Reklama
Strona 115 z 664 PierwszaPierwsza ... 1565105113114115116117125165215615 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,711 do 1,725 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #1711
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a wy widze z tych co mysla, ze kola co zime musza byc wywazone XD

    myslicie ze cos im sie dzieje przez te kilka tys km przez ktore je uzywacie w zimie, ze wulkanizacja musi na was zarobic?
    w takim razie jesli ktos sie porusza po 600 km dziennie powinnien te kola wywazac co 2 tygodnie?XD

    dodam jeszcze ze wiekszosc opon zimowych spisuje sie lepiej niz letnie juz przy temperaturach bliskich 5 stopni

    jak się ktoś porusza po 600 km dziennie to po około 10k trzeba wywarzać, o ile jeździsz po dobrych drogach.
    Tak powinny być zawsze wyważone przed zmianą, po kolizji, wjechaniu w krawężnik, dziurę dość sporą, po dłuższej jeździe po złej nawierzchni czy wertepach.

    A jak ktoś sądzi inaczej to nie ma pojęcia i gada pierdoły.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  2. #1712
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tych dwóch tylnich kół nie ważyłem przed wymianą i przy 120 bije tak, że dajcie spokój :v

    A Opel jak Opel, Master. Myślę, że Twoja bmka też by się poddała przy mojej nodze. Od kiedy kupiłem zrobiłem już 20 tysięcy kilometrów :P
    Royal w półtora miesiąca zrobiłeś 20 tysięcy kilometrów? Po takich przebiegach to raczej nic dziwnego, że w aucie coś się psuje :) Takie auto sobie kupiłeś do takich przebiegów.

  3. Reklama
  4. #1713
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dokładnie półtora miesiąca ;P

    W pracy dużo jeżdżę, jeździć lubię a jeszcze takim autem to jest przyjemność w 150%. Teraz porzucam ten pomysł, opel do żyda albo będzie taką moją weekendową zabawką.


    Co do wyważania. Jak jest na maszynie 0-~10 to jest to odczuwalne przy ~120km/h. 0-5 jest odczuwalne przy ~160. Po zimie leżenia w piwnicy koła na wyważarce podskakują pod 15-25g na stronę tak więc ludzie..


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  5. #1714
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Royal Malereusea napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Po zimie leżenia w piwnicy koła na wyważarce podskakują pod 15-25g na stronę tak więc ludzie..
    przy nieprawidlowym przechowywaniu (czyli w sumie u wiekszosci osob)

  6. #1715
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a wy widze z tych co mysla, ze kola co zime musza byc wywazone XD
    A Ty widzę z tych, co lubią jak im szumi, trzepie, niszczy opony i zawieszenie XD

  7. #1716
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja wyważam przed każda zima, koszt dodatkowy 20zl za komplet. Raz w roku moge sobie pozwolić na taki wydatek xD

  8. #1717
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A Ty widzę z tych, co lubią jak im szumi, trzepie, niszczy opony i zawieszenie XD
    prawidlowo wywazone i przechowywane kola moga sobie spokojnie 2 sezony jezdzic no ale jedz na wulkanizacje daj zarobic panom, ktorzy upieraja sie ze drugi wymiar na oponie nie jest procentem od szerokosci opony XD

  9. #1718
    Mexeminor

    Domyślny

    Jadę na wulkanizację, bo płacę za to 48 zł i mam wyważanie, zakładanie, za 15 zł od kompletu mogą mi umyć koła i zapakować w worki nawet (ale to już za wiele). To żaden wydatek, a roboty nie mam niewiadomo ile, nie ujebie się, nie umęczę jak idiota pod blokiem (co innego jak ktoś ma dom) i do tego mam pewność, że będę miał odpowiedni komfort jazdy i że mi koło nie odleci.

    Handluj z tym, akurat na coś takiego mnie stać i nie mam zamiaru żałować.

  10. #1719
    Avatar Royal Malereusea
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    21
    Posty
    584
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...) i do tego mam pewność, że będę miał odpowiedni komfort jazdy i że mi koło nie odleci.

    Nigdy nie zapomnę jak koleszka w robocie nie dokręcił koła w volvo c70 temu panu



    Po ~100m przednie lewe koło odpadło i zaczął się cyrk XD


    Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyznę, tylko sprawić by tamci skurwiele zginęli za swoją.
    G. C. Patton

  11. #1720
    Avatar _Szymon_
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,043
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    To sami fachowcy widzę u Ciebie w robocie :D

    Napisz gdzie to było to będę omijał jak coś :D

  12. #1721
    Avatar 2cztery7
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    628
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    zobaczyłem to autko na mieście, ładnie wyglądało i z ciekawości chciałem zobaczyć po ile stoi.
    http://otomoto.pl/chatenet-ch32-inny...C34445473.html
    ale bardziej moją uwagę zwróciła moc niż cena :O jak to w ogóle się rozpędza? przecież mój wiatrak w laptopie ma większą moc

  13. #1722
    Avatar Rikimaru Uh
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Częstochowa.
    Posty
    1,039
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    To juz lepiej kupic jakis wygodny dupowoz za 40k i reszte zostawic na te mandaty.. Nie zrozumiem nigdy co kieruje ludzi ktorzy kupuja taki samochod. Nawet jak ktos ma 16 lat, to juz lepiej kupic motocykl 125ccm do miasta a na zime pożyczać furke od rodzicow. ;v

  14. #1723
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    No to jest od 14 roku życia - kompletne nieporozumienie :) BO znaków i tak nie znają.
    Ma 5 koni ale te 45km/h da radę jechać. Silnik jak w kosiarce. I cena z kosmosu, w "chinach" może i się sprawdziło ale w Polsce na pewno nie xd Bardziej jako ciekawostka
    Dużo też dilerów tego jest w Włoszech, Holadni, Portugali czy tam Br
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 15-11-2014, 06:55
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  15. #1724
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Czymś takim to kurde strach jeździć. Weź teraz się gdzieś zagap, to miną wieki, zanim uciekniesz ze skrzyżowania... Najśmieszniejsze jest to, że wielu rodziców kupuje dzieciakom auta tego typu, na zasadzie "mało mocy, powolny, to dzieciak nie będzie zapierdalał i się nie rozbije; bezpieczne auto", co jest imo totalną głupotą.

  16. #1725
    Avatar Justakas
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Azeroth
    Posty
    1,068
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czymś takim to kurde strach jeździć. Weź teraz się gdzieś zagap, to miną wieki, zanim uciekniesz ze skrzyżowania... Najśmieszniejsze jest to, że wielu rodziców kupuje dzieciakom auta tego typu, na zasadzie "mało mocy, powolny, to dzieciak nie będzie zapierdalał i się nie rozbije; bezpieczne auto", co jest imo totalną głupotą.
    Głupoty gadasz. A na skuterze czy rowerze to się zgapić nie możesz i w razie wypadku masz poduszki powietrzne i pasy?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9613
    Ostatni post: 17-04-2024, 10:27
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •