+ Nowy post
Strona 619 z 619 PierwszaPierwsza ... 119 519 569 609 617 618 619
Pokazuje wyniki od 6,181 do 6,184 z 6184

Temat: Co w kole piszczy - luźne rozmowy na temat motoryzacji

Data rejestracji
    Oct 2010
    Położenie
    Opole
    Siła reputacji
    9
    SerQ klęka tylko przed Bogiem SerQ klęka tylko przed Bogiem SerQ klęka tylko przed Bogiem

Domyślny

Widocznie bogata opcja wyposażenia ;)
    A tak serio, nie rozumiem tego hejtu na konkretne marki aut, buraka na drodze można teraz spotkać zarówno w BMW, Audiku, Mercu jak i w Passacie Highline czy też Kijance, oplu itp.
    Odnośnie filmiku, podzielam zdanie Mexa, tam było kilkoro samochodów jadący z przesadzoną prędkością, a że młody leciał E36 jako ostatni i do tego wiał, to miał po prostu pecha.

Ostatnio zauważyłem, że coś mi się leje z auta, na szczęście na jutro auto ugadane na wymianę filtrów i oleju, więc przy okazji rzucą na to okiem.
    Ostatnio zmieniony przez SerQ : 21-02-2018, 17:32
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Myszków
    Siła reputacji
    11
    Xeanix to nie nick, to styl życia! Xeanix to nie nick, to styl życia! Xeanix to nie nick, to styl życia! Xeanix to nie nick, to styl życia! Xeanix to nie nick, to styl życia! Xeanix to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Wyciszał ktoś z was auta tymi specjalnymi matami czy nawet filcem?

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    1
    Mexeminor wyłączył reputację

Domyślny

Znajomy coś takiego robił w Stilo i mówi, że różnicę widać, a raczej słychać. Jebany się trochę z tym namęczył, ale on potrafi kilka dni auto rozbierać, a potem składać.

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11
    Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia! Poncjusz_Piłat to nie nick, to styl życia!

Domyślny

Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wyciszał ktoś z was auta tymi specjalnymi matami czy nawet filcem?
    wg mnie gra nie warta świeczki, chyba ze motoryzancja to Twoje hobby i nic nie spierdolisz podczas rozbiórki z elektryką szyb itd.
    zresztą te maty bitumiczne w sumie wcale nie takie tanie. przeszło mi to kiedyś przez myśl w gt ale równie szybko wyperspadowałem sobie ten moment kiedy nie odczułem różnicy gdy znajomy mnie przewiózł podobnym samochodem po takim zabiegu (nie odczułem różnicy)

+ Nowy post

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zasady postowania