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ogólnie o firmowych VAGach, bo tego jest najwięcej, chociaż ostatnio sporo też Toyot.

    Najszybsze auto w Polsce to jest zdecydowanie, bezapelacyjnie i bez dyskusji Fabia/Rapid/Octavia, oczywiście obowiązkowo biała/srebrna i z małym dieslem albo 1.2 TSI XDDD Nic tak nie zapierdala na autobanie, no kurwa nic. Z resztą nie tylko na autobanie, na krajówce 180, na ekspresówce 180, na autobanie nawet trochę więcej, no ogólnie ile Bozia dała.

  2. #8462
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Niesamowite samochody to prawda, kazdy bieg na zimnym zapinany dopiero przy odcince, a auto lata i lata moze jednak Szymon_Wons mial racje i mozna palowac na zimnym i nic nie grozi?

  3. Reklama
  4. #8463
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie o firmowych VAGach, bo tego jest najwięcej, chociaż ostatnio sporo też Toyot.

    Najszybsze auto w Polsce to jest zdecydowanie, bezapelacyjnie i bez dyskusji Fabia/Rapid/Octavia, oczywiście obowiązkowo biała/srebrna i z małym dieslem albo 1.2 TSI XDDD Nic tak nie zapierdala na autobanie, no kurwa nic. Z resztą nie tylko na autobanie, na krajówce 180, na ekspresówce 180, na autobanie nawet trochę więcej, no ogólnie ile Bozia dała.
    Haalo tylko u mnie citigo zapierdala 150
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #8464
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No Citigo więcej już nie wyciśnie, to zapierdala 150. 1.2 TSI licznikowe 200 z górki poleci, 1.4 TDI też, ale realna prędkość przelotowa to 180, nie więcej.

    No chyba, że jedziesz Octavą 1.6 TDI. Wtedy to klękajcie narody, bo 200 leci stale i nic tego kurwa nie zatryma. Nie wspominam już o większych kozakach co Passaty mają, wtedy to już nadświetlna i Katowice-Warszawa w 2h.

  6. #8465
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wyciśnie
    Skurwysyn jak mi w citigo siadł na dupie i świecił długimi to myślałem że to będzie kolejny wpis w dzienniczku
    ja sobie grzecznie wyprzedzam w drodze do Pyrzowic, stałe tempo 150 a jak mi tu jakiś kutas podbija pod zderzak
    Zjeżdżać nie ma sensu ale myślę, przyspiesze, pomimo tego jak uwielbiam takich cweli przytrzymać swoim tempem, bo zgodnie z przepisami wyprzedzam, to jebany do 170-180 się trzymał xD

  7. #8466
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pomimo tego jak uwielbiam takich cweli przytrzymać swoim tempem

    pluje na takich, jeszcze przy 150 to chuj ale sa tacy co i przy 95km/h tak robia to kurwom bym jedynki powybijal

    @Janusz_Wons ;
    przed firma tez troche ortografii znalem

  8. #8467
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pluje na takich, jeszcze przy 150 to chuj ale sa tacy co i przy 95km/h tak robia to kurwom bym jedynki powybijal

    @Janusz_Wons ;
    przed firma tez troche ortografii znalem
    Może źle się wyraziłem
    Ja nie blokuje na siłę, jak ktoś mi siada na zderzaku to zwyczajnie mam go w chuju i niech sobie poczeka aż swoim tempem wyprzedze i mu ustąpię gdy będzie do tego okazja, a nie że ja się mam wpierdalac między dwa tiry, bo jakiś mati ma naklejkę TRZEBA ZAPIERDALAĆ

    Pomijam fakt, że taki cwel zwykle potem jedzie ta samą prędkością, odpierdala jakieś dziwne rzeczy i sam go później wyprzedzam no ale chuj xD

  9. #8468
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No Citigo więcej już nie wyciśnie, to zapierdala 150. 1.2 TSI licznikowe 200 z górki poleci, 1.4 TDI też, ale realna prędkość przelotowa to 180, nie więcej.

    No chyba, że jedziesz Octavą 1.6 TDI. Wtedy to klękajcie narody, bo 200 leci stale i nic tego kurwa nie zatryma. Nie wspominam już o większych kozakach co Passaty mają, wtedy to już nadświetlna i Katowice-Warszawa w 2h.
    najszybsze są prezesowe fury typu superb w 3.6
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  10. #8469
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Panie ja wiem, że to na nasze warunki egzotyczne, ale poczytaj sobie o gs300 III. @Ander Twenty
    Odpada, straszny dziad w środku niestety, chyba zostaję przy e92 i może po niej GS4.

    @Mexeminor ; powiedział, że najlepiej n52b30, czy rzeczywiście tu są dwie wersje i niektóre e92 miały 272km czy to już inny skurwiel jakiś?? Ktoś miał może i mi powie co się w nim wymienia i co ile i ile i czemu tak drogo?


    ###
    chyba ze jeszcze e60 bede szukac
    Ostatnio zmieniony przez Ander Twenty : 04-01-2020, 19:57

  11. #8470
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jak sie cos psuje to sie wymienia, a czesci sa kurewsko drogie, sprawdz sobie neta. Nie ma w tym motorze chyba jakichs typowych bolaczek zreszta kupujac 10 letniego szrota trzeba sie liczyc z tym, ze w kazdej chwili moze sie cos wyjebac na plecy i tyle pzdr

    e60 jeszcze lepszy pomysl niz to e90 xD

  12. #8471
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Odpada, straszny dziad w środku niestety, chyba zostaję przy e92 i może po niej GS4.

    @Mexeminor ; powiedział, że najlepiej n52b30, czy rzeczywiście tu są dwie wersje i niektóre e92 miały 272km czy to już inny skurwiel jakiś?? Ktoś miał może i mi powie co się w nim wymienia i co ile i ile i czemu tak drogo?


    ###
    chyba ze jeszcze e60 bede szukac
    we na forum jakies, sa tematy tasiemce na temat tych silników. w n52b25 wystepował problem z tłokami, przez co chlały olej jak pojebane, nie dotyczy to każdego b25, ale nikt na forum nie potrafił powiedzieć, jaki zakres produkcji jest spoko. b30, jeżeli dobrze pamietam byl w miarę OK, spierdolic sie moze to co w kazdym bmw, czyli vanos, odme warto wymienic co dluzszy interwal, co 300kkm rozrzad, dodatkowo dochodzi tam valvetronic, ktory jak sie spierdoli to będzie bolało, tylko że nie są to rzeczy które się pierdolą co chwila - trzeba mieć pecha, żeby na ciebie trafiło. no i coś tam oleju pewnie będzie łykać, poniżej 200ml na tysiunc nic zlego. najwazniejsze jak w kazdym starszym BMW - kupic zadbany egzemplarz
    Ostatnio zmieniony przez Cybuch : 05-01-2020, 10:08

  13. #8472
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    B30 przede wszystkim ma problem z klepiącymi popychaczami przez zjebaną głowicę, którą poprawili w 2009 roku, ale chuj wie dokładnie kiedy, po VINie nie dojdziesz czy to silnik po modyfikacji, a poza tym tych nowszych E92 jest naprawdę niewiele, ale szukać warto. Po tej modernizacji to jest naprawdę git silnik jak na drugą dekadę XXI wieku i warto się w to wpierdalać, ale trzeba mieć worek kasy na ewentualne naprawy, bo wszystko tam jest drogie, a zjebać się w końcu zjebie. No ale Dominig obrał dobry kierunek jeśli chodzi o zawód, to se poradzi izi.

  14. #8473
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Tylko czy przypadkiem na europe po 2007 nie szły już n53, które miały bezpośredni wtrysk paliwa i problemy wieku dziecięcego z tym związane? Co by oznaczało import ze stanów, co nie musi być złe tylko bedzie musiał być dokładniej sprawdzony. E60 przed lift chodził z m54, który to potrafi więcej oleju pierdolnąć niż wujek wódki na weselu, ale da się kupić taki z poborem akceptowalnym lub ostatecznie trzeba sobie wkalkukowac wymiane pierscieni i bedzie chodził jak zegarek. Podsumowując: zobaczyc co bimmer autos targają, obowiązkowo sprawdzic przez bimmer-check/kogos innego kto ogarnia dresowozy i nie powinno byc zaskoczenia

  15. #8474
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No ja bym osobiście się pakował w M54B30 w E60 i to w taką naprawdę kozak za okolice 30k, a raczej więcej nawet. Dobre auto, nie rdzewieje jak E39, a to jest zawsze atut. Problemy z elektroniką, elektryką i gorsza jakość materiałów wnętrza niż E39 nie są aż tak uciążliwe mimo wszystko.

    Ale z drugiej strony można mieć za ~25k maksymalnie dopieszczone E39 z tym samym silnikiem. Trudny wybór w sumie, ale jednak skłaniałbym się ku E39, bo oba te auta są obecnie już stare jak chuj, a E39 ma przynajmniej ponadczasowy wygląd i mniej się jebie.

  16. #8475
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Znów baba wjechała mi w lusterko w Mustangu. Wiecie może ile za malowanie samego lusterka może wyjść w ASO? Ona nie chce się bawić w OC, a nie wiem ile coś takiego może kosztować.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •