Reklama
Strona 413 z 664 PierwszaPierwsza ... 313363403411412413414415423463513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 6,181 do 6,195 z 9947

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

  1. #6181

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Wyciszał ktoś z was auta tymi specjalnymi matami czy nawet filcem?

  2. #6182
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Znajomy coś takiego robił w Stilo i mówi, że różnicę widać, a raczej słychać. Jebany się trochę z tym namęczył, ale on potrafi kilka dni auto rozbierać, a potem składać.

  3. Reklama
  4. #6183
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyciszał ktoś z was auta tymi specjalnymi matami czy nawet filcem?
    wg mnie gra nie warta świeczki, chyba ze motoryzancja to Twoje hobby i nic nie spierdolisz podczas rozbiórki z elektryką szyb itd.
    zresztą te maty bitumiczne w sumie wcale nie takie tanie. przeszło mi to kiedyś przez myśl w gt ale równie szybko wyperspadowałem sobie ten moment kiedy nie odczułem różnicy gdy znajomy mnie przewiózł podobnym samochodem po takim zabiegu (nie odczułem różnicy)

  5. #6184

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Koniec końców sam tego nie zrobię, a wyciszenie u kogoś to koszt 2-3k więc odpuszczam. Może na wiosnę wycisze sam ile dam radę

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  6. #6185
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    W ramach przestrogi, Bialystok i okolice uwazajcie bo jakis furiat zajezdza stare pognite audi 1.9tdi na krajowych drogach. Uwazajcie i miejcie sie na bacznosci, oczy dookola glowy pamietajcie!!
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #6186
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kurwa anony wczoraj ujechałem spod bloku dokładnie 25 metrów bo zaczęło telepać mi autem jak nie wiem no to parkuje klasycznie podnośnik bo mi to dla mnie brzmiało jak coś z kołem
    no i jak obracam kołem przednim od strony kierowcy to "przeskakuje" i mi to wygląda na półoś, tylko czy jak przegub jest spierdolony to powinno aż tak telepać skrzynią? no i stało się to nagle, chociaż wiadomo temperatury tutej -15 to się nie dziwię aż tak
    aha no i pytanie bo to nie wpis na blogu
    czy bezpiecznie jest podjechać gdzieś do mechaniora czy jak mi nakurwia ta skrzynia tak mocno (na tyle mocno, że mnie zniechęciła wczoraj rano do jazdy i zachęciła do rozbierania kół przy -15) to lepiej nie bo jak pierdyknie to będą mnie zbierać i trzeba lawetę? biedny student here tutej, na parkingu mi raczej tego nikt nie zrobi xD

  8. #6187
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,826
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa anony wczoraj ujechałem spod bloku dokładnie 25 metrów bo zaczęło telepać mi autem jak nie wiem no to parkuje klasycznie podnośnik bo mi to dla mnie brzmiało jak coś z kołem
    no i jak obracam kołem przednim od strony kierowcy to "przeskakuje" i mi to wygląda na półoś, tylko czy jak przegub jest spierdolony to powinno aż tak telepać skrzynią? no i stało się to nagle, chociaż wiadomo temperatury tutej -15 to się nie dziwię aż tak
    aha no i pytanie bo to nie wpis na blogu
    czy bezpiecznie jest podjechać gdzieś do mechaniora czy jak mi nakurwia ta skrzynia tak mocno (na tyle mocno, że mnie zniechęciła wczoraj rano do jazdy i zachęciła do rozbierania kół przy -15) to lepiej nie bo jak pierdyknie to będą mnie zbierać i trzeba lawetę? biedny student here tutej, na parkingu mi raczej tego nikt nie zrobi xD
    Zadzwoniłbym do mechanika do którego miałbyś go wstawiać i będziesz mieć odpowiedź z pierwszej ręki

  9. #6188
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wczoraj w 101 napraw prowadzący grzesiek pokazywał jak kozacko mydło glicerynowe czyści skóry. Dzisiaj podjadę może do apteki(abo gdzie indziej szukać?) i wstawie foto jaki efekt.

  10. #6189
    Boruciarz

    Domyślny

    Wstaw ale chuja z tego bedzie. Tzn jesli slabo zabrudzone to i bialy jelen daje rade, ale jak powazniejszy syf to gliptone i colourlock warty kazdych pieniedzy
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz : 27-02-2018, 12:49

  11. #6190
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Było coś takiego w inter carsie, że daje się zmęczoną pompę wspomagania, a oni oddają od ręki jakąś obcą, ale zregenerowaną za dopłatą? Czy mnie się to przyśniło?

  12. #6191

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie wiem ale mi sie dzis przysnilo ze moja mazda z silnika wydawala dziwne dzwieki, kurwa co za pojebany sen

  13. #6192

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Olejooo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem ale mi sie dzis przysnilo ze moja mazda z silnika wydawala dziwne dzwieki, kurwa co za pojebany sen
    Pewnie panewka. XD a tak serio nie przejmuj się tym, 6ka jest pancerna nie licząc blachy czy też podłogi bez konserwacji.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  14. #6193
    Avatar Thrawn
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    232
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Możecie polecić kogoś od przeróbki lamp US->EU w poznaniu lub okolicach poznania?

  15. #6194
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Kuurwa, no i stało się, jednak ta woda, którą mi na mrozy mechanicy silnik zalali, nie przeszła bez echa. Spod głowic olej zapierdala. Nie zdążył się człowiek nacieszyć, ehh... Ciekawe czy to tylko uszczelki, czy blok jebnął

    Jutro to sobie obejrzę, spróbuję wycenić, ale nie wiem czy tu nie będzie welcome to bazzarcuda, lekko się już wkurwiłem...
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 05-03-2018, 23:20

  16. #6195
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dojeb te kurwy w opór, taka fuszerka...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Luźne rozmowy na siłce
    Przez jacket w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 9612
    Ostatni post: 23-03-2024, 22:37
  2. Luźne rozmowy na tematy serwera
    Przez Crus w dziale Tibiantis Online
    Odpowiedzi: 2575
    Ostatni post: 30-01-2024, 19:16
  3. Odpowiedzi: 2506
    Ostatni post: 22-05-2022, 16:22
  4. Luźne rozmowy na siłce - archiwum
    Przez chemik w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 39179
    Ostatni post: 09-06-2016, 11:14
  5. Odpowiedzi: 10019
    Ostatni post: 12-01-2014, 13:52

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •